MY.UAНовини
Як закохатися у Венецію за 3 дні: поради, які змінять ваше уявлення про місто на воді
Як закохатися у Венецію за 3 дні: поради, які змінять ваше уявлення про місто на воді

Як закохатися у Венецію за 3 дні: поради, які змінять ваше уявлення про місто на воді

Утім, давайте про все по черзі, адже спочатку до la Serenissima (вона ж колишня Венеційська республіка) потрібно якось дістатися. Що варто знати перед поїздкою до Венеції, щоб отримати найкращі враження, – розповідає 24 Канал.

Як добратися до Венеції: літаки, автобуси та теплоходи

Загалом у Венеції є два основні аеропорти, які приймають внутрішні та міжнародні рейси: "Марко Поло" (VCE) та "Тревізо" (TSF). "Марко Поло" – це основний аеропорт, розташований приблизно за 13 кілометрів від центру міста, а дорога звідти навряд чи триватиме більше ніж 20 хвилин автобусом. Однак якщо ж ви (як і я) впіймали дешеві квитки на лоукостер, імовірність опинитися в аеропорту "Тревізо" різко зростає.

Цей аеропорт набагато менший і віддаленіший – він розташований приблизно за 40 кілометрів від Венеції. Попри це, швидко з'ясувалося, що жодної проблеми немає: за 11 євро автобуси-шатли хутко довезуть вас до Piazzale Roma.

Цікаво! Piazzale Roma – це остання точка, де Венеція ще трохи схожа на звичний нам світ: тут гудуть автобуси, шикуються в чергу таксі та чути гуркіт валіз по асфальту.

Далі – лише вода, вапоретто, тиша (та туристи). Окрім очевидної відсутності автівок, Венецію від інших європейських міст вигідно відрізняє ще дещо. Тут вам не потрібно йти до умовного центру міста та спеціально вишукувати красу: витонченість та мрійливість Венеції знайдуть вас раніше, ніж ви встигнете це усвідомити. Разом з усією чарівністю туристів у місті одразу зустрічають мости – їх тут понад 400.


Місто розташоване на 117 невеликих островах у Венеційській лагуні / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Однак якщо Париж вартий меси, то Венеція абсолютно точно варта того, щоб дотягнути свою валізу через мости до готелю.

Де найкраще жити у Венеції

Всі знають, що житло у Венеції – це дорого. І байдуже, що саме ви оберете: апартаменти, знайдені на Airbnb, чи невеличкий готель на Booking. Удар по гаманцю стане особливо болючим, якщо ви забажаєте житло з видом на канал (навіть необов'язково на Гранд).

Однак тут на допомогу приходить просте правило: у Венеції не потрібно шукати готель або апартаменти поблизу головних туристичних місць на зразок площі Сан-Марко чи мосту Ріальто. По-перше, це зекономить вам кілька десятків євро, а по-друге – лише покращить враження від міста.

Історична Венеція поділена на шість районів: Сан Марко (Святого Марка), Кастелло, Каннареджо, Санта-Кроче (Святого Хреста), Сан Паоло (Святого Павла) та Дорсодуро.


Усі райони Венеції вражають архітектурою / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Загальна площа усіх районів становить всього 7,6 кілометра квадратних. Для порівняння: площа Києва – 839 квадратних кілометрів. Саме тому де б ви не жили, шлях майже до будь-якої точки Венеції навряд триватиме у вас більше ніж 30 хвилин пішки. До того ж абсолютно в кожному районі можна побачити щось унікально красиве та магічне.

Моя порада: не намагайтеся детально спланувати маршрут, за яким ви гулятимете у Венеції. Є велика ймовірність, що вже біля першого ж моста чи фасаду з різьбленими віконницями ви забудете про гугл-карти, натомість вирішите самостійно блукати вузькими провулками міста.

До того ж навігація у Венеції може додатково збивати з пантелику: через ті самі чудові вулички та високі будівлі GPS-сигнал іноді втрачається.

