MY.UAНовини
Юрію Рибчинському – 80! Син відповідає за батька
Юрію Рибчинському – 80! Син відповідає за батька

Юрію Рибчинському – 80! Син відповідає за батька

Певно, немає в Україні людини, яка не знає слів хоча б з якоїсь з пісень легендарного поета-пісняра Юрія Рибчинського: «Гай, зелений гай», «У долі своя весна», «Скрипка грає», «Минає день», «Чарівна скрипка», «Ой, летіли дикі гуси», «Дівчина-весна», «Зозуля», «Хрещатик», «Мертві бджоли не гудуть»… Найпопулярніші виконавці XX-XXI століть мали і мають за честь виконувати твори Рибчинського. 22 травня легенді української пісні виповнюється 80 років.

Юрій Євгенович є автором доброї сотні суперхітів, та попри щедрий творчий доробок, він багато разів наголошував: його найкращий витвір – це син Євген, який продовжив справу батька і також є автором пісень. Сам ювіляр, народоний артист, Герой України та володар спеціальної відзнаки «Легенда України» напередодні свого 80-го дня народження відмовився від святкових інтерв’ю. Каже, що на цей момент сказав все, що хотів, а повторюватися не має бажання.

23 фото
День народження Юрія Рибчинського у 2024 році
фото: facebook.com/ribchinski


 
Цьогоріч у ювілейний травень «Главком» поспілкувався із сином Юрія Рибчинського Євгеном. Говорили з Рибчинським-молодшим про його легендарного батька, про дитинство у творчій сім’ї, про ставлення до тих виконавців, які перейшли на бік ворога, та про творчу конкуренцію з… батьком.

«Найбільше запам’яталася з дитинства постійна конкуренція з… батьком»

Євгене, згадайте ваше дитинство: як це, бути сином зіркового батька? Який епізод найбільше запам’ятався вам із садочка чи школи, пов’язаний саме з батьком та його статусом?

Особливих привілеїв «зоряність» не давала і не дає. Тато завжди жив скромно, ніколи не мав великих апартаментів у центрі міста, автомобіля, дачі і тому подібного. Жигулі-копійку, куплену на зорі його творчості за перші великі всесоюзні гонорари, я не пам’ятаю. Кажуть, вона у нього була. Але в моєму дитинстві, проведеному здебільшого на київській Куренівці, нічого особливого не було, окрім гостей, яких би сьогодні назвали «селебріті». Це були Володимир Івасюк, Софія Ротару, Йосип Кобзон, Марк Мінков, Микола Караченцов, Максим Дунаєвський, Валерій Леонтьєв, Микола Мозговий, Ніна Матвієнко, Тамара Гвердцителі, Олександр Малінін…

Мій дитячий світ був різноплановим: на вулиці – розбірки і бійки, а вдома – музика, вірші і якісь веселі люди, яких знають майже всі навколо. Це був величезний дисонанс. Тато довгі роки не мав ні звань, ні регалій. Мабуть тому, що не прославляв партію і не був її членом. Але його талант визнавався усіма, усюди і завжди, настільки непересічною особистістю він був і, слава Богу, є.

Найбільше запам’яталася з дитинства постійна конкуренція з… батьком: за увагу мами, за увагу навколишніх, у спорті, у творчості, в сфері знань. Ми часто грали в шахи, в шашки, в більярд, у буріме, в «Ерудит», на швидкість розгадували кросворди. Це був дуже цікавий період, хоча і сповнений моїх дитячих сліз.

фото з особистого архіву Євгена Рибчинського

Як батько вплинув на вибір вашого життєвого шляху? Як підтримував на старті, чим конкретно допоміг на початку кар’єри (зокрема, у роботі «Музичної біржі»), у написанні пісень для EL Кравчука, Повалій, Пономарьова, Софії Ротару?

