MY.UAНовини
Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 25—27 травня 2025 року — резюме
Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 25—27 травня 2025 року — резюме

Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 25—27 травня 2025 року — резюме

Висвітлення основних тем тижня, представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях, прояви політичного піару та російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні, порушення основних стандартів інформаційної журналістики — стисло.

Моніторинг телемарафону «Єдині новини» й ефіру Першого каналу Суспільного за 25—27 травня 2025 року — резюме

Ігор Куляс, для ДМ

Телемарафон «Єдині новини» стартував 24 лютого 2022 року. «Детектор медіа» почав моніторити телемарафон 21 березня того ж року за такою методологією. У січні цього року «Детектор медіа» уточнив і доповнив цю методологію, відповідно до зауважень і побажань від редакцій учасників телемарафону. Автор моніторингу — Ігор Куляс, медіатренер та автор основної методології моніторингових досліджень «Детектора медіа».

З березня 2022-го по вересень 2024 року у фокусі уваги моніторингу були фіксація й аналіз ефірних сіток різних каналів, основний контент, який продукували редакції (сюжети, прямі ввімкнення, гостьові студії), порушення стандартів інформаційної журналістики учасниками телемарафону, прояви політичного піару, представлення в ефірі різних парламентських фракцій і депутатських груп, російські наративи й токсичні медійні персонажі в ефірі марафону, замовчані телемарафоном події та теми.

21 травня 2024 року Перший канал Суспільного вийшов із телемарафону й вирушив у самостійне плавання 24/7. Для моніторингу ця зміна не є принциповою. Робота інформаційної редакції Суспільного мовника оцінюється так само як і раніше. Методологія оцінки ефірного продукту Суспільного мовника залишається такою ж, як до телемарафону.

З жовтня 2024 року моніторинг телемарафону змінив формат. Тепер його основу становить аналіз висвітлення головних суспільно важливих тем у марафоні та — для порівняння — на Першому каналі Суспільного. Відстежується висвітлення учасниками телемарафону головних тем кожного дня й тижня, представлення народних депутатів різних фракцій / депгруп в ефірі каналів, як і раніше, прояви політичного піару у формі сюжету або ж гостьової студії, наявність токсичних медіаперсонажів і російських наративів. Детальніше про новий формат моніторингу читайте тут.

Резюме моніторингових звітів читайте тут. А повний огляд звітних днів — тут.

Вступ

25—26 травня найвищою інтенсивність боїв була знову на Покровському напрямку, активними були також Лиманський, Курський і Новопавлівський напрямки. Телемарафон найбільшу увагу приділяв Покровському, Торецькому і Харківському напрямку, майже не висвітлював ситуацію на Лиманському. В ефірі Першого каналу Суспільного найбільше уваги в ці дні приділили подіям на фронті на півночі Сумщини й Покровському напрямку, з активних мало уваги приділили Курському.

З масованих обстрілів України ворогом найбільший за кількістю загиблих і поранених у ці дні стався 25 травня. У телемарафоні всі ці події висвітлювали вкрай неоперативно і не надто повно, дуже мало обговорювали наслідки цієї атаки в гостьових студіях. Перший канал Суспільного був набагато оперативнішим і повнішим у репортажному висвітленні, але, як і марафон, дуже слабко висвітлював тему в гостьових студіях.

У зовнішньополітичній тематиці в ці дні найголовнішою продовжувала залишатися тема «мирних переговорів» на рівні заяв і прогнозів. Експертиза цієї тематики була значно якіснішою на Першому каналі Суспільного.

У звітні дні в телемарафоні найбільше було грубих порушень стандартів достовірності та відокремлення фактів від думок, були також грубі порушення стандартів балансу думок і оперативності. В ефірах Першого каналу Суспільного в ці дні грубих порушень було менше, найбільше ж порушували стандарт доступності подачі інформації, також було чимало фактичних помилок.

Протягом тижня 26 травня — 1 червня у гостьових студіях телемарафону традиційно було повне домінування гостей-нардепів від «Слуги народу». Представників «Європейської солідарності» та «Голосу» в телемарафон не запрошували. В ефірах Першого каналу Суспільного знову представники владної фракції хоч і некритично, але переважали представників опозиційних фракцій парламенту.