Коли я 15 хвилин намагалася визначити правильний поворот до мого мініготелю, я вирішила загуглити, що тут і до чого. З'ясувалося, що користувачі Reddit також обговорювали цей нюанс венеційського вояжу – і, здається, знайшли цікаве рішення.


Користувачі Reddit намагаються опанувати навігацію у Венеції / Скриншот 24 Каналу

Всі дороги ведуть на Сан-Марко: що побачити та куди зайти

Головна площа Венеції, куди ви точно потрапите, бажаєте цього чи ні, це Сан-Марко. Цікаво, що це також єдина площа в місті, яка офіційно зветься "п'яцца", усі інші – лише "кампо". Однак разом із гордою назвою Сан-Марко отримала і відповідну популярність. Щодня площу заповнюють туристи з усього світу, а також до них додаються місцеві голуби, які влаштовують власні перформанси.


Площа Сан-Марко стала серцем Венеції / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Якщо ж ви хочете насолодитися відносним спокоєм (і я вас розумію), вирушайте на Сан-Марко рано вранці або пізно ввечері. Звучить підозріло просто, але більшість туристів у Венеції, схоже, дійсно віддає перевагу сну. І ні, серед ночі йти на прогулянку необов'язково: о 8 годині ранку найпопулярніші місця міста все ще виглядають магічно напівпорожніми.

На площі Сан-Марко кожен також має можливість подивитися на Венецію згори. З кампаніли (тобто дзвіниці) собору Святого Марка відкривається чудовий краєвид на канали та червоні черепичні дахи венеційських будинків, лагуну та острів Сан-Джорджо-Маджоре, а також бароковий собор Санта-Марія-делла-Салюте. Ціна усієї цієї краси, а точніше квитка на оглядовий майданчик, – 10 євро.

Вид з кампаніли собору Святого Марка / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Серед палаців, соборів та музеїв (які, до речі, теж можна відвідати) на центральній площі Венеції заховалося ще одне місце з унікальною історією. Йдеться про кав'ярню Florian, яка вважається найстарішою в Італії та претендує на звання найстарішої у світі. Її відкрили ще в 1720 році під назвою Alla Venezia Trionfante, однак поступово відвідувачі стали називати заклад за іменем власника – Флоріан.


Кав'ярня Florian залишається однією з візитівок Венеції / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Свого часу тут були Гете, Байрон, Пруст, Казанова, Гемінгвей та багато-багато інших. Тепер кожен із нас може легко доєднатися до почесного переліку відвідувачів кавʼярні Florian, але варто морально підготуватися до цін. Капучино обійдеться вам у 12 євро, а найдешевший "Апероль Шприц" – у 17.

Проте будьмо відвертими: це ціна не за напої, а за враження, і вони однозначно варті того. Всю цю красу тут доповнює жива музика – я прийшла ідеально вчасно та послухала Parla Piu Piano з "Хрещеного батька".


Кожна зала у кав'ярні має унікальний інтер'єр / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Чим особливий головний міст Венеції

Мабуть, друге за популярністю місце у Венеції – міст Ріальто. Він з'єднує райони Сан Паоло та Сан Марко вже понад 400 років і залишається не просто транспортною артерією, а справжнім символом міста. У часи розквіту Венеційської республіки тут зупинялися і розвантажувалися кораблі й човни, які прибували з далеких заморських держав.

Тут у численних лавках колись торгували золотими ювелірними виробами та іншим найпрестижнішим товаром з усіх частин світу. Вочевидь, архітектура мосту Ріальто була видатною для свого часу – і залишається такою сьогодні.

Міст Ріальто та набережна поруч / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Величний арковий проліт, барельєфи з зображеннями святого Теодора та святого Марка, а також сцена Благовіщення з боку Венеційської лагуни роблять міст одним із найвпізнаваніших об'єктів міста.

Де та що поїсти у Венеції

Мене одразу попереджали, що смачно поїсти у Венеції – це задоволення не з дешевих (як і всі інші задоволення в цьому місті). Однак вихід абсолютно точно можна знайти!

