MY.UAНовини
Влітку Росія зосередиться на Донеччині: Владислав Селезньов - про плани Кремля на літо
Влітку Росія зосередиться на Донеччині: Владислав Селезньов - про плани Кремля на літо

Влітку Росія зосередиться на Донеччині: Владислав Селезньов - про плани Кремля на літо

Кремль перекидає війська окупантів з півдня України на північ, є кілька варіантів можливих бойових дій, зауважив експерт.

Через літній наступ Росії в Україні Суми дедалі більше перетворюються на прифронтове місто. Загроза для міста зростає, тим паче, коли російські окупанти перекидають резерви з півдня України та планують навчання на білоруській території.

В інтервʼю Главреду колишній речник Генерального штабу ЗСУ, полковник запасу, військовий експерт Владислав Селезньов розповів, чи є загроза для Києва з Білорусі, яка мета ударів росіян по Сумщині та чому удар по Керченському мосту був "пробою пера".

Президент Зеленський під час саміту лідерів Бухарестської дев’ятки натякнув на можливу атаку Росії з білоруської території. Як ви гадаєте, як така атака може виглядати і кого вона може стосуватися? Йдеться лише про Україну, чи, можливо, про країни Європи?

Президент Зеленський, звісно, має доступ до значно більшої кількості інформації, і мої висновки базуються лише на відкритих джерелах. Ми маємо розуміти, які ресурси зможе залучити Росія для проведення спільних навчань з білорусами цього року. Нагадаю, що у лютому 2022 року росіяни задіяли близько 40 000 військових для атаки на Київ. Якщо цього разу буде менше, то, можливо, йтиметься лише про прикордонний конфлікт, але про масштабну повторну атаку на Київ — навряд чи.

Поки що ми не знаємо, яка кількість ресурсів буде залучена. Але перекидання навіть 40 000 особового складу, техніки, озброєння і боєприпасів може зайняти щонайменше кілька місяців. На даний момент наша розвідка не повідомляє про масштабне переміщення ворожих сил на територію Білорусі.

Що ж до ймовірності атак, то не варто виключати жодного сценарію — ні щодо України, ні щодо Польщі, ні щодо країн Балтії. Ми не знаємо, як поводитимуть себе наші дивакуваті сусіди, і сподіватися виключно на здоровий глузд агресора — не варто.

Ключовий фактор для аналізу ситуації — це кількість і якість ресурсів, які будуть задіяні в навчаннях. Якщо це буде щось умовне, на кшталт "три каліки", то говорити про реальну загрозу або занепокоєння не має сенсу.

А в іншому випадку — що може свідчити про можливі масштабні дії з боку Росії та Білорусі?

Насамперед — це залучення значного особового складу з боку Російської Федерації. Щодо білоруської сторони — ми приблизно уявляємо: 2–3 тисячі військових постійно перебувають поблизу кордону з Україною. Це так звані сили посилення. Додатково до навчань може бути залучено ще кілька тисяч білоруських військових, якщо вони будуть дотичні до навчань. Але це — ні про що.

Однак Якщо Росія зможе перекинути до Білорусі кілька десятків тисяч військових для участі в навчаннях — це вже буде тривожним сигналом. Особливо — залежно від того, в якому саме напрямку ці сили та засоби будуть зосереджуватися.

Під час нещодавньої денної повітряної тривоги з’являлася інформація від моніторингових каналів про те, що з білоруської території імітувалися фальшиві пуски. Наскільки зараз Росія готова повторювати подібну тактику – чи варто розглядати її як нову системну загрозу?

Давайте відверто: чи є для нас білоруські сусіди друзями, партнерами або союзниками? Звісно, що ні. Самопроголошений президент Білорусі Лукашенко вже свого часу обманув світову спільноту — він клявся й запевняв, що з території Білорусі не буде вторгнення російських солдат в Україну. Але сталося зовсім навпаки.

Тому ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. І я переконаний, що ми готові. На нашому прикордонні розгорнута інженерна фортифікація, комплекс сил територіальної оборони та інші засоби оборони — і вони перебувають у готовності до дій. Як саме поводитимуться наші білоруські сусіди — побачимо. Але недооцінювати ризики не можна.

Наскільки реальними є погрози Росії щодо ударів по Берліну, Британії та інших країнах? Зокрема, чи можлива реалізація таких загроз із території Білорусі?

Справа в тому, що світ нині перебуває у стані гібридної війни, яка фактично розпочалася ще у лютому 2014 року. В рамках цієї гібридної агресії інформаційна війна є одним із вагомих чинників.

