/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Fd204204d5c5fa66450fb480fa0ace466.jpg)
Німеччина оголосила ультиматум путіну
Уряд Німеччини заявив, що якщо до кінця понеділка в Україні не буде встановлене перемир'я, тоді Берлін спільно з європейськими партнерами розпочне процес підготовки нових санкцій проти кремля.
Про це заявив речник німецького уряду Штефан Корнеліус, його заяву цитує Bild.
Речник сказав, що час спливає і москва має до кінця понеділка погодитися на безумовне 30-денне припинення вогню в Україні, інакше їй загрожують нові санкції.
"Час спливає, залишилося дванадцять годин до кінця дня", – сказав Корнеліус.
Його запитали, чи означає це, що коли понеділок мине, європейці почнуть готувати санкції, Корнеліус сказав: "Саме так".
"Коли цей день мине, на рівні політичних радників почнуть готувати санкційні заходи. Паралельно з цим ми готуємо в Брюсселі 17-й пакет санкцій. Ці підготовчі роботи відбуваються паралельно з переговорами", – зазначив Корнеліус.
Вчора вночі путін запропонував прямі переговори з Україною у Стамбулі.