Важливо завжди пам'ятати: італійська кухня надзвичайно різноманітна, а Венеція – це не Неаполь, тому не варто одразу відправлятися на пошуки піци. Натомість справжній смак цього міста відкривається в дарах моря, несподіваних кисло-солодких поєднаннях і досить простій, але смачній їжі.

Навіть якщо ви не фанат риби, рано чи пізно ви опинитесь за столом із тарілкою sarde in saor – типової місцевої закуски зі смажених сардин, приправлених кисло-солодкою цибулею, кедровими горішками та родзинками. У меню закладів ви також точно побачите загадкове "щось" під назвою pasta al nero di seppia – насправді ж це паста з чорнилами каракатиці.

Однак ще в перший день я зрозуміла: їжа у Венеції – це не лише про дорогі ресторани й вечерю з трьома змінами страв. Це ще й про швидкі перекуси на набережній, коли ти доїдаєш бутерброд з тунцем, притримуєш келих білого вина, а над головою впевнено кружляє нахабна чайка або не менш нахабний голуб.

Типова обідня пора у Венеції / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Саме тоді я відкрила для себе bacaro – маленькі місцеві бари, де подають cicchetti. Це така собі венеційська відповідь іспанським тапас: хрусткий хліб із морепродуктами, крихітні закуски з анчоусами, оливками, прошутто, сиром, овочами; є ще приблизно мільйон варіацій цієї закуски. Оскільки мої знання італійської не просунулися далі назв пісень Челентано, у подібних не надто туристичних закладах я замовляла закуски, просто показуючи пальцем на випадкові чікетті. На диво, кожен вибір виявлявся вдалим – навіть коли я не надто розуміла, що воно таке.

Ще одним варіантом бюджетного, але гарантовано смачного перекусу є tramezzini – традиційні венеційські сендвічі з м'якого білого хліба без скоринки, які можна знайти як у закладах харчування, так і запакованими в магазинах. Начинки тут також варіюються від тунця з майонезом до артишоків чи навіть креветок.

За час поїздки мені вдалося з'ясувати, що з'їсти смачні cicchetti та випити келих вина точно можна у The Caffe Rosso, Bar Alla Toletta, Cantine del Vino gia Schiavi, Corner Pub та Al Merca. Натомість у пошуках більш серйозної вечері варто завітати до Trattoria alla Rivetta, Al Mascaron або до Antica Locanda Montic (якщо вам пощастить, і там знайдеться вільний столик).

У Венеції є ще одне контроверсійне, але без перебільшення культове місце зі сфери гастрономії – супермаркет Despar у будівлі колишнього Teatro Italia. Зовні це вишукана неоготична споруда, а всередині – мармурові колони, арки й розписана стеля, під якою тепер стоять стелажі з прошутто та сиром.

Найбільш театральний супермаркет у світі / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Цю будівлю відкрили на початку ХХ століття як театр, згодом перетворили на кінотеатр, а після закриття у 1970-х роках вона кілька років стояла занедбаною. Після передання університету Ca Foscari будівля також деякий час використовувалася як конференц-зал, аж поки її не викупили приватні власники. У 2016 році Despar урочисто відкрив тут супермаркет, викликавши хвилю дискусій – від обурення до захвату.

Це був такий bellissimo teatro… (переклад авторський – 24 Канал),
– зітхнув один з місцевих мешканців, що проходив повз натовпи туристів біля магазину.

Вочевидь венеційці не надто захоплюються подібними проявами глобалізації в місті, і їх можна зрозуміти.

Розширюємо горизонти: що ще подивитися у Венеції

Якщо ж вам з якоїсь причини набридне сама Венеція (ну раптом!), вихід також є. Місто не закінчується основною історичною частиною, тому свою подорож можна продовжити на островах Мурано, Бурано, Лідо та Сан-Мікеле. До кожного з них курсують вапоретто – маршрутні теплоходи, які і є головним видом громадського транспорту у Венеції. Квиток, що дійсний протягом 75 хвилин, коштуватиме 9,50 євро.


