/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fb5cf968b5eee8cc75497e223b39d885f.jpg)
Алькантара може увійти до штабу Фліка в Барселоні
Експівзахисник Барселони і збірної Іспанії Тьяго Алькантара може повернутися в клуб — на цей раз не в якості гравця, а в ролі помічника головного тренера команди Ганса-Дітера Фліка.
Про це повідомляє Mundo Deportivo. За інформацією джерела, Флік ще на етапі обговорення своєї роботи в Барселоні наполягав на запрошенні Алькантари до штабу.
Німецький фахівець бачить в Тьяго не просто тренера, а фігуру, здатну стати важливим посередником між колективом і керівництвом — людиною, глибоко знайомою з ДНК клубу.
Нагадаємо, Алькантара пройшов шлях в академії Барселони і виступав за першу команду з 2009 по 2013 рік. Відзначається, що сторони вже провели попередні переговори, обговорюючи формат і специфіку співпраці. Поки неясно, яку саме посаду займе Тьяго, проте його повернення в клуб виглядає все більш імовірним.
Раніше повідомлялося, що Фаті знаходиться за крок від переходу до Монако.