У звітні дні травня в телемарафоні проявів політичного піару найбільше (дві третини від усіх) були в ефірах каналу «Рада». В ефірі Першого каналу Суспільного проявів політичного піару в звітні дні не було.

1. Висвітлення основних тем тижня

СИТУАЦІЯ НА РІЗНИХ ДІЛЯНКАХ ФРОНТУ:

У звітні дні, за інформацією Генштабу, загальна інтенсивність боїв була надзвичайно високою (від 170 до 216 боєзіткнень за добу). Як і раніше, найвищою в ці дні була інтенсивність боїв на Покровському напрямку (від 63 до 65 боєзіткнень за добу, загалом щодня близько або і більше як третина від усіх боєзіткнень на фронті). Високою продовжувала залишатися інтенсивність боїв на Лиманському (від 16 до 32 боєзіткнень на добу), Курському (від 23 до 32) і Новопавлівському (від 24 до 25) напрямках. У окремі дні більш ніж десять боєзіткнень на добу було на Торецькому (до 19), Краматорському й Оріхівському (до 11 боєзіткнень на добу на обох). На всіх інших напрямках фронту добова кількість боєзіткнень не перевищувала десяти. Заслуговувала на окрему увагу і ситуація на фронті на півночі Сумщини (хоч Генштаб поки що у зведеннях і не виділяє її як окремий напрямок), адже саме в ці дні вже офіційно було підтверджено загарбання там ворогом чотирьох сіл і йшли бої за три інших.

У телемарафоні в ці дні редакції сукупно найбільшу увагу приділяли Покровському і Торецькому напрямкам (по 7 обговорень з гостями), наступним за увагою був не найбільш активний Харківський (2 репортажі й 4 обговорення), далі — Краматорський (2 репортажі й 3 обговорення) і Новопавлівський (5 обговорень) напрямки. З найбільш активних напрямків фронту телемарафонці в ці дні майже не приділили уваги Лиманському напрямку (було лише одне обговорення в студії) і взагалі забули про Курський. Про ситуацію на прикордонні Сумщини говорили з гостями 5 разів лише на каналах «Рада» і «Ми — Україна».

Обговорювати ситуацію на фронті в гості учасники телемарафону найчастіше в ці дні кликали військових-фронтовиків і речників різних підрозділів (і тих, і тих запрошували по 11 разів), експертів запросили лише 4 рази. У звітні дні в телемарафоні два фронтових репортажних сюжети зробила редакція каналу «1+1», об’єднана редакція ICTV з СТБ зробила пряме ввімкнення і сюжет, по одному репортажному сюжету було в ефірах каналів «Інтер» і «Ми — Україна».

В ефірі Першого каналу Суспільного найбільше уваги в ці дні приділили подіям на фронті на півночі Сумщини (обговорювали ситуацію там з 11 гостями), Покровському напрямку присвятили 9 обговорень, з 6 гостями говорили про ситуацію на Лиманському напрямку, по 5 обговорень були присвячені Новопавлівському, Харківському і Краматорському напрямкам. З Краматорського робили два прямих ввімкнення воєнкора каналу. Замало уваги приділили з найактивніших Курському напрямку (лише 2 обговорення з гостями). Говорити про фронт у гості найчастіше кликали речників різних підрозділів Сил оборони (13 разів), експертів запрошували 9 разів, військових-фронтовиків — лише 3 рази. В ці дні зробили 3 прямих ввімкнення з фронту.

НАСЛІДКИ ВОРОЖИХ ОБСТРІЛІВ І БОМБАРДУВАНЬ ЦИВІЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ:

У звітні дні найгіршою за наслідками була масована комбінована атака ворога по Україні 25 травня з 12 загиблими й понад 60 пораненими. Найбільше загиблих і поранених було на Київщині, Хмельниччині, Житомирщині, в Миколаєві та в Києві. У телемарафоні всі ці події висвітлювали вкрай неоперативно і не надто повно. Кореспонденти діставалися окремих місць влучань із великим запізненням, більшість локацій для редакцій телемарафону виявилися цього дня недосяжними (або через брак кореспондентів на місцях, або, гадаю, і через проблеми з плануванням). У розмовних студіях цю, безумовно, тему номер один цього дня обговорювали занадто мало (канали, попри неординарність події, продовжували в гостьових студіях говорити з «запланованими» гостями, а це недільний ефір, тож часом тематика гостьових студій виглядала не зовсім доречною).