Водним транспортом у Венеції користуються не лише туристи / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

  • Мурано – це найбільший острів у лагуні після самої Венеції, який відомий передусім своїм склом. У майстернях з виробництва скла відвідувачі можуть на власні очі побачити весь процес створення виробів, а більше дізнатися про історію й техніки склоробства можна в Музеї скла. Звісно ж, тут не обійшлося без численних крамниць із традиційними келихами, люстрами, підвісками та іншими сувенірами.
  • Бурано, який розташований за 40 хвилин від центру Венеції, приваблює своїми яскравими будинками. Цікаво, що такий рівень барвистості тут не випадковий: за легендою рибалки фарбували свої будинки в різноманітні кольори, щоб їх можна було легко побачити крізь густий туман. У наш час влада продовжує слідкувати за виглядом острова. Власники будинків, які хочуть змінити колір фасаду, мають подати обрану колірну палітру на затвердження, щоб зберегти унікальну естетику Бурано.
  • Лідо – це про пляжі та кіно. Саме сюди венеційці їдуть покупатися і просто відпочити від міського ритму. На острові є житлові квартали, готелі та звичайно ж Palazzo del Cinema, де щороку проходить Венеційський кінофестиваль.

Є на Лідо ще одне унікальне місце – Hotel Des Bains. Саме в цьому готелі зупинявся Томас Манн у 1911 році: він також описував його у своїй повісті "Смерть у Венеції". 60 років по тому до міста приїхав Лукіно Вісконті, який вирішив екранізувати твір Манна.

Як режисер, який педантично дотримувався у своїх фільмах усіх деталей відтворюваної епохи, майданчиком для знімання Вісконті також обрав Hotel Des Bains. Однак згодом настав кінець прекрасної епохи: у 2010 році готель закрили через заплановану реконструкцію під розкішний житловий комплекс Residenze des Bains. Тепер колись розкішну будівлю оточує високий паркан, а всередині чергує охорона.

Що таке "острів мертвих"

Оскільки повноцінно долучитися до світу Вісконті та Манна наразі неможливо, цього разу я вирушила на Сан-Мікеле. Це маленький острів, розташований між історичним центром Венеції та Мурано. Його часто називають островом мертвих, і цілком заслужено. Раніше у фортеці на острові був монастир, потім – в'язниця, однак у 1807 році за розпорядженням Сан-Мікеле дійсно перетворили в місце для поховання венеційців та головне кладовище міста.


Дорога на Сан-Мікеле / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

На острові панує тиша й спокій, а його територія вкрита кипарисами та оточена високими мурами. Сан-Мікеле точно не виглядає як звичні нам кладовища – радше як доглянутий невеличкий парк. Тут розташована старовинна церква Сан-Мікеле-ін-Ізола – одна з перших ренесансних споруд у Венеції, створена архітектором Мауро Кодуччі.

Саме кладовище також має особливості та поділене на три частини: католицька, православна і протестантська. Туристи рідко затримуються на Сан-Мікеле надовго, але для тих, хто шукає спокою та хоче побачити інший бік Венеції, цей острів може стати особливим місцем.

Острів та кладовище Сан-Мікеле / Фото Поліни Буянової, 24 Канал

Провівши у Венеції лише три дні, я щоразу ловила себе на думці, що цієї краси надто багато, щоб насититися нею за один візит. Місто постійно захоплює – кольорами, деталями, тишею каналів і шумом туристичних площ.

Однозначно Венеція – це місце, куди хочеться повертатися. Однак уже не за фото для соцмереж (хоча вони, відверто кажучи, тут виходять чудовими), а за відчуттям, що тут серед натовпу та вузьких вулиць можна знайти щось дивовижно своє.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Ізраїль і Сирія домовилися про припинення вогню за посередництва США
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T01:30:11Z
Трамп висуває нові вимоги до ЄС: тарифи можуть зрости до 20%
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T00:09:01Z
В США закривають вечірнє шоу з популярним ведучим через критику та жарти про Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T23:30:03Z
Трамп підписав масштабний закон про криптовалюти
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T22:57:25Z
Павленко: Буданов дав старт кампанії з підриву ВПК РФ
УкраинФорм
2025-07-18T20:00:23Z
Радник Орбана заявив, що Україну "не просили воювати" з Росією від імені Угорщини
Европейская правда
2025-07-18T19:57:27Z
WhatsApp можуть заборонити в Росії: в чому причина
InternetUA
2025-07-18T19:57:24Z
Подвійний удар Китаю і РФ: у Заходу є півтора року на підготовку до глобальної війни, — командувач НАТО
Фокус
2025-07-18T19:57:02Z
Кандидатів багато: Свириденко розповіла, чому досі не обрали нового міністра культури
24tv
2025-07-18T19:54:01Z
Reuters: Грецькі танкери продовжують постачати російську нафту попри санкції ЄС
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T00:36:23Z
Трамп підписав визначальний для ринку криптовалюти закон про стейблкоїни
УкраинФорм
2025-07-18T19:48:44Z
Rheinmetall веде переговори з Румунією щодо створення спільного підприємства
Европейская правда
2025-07-18T19:22:29Z
Що робити, коли запізнилися на потяг: провідниця пояснила
TSN
2025-07-18T19:21:17Z
Трамп наполягає на мінімальному тарифі для всіх товарів з ЄС
ZN UA
2025-07-18T19:19:43Z
Ветерани ДТЕК зустрілися з Борисом Джонсоном
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T19:06:08Z
Сербська компанія, повʼязана з "Газпромом", укотре просить відстрочки від санкцій США
Европейская правда
2025-07-18T18:49:39Z
В Україні оренда квартир зросла до 47 тис. грн: скільки платять у великих містах
Фокус
2025-07-18T18:33:56Z
Дефіцит продуктів у Львівській області: через нестачу зростають ціни
Политека
2025-07-18T18:00:55Z
Лінія фронту станом на 18 липня 2025. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T20:45:40Z
Грошова допомога у Миколаївській області: як отримати 1000 доларів США
Политека
2025-07-18T20:00:37Z
У Києві чутно вибухи: на столицю летять "табуни" Шахедів
GlavRed
2025-07-18T19:48:45Z
Нова система оплати проїзду в Рівному: про які зміни повідомили жителям
Политека
2025-07-18T19:30:34Z
Найближчим часом буде масований обстріл: біля Києва вже працює ППО
GlavRed
2025-07-18T19:27:35Z
Робота для пенсіонерів у Харкові: де готові платити від 25 тисяч гривень
Политека
2025-07-18T19:00:48Z
Обмеження руху в Чернівецькій області: де перекриють дороги
Политека
2025-07-18T18:31:10Z
Справжній потоп накрив Україну: синоптики та рятувальники б'ють на сполох
GlavRed
2025-07-18T18:27:49Z
3 знаки зодіаку, у яких після ретроградного Меркурія почнеться чорна смуга у житті
24tv
2025-07-18T18:24:05Z
Ось якого розміру мають бути біцепси у вашому віці
24tv
2025-07-18T18:39:33Z
МОЗ отримало велику партію вакцини ПЕНТА-Hib для захисту дітей від п’яти хвороб
360ua.news
2025-07-18T18:21:51Z
Що таке медикаментозний сон: коли його застосовують та наскільки він безпечний
24tv
2025-07-18T18:09:32Z
Знижує стрес, відновлює гормональний фон та зміцнює волосся: дивовижні властивості звичайної липи
Знай
2025-07-18T17:51:40Z
Генетично відбірні діти: у США тестують ембріони на шизофренію, рак і IQ, серед клієнтів – Маск
24tv
2025-07-18T16:15:30Z
У Вінниці відкрився центр психологічного здоров’я «Відновлення»
УкраинФорм
2025-07-18T15:57:22Z
Дослідження на мільйонах дітей ще раз спростувало брехню, яку поширюються антивакцинатори
24tv
2025-07-18T14:39:20Z
Як захистити килим від вицвітання на сонці: поради для довговічності
24tv
2025-07-18T14:36:41Z
У Трампа діагностували хронічну венозну недостатність - що відомо про цю хворобу
Gazeta UA
2025-07-18T14:33:20Z
Ніде в світі такого досі нема: експерт розповів, як Україна створила новий тип зброї
InternetUA
2025-07-18T19:48:40Z
В Україні дозволять брати на роботу без документів ТЦК: що відомо про новий закон
Хвиля
2025-07-18T19:42:27Z
Без шансів на бронювання: ТЦК масово "забуває" зняти з розшуку
Знай
2025-07-18T19:36:59Z
Поки "Боривітер" у Лондоні: українців просять допомогти врятувати останню мозаїку Алли Горської
24tv
2025-07-18T19:30:35Z
Чи можна відправляти панахиду раніше чи пізніше: священник назвав "правильний" час
GlavRed
2025-07-18T19:27:01Z
Мадяр: Ми не бачимо закінчення війни – ні завтра, ні, ймовірно, цього року
Лига
2025-07-18T19:06:38Z
Чи можна зрізати дерево на власному подвір'ї без дозволу
24tv
2025-07-18T19:06:10Z
Греція готується до аномальної спеки: названо дату
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T19:03:00Z
В Україні змінили процедуру обміну водійських прав: що потрібно знати у 2025 році
Хвиля
2025-07-18T18:51:44Z
Собака-художник на ім'я Далі став зіркою соцмереж в Індії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T02:00:29Z
YAKTAK – "Цілую малинові" – 6 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-18T22:57:11Z
Правила стилю Пріянки Чопри: як одягається відома модель
24tv
2025-07-18T19:51:48Z
Хороших новин немає: Симоньян розповіла про стан Кеосаяна
GlavRed
2025-07-18T19:27:38Z
Вилитий Кіркоров: син Стоцької пішов ще й на зріст
GlavRed
2025-07-18T19:27:29Z
Руйнування будівлі в Буенос-Айресі: Netflix використав штучний інтелект у серіалі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:54:18Z
Батіг Індіани Джонса, подарунок від Гаррісона Форда, продали за шалені гроші: сума вражає
Фокус
2025-07-18T18:27:32Z
Після скандалу зі зрадою на концерті Coldplay Федоров анонсував цікаву послугу в Дії
24tv
2025-07-18T18:03:05Z
Disney бореться за Міккі Мауса в суді
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:42:12Z
Цей секрет змінює все: варена картопля буде смачної як ніколи – хитрість із сіллю
24tv
2025-07-18T19:24:53Z
Всі здивуються, що це з "Мівіни": простий і смачний салат з вермішелі
Telegraf
2025-07-18T19:24:51Z
Гороскоп на 19 липня: Овнам - зустрічі, Тельцям - пропозиція на співпрацю
FaceNews
2025-07-18T19:15:39Z
Несподіване місце, що приваблює комах у ванну кімнату: як цьому покласти край
24tv
2025-07-18T19:00:12Z
У мережі показали європейський острів, який з висоти нагадує відбиток пальця: у чому феномен
24tv
2025-07-18T18:39:34Z
Для чого насправді потрібна "Х" на спині піджака - стиліст розкрив таємницю
GlavRed
2025-07-18T18:27:46Z
Більше не треба гнути спину. Як зробити своїми руками крапельний полив
Telegraf
2025-07-18T18:06:20Z
Ці речі в секонд-хенді краще не купувати: тільки витратите гроші дарма
24tv
2025-07-18T17:57:47Z
Ніжні, соковиті та з хрусткою скоринкою: як приготувати зрази з кабачків
Telegraf
2025-07-18T17:54:40Z
Людей виводили з палаючих квартир після атаки БпЛА: ДСНС показала фото з Одеси
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T02:00:54Z
Рф вдарила по будинку у Одесі, є загибла та постраждалі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T23:45:15Z
У Росії пролунали вибухи: деякі регіони опинилися під атакою дронів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T21:54:33Z
