MY.UAНовини
Чи здатна Україна стримувати Росію без допомоги США: 3 ключові питання
Чи здатна Україна стримувати Росію без допомоги США: 3 ключові питання

Чи здатна Україна стримувати Росію без допомоги США: 3 ключові питання

Адміністрація Дональда Трампа неодноразово попереджала: якщо мирної угоди між Києвом і Москвою не буде, Сполучені Штати можуть згорнути свою підтримку.

Попри суперечливі заяви Вашингтона, загрози не залишилися на рівні риторики.

Про це пише CSIS.

3 березня 2025 року США призупинили військову допомогу й обмін розвідданими з Україною після напруженої зустрічі між Трампом і Зеленським, яка відбулася 28 лютого.

Цей крок виявив вразливі місця.

Яку саме допомогу Україна отримувала від США?.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії у лютому 2022 року США надали Україні військову допомогу на суму $66,5 мільярда, а також понад $50 мільярдів фінансової підтримки.

Хоча технічно ця допомога призначена Україні, близько 90% військових витрат були спрямовані на закупівлі в самих Сполучених Штатах — для виготовлення нової зброї або заміни тієї, що вже передана Києву зі складів Пентагону.

Загалом приблизно 60% усіх коштів витрачаються в США, 25% – безпосередньо в Україні, а ще 15% — на контракти та логістику в інших країнах.

Постачання відбувалося через кілька основних каналів, включаючи механізм президентських повноважень зі скорочення запасів (PDA), Ініціативу безпекової допомоги Україні (USAI) та програму іноземного військового фінансування (FMF).

Ці інструменти дозволяли як оперативне забезпечення потреб на фронті, так і стратегічне розгортання оборонного потенціалу на майбутнє.

США також брали активну участь у координації постачань із союзниками, сприяли передачі озброєнь третім сторонам та підтримували прямі комерційні закупівлі.

Після початку повномасштабної війни США значно розширили програми підготовки українських військових.

Американські інструктори працювали з підрозділами ЗСУ над удосконаленням тактики, логістики, командування і загальновійськових операцій.

Навчання охоплювало також використання конкретних типів техніки — зокрема, гаубиць M777, ЗРК Patriot, БМП Bradley, систем HIMARS та винищувачів F-16.

Ці тренування здійснювалися як за участі армії США, так і підрозділів Національної гвардії, зокрема на полігонах у Європі.

Крім техніки та навчання, США надали Україні масштабну розвідувальну підтримку — як технічну (SIGINT, IMINT), так і агентурну (HUMINT).

Ця розвідка відіграла ключову роль у запобіганні ракетним атакам, нейтралізації спецоперацій РФ та визначенні координат для високоточних ударів.

У багатьох випадках українські удари по цілях здійснювалися саме на основі американських розвідданих.

Це свідчить про глибоку інтеграцію США в ланцюг виявлення, супроводу й знищення цілей.

Допомога США не обмежувалась лише постачанням зброї та даних.

Вашингтон активно залучався до стратегічного планування бойових дій, зміцнення українського кіберзахисту, антикорупційних заходів, підтримки економіки, розвитку оборонної промисловості та планування повоєнного відновлення.

США також брали на себе координацію логістики, переміщення вантажів та забезпечення системного постачання в межах загального пакета підтримки.

Сполучені Штати також могли б припинити обслуговування та ремонт наявних систем озброєння США, які Україна отримала чи купила у Сполучених Штатів.

Бойові дії мають на увазі постійне пошкодження та знос обладнання, а в України є тисячі одиниць військової техніки, що потребує ремонту.

Сполучені Штати також могли б завадити європейським союзникам закуповувати запасні частини для України.

Найгіршим сценарієм для України є те, що США заборонять використовувати будь-яку допомогу — військову та розвідувальну — і припинять продаж зброї навіть через третіх осіб.

Найгірший сценарій для України — це те, що США заборонять використовувати будь-яку допомогу — військову та розвідувальну — і припинять продаж зброї навіть через третіх осіб.

Наразі повне припинення підтримки США Україні видається малоймовірним сценарієм.

30 квітня 2025 року президент Трамп схвалив прямий комерційний продаж Україні на суму 50 мільйонів доларів, повідомляють українські ЗМІ.

