/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F2b4f01521d01af8f10cc19083aeb9ea3.jpg)
Успіхи Ізраїлю в Ірані оголили слабкість Росії як військової сили
Цікаво, що Росія у 2022 році цілком очевидно мала намір розгромити Україну приблизно так само, як Ізраїль зараз завдає ударів по Ірану — швидко й рішуче.
Але вона припустилася катастрофічних помилок, виявилася принципово нездатною здійснити таку операцію і фатально недооцінила Україну — наслідок ендемічної культури пропаганди, обману та самообману в умовах диктатури.
Результатом став провал: очікувана швидка кампанія перетворилася на затяжну наземну війну і безвихідне болото.
У середньостроковій перспективі ця поразка, найімовірніше, позбавить Росію статусу великої військової держави у традиційному розумінні.
Хочете стати колумністом LIGA.net – пишіть нам на пошту. Але спершу, будь ласка, ознайомтесь із нашими вимогами до колонок.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала