/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fe667ffb6a67399538c519cd3ebe50e4f.jpg)
Рубіо обговорив з главою МЗС Франції кроки до припинення війни в Україні
Про це йдеться в офіційному повідомленні Держдепартаменту США за результатами телефонної розмови двох високопосадовців, передає Укрінформ.
«Лідери обговорили поточні зусилля, спрямовані на сприяння припиненню війни в Україні»,- інформує Держдеп.
Як зазначається, глава американської дипломатії «наголосив на важливості продовження прямих переговорів між Україною й Росією для досягнення міцного миру».
Крім того, у розмові йшлося про події на Близькому Сході, причому Рубіопідтвердив підтримку Сполучених Штатів зусиллям Ізраїлю, спрямованим проти ХАМАСу.
Глави зовнішньополітичних відомств США й Франції також заявили про спільне зобов'язання запобігти розробці або отриманню Іраном ядерної зброї.
Як повідомляв Укрінформ, на початку червня Франція заявила про готовність у координації зі США та Європою посилювати санкції проти Росії задля досягнення тривалого миру в Україні.
Фото: ОП