Я дуже рано став самостійним, пішов від батьків, одружився, народив сина і став працювати. Уже на третьому курсі університету я мав дві роботи. На п’ятому – з партнером створив на радіо «Промінь» найвдаліший на той час проєкт: гру на гроші «Пан, або пропав». Вже у 1992 започаткував «Музичну біржу». У той час, на жаль, ми дуже мало спілкувалися з батьком. З одного боку, батьки, здається, дуже раділи, що син став самостійним і вони можуть присвятити час один одному. З іншого, я дуже ображався, що мої успіхи часто приписували батьку. Мені хотілося усім на світі довести, що я всього досяг сам, не завдяки, а всупереч впливу тата. Тому уся діяльність «Музичної біржі» і моя особисто була спрямована на швидке досягнення результату. І творчого, і фінансового. Чи підтримував мене в той час батько? Можливо, але я про це не знав, і навіть зараз ми про це не говоримо. Матеріально – точно ні. Зв’язками – точно ні. Морально – напевне.

Я дуже ображався, що мої успіхи часто приписували батьку

А парадокс у тому, що татові друзі моїми так і не стали, а вороги – залюбки відігрувалися на синові найуспішнішого поета-пісняра своєї епохи. І це зробило мене сильнішим і мудрішим. А щодо пісень, я безмежно вдячний батькові за містичну науку писати популярні і всенародні пісні. Батько і його приклад надихали і надихають мене і сьогодні.

4 фото
Батько та син Рибчинські
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського

Ви кажете, що у вашому домі часто бували зіркові гості. Чи подобалися тоді вони вам?

З батькових співавторів я найбільше в дитинстві любив трьох: Ігоря Поклада, Володимира Івасюка і Олександра Злотника. Проте найбільше я вдячний Геннадію Татарченку – саме він навчив мене грати на гітарі і писати музику.

«Перша і третя дружини спілкуються і дуже одна одній симпатизують»

Ви говорили, що пані Олександра Рибчинська, ваша мати, є музою батька. Зі свого власного досвіду скажіть, чи обов’язкова присутність музи для успішної творчості?  Що більше надихає у творчості: взаємна любов, нерозділене кохання, розлука, розставання?

У мене зовсім інший творчий досвід. Можливо тому, що початок 90-х, на які припав розквіт моєї діяльності, був періодом далеким від романтики і поезії. Мене в той час надихала конкуренція з визнаним і геніальним батьком, а не любов, пристрасті і страждання. Хотілося написати щось неймовірне, щоб сам батько позаздрив, як би смішно це не звучало. І саме в той час і аж до початку 2000-х я написав і «Чортополох», і «Цей дощ надовго», і I love you, і «Буде так», і «Не питай мене чому», і «Нічий», і «Війна завжди війна», і інші свої хіти. Так що я сміливо можу сказати, що музою моїх найкращих пісень був Юрій Рибчинський.

Юрій Євгенович дуже часто опікувався молодими талановитими артистками, як до цього ставилася ваша мати, пані Олександра? Кого з протеже Рибчинського-старшого вона любила найбільше?

Мама у мене не менш фантастична, ніж батько. Можливо, в цьому і секрет їхнього 56-річного шлюбу. Ви будете здивовані, але Олександра Іванівна і досі дружить з багатьма батьковими колишніми підопічними, у той час як тато до них давно охолонув і втратив інтерес. Найбільше, мені здається, і мама і тато люблять Наташу Могилевську. Вона мені як сестра, а батькам – як донька. Чудова людина і прекрасна співачка.

Сама Наталія Могилевська також вшановує Юрія Рибчинського. «Я заздрю сама собі. Не лише тільки тому, що я щаслива жити в один час з таким генієм, а ще тому, що довгі роки я можу називати його не тільки своїм вчителем, але й другим батьком. Тому що мало хто знає, що перед смертю мій тато сказав: «Юра, не залиш Наташу», – сказала Могилевська в коментарі «Главкому».

«І я хочу йому подякувати, тому що все моє життя він завжди поруч. У моєму серці Юрій Євгенович назавжди — так само, як його неймовірні пісні назавжди в серцях українців», – додала співачка.