Це, поряд з новою інвестиційною угодою про реконструкцію, вказує на відхід від попередньої риторики щодо України.

Проте риторика та політичні заяви США вагалися, і повне припинення залишається можливим.

Що означає “припинення допомоги США Україні” — і наскільки воно буде глибоким?.

Якщо адміністрація Трампа вирішить зупинити підтримку України, ключовим стане те, як саме буде реалізовано це “припинення”.

Йдеться не лише про припинення нових поставок: спектр дій може варіюватися від повного згортання військової та розвідувальної підтримки, включно із забороною союзникам передавати Україні техніку, пов’язану з американськими технологіями, до часткового обмеження подальших поставок — що також матиме серйозні наслідки.

Поки подальша підтримка США залишається під знаком питання, вже схвалені пакети допомоги продовжують реалізовуватися.

Постачання зброї, що були затверджені Конгресом у попередні роки, триватимуть і надалі, якщо Білий дім не скасує ці зобов’язання.

Це означає, що частина техніки та ресурсів надходитимуть до України ще протягом кількох років.

Водночас, навчальні програми для українських військових, пов’язані з новими системами, можуть бути згорнуті.

Зокрема, допомога в межах Президентського пакету (PDA), яка дозволяє вилучення техніки з поточних запасів США, зазвичай потребує приблизно восьми місяців на реалізацію після оголошення.

У той же час підтримка, що надається через ініціативу USAI, має довший цикл: близько чотирьох місяців на укладення контрактів, до двох років на виробництво й ще майже півтора року на постачання.

У разі більш жорсткого обмеження критичним постає питання, чи зможе Європа передавати Україні техніку або розвіддані, що містять американські компоненти або отримані через США.

Наприклад, для передаванняя зброї третім сторонам потрібен дозвіл Держдепартаменту США.

У січні 2022 року таке схвалення було надане країнам Балтії для передачі Україні американських ракет.

Зараз вже триває передача 65 винищувачів F-16 із Бельгії, Данії, Нідерландів та Норвегії.

Але якщо Вашингтон вирішить заборонити або обмежити такі угоди, це суттєво знизить ефективність європейських зусиль.

Подібні обмеження можуть торкнутися і розвідданих: Сполучені Штати можуть зупинити обмін даними про переміщення російських сил, логістику чи інші тактичні показники, які відіграють критичну роль у високоточних ударах України.

Іншим сценарієм є дозвіл на продаж американської зброї європейським країнам із подальшою передачею до України.

Це дозволило б, наприклад, закупити ракети Patriot чи AMRAAM і відправити їх Києву, що водночас підтримало б оборонну промисловість США.

Окремою чутливою темою є Starlink.

США можуть вплинути на те, щоб компанія SpaceX припинила надання супутникового зв’язку в Україні.

ЗСУ активно користуються Starlink для управління військами та координації боїв.

Втрата цього каналу комунікацій може критично знизити маневреність українських сил та їхню здатність швидко реагувати на зміни на фронті.

Усі ці можливі сценарії демонструють: навіть часткове обмеження підтримки з боку США спричинить суттєві труднощі для української армії, а повне припинення — може створити загрозу як оперативним діям, так і стратегічному балансу в регіоні.

США також можуть зупинити технічне обслуговування та ремонт озброєння американського виробництва, яке вже передано або продано Україні.

В умовах постійних бойових дій велика частина техніки зношується або пошкоджується, а українські Збройні сили мають у своєму розпорядженні тисячі одиниць техніки, яка потребує ремонту.

Крім того, США можуть заблокувати європейським партнерам можливість закупівлі запасних частин для підтримки українських систем.

Найгостріший сценарій для Києва — це повна заборона США на використання будь-якої форми підтримки, включно з розвідданими, а також припинення передачі озброєння навіть через посередників.

Попри це, наразі такий розвиток подій вважається малоймовірним.

Наприклад, 30 квітня 2025 року президент Трамп погодив комерційний контракт на продаж зброї Україні на 50 мільйонів доларів.

Крім того, було укладено нову інвестиційну угоду щодо відбудови, що свідчить про часткове послаблення жорсткої риторики.

Водночас суперечливість американської політики та риторики залишає відкритим питання щодо подальших рішень.

Чи готова Європа взяти на себе більшу частину підтримки України?.

Європейські лідери відкрито демонструють політичну підтримку України, і для багатьох із них сильна українська держава є найкращим бар’єром на шляху подальшої агресії з боку Росії.

На тлі можливого скорочення або припинення допомоги від США, роль Європи як стратегічного партнера набуває ще більшого значення.

У нещодавньому бюлетені від 30 квітня 2025 року Велика Британія підкреслила, що залишається одним із ключових союзників України.

Новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, виступаючи перед інавгурацією, розкритикував американську байдужість до європейських проблем і висловив ідею створення незалежної європейської системи безпеки.

Президент Європейської ради Антоніу Кошта під час саміту оборони ЄС 2025 року наголосив: Ми тут, щоб захищати Україну”.

Насправді Європа вже надає суттєву підтримку, але у разі зменшення участі США вона могла б подвоїти свою допомогу — з 44 до 82 мільярдів євро.

Хоча в європейських країнах є серйозні проблеми в оборонному секторі, потенціал для нарощування потужностей все ж існує.

Як зауважив аналітик Баррі Поузен, Європа має великі запаси техніки, значну чисельність особового складу та розвинену оборонну промисловість.

Окрім матеріальної допомоги, європейські країни вже провели підготовку понад 70 тисяч українських військових — більше, ніж США.

Водночас, незважаючи на потужну риторику, більшість країн ЄС не мають політичної волі направляти свої війська до України, навіть у складі миротворчих місій, якщо існує ризик прямих бойових зіткнень.

Наразі Європа неспроможна повністю замінити американську підтримку в низці ключових напрямків.

Її оборонно-промисловий комплекс має суттєвий потенціал, але стикається з численними обмеженнями — від фрагментації національних виробників до складнощів у реалізації масштабних проєктів.

Попри свою перевагу над Росією в економічному плані, Європа не перебуває у “військовій мобілізації” і діє повільніше, ніж вимагала б ситуація.

Один із найбільш критичних елементів — це постачання боєприпасів.

США вже передали понад 3 мільйони 155-мм артилерійських снарядів, тоді як Європа вийшла лише на рівень близько 1 мільйона на рік (з 300 тисяч у 2023-му).

Навіть якщо ЄС досягне своєї мети у 2 мільйони снарядів на рік, це не компенсує втрату американського виробництва.

Крім боєприпасів, Україна значною мірою покладається на американські високоточні системи далекої дії, такі як HIMARS і ATACMS, які є критично важливими для знищення тилових цілей: командних пунктів, складів, артилерійських позицій.

Європейських аналогів такої дальності та точності практично не існує, тож замінити ці системи наразі нереально.

У разі повного виходу США з архітектури підтримки, Європі доведеться не просто збільшити допомогу — їй доведеться перебудувати всю систему військової та логістичної підтримки для України з нуля.

І хоча технічно це можливо, політична та інституційна готовність до таких змін залишається під питанням.

Європейські країни теоретично могли б компенсувати частину втрат, профінансувавши закупівлю для України систем великої дальності у Південної Кореї, Ізраїлю чи інших країн.

Проте залишаються серйозні невизначеності щодо того, чи готові ці країни до такого експорту, у якій кількості вони можуть надати озброєння, з якою швидкістю можливі постачання, і скільки часу буде потрібно для підготовки українських військових до ефективного використання нової техніки.

Окремі зразки озброєння також можуть не бути сумісними з українськими платформами, що ускладнить їхнє впровадження.

Що стосується систем протиповітряної оборони, то європейські зразки здатні прикривати Україну від ударів крилатими ракетами.

Наприклад, італійсько-французькі SAMP/T уже показали ефективність у знищенні повітряних цілей.

Але американські комплекси Patriot — єдині у складі НАТО, які можуть перехоплювати балістичні ракети, що становлять істотну частину загрози з боку Росії.

Варто також зазначити, що SAMP/T не надходили на озброєння інших країн, крім Італії, Франції та Сінгапуру, що ускладнює їхнє масштабне постачання.

Інші європейські системи, такі як NASAMS та IRIS-T, використовуються Україною, але вони не перекривають весь спектр загроз.

У разі повного припинення американських постачань з’явиться критичний дефіцит у захисті від балістичних ракет.