Путін і його оточення працюють як "гопники" - вони готові робити порожні алярмістські заяви — розраховуючи на те, що широке суспільство або міжнародна спільнота почне емоційно на них реагувати. Якщо реакція є — вони продовжують нагнітати далі. Якщо ж таку маячню просто ігнорують — вона швидко зникає з порядку денного.

Тож швидше за все, ці погрози — риторика на кшталт виступів того ж Медведєва, який здатен наговорити будь-яку нісенітницю. Але в реальності важливими є не слова, а дії. Якщо буде виведена на бойове чергування техніка та озброєння — тоді буде і привід для занепокоєння.

Але в цьому контексті я особисто зберігаю спокій. Є, наприклад, офіційний сайт Посольства США в Києві. Я щодня стежу за повідомленнями. Якщо з’явиться інформація, що посольство закривається на вихідний, або геть виїхала до Польщі – оце вже справжній сигнал. Усе інше – це російська маячня, на яку не варто зважати.

Згадаймо процеси, як було напередодні повномасштабного вторгнення: масовий виїзд посольств за межі України. Оце був характерний сигнал. А нинішні заяви РФ — це радше спроба психологічного тиску.

Навіть маючи певну кількість ракет, росіяни, ймовірно, не будуть використовувати їх проти Європи — принаймні, поки що. Я правильно вас розумію?

Я вважаю, що вони змушені зважувати потенційний зиск від таких дій на тлі неминучих негативних наслідків. Очевидно, що у відповідь на таку атаку може відбутися відповідна контрдія. А ось якою буде форма цієї відповіді — залежить від готовності європейців застосувати свої сили й засоби.

Для мене очевидно одне: будь-яка армія світу зобов’язана захищати свою територію, свій народ і свою державу. Якщо наші партнери дійсно готові до цього — то вони відповідатимуть. Але якщо вони й надалі зводитимуть усе лише до нескінченних консультацій у межах найбільшої бюрократичної військової організації під назвою НАТО — тоді буде їм горе.

Ми бачимо, що протягом останнього тижня росіяни активно просуваються на Сумському напрямку. На вашу думку, яка зараз мета росіян, якщо говорити про північ, зокрема про Сумщину та Харківщину?

Росія офіційно декларує створення так званої санітарної або буферної зони. Таке завдання, нагадаю, Путін озвучував ще у травні минулого року. Тоді вони намагались реалізувати його на півночі Харківщини — із планом просування на глибину 8–10 км углиб нашої території. Проте далі вони вперлися в наші інженерні фортифікації, і просування було зупинене.

Сподіваюся, що так само буде й на Сумщині: ворог досягне наших передових оборонних рубежів і не зможе просуватися далі. Надіюсь, що генерал Артюх, колишній очільник військово-цивільної адміністрації, зробив усе необхідне для якісного облаштування фортифікацій, щоб ті виконували своє головне призначення.

Але, знову ж таки, з огляду на динаміку на полі бою — будемо дивитися. Якщо відбудеться прорив через ці фортифікації, це може свідчити або про геть погану роботу військово-цивільної адміністрації, або про те, що ворог має перевагу в ресурсах настільки значну, що здатен пробиватися навіть крізь наші оборонні споруди.

У будь-якому випадку ситуація для Сум є дуже складною. Місто фактично стало прифронтовим. Прильоти в центр міста, що призвели до загибелі цивільного населення, — цьому підтвердження. Тому я раджу жителям Сум — бодай дітей, літніх людей вивозити до більш безпечних регіонів країни і бути готовими до оборони міста, бо ворог виконує наказ Путіна.

Більше того, за процесами, які відбуваються на російському прикордонні, варто прискіпливо спостерігати. Тому що є також кордон між Чернігівщиною та Брянщиною, а деякі сили й засоби з окупованих територій на півдні Росія перекидає на інші ділянки фронту.

Потрібно уважно стежити за процесами, які відбуваються на російському прикордонні. Зокрема, варто звернути увагу на кордон між Чернігівщиною та Брянщиною. Деякі сили з півдня України Росія перекидає на інші ділянки фронту, зокрема з тимчасово окупованих територій. Важливо спостерігати, куди саме відбувається це перекидання. Якщо на Сумщину — це може свідчити про ймовірну активізацію бойових дій у цьому регіоні. Якщо ж у напрямку Брянської області, то, ймовірно, там готуються масштабні дії. Поки що ситуація залишається невизначеною, тому зарано робити остаточні висновки. Хоча, як на мене, ключові зусилля цього року ворог планує зосереджувати на Донеччині – Словʼянськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка будуть для нього пріоритетними цілями.

