/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb4ca6ca95b0332e8c3e9496333db6902.jpg)
В Італії назвали політика, від якого залежить завершення війни
Завершення війни залежить від його рішення російського “фюрера” Володимира Путіна.
Саме диктатор РФ несе відповідальність за встановлення миру з Україною.
Про це заявив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні, повідомляє Ansa.
Політик назвав продовження атак на Україну "невтішними сигналами".
За словами Таяні, вирішальною умовою для серйозних переговорів є припинення вогню терміном на 30 днів.
"Я сподіваюся, що Москва визнає готовність Зеленського до прямих переговорів і прихильність всіх нас до досягнення миру.
Але вся відповідальність сьогодні в руках Путіна.
Мир залежить лише від волі Російської Федерації", - заявив очільник італійського МЗС.
Переговори в Стамбулі.
Диктатор РФ Володимир Путін запропонував Україні відновити прямі переговори у Стамбулі, які були перервані 2022-го.
Окрім того, “фюрер” цинічно заявив, що Україна нібито порушувала попередні перемир’я.
Президент України Володимир Зеленський погодився на прямі переговори з росіянами у Стамбулі та заявив, що чекатиме на Путіна в Туреччині особисто.
Своєю чергою, президент США Дональд Трамп заявив, мовляв, "має відчуття", що Росія погодиться на 30-денне перемир'я.
За його словами, зустріч Росії та України 15 травня у Стамбулі може “дати хороший результат”.
Тим часом Москва прокоментувала ідею тимчасового перемир’я.
Так, представниця МЗС Росії Марія Захарова заявила, що нібито ініціатива щодо 30-денного припинення вогню має на меті не стільки мир, скільки перепочинок для Києва.