Ще одним ключовим напрямом, де Європа не може повністю замінити США, залишається розвідка.

Американські супутники та інші засоби збору даних забезпечували українським силам точну інформацію про переміщення російських військ як на території України, так і за її межами.

Починаючи з 2022 року, Об’єднаний розвідувальний центр у Вісбадені, що діє під проводом США, щоденно постачав критичну інформацію про розташування стратегічно важливих цілей.

Американська розвідка стала важливою частиною української системи виявлення та знищення цілей, суттєво підвищивши оперативність і точність ударів.

Завдяки цій співпраці вдалося успішно реалізувати операції в Сєвєродонецьку (травень 2022) та під час оборони Харкова (травень-червень 2024).

США також мали значний вплив на українські атаки по Криму й навіть вглиб території Росії.

Згідно з даними, американські й британські фахівці координували ключові етапи операцій — від вибору цілей до розрахунку траєкторії польоту ракет.

Так, ЦРУ надало інформацію про склад боєприпасів у місті Торопець у РФ, після чого Україна здійснила успішний удар, знищивши близько 240 тонн вибухових речовин.

Хоча участь США у кожному такому ударі формально вимагає окремого дозволу, роль Вашингтона в операціях на території РФ залишається суттєвою.

У разі припинення допомоги Сполучені Штати могли б передати координацію логістики європейським партнерам, однак реалізація цього процесу буде складною.

Впродовж війни саме США — через структури НАТО та Європейське командування — відповідали за основний логістичний ланцюг постачання.

Без американського лідерства в цій сфері європейським державам доведеться швидко створити нові механізми, що потребуватиме часу, ресурсів і політичної злагодженості.