Юрій Рибчинський та Наталія Могилевська
фото: пресслужба Наталії Могилевської

Євгене, у вас чотири сини, є вже й онук. Як складається життя кожного з нащадків Юрія Євгеновича, чим займаються хлопці? І чи продовжить хтось з них поетичну династію?

Сім’я з певного періоду – це закрита тема. Діти талановиті, як і всі українці. Це все, що я хочу сказати.

Євген Рибчинський з онуком Левком
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського
Юрій Рибчинський з правнуком
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського

Чи підтримуєте ви стосунки зі своїми колишніми дружинами? З яких причин ви розлучалися?

Я тричі одружений. Досвід мені підказує, що говорити про внутрішній контур невдячно і небезпечно. Єдине, що скажу, перша і третя дружини спілкуються і дуже одна одній симпатизують.

Перший шлюб Євген Рибчинський взяв у студентські роки, йому було лише 19. Перша дружина Анастасія подарувала йому сина Микиту. Вдруге Євген зважився на шлюб в 37, його обраницю звали Юлія. Сім’я переїхала до Сполучених Штатів. Від цього шлюбу Євген має трьох синів: Данила (2003 р.н.), Георгія (2011 р.н.) та Івана (2014 р.н.). Після Революції Гідності Євген Рибчинський повернувся до України, став народним депутатом. А от Юлія відмовилась виїжджати з Коннектикута. Там вона має влаштоване життя, перемогла на конкурсі краси. Зараз Євген одружений втретє. Старший син, Марко, на відміну від батька, взяв шлюб у досить зрілому віці: після 30-ти. Саме він зробив Євгена дідусем, а Юрія Євгеновича  прадідом. Марко має сина Левка, який народився у 2023 році.
Юрій Рибчинський з сином Микитою, якому 31 рік
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського
Юрій Рибчинський з сином Данилом, якому 21 рік
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського

«Жоден український автор роялті з РФ не отримує»

24 травня заплановано великий концерт, присвячений ювілею вашого батька. Організатором заходу є Палац «Україна». Чому до участі не були запрошені відомі артисти, які багато років виконували пісні Юрія Євгеновича: Зібров, Бучинська, Кудлай та інші? В афіші переважно молоді виконавці, з грандів – Ірина Білик та Тіна Кароль. І, за даними «Главкома», Юрію Євгеновичу вдалося вмовити організаторів включити до списку Наталю Могилевську. Яка взагалі ідея цього трибюту? Чи слід очікувати ще одного концерту, де пісні Юрія Євгеновича будуть виконувати ті, для кого він їх писав?

Почну з кінця. Класичний у всіх розуміннях концерт-бенефіс має відбутися у жовтні там же, на головній сцені країни. Його організовуватиме творчий колектив під моїм керівництвом і кураторством Рибчинського-старшого. Там будуть і Павло Зібров, і я, і Катя Бужинська, і Наталія Бучинська, і EL Кравчук, і Христина Охітва, і знову-таки Могилевська, і батько зі своїм оновленим хітом «Зозуля». Це буде жива класика. А концерт 24 травня – це прекрасна вистава-трибют за участі артистів, які є найротованішими на українських радіостанціях. Це і Монатік, і Тіна Кароль, і Дантес, і Дмитро Каднай, і Віра Кекелія з Артемом Пивоваровим… Це реально дуже цікаві версії класичних у всіх розуміннях пісень. Усі квитки було продано ще за пару місяців до концерту. Значить, задум Сергія Пермана (художній керівник Палацу «Україна», експродюсер Ані Лорак, – «Главком») був правильним. Те, що я чув із записаного, вражає. Це нове яскраве прочитання старих хітів.

Пісні Юрія Євгеновича у різні часи виконували ті, хто тепер підтримує Путіна та війну проти України: Лоліта Мілявська, Олександр Малінін, Ірина Алєгрова... Чи забороняв він цим виконавцям виконувати свої твори? І чи можливо це тепер проконтролювати?

