MY.UAНовини
Режим стане небезпечнішим: чому для США навіть слабкий Іран – це проблема і що пишуть на Заході
Режим стане небезпечнішим: чому для США навіть слабкий Іран – це проблема і що пишуть на Заході

Режим стане небезпечнішим: чому для США навіть слабкий Іран – це проблема і що пишуть на Заході

Удари США по ядерних об’єктах Ірану заполонили весь інформаційний простір західних видань. Планування, перебіг операції та можливі наслідки стали основною темою для роздумів більшості експертів та аналітиків. Чи було рішення Трампа зумовлене реальним військовим розрахунком, або ж це класичне політичне рішення, щоб виставити себе "крутим хлопцем", без усвідомлення можливих наслідків?

24 Канал зібрав кілька аналітичних матеріалів західних медіа, щоб розібратися в тому, як події навколо ударів по Ірану сприймаються у самих Сполучених Штатах та чи вдасться таким чином зупинити ядерну програму Ірану або змінити режим аятол.

Трамп більше не миротворець?

У п’ятницю ввечері Дональд Трамп прогулювався своїм гольф-клубом у Нью-Джерсі, жартував із Семом Альтманом (гендиректором OpenAI) про штучний інтелект і не подавав жодного виду, що відбувається дещо значуще.

Вже через кілька годин у повітря підіймались літаки B-2 із 13-тонними бомбами, щоб ударити по трьох ключових ядерних обʼєктах Ірану – Фордо, Натанзу та Ісфахану. В усіх деталях перебіг цих подій описує CNN.


Схема польоту американських бомбардувальників до Ірану та назад / Інфографіка CNN

Це була одна з наймасштабніших операцій американських ВПС за останні десятиліття. Загалом було використано понад 125 літальних апаратів. В ударну групу ввійшли сім стелс-бомбардувальників B-2 Spirit, кожен із яких летів зі США майже 18 годин – це найдовша місія для цих машин за останні 20 років. Підтримували їх літаки-заправники, розвідувальна авіація та винищувачі прикриття. Частина бомбардувальників була запущена в протилежному напрямку, щоб створити ефект відволікання.

На додаток – американський підводний човен випустив понад два десятки крилатих ракет Tomahawk, які вдарили по наземній інфраструктурі поблизу Ісфахану.


Підтримка операції також забезпечувалась з моря / Інфографіка CNN

Операція отримала назву "Опівнічний молот", а на її підготовку пішли місяці. Але публічно Трамп удавав, що ще не визначився. У четвер прессекретарка Білого Дому зачитала з папірця попередження, мовляв, в Ірану є ще два тижні, щоб повернутися до перемовин. Насправді ж, як пише CNN, остаточне рішення було прийняте вже давно. Просто все, включно з цією "паузою" — було частиною інформаційної димової завіси.

До моменту, коли літаки були вже в небі, Трамп сидів у "Cитуаційній кімнаті", вдягнений у червону кепку "Make America Great Again", і спостерігав за перебігом удару в прямому ефірі. З Конгресом, звісно, не радились, а повідомлення про операцію завчасно отримали лише кілька республіканців. Демократи ж дізнались уже постфактум.

Історія цієї атаки почалася ще в квітні, коли Трамп дав Тегерану 60 днів на нову ядерну угоду. Переговори відбулися в Омані, виглядали обнадійливо, але швидко зайшли в глухий кут. Паралельно Ізраїль готувався до власної атаки, і зробив це на "61-й день". Трамп спершу намагався відсторонитися, запевняючи, що це суто ізраїльська ініціатива. Але вже через кілька днів повернувся із саміту G7, замкнувся з радниками в бункері й почав готувати свій удар.


Моделювання роботи бомби GBU-57A/B, яку США скинули на об'єкт у Фордо / Джерело AFP

За словами посадовців, у Трампа було два основних критерії:

  • по-перше, удар має бути ефективним – зокрема, по глибоко захованому об’єкту в Фордо.
  • По-друге, він не має затягнути США у нову війну.

Перший пункт, видно, виконано. B-2 скинули GBU-57A/B – бункеробійні бомби, вагою до 13 тонн по іранських об'єктах у Фордо.

За оцінками Пентагону, пошкодження іранських обʼєктів – "екстремальні". Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Ден Кейн уточнив, що на повну оцінку наслідків піде ще деякий час.