Тобто найбільший натиск буде саме на ці напрямки?

Так, бо наразі близько 30% території Донецької області ще перебуває під нашим контролем. І ключові, найбільші населені пункти — ті, що я перелічив, — також залишаються під нашим контролем. І росіянипрагнуть взяти їх під свій контроль.

Яка, до речі, загальна мета Росії на це літо? Чи є у них, на вашу думку, якась "програма-мінімум", яку вони намагатимуться реалізувати найближчим часом?

Так, є пріоритетний напрямок — це Донецька область. Два допоміжні — це південна частина Запорізької області та створення буферної зони на території Сумщини. Можливо, знову спробують атакувати й Харківщину, можливо — територію Чернігівщини.

Але варто звернути увагу: наші Сили оборони також здійснюють певні заходи контрдії. Наприклад, атаки по півдню Запорізької області із зануренням тамтешнього регіону в блекаутів, а також руйнування двох ключових залізничних магістралей на Брянщині. Я не думаю, що це просто випадкові збіги. Тобто здійснюється певна превентивна діяльність, щоб максимально ускладнити логістику російської армії. Бо логістика — цепереміщення ресурсів. Немає ресурсів — немає просування на полі бою.

До речі, атаки по півдню, блекаут і знищення інфраструктури — наскільки це може затримати просування росіян?

Це суттєво затримує їхнє просування. Один із ключових факторів, що впливають на темпи перекидання ресурсів, — це стабільне функціонування залізничного сполучення. Якщо палають релейні шафи, руйнуються мости й шляхопроводи — відбувається значне зволікання з переміщенням військових вантажів.

Автотранспортом або авіацією багато не навозиш – це надто повільно й дорого. Найбільш ефективний спосіб переміщення військових ресурсів — саме залізниця. І якщо вона працює нестабільно, це суттєво сповільнює бойову логістику ворога.

Кажучи про південь, ми бачили спецоперацію СБУ щодо атаки на Керченський міст. Наскільки завдані пошкодження були болючими для ворога?

Ми поки що не знаємо точного рівня пошкоджень, адже вибух стався під водою — на поверхні води візуально пошкоджень не видно. Що саме пошкоджено під водою, сказати складно. Думаю, росіяни зараз проводять експертну оцінку, але навряд чи будуть ділитися цими даними з широким загалом.

Транспортний рух триває, особливо по автомобільній частині мосту. Імовірно, пошкоджено одну з опор автомобільної частини Керченського мосту. Залізничне сполучення, судячи з усього, серйозно не постраждало. Отже, поки що пропускна спроможність мосту не зменшилася.

Можна припустити, що це була певна проба пера — найімовірніше, із застосуванням підводної ударної безпілотної системи. Думаю, надалі подібні системи будуть використовуватись, щоб і надалі руйнувати критично важливі елементи для функціонування мосту. Йдеться, зокрема, про ключові опори, на яких тримається арка Керченського мосту, під якою проходять усі кораблі, що прямують до акваторії Азовського моря й у зворотному напрямку. Якщо ці опори будуть серйозно пошкоджені, мова вже не йтиме про звичний режим руху — транспортне сполучення буде або повністю зупинене, або постійно обмежене.

Але, як неодноразово заявляв генерал Бен Ходжес, колишній командувач Сухопутних сил США в Європі, звільнення Криму має розпочатися з руйнування Керченського мосту. Тож Сили оборони активно працюють над реалізацією саме цього завдання.

У випадку з цією операцією фігурує СБУ, але, без сумніву, була залучена і низка інших структур: Військово-морські сили, можливо — повітряна компонента, адже перед атакою були зафіксовані вибухи на військових аеродромах окупованого Криму. Це могло бути спрямоване на зниження активності російської авіації. І, звісно, апарати типу Sea Baby та Магура V5 також брали участь і прикривали операцію з поверхні води.

Хто такий Владислав Селезньов

Владислав Селезньов - український військовий експерт, журналіст. Полковник Збройних сил України.

До окупації Криму країною-агресором Росією працював начальником кримського медіа-центру Міністерства оборони України. Коли Кримський півострів захопили російські окупанти, залишився вірним українській присязі і переїхав до Києва.