А чи можна заборонити, скажімо, війну? Такого механізму, на жаль, не існує. Якщо б це були громадяни України, як Повалій і Лорак, така заборона б діяла. А громадянам країни-агресора цивілізовані закони не указ. Жоден український автор роялті з РФ не отримує. Я, наприклад, під санкціями РФ з весни 2015 року. Заборонив Повалій співати свої пісні ще у 2014-му. З московитами все ясно. А от що робити з нашими організаціями, які платять копійки пару раз на рік? Оце питання.

Євген Рибчинський мріє написати таку пісню, «щоб сам батько позаздрив»
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського

«За жодну пісню, написану для Повалій, я не отримав жодної копійки»

Ви заборонили співачці-зрадниці Повалій виконувати пісні. Це якось юридично оформлено чи просто ви зробили заяву? Коли ви з нею та її продюсером востаннє спілкувалися?

В односторонньому порядку юридично оформити можна будь-який намір, наприклад, стерти агресора з лиця Землі. Але це лише декларація. Усе решта має вирішуватися у судовому порядку, якщо є на те підстави. Наш договір з Повалій стосувався лише наявних на той час засобів. Тобто – аналогових джерел, таких як телебачення і FM-станції. Там жодного слова про права на відтворення в цифрі. Крім того, термін угоди був 2010 рік з пролонгацією. У 2014 році я замовним листом попередив виконавицю про розірвання угоди, тобто про те, що пролонгації не буде. Співачка не відповіла на жоден з надісланих трьох листів. Але це вже не важливо. Більшість виконаних нею своїх пісень я стер з платформи YouTube. Для знищення цього фонду у Spotify та iTunes потрібно рішення суду. Наразі моя команда цим займається.

Повалій не відповіла на жоден з надісланих трьох листів

Який вигляд мала ваша співпраця з Повалій та й з іншими виконавцями: Ви пишете пісні спеціально для конкретного артиста, чи пишете, а співаки обирають свою? Чи платила Таїсія за пісні і на яких умовах виконувала.

За жодну пісню, написану для Повалій, я не отримав жодної копійки, не зважаючи на те, що в договорах стоїть якась символічна сума, типу тисячі грн. Були певні концертні і промо домовленості, яких співачка не дотрималася. Але починалося все, як кажуть, за здравіє… Чесно кажучи, не хочеться про колаборантку більше говорити. Народна артистка, яка пішла проти свого народу, не гідна стількох слів обговорення. Давайте краще поговоримо про щось позитивне і нове.

У 2022 році Євген Рибчинський написав пісню «Того, хто не здався, не перемогти!», яку присвятив ЗСУ
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського

Гаразд, про нове і позитив. Нині композиціям Повалій ви дали нове життя разом зі співачкою Христиною Охтівою. Як ви познайомилися, що вас крім творчості пов’язує? Чи є ви продюсером артистки?

Вона солістка ансамблю Збройних сил України, патріотка. Нині я її продюсер, хоча повертатися до цієї діяльності вже не планував. Познайомилися ми на Донбасі під Слов’янськом, коли виступали для 10 ДШБ «Едельвейс». Її голос ідеально підходить під той хітовий репертуар, з яким згадана раніше виконавиця стала народною і всенародною. Репертуар, з яким можна ще 50 років успішно виступати. Крім цим пісень Христина співає і нові. Наприклад «Дві сестри», які можна знайти на цифрових  платформах. Днями вийде акустична «Не сваріть мене, мамо» в стилі кантрі. Попереду ще купа нового матеріалу.

Євген Рибчинський з Христиною Охітвою
фото: Христина Охітва/Facebook

Хто з молодих українських виконавців привертає вашу увагу нині? З ким хотіли б попрацювати?