Якщо ж постачання зі США припиняться раптово, це може порушити навіть ті лінії допомоги, які йдуть до України не напряму від США, оскільки значна частина європейської допомоги інтегрована у загальну логістичну систему, що включає американські елементи.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Суд заборонив адміністрації Трампа анулювати візи іноземних студентів – Bloomberg
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T01:57:31Z
Путін використовує необізнаність Трампа, щоб досягати своїх цілей у війні – Time
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T01:33:24Z
Сенат США пригрозив РФ санкціями, якщо Путін зриватиме переговори – Bloomberg
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T00:27:00Z
У Курську атаковано ракетами скупчення техніки окупантів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T23:51:10Z
Військовий аеродром у російському Іваново атаковано дронами
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T23:24:07Z
Рада ЄС обговорить позбавлення Угорщини права голосу: названо дату
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T22:51:39Z
Адміністрація Трампа заборонила Гарварду приймати інозмених студентів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T21:39:26Z
Ультраправий Сіміон засудив "державний переворот" у рідній Румунії з Польщі
Европейская правда
2025-05-22T19:13:14Z
Лідер республіканців у Сенаті підтримує примус Росії до миру санкціями
Европейская правда
2025-05-22T19:07:07Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
MamaRika – "Зв’язок" – 5 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-05-22T21:10:55Z
Народна артистка України Тіна Кароль відсвяткувала День незалежності Ізраїлю
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:54:58Z
Макаревич поскаржився на "українського журналіста" поліції Ізраїлю
ТСН
2025-05-22T17:30:01Z
Фільму "Трансформери" – 18 років: як змінилися герої культової франшизи
ТСН
2025-05-22T16:57:28Z
Лілія Подкопаєва похвалилася 17-річною донькою-випускницею і показала, яким було свято в США
TSN
2025-05-22T16:54:53Z
Юрію Рибчинському — 80: Зібров розсекретив подарунок другові на ювілей і як вони святкуватимуть
TSN
2025-05-22T16:53:52Z
Яна Глущенко вперше зізналася, чому Максим Неліпа пішов з "Дизель Шоу"
ТСН
2025-05-22T16:53:05Z
Спалах гепатиту А: де вакцинуватися найдешевше
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:45:13Z
Магнітна буря 22 травня: яка її потужність
TSN
2025-05-22T16:55:11Z
Що не варто класти в лунку під час садіння помідорів: як не зіпсувати врожай помідорів
TSN
2025-05-22T16:54:51Z
Коли правильно чистити зуби — до чи після сніданку: вчені дали остаточну відповідь
TSN
2025-05-22T16:53:47Z
Як захистити огірки від перепаду температур: що потрібно зробити для гарного врожаю
ТСН
2025-05-22T16:53:05Z
Дієтолог сказав, яку здорову їжу не можна вживати перед сном
ТСН
2025-05-22T16:52:44Z
Якщо хочете довго жити, треба пити лише цю воду: поради експертів
TSN
2025-05-22T16:52:39Z
Чому пити вино корисно для здоров’я: науковці вразили дослідженням
TSN
2025-05-22T16:52:29Z
П’ять найкращих ферментованих продуктів для здоров’я кишківника
ТСН
2025-05-22T16:51:39Z
Ці жінки за знаком зодіаку притягують успішних і багатих чоловіків, неначе магнітом
ТСН
2025-05-22T16:54:09Z
Ці три кущі цвістимуть до глибокої осені: обов’язково посадіть їх у своєму саду
TSN
2025-05-22T16:53:16Z
Як зрозуміти, що ви потрапили у кармічні стосунки, і чому це дуже добре
TSN
2025-05-22T16:52:59Z
Названо найшкідливіший молочний продукт — є у кожному магазині
TSN
2025-05-22T16:52:45Z
Нова оптична ілюзія всього за 5 секунд розповість, хто ви є насправді
ТСН
2025-05-22T16:52:10Z
Правила ранкового смузі — як зробити напій кориснішим
ТСН
2025-05-22T16:52:02Z
Експерти з феншую назвали 4 місця в оселі, де краще не вішати дзеркало
ТСН
2025-05-22T16:51:21Z
3 ложки в горщик — і навіть квола герань випустить свої квіти: рецепт корисного підживлення
ТСН
2025-05-22T16:51:18Z
Чому не можна знищувати чистотіл на своєму городі та яка його користь: про це ніхто не знає
TSN
2025-05-22T16:50:07Z
Колишній директор «Києво-Печерської Лаври» Остапенко не очистив заповідник від впливу РФ – міністр культури
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T22:24:43Z
Безпілотники атакували завод в Тулі, який виготовляє авіаційні ракети
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T22:06:38Z
135-метровий контейнеровоз ледь не вʼїхав у будинок норвежця
Европейская правда
2025-05-22T19:37:25Z
Дрони уразили завод з виробництва ракет та снарядів у Тулі: друге влучання за місяць
TSN
2025-05-22T17:51:01Z
Безпілотник атакував масштабний військово-патріотичний комплекс у Підмосковʼї
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:36:59Z
МАУП — лідер серед приватних університетів України, згідно з рейтингом Scopus 2025
ТСН
2025-05-22T17:31:12Z
Україна пропонує Євросоюзу долучитися до фінансування ЗСУ в наступному році
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:21:49Z
"Не довіряти заявам Ширшина не варто": ексречник Генштабу про скандал із бригадою "Маґура"
TSN
2025-05-22T16:57:50Z