У Києві на дах будинку впала частина БпЛА
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T21:12:15Z
Поліція затримала підозрюваного в підпалі греко-католицької церкви на Закарпатті
УкраинФорм
2025-07-18T19:54:50Z
На Прикарпатті померла постраждала внаслідок удару РФ, скоєного 29 червня
УкраинФорм
2025-07-18T19:33:36Z
Солдат ТЦК і його командир вбили мобілізованого у Києві: у ДБР розповіли подробиці
24tv
2025-07-18T19:24:27Z
На Прикарпатті власника підпільної ІТ-компанії викрили у співпраці з Росією
УкраинФорм
2025-07-18T19:09:37Z
На Вінниччині викрито злочинну групу, яка заволоділа паями померлих людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:48:53Z
Продовження "дружби": Ноттінгем продав гравця за 23 млн євро до Ботафогу – той має 276 хвилин за сезон АПЛ
Football.ua
2025-07-18T20:00:47Z
Кохання, перевірене часом: найкращі романтичні фото Олександра Усика з дружиною Катериною
24tv
2025-07-18T19:51:56Z
Ювентус може підписати Васкеса – журналіст
Football.ua
2025-07-18T19:42:35Z
Легендарний Леннокс Льюїс розповів, коли Усик має завершити кар'єру
24tv
2025-07-18T19:36:42Z
Спортсмени закликають FIE переглянути спрощений допуск росіян до змагань
iPress
2025-07-18T19:30:51Z
Штутгарт не планує продавати Вольтемаде до Баварії навіть за 60 млн євро — Плеттенберг
Football.ua
2025-07-18T19:30:05Z
Усик показав рекордну вагу в кар'єрі перед реваншем проти Дюбуа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T19:24:39Z
Слава Україні! Усик потужно завершив останню дуель поглядів із Дюбуа
Telegraf
2025-07-18T19:09:21Z
Арсенал та Челсі стежать за ситуацією навколо майбутнього Хаві Сімонса — Романо
Football.ua
2025-07-18T19:00:54Z
ChatGPT забирає читачів у Google: що буде з новинами?
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T20:03:36Z
Чим відрізняються 2 дідусі: із загадкою впораються лише справжні інтелектуали
GlavRed
2025-07-18T19:27:38Z
Жодних вологих серветок. Як правильно чистити екран смартфона
InternetUA
2025-07-18T19:13:19Z
Новий інструмент ChatGPT може виконувати доручення та керувати комп’ютером
360ua.news
2025-07-18T19:12:45Z
Монітори пишуть, що могли злетіти Ту: в ЦПД закликали бути уважними до тривог
24tv
2025-07-18T19:09:35Z
Американські розробники представили новітній дрон Z1 класу Group II, що працює на водні
InternetUA
2025-07-18T18:28:22Z
У ChatGPT додалися функції агента-помічника
ZN UA
2025-07-18T18:24:40Z
Золото, бурштин і тисячі артефактів: археологи знайшли у Чехії масштабне поселення кельтів
24tv
2025-07-18T18:03:49Z
Що робити, якщо протекла батарейка: корисні поради на всі випадки життя
Фокус
2025-07-18T17:36:04Z
Феєрійний мотоцикл з двигуном Ferrari V8 стає загрозою для суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T19:18:46Z
Наступний електричний позашляховик від Porsche може викликати найбільше суперечок
Топ Жир
2025-07-18T18:48:28Z
Прощання з трасою: чемпіон «Формули-1» Дженсон Баттон завершить гоночну кар’єру після сезону 2025 року
ITC
2025-07-18T18:19:04Z
Плани Jaguar та Range Rover щодо випуску електромобілів несподівано відклали, повідомляють джерела
Топ Жир
2025-07-18T18:03:03Z
Цей легкий двигун видає потужність, яка перевершує більшість суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T17:33:52Z
Бензин, гібрид або електро: General Motors показали семимісний кросовер за $10 000
Фокус
2025-07-18T16:57:42Z
Цей GR Corolla спочатку намагався наздогнати Porsche 911, а потім згорів у вогні
Топ Жир
2025-07-18T16:48:13Z
Subaru представила електрокросовер Uncharted — з розгоном до «сотні» за 5 секунд і запасом ходу 492 км
ITC
2025-07-18T16:28:32Z
Цей Volkswagen не потребує ідентифікації, щоб подарувати вам заряд енергії, який змусить вас злетіти
Топ Жир
2025-07-18T16:03:49Z