Перший канал Суспільного натомість був набагато оперативнішим і повнішим за телемарафон у репортажному висвітленні наслідків ворожої атаки завдяки якісній роботі кореспондентів у різних областях України. Втім, так само як і марафон, по суті провалив гостьову частину висвітлення подій.

Цьому сприяли дві обставини. По-перше, недільна сітка ефіру, в якій є певний інформаційний провал — з 12:15 до 16:30 йде документалка (і є лише короткий випуск новин о 15-й). Але і планування було не найкращим. Дуже багато було заздалегідь запланованих гостей по далеких від провідної події дня темах (проблеми аграріїв прифронтових територій, благодійний забіг у Луцьку, безбар’єрність, маніпуляції на почуттях вірян, весілля в Черкасах, новинки «Медіатеки» Суспільного тощо. Це, звісно, дуже важливо, але в такий інформаційний день усі ці теми мали би поступитися головній тематиці дня).

Уже не вперше редакція показує неповороткість у гостьових студіях вихідних днів. 25 травня був саме такий день, коли попередні плани належало відкладати вбік, а повністю зосереджуватися на основній темі. Не кажучи вже про те, що слід було скасовувати ефірну сітку вихідного для і переходити на повноцінний режим роботи інформаційного каналу.

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА:

У внутрішній політиці у звітні дні була «реанімована» тема звільнення керівника «Києво-Печерської Лаври» Максима Остапенка. Це сталося ще 22 травня, але лише 25 травня Мінкульт вирішив зібрати журналістів і пояснити причини такого рішення. У телемарафоні різні канали висвітлювали тему по-різному. Більшість («1+1», ICTV з СТБ й «Інтер») — збалансовано, принаймні відносно, бо давали синхрони не лише заступника міністра культури Бєляєва, а й звільненого Остапенка, або ж говорили в студії з заступником міністра збалансовано, з повним викладом позиції Остапенка (на ICTV з СТБ). А от канал «Рада» подавав тему з грубим порушенням балансу думок. При цьому в марафоні не згадували дотичну подію — відкритий лист співробітників «Софії Київської».

Перший канал Суспільного тему звільнення Остапенка в ці дні не висвітлював, бо робив це раніше, але обговорював в студії тему відкритого листа співробітників «Софії Київської».

ІНШІ ПОДІЇ ТА ТЕМИ:

25 травня завершився великий обмін полоненими «1000 на 1000». Цього разу ні в телемарафоні, ні на Першому каналі Суспільного прямих ввімкнень з обміну не робили, обмежилися репортажними сюжетами. Разом із тим, у телемарафоні не озвучували тему відсутності серед обміняних військових з «Азову». Натомість на Першому каналі Суспільного тему розкривали в тому числі й у гостьовій студії.

Теми/події, які не згадували в ефірі телемарафону, але згадували в ефірі Першого каналу Суспільного:

  1. nbsp;     Служба зовнішньої розвідки: Китай постачає спецхімію, порох і верстати на 20 військових заводів Росії (25 травня).
  2. nbsp;     Акція родичів полонених і зниклих безвісти «Не мовчи! Полон вбиває» у Києві (25 травня).
  3. nbsp;     The Economist: Росія готується запускати по Україні тисячу дронів одночасно, під керуванням ШІ та телеграм-ботів (26 травня).
  4. Унаслідок авіаудару Росії по Краматорську було поранено 4 людини, зокрема 6-річна дитина (27 травня).
  5. nbsp;     Представники культурної спільноти вимагають відставки міністра культури Точицького у відкритому листі до прем’єр-міністра (27 травня).
  6. nbsp;     Акція на підтримку безвісти зниклих і військовополонених у Києві (27 травня).