Завжди подобалася Тіна Кароль. Між іншим, колись давно вона теж, готуючись до Юрмали, записала пісню з репертуару Повалій, яка називалася «Листопад». Шикарно заспівала. Шкода, що не зберігся цей запис. Завжди подобалися і Hard Kiss, і «Скай», і Pianoбой. У моєму плей-листі є і Wellboy, і Adam, і Tvorchi, і Molodi, Jerry Heil… Я люблю нашу естраду, вона крута. Але в найближчих планах – власна розкрутка і проєкт Ohitva. 

Євген Рибчинський & Ohitva – Не Питай Мене, Чому

Чи користуєтесь нині в своїй творчості штучним інтелектом? І як ставитеся до того, що тепер він часом є автором пісень (і слів, і музики, і аранжування)?

Поки що я не чув нічого, створеного ШІ, щоб це було «вау!». Все в межах стандарту. Коли штучний інтелект зупинятиме бомби і ракети, рятуватиме людей, народжуватиме дітей і писатиме пісні, які співатимуть мільйони, тоді і поговоримо.

Євген Рибчинський встиг попрацювати і народним депутатом
фото з особистого архіву Євгена Рибчинського

У вас є досвід роботи народним депутатом. Чи плануєте балотуватися на наступних виборах до парламенту, коли б вони не проходили?

Цей важливий досвід у мене позаду. Планів знову бути депутатом нема і, сподіваюся, не буде. Це невдячна професія. Політиків у більшості країн не люблять і навіть зневажають. А поетів, композиторів і співаків – навпаки. З роками хочеться визнання, поваги і любові, а статуси нехай тішать усіх невтішних.

Наталія Сокирчук, «Главком»