Після початку АТО на Донбасі в 2014 році був призначений керівником пресцентру оперативного штабу Антитерористичної операції на сході України.

У період з листопада 2014 по 2017 рік - начальник пресслужби Генерального штабу Збройних сил України.

Наприкінці 2017 року звільнився з ЗСУ у зв'язку із завершенням контракту.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Курс долара коливається: яка ціна в обмінниках та в банках
24tv
2025-07-07T07:12:00Z
Нафта дешевшає через рішення ОПЕК+ збільшити видобуток у серпні
УкраинФорм
2025-07-07T07:09:27Z
Вартість шоколаду у Великій Британії сягнула рекордних значень
24tv
2025-07-07T07:03:12Z
Астарта готова до одночасного достигання всіх озимих культур
AgroPortal
2025-07-07T07:00:52Z
46% бюджету Дніпровської міськради пішло на обслуговування боргів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T06:36:06Z
Нацбанк встановив курс валют на 7 липня
Gazeta UA
2025-07-07T06:33:33Z
Критерії для Клубу білого бізнесу пом’якшать: подано законопроєкт
AgroPortal
2025-07-07T06:30:55Z
Вологи не вистачає пізнім та овочевим культурам
AgroPortal
2025-07-07T06:00:35Z
Дефіцит продуктів у Полтавській області: один із базових товарів опинився під загрозою
Политека
2025-07-07T06:00:14Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Як пережити спеку у місті: ці поради допоможуть вам почуватися комфортно завжди
24tv
2025-07-07T07:03:01Z
Позбавить від болю і зніме набряклість: лікарі назвали овоч, який врятує від артриту
Знай
2025-07-07T06:51:34Z
Ваша фізична активність залежить від часу засинання: коли краще лягати спати
24tv
2025-07-07T04:24:17Z
Кому не можна рано вставати. Пояснення науковців
Gazeta UA
2025-07-07T03:57:18Z
Справа зовсім не в хворобах: ВООЗ назвала причину, через яку щогодини вмирає 100 людей
Знай
2025-07-07T03:21:17Z
У США створили суперпластик для гнучкої електроніки
InternetUA
2025-07-07T00:04:10Z
Авокадо в дії: покращує сон, бореться з холестерином
Gazeta UA
2025-07-07T00:00:31Z
Президент Литви назвав прикордонний контроль Польщі "капітуляцією"
Европейская правда
2025-07-07T07:10:35Z
Трамп пригрозив додатковими тарифами країнам, які підтримують БРІКС
Европейская правда
2025-07-07T07:09:24Z
Європарламент у понеділок розгляне вотум недовіри Єврокомісії
Европейская правда
2025-07-07T07:06:48Z
Непрямі переговори про припинення вогню між Ізраїлем та ХАМАСом завершилися безрезультатно - Reuters
УкраинФорм
2025-07-07T07:06:24Z
Трамп емоційно відреагував на ідею Маска створити нову партію
24tv
2025-07-07T06:51:41Z
Загроза розколу та чвар: Буданова намагались звільнити дев'ять разів, — Economist
Фокус
2025-07-07T06:51:15Z
Туди завітала "бавовна": де розташований на карті хімзавод у Підмосков'ї
24tv
2025-07-07T06:45:34Z
"Від Дональда, а не від Джо": Клімкін пояснив логіку, за якою Трамп стримує зброю для України
ZN UA
2025-07-07T06:42:48Z
Трамп відповів на запитання про підтримку України: «Я допомагаю дуже багато»
Vlasti
2025-07-07T06:39:13Z
Безпечні пляжі Києва та області: де можна купатися без ризику для здоров'я
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T07:03:22Z
Внаслідок ударів російських БпЛА по Харкову постраждали 27 людей, серед них — діти
Мій Харків
2025-07-07T07:01:42Z
Нова система оплати проїзду у Дніпропетровській області: містянам зробили оголошення
Политека
2025-07-07T07:00:25Z
Штрафи для військовозобов'язаних: що буде, якщо зафіксовано одразу кілька правопорушень
24tv
2025-07-07T06:54:35Z
Складне літо: кому зі знаків зодіаку буде найважче до вересня
24tv
2025-07-07T06:51:52Z
Беруть в кліщі ворожі позиції: ЗСУ вклинилися в порядки ЗС РФ на Сумщині і мають просування