Не повідомляли ні в марафоні, ні в ефірі Першого каналу Суспільного:

  1. nbsp;     Українські облігації падають у ціні на тлі розчарування інвесторів «мирними» надіями на Трампа (26 травня).
  2. nbsp;     Розвідка: На території Білорусі немає ні ядерної зброї, ні «Орешника» (26 травня).
  3. nbsp;     Le Monde: В України більше немає ракет для ЗРК SAMP/T (26 травня).
  4. nbsp;     Росія планує під’єднати Запорізьку АЕС до своєї енергосистеми попри ризики (27 травня).
  5. nbsp;     Кротевича нагородили орденом Хмельницького, хоча раніше його прізвище зникло з укразу президента (27 травня).
  6. nbsp;     Bild: Росія отримує від експорту в ЄС більше, ніж Євросоюз витрачає на допомогу Україні (27 травня).
  7. nbsp;     Зеленський призначив нових голів райдержадміністрацій Києва, серед яких колишні гуморист і дзюдоїст (27 травня).
  8. nbsp;     Washington Post: Україні передадуть застарілі ракети до Patriot, менш ефективні проти балістики (27 травня).

2. Порушення стандартів інформаційної журналістики 25—27 травня

Згадано лише найбільш грубі порушення стандартів лише в матеріалах по основних темах.

Телемарафон:

У ефірах каналу «1+1» серед грубих порушень стандарту достовірності найбільше було узагальнених розмитих псевдопосилань на авторство суб’єктивних думок. З порушень стандарту точності найчастіше були грубі невідповідності між картинкою і текстом у БЗ  і в прямих ввімкненнях. Стандарт відокремлення фактів від думок найбільше грубо порушували суто емоційними оцінками журналістів у новинах. Дуже багато було і зайвих у новинах маркерів авторизації і маркерів посилення уваги. Стандарт доступності порушували, вживаючи англіцизми. Частину інформації в репортажах подавали неоперативно.

В ефірах каналів ICTV та СТБ стандарт достовірності найбільше порушували, подаючи фактичну інформацію без будь-яких посилань на джерела. Дуже багато було і суто абстрактних псевдопосилань. Стандарт точності постійно порушували невідповідностями між картинкою і текстом в БЗ і прямих ввімкненнях. Переважна більшість грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційними оцінками журналістів у новинах. Чимало було також маркерів авторизації та маркерів посилення уваги.

В ефірах каналу «Інтер» найбільше стандарт достовірності порушували, подаючи факти без посилань на джерела. Невідповідність картинки й тексту в БЗ була найбільш поширеним видом порушень стандарту точності. Більшістю грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційні оцінки журналістів у новинах і в новинних елементах гостьових студій. Стандарт повноти інформації грубо порушували відсутністю відповідей на класичне запитання репортажу «де відбувається?».

В ефірах каналу «Рада» стандарт точності порушували фактичними неточностями. Стандарт відокремлення фактів від думок найчастіше порушували гостьові ведучі, не авторизуючи власних міркувань. Найчастішим грубим порушенням стандарту повноти інформації була повна відсутність інтершуму на численних БЗ. Було грубе порушення стандарту балансу думок у темі звільнення керівника «Києво-Печерської Лаври». Дуже багато інформації подавали як новину вкрай неоперативно, інколи з запізненням на добу.

В ефірах каналу «Ми — Україна» стандарт точності порушували переважно невідповідностями між картинкою і текстом у БЗ і в сюжетах. Грубі порушення стандарту відокремлення фактів від думок були переважно емоційними оцінками журналістів у новинах. Стандарт повноти грубо порушували як недостатнім представленням гостей-експертів, так і повною відсутністю інтершуму в БЗ.

Перший канал Суспільного:

Найбільше грубих порушень стандарту достовірності були узагальненими розмитими псевдопосиланнями на авторство суб’єктивних думок. Найбільше грубих порушень стандарту точності цього разу були суто фактичними помилками. Найбільше порушень стандарту відокремлення фактів від думок були зайвими в новинах маркерами авторизації та посилення уваги. Порушення стандарту повноти інформації стосувалися розмитими позначеннями місця подій. Стандарт доступності подачі інформації порушували показом численних скриншотів сторінок в соцмережах і месенджерах, які все одно неможливо прочитати з екрана телевізора.

3. Представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях 26 травня — 1 червня

Депутати у телемарафоні:

Протягом звітного тижня народних депутатів у телемарафон запрошували 17 разів (попереднього тижня було 16 запрошень). Як і завжди, в ефірі телемарафону абсолютно домінували представники владної фракції партії «Слуга народу», цього разу вони отримали 12 запрошень, що склало більш як 70% від усіх «депутатських» студій тижня. Якщо ж врахувати формально позафракційних спікера парламенту Руслана Стефанчука і його першого заступника Олександра Корнієнка, то частка «Слуги народу» становила понад 82%. Ще одна реально позафракційна депутатка була в ефірі «Ради» (звісно ж, Оксана Савчук). Крім того, в ефірі «Ради» двічі побували представники «Батьківщини» (як завжди, це були Михайло Цимбалюк і Сергій Євтушок). Як це часто буває у телемарафоні, депутати не-«слуги» були лише в ефірі каналу «Рада», на усіх інших каналах запрошували лише представників владної фракції парламенту. Традиційно в гості на телемарафон не кликали представників «Європейської солідарності». Не запрошували цього разу і представників фракції «Голосу», але в середу 28 травня на каналі «1+1» повторили ефір з Ярославом Юрчишиним за 24 травня. Протягом тижня в ефірі телемарафону по два рази побували «слуги народу» Євгенія Кравчук, Олексій Леонов, Єгор Чернєв і Олена Шуляк. Усі інші депутати були гостями телемарафону по одному разу.

Офіс президента звітного тижня в телемарафоні чотири рази представляв радник керівника ОП Сергій Лещенко (три рази на «Раді» й раз на «Інтері», сумарно мав 51 хвилину ефіру), двічі — інший радник Михайло Подоляк (на «Раді» та на «Ми — Україні», сумарно ж був в ефірі 50 хвилин). Двічі в телемарафон запрошували й уповноваженого президента з питань санкційної політики Владислава Власюка (в ефірах каналів «Рада» і «Ми — Україна», сумарно мав 19 хвилин ефіру). Крім того, в ефір «Ради» запрошували заступника керівника ОП Ігоря Брусила (11 хвилин в ефірі). Сумарно Офіс президента в гостьових студіях телемарафону мав цього тижня 2 години 11 хвилин (попереднього тижня було 2 години 6 хвилин).

Депутати на Першому каналі Суспільного:

В ефірі Суспільного протягом звітного тижня побувало 23 народних депутатів (попереднього тижня було 29). Цього разу знову було трохи забагато «Слуг народу», цілих 13, проти 9 представників опозиційних фракцій (5 від «Європейської солідарності» та по 2 — від «Батьківщини» й «Голосу»). Була в гостях каналу й одна позафракційна депутатка (Людмила Буймістер). Крім того, 30 травня разом із представниками «Європейської солідарності» та «Голосу» інформували, що «також ми запрошували представників фракції “Слуга народу”, але, як бачите, вони не долучилися до нас, на жаль» (для обговорення того, що Україні може не вистачити наступного року 1 трлн грн на фінансування війни, за підрахунками Київської школи економіки). Протягом тижня тричі гостював на каналі представник «Слуги народу» Олександр Федієнко, двічі — Ніна Южаніна з «Європейської солідарності» й Олег Дунда зі «Слуги народу». Всі інші нардепи побували в ефірі каналу по одному разу.

4. Прояви політичного піару в ефірах 25—27 травня

Протягом трьох проаналізованих днів у телемарафоні я зафіксував 12 проявів політичного піару. 8 з них були на каналі «Рада», два — на каналі «Ми — Україна», по одному — в ефірах «Інтера» та ICTV з СТБ. На «1+1» проявів політичного піару не було. Найбільшим бенефіціаром позитивного політичного піару був прем’єр-міністр Денис Шмигаль (4 позитивні згадки). В ефірі каналу «Рада» тричі був прояв негативного піару щодо екскерівника Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра» Максима Остапенка.

В ефірі Першого каналу Суспільного у звітні дні проявів політичного піару не було.