Супутникові знімки, опубліковані 22 червня, показали 6 воронок на території Фордо – ймовірні місця входження бомби в ґрунт. Експерти з McKenzie Intelligence Services, на яких посилається BBC, зазначають, що характер пошкоджень підтверджує: боєприпаси вибухнули вже під землею, пробивши бетонні перекриття.

Видно великі маси цементного пилу, уламків, а також – перекриті входи до тунелів. Щоправда, іранці запевняють, що встигли евакуювати матеріали ще до ударів, а рівень радіації, за даними МАГАТЕ та Саудівської Аравії, не підвищився.


За оцінками Пентагону, ціль вдалося вразити, сам вибух стався під землею / Супутниковий знікок Maxar Technologies

А от із другим критерієм – уникнути затяжної війни, справи стають дедалі складнішими. Ніхто не виключає іранських ударів у відповідь або проксі-операцій проти американських баз у регіоні.

CNN окремо підкреслює рівень секретності місії. Ізраїль і деякі країни Затоки були попереджені тільки в загальних рисах – без конкретики. Удар почався в ніч із пʼятниці на суботу, близько 6:40 вечора за вашингтонським часом. Першими вдарили по Фордо, потім – по решті обʼєктів. О 7:05 операцію було завершено, і американські літаки повернулись без інцидентів. Жодного пострілу з іранського боку так і не було зафіксовано. Після цього Трамп з'явився у своєму Truth Social з повідомленням.

Ми успішно провели атаку на три ядерні обʼєкти в Ірані. Повне навантаження бомб було скинуто на головну ціль – Фордо,
– написав Трамп.

Паралельно американці передали через закриті канали, що подальших атак не планується, а це був "стриманий" удар. Але вже в своєму публічному зверненні Трамп заявив, що у випадку, якщо "Іран не зробить висновків – наступні атаки будуть значно потужніші й набагато простіші". А отже – нічого не завершено.

Невизначеність майбутнього, як один з результатів удару США

У день після американського удару над регіоном зависає гнітюче запитання: а що тепер? Відповісти на це питання спробували в аналітичному центрі Brookings Institute. За минулий тиждень Іран отримав по зубах – спершу від Ізраїлю, тепер від США. І якщо ізраїльська кампанія вже частково знесла інфраструктуру іранської армії та проксі-сил, то американці взялися за те, що самотужки Ізраїль не подужав би – ядерні об’єкти. Але чи вдалося американцям "завершити справу" та якими будуть наслідки для режиму аятол?

Перш за все, ніхто достеменно не знає, чи США остаточно знищили ядерну програму Ірану, чи просто пригальмували її. Офіційний Вашингтон наголошує, що об'єкти "повністю та остаточно знищені", але в Пентагоні визнають складність в оцінці рівня руйнувань глибоко під землею. Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі прямо сказав, що ніхто, включно з його агентством, не має доступу, щоби дати точну оцінку, що сталося на глибині у Фордо. Водночас Іран заявляє, що "нічого непоправного не відбулося".

І навіть якби удари й завдали критичних пошкоджень, Іран усе одно зберігає значні запаси збагаченого урану, або принаймні його частину, як визнав віцепрезидент США Джей-Ді Венс. Крім того, існують незрозумілі фактори – так звані "відомі невідомі" – невстановлені центрифуги, які могли бути виготовлені, але не встановлені, або невідомий досі об'єкт, про який Іран натякав напередодні ізраїльських атак. Без інспекторів на місцях гарантувати ефективність цієї "профілактики" – неможливо.

  • Друга інтрига полягає у можливій відповіді Тегерана. Звідти вже пролунали заяви про "тяжкий злочин" і обіцянки "захистити суверенітет усіма можливими засобами". Але в цьому випадку справа не лише в емоціях. Іранський режим завжди діяв обережно, вичікуючи момент і уникаючи прямої ескалації. І цього разу така обережність цілком може взяти гору.

Хоч американці вже у грі, реальність для Тегерана не змінилась. Його військова машина розвалена, проксі-сили ослаблені, а ракети переважно знищені ще під час ізраїльських ударів.