Фокус
2025-07-07T06:51:22Z
Криза на Новопавлівському напрямку: на фронті вимальовується не маленька проблема
Украина Криминальная
2025-07-07T06:48:13Z
Кількість постраждалих внаслідок ранкової атаки дронів на Харків зросла до 13 людей
УкраинФорм
2025-07-07T06:42:24Z
Пекельна спека, похолодання чи дощі? Що прогнозують Києву найближчими днями
Telegraf
2025-07-07T06:42:06Z
Тибет після Далай-лами XIV: чи знайдуться сили для опору Китаю
Лига
2025-07-07T07:12:48Z
Українцям виписують штрафи за "неправильні" паспорти: скільки доведеться заплатити
GlavRed
2025-07-07T07:12:10Z
Знешкоджено 75 російських БПЛА
Украина Криминальная
2025-07-07T07:09:34Z
У Дубліні відбувся «Вечір єднання» на підтримку України
УкраинФорм
2025-07-07T07:06:39Z
Нові правила для заробітчан: як не втратити роки праці за кордоном при нарахуванні пенсії
Знай
2025-07-07T07:06:07Z
"Дрони всюди": морпіх США розповів про бої в Україні, яких не навчать у школі піхоти
Gazeta UA
2025-07-07T07:03:34Z
Предстоятелю УПЦ МП Онуфрію треба готувати до санкцій? Юрист прорахував наступний крок влади
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T07:00:01Z
Скільки грошей США витратили на допомогу Україні: дані інституту Кіля
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T06:54:55Z
Умєров заявив про початок роботи «маркетплейсу» зброї для армії DOT-Chain Defence
УкраинФорм
2025-07-07T06:54:04Z
Троянди почнуть рости вдвічі швидше: найкраще підживлення з дріжджів
24tv
2025-07-07T07:03:45Z
Ці кабачкові оладки ви встигнете приготувати на сніданок: що до них додати для покращення смаку
Telegraf
2025-07-07T07:00:24Z
Якщо не зробите це під час цвітіння кабачків, можете втратити врожай: як запобігти пустоцвітам
Telegraf
2025-07-07T06:51:19Z
5 рослин, які відлякують змій від подвір'я
24tv
2025-07-07T06:33:30Z
Замість шкідливих снеків — ця ароматна страва: рецепт кабачків у ніжному клярі
Telegraf
2025-07-07T06:12:59Z
Магія дати 07.07.2025: чому "дві сімки" й понеділок вважаються особливими
Gazeta UA
2025-07-07T05:57:21Z
Насолода українською культурою: рецепт товчанки, який пройшов крізь століття
24tv
2025-07-07T05:36:53Z
Секретна дорога на Дружбівський кар'єр: як швидше добратися до бірюзової лагуни
24tv
2025-07-07T05:27:49Z
Як правильно зберігати банани, щоб вони якнайдовше не чорніли і не втрачали смак
Gazeta UA
2025-07-07T04:36:59Z
Melovin оголосив про мобілізацію просто на концерті: де співак несе службу
24tv
2025-07-07T06:42:38Z
Ведуча "Аферистів в сітях" заінтригувала мережу фото з округлим животиком
24tv
2025-07-07T06:33:07Z
У Токіо відбудеться презентація книги про українські дерев’яні церкви
УкраинФорм
2025-07-07T06:30:48Z
Поки Захід ходить колами довкола Росії, в Україні - «Метро 2035»
GlavRed
2025-07-07T06:27:29Z
Просила не знімати: 76-річна Алла Пугачова "засвітилась" на пляжі
Фокус
2025-07-07T06:12:41Z
Куди сходити у Києві 7-13 липня: перелік культурних подій
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T04:42:21Z
Офіційно вільні: представник Кеті Перрі та Орландо Блума підтвердив їхній розрив
GlavRed
2025-07-07T00:27:27Z
Melovin мобілізувався: де проходитиме службу співак
GlavRed
2025-07-06T23:27:23Z
АСАФАТОV - "Лелеки" - НОВИНКА чарту FM-TV цього тижня.
FM-TV
2025-07-06T22:54:49Z
На Дніпропетровщині перекинувся двоповерховий автобус: одна людина загинула, 17 постраждали
УкраинФорм
2025-07-07T07:12:47Z
У ЦПД підтвердили атаку на хімічний завод у Московській області: що там виробляють
24tv
2025-07-07T07:09:34Z
Уламки дронів спричинили загоряння: рятувальники показали наслідки нічного обстрілу Києва