Валерій Харчишин розсекретив, ким його син служить у ЗСУ і чому вони рідко спілкуються
ТСН
2025-05-22T16:56:29Z
Лінія фронту станом на 22 травня 2025. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T20:06:11Z
В одній з областей посилюють мобілізацію: що відомо
TSN
2025-05-22T17:06:37Z
Наступ РФ на всій лінії фронту: Зеленський про те, де найгарячіші бої
TSN
2025-05-22T16:56:58Z
РФ каже про вихід на кордон Дніпропетровщини: яка ситуація насправді
ТСН
2025-05-22T16:56:53Z
Загроза обвалу фронту: військовий про ситуацію на Покровському напрямку
ТСН
2025-05-22T16:56:38Z
Росіяни стратили українських бійців: "Командира в полон і вбийте всіх інших"
TSN
2025-05-22T16:56:10Z
У Києві та низці областей оголошено повітряну тривогу
ТСН
2025-05-22T16:55:49Z
Синоптики оновили прогноз погоди на сьогодні, 22 травня
ТСН
2025-05-22T16:55:46Z
Нічна атака дронами на Харків: стали відомі наслідки. Оновлено
ТСН
2025-05-22T16:55:44Z
У Карпатах загинув чоловік зі Львівщини
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T20:36:44Z
Австралію накрила потужна повінь: є загиблі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T19:06:46Z
На горі Піп Іван виявили тіло чоловіка: хто він і звідки
ТСН
2025-05-22T17:33:08Z
Пожежу на ТЕЦ у Білій Церкві ліквідували: в ДСНС розповіли про наслідки для довкілля
TSN
2025-05-22T16:56:24Z
Стрілянина у Вашингтоні: вбито двох співробітників посольства Ізраїлю
TSN
2025-05-22T16:55:53Z
Нічні вибухи над російською Тулою: мешканці повідомляють про атаку дронів
TSN
2025-05-22T16:55:48Z
У Києві лунають вибухи через атаку дронами
ТСН
2025-05-22T16:55:45Z
Вибухи у Росії та атака на Харків: головні новини ночі 22 травня 2025 року
TSN
2025-05-22T16:55:42Z
У Києві уламки дрона впали на території школи: влада про атаку РФ
TSN
2025-05-22T16:55:28Z
Куди інвестувати після війни: експерт назвав перспективний регіон України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:30:58Z
Зеленський назвав три ключові економічні пріоритети України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:09:36Z
Чи відключатимуть світло влітку: експерт попередив про блекаути через спеку
ТСН
2025-05-22T16:56:15Z
Підвищення пенсії: кому збільшать виплати у червні
TSN
2025-05-22T16:54:34Z
Яким буде курс долара у найближчі три роки: прогноз Мінекономіки
ТСН
2025-05-22T16:53:57Z
Мінімальна зарплата в Україні зросте до 10 тисяч гривень: Мінфін назвав дату
TSN
2025-05-22T16:53:41Z
Київстар збудував понад 800 нових базових станцій у першому кварталі 2025 року
ТСН
2025-05-22T16:52:06Z
«Перший столичний хлібозавод» запускає нову лінію з виробництва тостового хліба з інноваційною технологією
ТСН
2025-05-22T16:52:02Z
В Україні ціни на популярну ягоду б’ють рекорди: експертка пояснила, що буде з вартістю далі
ТСН
2025-05-22T16:51:26Z
Залишився їстівним: археологи виявили посудини з медом, якому понад 5000 років
TSN
2025-05-22T16:56:04Z
Учені шокували первісними розмірами Юпітера: як змінилася планета
TSN
2025-05-22T16:56:03Z
У джунглях знайшли гігантського щура розміром із кота — він залишався невідомим 30 років
TSN
2025-05-22T16:54:41Z
Юпітер колись був удвічі більшим за свій нинішній розмір — вчені відновили ранню історію гіганта
ТСН
2025-05-22T16:53:10Z
Вчені через 500 років відшукали живих нащадків Леонардо да Вінчі
ТСН
2025-05-22T16:53:02Z
Навіщо у прищіпках потрібні маленькі отвори: багато хто здивований
ТСН
2025-05-22T16:50:14Z
Вчені винайшли нанотехнологію для захисту врожаю від ультрафіолету
AgroPortal
2025-05-22T16:00:51Z
У Китаї знайдено всесвітній склад вкрадених iPhone
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T15:51:04Z
Amazon доставлятиме телефони та інші гаджети за допомогою дронів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T11:36:02Z
Tesla втрачає позиції: названо нового лідера на ринку електромобілів у Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:27:35Z
У Києві помітили новий Lamborghini Urus S
VGorode
2025-05-22T10:12:04Z
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:09:15Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
Захищаючи Україну, загинув чемпіон з марафонського бігу Петро Шукалович
TSN
2025-05-22T16:53:55Z
Титулована 25-річна спортсменка померла від раку
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T16:36:15Z
Україна здобула золото на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T16:18:26Z
ЗСУ ліквідували кандидата у майстри спорту з лижних перегонів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T13:39:00Z
Українські теніситки дізналися суперниць у першому колі «Ролан Гаррос»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T13:15:56Z
Українські паралімпійці здобули 63 нагороди на чемпіонаті світу з шашок-64
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T12:42:09Z
Суперник збірної України оголосив склад на матчі турніру Canadian Shield
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T12:33:06Z
Дрейк програв $1 млн: на що ставив репер
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T11:48:22Z
Росія остаточно втратила перемогу у медальному заліку Олімпіади-2014
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T11:27:09Z