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Трамп повідомив лідерам ЄС, чому Путін не припинить війну
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T06:31:01Z
Як ультраправі стали головною опозицією Португалії та які ризик це несе
Европейская правда
2025-05-22T06:01:30Z
Ердоган обурив громадян новою ініціативою для здоров'я
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:57:43Z
Крупа винайняла апартаменти, аби з'їхати з СІЗО
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:33:48Z
Трамп визнав, що Путін не готовий завершити війну в Україні, і відмовився тиснути на Росію — The Wall Street Journal
Vlasti
2025-05-22T05:21:29Z
Росія вимагає зміни влади в Україні для підписання мирної угоди
Vlasti
2025-05-22T05:15:05Z
У Сенаті США нагадали, що готові до санкцій проти РФ, якщо не буде реальних кроків до миру
Европейская правда
2025-05-22T05:12:24Z
Портнов попри виграні суди залишився у Реєстрі держZрадників руху «Чесно»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T04:24:04Z
Трамп накинувся на журналіста через питання про дорогий літак, подарований Катаром
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T04:06:16Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Юрію Рибчинському – 80: шлях поета, що створював хіти для Ротару, Матвієнко та Івасюка
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:06:35Z
22 травня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T03:00:37Z
Андрій Данилко пояснив, чому не перекладає старі хіти та не випускає нових пісень українською
ТСН
2025-05-21T16:45:45Z
"Євробачення-2025": Тімур Мірошниченко відреагував на звинувачення в бік України в махінаціях
ТСН
2025-05-21T16:06:23Z
Дівочий гурт Mirami представив як створювався кліп на емоційний трек "Забуваю".
FM-TV
2025-05-21T15:22:02Z
31-річна донька Мозгової оголосила про заручини з коханою та похизувалася розкішною обручкою
ТСН
2025-05-21T14:28:59Z
Гороскоп на 22 травня: Левам - неочікуваний поворот, Рибам - відновлення стосунків
FaceNews
2025-05-21T16:54:48Z
Львівський шоколадний сирник: рецепт від відомого шеф-кухаря
ТСН
2025-05-21T15:33:12Z
Названо найголовнішу стрижку літа 2025: підходить для всіх типів волосся
ТСН
2025-05-21T14:28:55Z
Чим поливати огірки після появи проростків, щоб вони виросли міцними й великими
TSN
2025-05-21T14:28:45Z
Вечірній душ — пастка: науковці попередили про поширену помилку в гігієні
TSN
2025-05-21T14:28:12Z
Сни принесуть Рибам цінні підказки, а Скорпіонам слід звернути увагу на стосунки: астрологічний прогноз на рунах на 21 травня 2025 року
ТСН
2025-05-21T14:26:46Z
Більше жодного смороду в холодильнику: корисний лайфгак зі звичайною губкою
ТСН
2025-05-21T14:23:56Z
Як позбутися слимаків на городі: натуральні пастки без хімії
ТСН
2025-05-21T14:22:39Z
Як кава впливає на серце і тривалість життя: аналіз масштабних досліджень
FaceNews
2025-05-21T12:12:37Z
Влада Британії закликала громадян рідше митись
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T00:00:31Z
Фунгіциди та інсектициди: чим відрізняються, коли застосовуються, чи можна їх змішувати
TSN
2025-05-21T16:33:52Z
Чим корисна кава: вчені назвали точну кількість горняток напою, яку потрібно пити, щоб старіти здоровіше
ТСН
2025-05-21T15:33:07Z
11 продуктів для здорового довголіття: що радить наука
TSN
2025-05-21T14:48:43Z
Як харчування може продовжити ваше життя: дієтологи назвали суперпродукти, які варто спробувати
TSN
2025-05-21T14:28:58Z
Економіст пояснив, чому маркетинг у фармгалузі — це не "зло"
TSN
2025-05-21T14:28:01Z
За два тижні літо: що робити, щоб схуднути до теплого сезону без зайвого стресу для організму
TSN
2025-05-21T14:27:19Z
Україну 21 травня накрила потужна магнітна буря: метеозалежних людей попередили про небезпеку
ТСН
2025-05-21T14:26:24Z
Найпоширеніша помилка всіх, хто худне: навіть "легкий" салат може стати причиною збільшення ваги, якщо приготувати його неправильно
TSN
2025-05-21T14:25:18Z
«Енергодар для них – санаторій». Експрацівник ЗАЕС розповів, як окупанти знущаються над українцями
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:54:44Z
США провели випробування міжконтинентальної балістичної ракети
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:18:50Z
Атака дронів на РФ: поблизу однієї з військових частин піднімається дим
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T03:36:46Z
Список найскладніших мов у світі: чи є серед них українська
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T01:30:41Z
Мінкульт звільнив директора державного заповідника «Києво-Печерська Лавра» Максима Остапенка
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T23:18:33Z
Безпілотники атакували деякі регіони Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T22:36:43Z
Ярослав Ємельяненко: "Ми вже готові до Чорнобиль-буму після війни. "Віч-на-віч з Тетяною Крижановською.
FM-TV
2025-05-21T20:39:04Z
У Хмельницькому після протесту скасовано богослужіння за участю Онуфрія
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T18:33:01Z
Генштаб підтвердив ураження заводу в РФ, важливого для виробництва "Іскандерів" та "Кинджалів"
FaceNews
2025-05-21T17:21:12Z
Поліг під час виконання завдання на південному напрямку. Згадаймо Дмитра Рудика
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T06:00:14Z