Варіантів для Ірану залишається небагато. Малий терор чи кіберудари можуть принести локальне задоволення, але з великою ймовірністю обернуться новими ударами у відповідь. Блокування Ормузької протоки звучить гучно, але лише ще сильніше вдарить по власній економіці Ірану і поставить під удар крихке потепління відносин із Саудівською Аравією. Навряд чи Тегеран готовий піти на це в сьогоднішніх умовах.


Ормузька протока – найважливіший нафтовий коридор світу. Через неї проходить близько третини морських постачань нафти

Найреалістичніший варіант – перейти в тінь. Поступово відновлювати ядерну програму в секреті та паралельно вийти з усіх міжнародних угод, включно з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї. Іранський парламент уже подає відповідні сигнали для такого рішення. Втім, така демонстративна ескалація може стати приводом для нових ударів вже по ширшому переліку цілей, включно з центрами ухвалення рішень. Режим має вирішити, яка із загроз для нього переважає – втрата престижу чи втрата влади.

  • І це підводить до третього питання: чи існує реальна перспектива зміни режиму в Ірані? Формально США заявляють, що мета удару не в цьому. Цілі були чітко обмежені лише військовою та ядерною інфраструктурою.

Однак для керівництва Ісламської Республіки будь-який тиск з боку США завжди виглядає як спроба підірвати систему. І навіть якщо найближчим часом режим вистоїть, тріщини в його легітимності нікуди не зникають. Економіка напівмертва, довіра в суспільстві – мінімальна, протести приглушені, але не задушені повністю.

Натомість альтернатив режиму аятол поки не видно. Опозиція за кордоном роздрібнена та не має єдиного обличчя. Внутрішні реформатори паралізовані судами та силовиками. Режим, як і 40 років тому, знову намагається зіграти на національній гордості та мобілізувати населення проти зовнішнього ворога. Проблема в тому, що сьогодні цей сценарій працює гірше, ніж під час війни з Іраком: патріотичний запал вже не той, а страх перед нестабільністю – куди більший.

Поки що все вказує на нову фазу затяжної, але вже менш передбачуваної конфронтації. А для більшості іранців – це просто ще одна катастрофа в довгому списку нещасть, які вони пережили з 1979-го року. І поки жодної світлої плями на горизонті.

Трамп обіцяв мир, але втягнув США в чергову війну


Трамп звертається до американців після атаки проти ядерних об'єктів Ірану / Фото AP

Своїм рішенням про удари по ядерних обʼєктах Ірану Дональд Трамп остаточно втягнув США у війну, яку почав Ізраїль, пише Foreign Affairs. І хоча у Вашингтоні стверджують, що на цьому американська участь завершиться, реальність значно менш передбачувана.

  • У кращому випадку – Іран змириться з ударами й піде на поступки.
  • У гіршому – почнеться коловорот ескалацій, які закінчаться затяжною війною в регіоні та черговим американським застряганням на Близькому Сході.

Перші ознаки не надто обнадійливі. Іран, який ще тиждень тому стримувався, тепер вже не має стимулів гальмувати. Удар по Фордо, який Ізраїль фізично не міг здійснити без американських "бункеробійних" бомб, сприймається в Тегерані як точка неповернення.

Найбільш імовірний сценарій – удари по базах США в Іраку, Кувейті чи Бахрейні. У 2020 році Іран уже діяв за цим сценарієм після вбивства генерала Касема Сулеймані, і сьогодні це цілком може повторити. Навіть якщо втрати будуть мінімальними, ризик ескалації залишиться високим.

Ситуацію може ще більше погіршити випадковість, адже достатньо всього однієї ракети, що пролетить крізь американську ППО, щоб "знову почалося пекло". Або ж Тегеран піде далі й почне мінувати Ормузьку протоку чи атакувати американські кораблі з малих човнів – що вже тягне за собою військово-морську кампанію і потенційне блокування третини світової нафти. Такий сценарій призведе до світової рецесії й повного розриву дипломатичних контактів Ірану з Китаєм і країнами Перської затоки. Саме тому, як зазначає Foreign Affairs, поки що ринки закладають лише 10% ймовірності на таку розв’язку.

Але навіть без масштабної війни, наслідки вже є. Найреалістичніший із них – не крах режиму аятол, а його радикалізація. На відміну від Сирії чи Іраку, де влада падала під вагою громадянських воєн, Іран поки стоїть міцно. Навіть якщо удари ослаблять апарат, вакуум навряд чи заповниться демократією. Скоріше навпаки, Іран обере більш жорсткий курс, більший тиск на опозицію, більше ракет, але вже без спроб домовлятися.