5. Російські наративи й токсичні медійні персонажі в ефірах 25—27 травня

Російських пропагандистських наративів в ефірах телемарафону і Першого каналу Суспільного протягом звітних трьох днів не було. Як і завжди, ефіри «Інтера» й «Ради» вели токсичні ведучі каналів.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Joby Aviation подвоює виробництво електричних аеротаксі
УкраинФорм
2025-07-16T23:27:41Z
На Білоруській АЕС спрацювала сигналізація: що сталося
TSN
2025-07-16T23:12:27Z
Oracle інвестує $3 мільярди у ШІ та «хмарну» інфраструктуру в Німеччині й Нідерландах
InternetUA
2025-07-16T23:01:16Z
"Антонов" завершив глибоку модернізацію "Руслана": літак вирушив до Німеччини
Gazeta UA
2025-07-16T21:27:37Z
Продажі електромобілів зростають, але одна американська країна гальмує розвиток
Топ Жир
2025-07-16T21:18:44Z
ЄС запланував 100 млрд євро для України у бюджеті 2028-2034
Европейская правда
2025-07-16T21:06:08Z
Гранти для підприємців: хто може отримати до 15 тисяч доларів
Знай
2025-07-16T20:21:46Z
Попри зростання середньої пенсії: більша частина літніх людей перебуває за межею бідності
24tv
2025-07-16T20:09:10Z
ЄС планує виділити Україні €100 млрд у новому бюджеті – створять оновлений "Український фонд"
iPress
2025-07-16T19:49:41Z
Дипломатія була надскладною: Трампу змогли донести найважливіше задля зміни його риторики
24tv
2025-07-17T00:30:46Z
"Прибирайте цього психа": як у Кремлі відреагували на ультиматум Трампа Путіну
GlavRed
2025-07-17T00:27:58Z
В Росії почалась масштабна хвиля арештів, Кремль почав зачистку - що сталось
GlavRed
2025-07-17T00:27:49Z
Президент Трамп є реалістом щодо Росії - Держдеп
УкраинФорм
2025-07-17T00:00:35Z
Берліну не сподобався проєкт нового бюджету ЄС
УкраинФорм
2025-07-16T23:54:37Z
Під Москвою тривожно: окупанти скаржаться на атаку БпЛА
24tv
2025-07-16T23:54:11Z
Європол повідомив про розгром російської хакерської групи, причетної до атак по всій Європі
Украина Криминальная
2025-07-16T23:33:46Z
Стала відома дата нового "Рамштайну": чого очікувати від зустрічі
TSN
2025-07-16T23:12:49Z
Зеленський запропонував Раді призначити Свириденко прем’єр-міністром
Украина Криминальная
2025-07-16T23:12:37Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
В Україні майже 1 000 медзакладів надають розширений пакет медпослуг ветеранам
УкраинФорм
2025-07-17T00:27:15Z
Чому для зумерів 35 років – це вже "поважний" вік: результати опитування
TSN
2025-07-16T19:52:42Z
Чи можна займатись сексом під час місячних
24tv
2025-07-16T19:18:27Z
Курячий бульйон проти застуди: наскільки ефективна ця страва
24tv
2025-07-16T18:22:26Z
В Україні викрили постачання ліків до Росії
360ua.news
2025-07-16T17:46:49Z
Варто забути про цю рибу влітку: поради, які збережуть вам життя
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T17:00:15Z
Літо без кондиціонеру: як не "розтанути" від спеки у квартирі
GlavRed
2025-07-16T16:25:52Z
Що їсти, щоб забути про закрепи – секрети здорового кишківника
24tv
2025-07-16T16:10:55Z
Жителі Житомирщини придбали за програмою «єВідновлення» 79 квартир і будинків
УкраинФорм
2025-07-17T00:39:04Z
В Одесі посадовців комунальних підприємств викрили у фіктивному бронюванні та розкраданні бюджету
УкраинФорм
2025-07-17T00:06:04Z
Росія атакувала Куп'янськ: що відомо
Gazeta UA
2025-07-17T00:00:06Z
Як Покровський напрямок став пасткою для окупантів: у Генштабі розкрили деталі
GlavRed
2025-07-16T23:27:18Z
На Мирноградському напрямку росіяни підбираються до Родинського — оглядач