24tv
2025-07-07T07:06:49Z
Нічна атака на Харків, Київ, Одесу: є жертви та руйнування, затримуються поїзди
TSN
2025-07-07T07:06:05Z
Жінка натрапила на шахраїв під час продажу товару на Olx та втратила з кредитки ПриватБанку 89 658 гривень - що вирішив суд
InternetUA
2025-07-07T07:03:53Z
У Росії розбився Су-34: помер штурман, який воював проти України, – ЗМІ
24tv
2025-07-07T06:54:25Z
У Московській області вибухи: росіяни скаржаться на дронову атаку на хімзавод – відео
Лига
2025-07-07T06:51:09Z
Смертельна ДТП під Одесою: водій Infiniti не впорався з керуванням
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T06:48:23Z
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T06:36:57Z
Рідкісний Porsche 911 виставили на продаж майже за 2,7 млн ​​доларів
AutoCentre
2025-07-07T07:12:23Z
Планове ТО автомобіля. На чому не варто економити, а що — ще почекає
Политека
2025-07-07T06:15:04Z
Нова модель Porsche 911 настільки ексклюзивна, що для її придбання потрібен членський статус
Топ Жир
2025-07-07T00:03:08Z
Власник Mazda скаржиться на нестерпний скрегіт гальм, який загрожує його безпеці
Топ Жир
2025-07-06T22:18:23Z
Кожен п’ятий покупець тепер витрачає понад тисячу доларів щомісяця на автомобіль
Топ Жир
2025-07-06T19:03:49Z
Стартував аж 19-им: сенсаційний пілот з Німеччини вперше в кар'єрі потрапив на подіум Формули-1
24tv
2025-07-06T18:18:36Z
Тест-драйв Ford Puma 1.0 MHEV 155: гібрид, який про керованість
AutoCentre
2025-07-06T18:06:36Z
Новий Kia K4 GT-Line не є справжнім GT, але перемагає у найважливішому: огляд
Топ Жир
2025-07-06T17:03:52Z
Фахівці назвали найбрудніші місця в салоні автомобіля та прості способи їх чищення
Gazeta UA
2025-07-06T16:15:11Z
Китайські військові показали дрон-москіт: експерти оцінили, наскільки це реально
InternetUA
2025-07-07T07:09:28Z
Sony припинила продаж Xperia 1 VII через технічну несправність — що сталося?
ITC
2025-07-07T07:01:08Z
E Ink перетворив тачпад ноутбука на електронну книгу для додатків зі штучним інтелектом
InternetUA
2025-07-07T07:01:03Z
TikTok працює над новою версією додатку на тлі очікуваного продажу у США, — The Information
Детектор М
2025-07-07T06:57:48Z
Розробники Thales представили нову систему РЕБ, що перехоплює ворожі радіосигнали
InternetUA
2025-07-07T06:54:42Z
Китай: Baidu посилює свій продукт за допомогою штучного інтелекту, щоб боротися з Google
InternetUA
2025-07-07T06:46:31Z
Рішення військових зі США може призвести до катастрофи на Землі: вчені в жаху
Фокус
2025-07-07T06:36:59Z
У спецоб'єкті в пустелі Юта - готують людей до життя на Марсі
InternetUA
2025-07-07T06:16:41Z
Як футуристична сфера Дайсона, тільки з полуницею: роботи взялися вирощувати ягоди
Фокус
2025-07-07T06:15:41Z
Українська тенісистка підкорила соціальні мережі вірусним трендом: вогняне відео
24tv
2025-07-07T07:03:48Z
Наполі узгодив трансфер Ланга і отримав підтвердження від ПСВ
Football.ua
2025-07-07T06:57:11Z
Артета — про Субіменді: Він додасть Арсеналу якості та футбольного інтелекту
Football.ua
2025-07-07T06:54:38Z
Давіде Анчелотті погодився очолити Ботафогу
Football.ua
2025-07-07T06:51:06Z
Збірна України посіла третє командне місце на ЧЄ-2025 з вільної боротьби
УкраинФорм
2025-07-07T06:48:29Z
Брайтон сповістив охочих про ціну свого півзахисника
Football.ua
2025-07-07T06:46:24Z
Мексика — чемпіон Золотого кубка КОНКАКАФ 2025
Football.ua
2025-07-07T06:45:18Z
Новим головним тренером Порту став 36-річний спеціаліст Франческо Фаріолі
Известия Киев
2025-07-07T06:36:38Z
Барселона на порозі трансферу молодого таланту зі Швеції
Football.ua
2025-07-07T06:27:15Z