Митники зупинили вивезення до Чехії рарітетної кінокамери
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:39:28Z
Карта бойових дій в Україні станом на 22 травня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:33:32Z
В деяких областях України дощитиме: прогноз погоди на 22 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T02:54:42Z
Росія атакувала Харків ракетою: пошкоджено будинки, є постраждалий
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T23:45:07Z
Де в Києві купити квартиру дешевше: аналітики визначили найвигідніші райони
VGorode
2025-05-21T21:18:19Z
У Полтаві снігоприбиральні трактори боролися з дощем
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T20:36:04Z
Лінія фронту станом на 21 травня 2025. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T20:00:13Z
Захисники Поштової площі знову б'ють на сполох: напередодні Дня Києва одна з активісток оголосила голодування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T18:48:04Z
Уламки російського дрона впали на території однієї зі шкіл Дарницького району
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T06:09:21Z
Біля узбережжя Криту стався землетрус
Европейская правда
2025-05-22T06:01:38Z
Миколаївщина: жінка підірвала гранату у дворі сусідів, загинула дитина
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T03:21:32Z
Було п'ять чи шість пострілів. El Mundo розкрив подробиці вбивства Портнова
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T21:45:32Z
У Німеччині 14-річний хлопець знайшов оленя і приніс його до школи
Европейская правда
2025-05-21T19:37:04Z
Зі швейцарського села, якому загрожує обвал, евакуювали свійських тварин
Европейская правда
2025-05-21T16:28:01Z
Померла 14-річна дівчинка з Бучі, яку уразило струмом на даху потяга
TSN
2025-05-21T15:27:56Z
Земельні схеми під Києвом на 2 млрд: із Німеччини екстрадовано підозрювану
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T15:00:44Z
Загибель мобілізованого у ТЦК Харкова: що встановила поліція
TSN
2025-05-21T14:28:08Z
Кабмін затвердив порядок реєстрації ГМО
AgroPortal
2025-05-22T06:30:07Z
Гренландія дозволила дансько-французькій компанії видобувати корисні копалини
Европейская правда
2025-05-22T06:25:14Z
Green Deal без державної підтримки — шлях до збитковості агросектору, — Денис Марчук
Agravery
2025-05-22T06:07:38Z
Кредити 5-7-9 найчастіше беруть аграрії Кіровоградщини
AgroPortal
2025-05-22T06:00:50Z
Рістон Холдинг в 2025 році оновив парк сільгосптехніки на 2 млн євро
Agravery
2025-05-22T05:21:51Z
Пік сезону українських ранніх овочів та ягід посунувся на кілька тижнів
AgroPortal
2025-05-22T05:00:10Z
«Безкапотне» фінансування та Дія в агросекторі: на які цифрові технології орієнтуватися аграрію
AgroPortal
2025-05-22T03:00:47Z
Океан стане акумулятором: Німеччина створює підводні хранилища
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T23:03:43Z
По 2 євро за кожну посилку: Єврокомісія пропонує ввести новий податок для Азії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T18:42:55Z
До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:00:22Z
Прогноз магнітних бур на 22-14 травня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T04:18:29Z
Пекельна спека знищує одну з країн – NASA
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T18:54:20Z
«Притулився». Мережа обговорює фото Залужного та Притули
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T16:03:05Z
Китайські науковці намагались викликати дощ дронами: чим завершився експеримент
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T15:30:18Z
Вчені створили контейнер для перевезення антиматерії — найдорожчої речовини на Землі
TSN
2025-05-21T15:06:03Z
Вулкани Землі посилають таємні сигнали, які бачать супутники NASA
TSN
2025-05-21T14:28:17Z
Як виник Всесвіт: вчені починають проєкт у величезних печерах, щоб розгадати загадку
TSN
2025-05-21T14:27:16Z
Частина планети може стати непридатною для життя: кліматологи б’ють на сполох
TSN
2025-05-21T14:25:51Z
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:09:15Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
«Тоттенгем» здобув перемогу в Лізі Європи
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T00:24:31Z
YAKTAK - "Люди" – 6 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-05-21T20:24:49Z
Росіянин, який знімався у пропагандистському відео, виграв престижні змагання в Іспанії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T18:45:26Z
Як Україні потрапити на Євро-2028: УЄФА затвердила формат кваліфікації чемпіонату Європи
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T14:33:19Z
Киянин Олександр Фареник здобув дві золоті медалі на чемпіонаті світу з кунг-фу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T14:21:18Z
Визначилися фіналісти Кубку України з футболу серед жіночих команд
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T12:18:38Z
Два словацькі депутати вирішили з'ясувати стосунки на боксерському ринзі
Европейская правда
2025-05-21T12:04:41Z
У Росії помер бодібілдер, який підірвав здоров'я препаратами для пришвидшення росту м'язів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T12:00:27Z
В Іспанії п'ять уболівальників отримали умовні терміни за расистські образи Вінісіуса
ГЛАВКОМ NET
2025-05-21T11:42:01Z