TSN
2025-07-16T23:12:09Z
У Києві провели акцію на підтримку родин зниклих безвісти та полонених військових
ZN UA
2025-07-16T22:46:53Z
СБУ викрила трьох російських агентів, які шпигували за позиціями ЗСУ на Донеччині
УкраинФорм
2025-07-16T22:33:09Z
Кримський політв'язень Лимешко зник після етапування з центру тимчасового утримання - правозахисники
УкраинФорм
2025-07-16T21:09:15Z
У Серебрянському лісі прикордонники взяли в полон росіянина - стверджує, що воював лопатою
УкраинФорм
2025-07-16T20:57:19Z
У Часовому Яру Сили оборони взяли в полон еліту російської армії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T00:36:07Z
Келлог назвав виробництво українських дронів «неймовірними інноваціями»
УкраинФорм
2025-07-16T23:42:29Z
Уже ефективно збивають "Шахеди": що відомо про дрони-перехоплювачі ODIN Win Hit
24tv
2025-07-16T23:13:46Z
Росія випустила серію дронів по Україні: названа траєкторія руху
TSN
2025-07-16T23:12:49Z
Литовські прикордонники збили дрон, який прилетів з Білорусі
InternetUA
2025-07-16T23:12:35Z
У Японії з'явилися бабусі напрокат: вартість послуги
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T22:06:11Z
Категорично не робіть це 17 липня, аби не втратити щастя
Telegraf
2025-07-16T21:24:42Z
Чоловік, який переспав з 1000 жінок, назвав "темну сторону" розпусного життя
24tv
2025-07-16T20:57:55Z
"17 систем Patriot" для України: військовий оглядач назвав країну, яка може допомогти Україні з ППО
ZN UA
2025-07-16T20:33:34Z
Суд, штраф, заборона: Емма Вотсон виявилася злісною порушницею закону
GlavRed
2025-07-16T23:27:25Z
60-річна Елізабет Херлі розкрила свій головний секрет ідеальних фото
GlavRed
2025-07-16T23:27:25Z
Надя Дорофєєва показала доньку від Positiff: емоційний коментар співачки
GlavRed
2025-07-16T22:27:23Z
У Києві відбувся ексклюзивний показ «Операції Курськ»
УкраинФорм
2025-07-16T21:42:54Z
З високим рейтингом: 5 нових маловідомих серіалів, які ви могли пропустити
24tv
2025-07-16T21:36:39Z
Ексучасниця дуету "Алібі" показала дорослого сина
GlavRed
2025-07-16T20:27:25Z
Не захочеться ставити на паузу: 7 захопливих трилерів, від яких не відірватися
24tv
2025-07-16T20:10:33Z
Гурт Аviator дав "Концерт для своїх. Подія відбулася з нагоди 20-річчя колективу.
FM-TV
2025-07-16T19:52:02Z
У Києві стартували зйомки романтичного фентезі «Мавка. Справжній міф»
УкраинФорм
2025-07-16T19:37:24Z
10 років ув’язнення отримав мешканець Павлограда, який убив і забетонував матір
Украина Криминальная
2025-07-17T00:18:48Z
Пенсіонерка втратила 60 тис. грн через так званого "банківського" працівника
InternetUA
2025-07-16T23:18:16Z
На Запоріжжі пролунали вибухи
УкраинФорм
2025-07-16T23:15:13Z
Отруєння в ресторані Кацуріна: поліція повідомляє про 43 постраждалих
Фокус
2025-07-16T23:12:47Z
Вибухова ніч у Бєлгороді: місто атакують дрони, є загиблі та поранені
TSN
2025-07-16T23:12:32Z
У Дніпрі пролунала низка вибухів
TSN
2025-07-16T23:12:20Z
У Нікополі внаслідок влучання дрона отримали травми три рятувальники та двоє цивільних людей
УкраинФорм
2025-07-16T23:00:19Z
На Житомирщині у лісі знайшли зниклу 3-річну дівчинку
УкраинФорм
2025-07-16T22:03:08Z
У Дніпрі пролунала серія потужних вибухів: місто атакували БпЛА
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T21:48:34Z
Проблеми стануть вашими друзями, якщо не викинете цю річ. Що може накликати біду
Telegraf
2025-07-17T00:33:10Z
Що не варто зберігати у пластикових контейнерах: 4 домашні предмети
24tv
2025-07-16T23:12:43Z
День ангела 17 липня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-07-16T23:12:17Z
Що приховує поведінка кота в новій оселі: експерти дають несподівані відповіді
GlavRed
2025-07-16T20:27:51Z
Урожай можна збирати до осені: як обробляти огірки аспірином
GlavRed
2025-07-16T20:27:06Z
Ліниві чебуреки без тіста: 10 хвилин — і гора смакоти у вас на столі
Telegraf
2025-07-16T20:15:35Z
Попри зовнішність, ось 5 речей, які насправді роблять вас привабливим
24tv
2025-07-16T19:09:25Z
Відбитки пальців з техніки та дзеркал зникнуть за хвилину: найпростіший спосіб
24tv
2025-07-16T18:54:40Z
Смачно і безпечно: чи потрібно варити лисички перед смаженням
24tv
2025-07-16T18:45:13Z
Мілан вибув із перегонів за Ніколасом Джексоном
Football.ua
2025-07-16T21:43:25Z
Лукман повідомив Аталанту про готовність перейти в Інтер
Football.ua
2025-07-16T21:21:36Z
Підтримуємо чемпіона: улюблені страви Олександра Усика – легко приготувати до бою
24tv
2025-07-16T21:06:10Z
Збірна Італії стала першою півфіналісткою жіночого Євро-2025 з футболу
УкраинФорм
2025-07-16T21:00:25Z
Манчестер Юнайтед може втрутитися у боротьбу Ліверпуля та Ньюкасла за Екітіке
Football.ua
2025-07-16T20:54:44Z
Олександр Усик назвав причини, через які він хоче завершити кар'єру боксера
24tv
2025-07-16T20:30:47Z
Розкішна модель, яка народила нащадка Дюбуа: що відомо про прихований роман суперника Усика
24tv
2025-07-16T20:27:11Z
Динамо Київ — Осієк 0:1 Відео гола та огляд товариського матчу
Football.ua
2025-07-16T20:24:54Z
Усик і Дюбуа провели відкрите тренування перед реваншем
ZN UA
2025-07-16T20:09:58Z
Subaru встановлює додаткову плату у 7000 доларів за нову гібридну версію Crosstrek
Топ Жир
2025-07-17T00:48:49Z
Штурмують ринок в Україні: експерти назвали ТОП-5 найнадійніших китайських авто
GlavRed
2025-07-17T00:27:34Z
“Екологічний” завод GM вироблятиме не лише електромобілі, а й великі бензинові авто
Топ Жир
2025-07-17T00:03:56Z
Найпопулярніша модель Mitsubishi перейде на гібридну версію до 2026 року
Топ Жир
2025-07-16T23:18:22Z
Унікальний Mazda RX-7 з фільму “Токійський дрифт” від Veilside був проданий за мільйон
Топ Жир
2025-07-16T23:03:24Z
Volvo почне виробляти позашляховики у США, щоб уникнути митних зборів Трампа
Топ Жир
2025-07-16T22:03:53Z
Порше ніколи не були дешевими, але тепер їх ціни значно зросли
Топ Жир
2025-07-16T20:33:39Z
Цей Pagani Utopia вже має заводські подряпини
Топ Жир
2025-07-16T20:18:59Z
Форд усвідомлює ваше бажання швидко перепродати цей Мустанг, але навмисно змушує чекати
Топ Жир
2025-07-16T19:18:48Z
Fallout 5 отримав офіційне "зелене світло"
InternetUA
2025-07-17T00:01:20Z
Вчені знайшли простий спосіб повернути радість та щастя
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T00:00:17Z
Популярна онлайн-платформа блокує акаунти українських підприємців: Федоров відреагував
InternetUA
2025-07-16T22:24:57Z
Світло, що краде ваш сон: як темрява впливає на його якість
Gazeta UA
2025-07-16T21:42:02Z
У ChatGPT сильно спростили створення картинок: тепер можна вибрати один із готових стилів
InternetUA
2025-07-16T21:34:22Z
Google оголосила дату презентації нових пристроїв Pixel
1News
2025-07-16T21:06:26Z
Мільярдери вірять, що ШІ здійснюватиме наукові відкриття: чому Apple не згодна
Фокус
2025-07-16T20:51:47Z
Samsung може зробити смартфони Galaxy із вбудованими магнітами: як це змінить зарядку
Фокус
2025-07-16T20:21:45Z
Вчені дослідили, що породило чорну діру: нове відкриття
TSN
2025-07-16T19:51:22Z