  • Мінімальний шанс залишають на перемогу реформаторів. Хтось на кшталт президента Масуда Пезешкіана чи експрезидента Хассана Роухані, які зрозуміють, що ядерна програма й проксі-війни лише шкодять Ірану. Але це, як чесно визнає Foreign Affairs, радше фантазія.

Іран – не Хезболла, це 90 мільйонів людей, із жорсткою системою безпеки та не менш жорстким політичним контролем. Тому більш імовірно, що все піде за сценарієм Іраку після 1991-го: режим залишається, але стає ще небезпечнішим.

Окремий ризик вбачають в атаках на американські обʼєкти за межами регіону. Сюди включають теракти, замахи на посадових осіб та кібератаки. Іран уже намагався діяти так після вбивства Сулеймані, як колись Саддам намагався вбити Джорджа Буша-старшого після "Бурі в пустелі". І таких спроб тепер, ймовірно, буде більше.

Для США навіть слабкий Іран – це проблема. Його постійні погрози вимагатимуть уваги від адміністрації, грошей, присутності в регіоні – і це означає менше фокусу на Китаї чи Європі. Можливі також "вторинні ефекти". Як нагадує автор статті, саме присутність американських військ у Саудівській Аравії після війни в Перській затоці стала одним із ключових мотивів для Аль-Каїди. Історія має властивість повертатись.

І нарешті – можливі політичні наслідки для самого Вашингтона. Якщо війна затягнеться, а втрати зростуть, союз з Ізраїлем може опинитися під тиском. Якщо у 2000-х лише маргінали звинувачували Тель-Авів у "втягуванні" США в Ірак, то тепер подібна критика вже звучить і на лівому, і на правому політичних флангах. Згадати хоча б нещодавню перепалку між Такером Карлсоном і Тедом Крузом про ціну цього союзу.

І хоч атака по Фордо ще може принести короткочасну вигоду – як мінімум у вигляді дипломатичного тиску, – довгостроково це рішення лише зменшило шанси на справжню угоду. Вікно можливостей для дипломатії зачиняється, а попереду лише дорога в нікуди.

Миттєвий успіх може обернутися затяжними проблемами


Попри весь масштаб операції, роль США у цій війні поки що залишається обмеженою. Один удар – хай і гучний, хай і по Фордо – ще не кампанія. Але саме тому, як пише Foreign Policy, ризик зробити фатальні помилки тільки зростає. Перший варіант говорить про те, що удар США був недостатнім. Тобто, якщо ядерну програму Ірану лише пригальмували, а не знищили, вся ця історія виявиться високоризиковою, коштовною, а головне – безрезультатною.

Другий варіант ще гірший: США спробують досягти надто багато, маючи надто мало. І мова тут уже не про збагачення урану, а про зміну режиму.

Foreign Policy прямо каже, що падіння іранської влади дійсно було б хорошим сценарієм – як для регіону, так і для самих іранців. Але це пастка. Бо опозиції, яка готова взяти владу, просто не існує. І якщо навіть режим упаде, вакуум може заповнити що завгодно – від військової хунти до хаосу за лівійським або іракським зразком.

Нав’язана ззовні "демократизація" вже довела свою неефективність, і повторення цих сценаріїв на іранському ґрунті швидше за все зіграє на користь ще жорсткішого антиамериканського курсу. І будь-яка офіційна ставка на зміну режиму потягне за собою одне – американські війська, які воюватимуть безпосередньо на землі. А цього, як знову ж таки визнає сам Трамп, "ніхто не хоче".

І навіть якщо Білий дім не заговорить про "режим чейндж", не варто недооцінювати Іран. Можливо, Тегеран відсидиться і перечекає, але не виключено, що на хвилі приниження та страху перед внутрішнім крахом він відповість жорстко. Власне, верховний лідер Хаменеї ще до удару попереджав про "непоправні наслідки". Іран уже має досвід ракетних ударів по американських базах після 2020-го. Тоді це була реакція на вбивство одного генерала. Цього ж разу бомбили всю країну.

Наразі Хезболла та ХАМАС не рвуться в бій, адже після жовтня 2023-го ізраїльтяни сильно прорідили їхні лави. Але Іран має проксі-мережу не лише для ефективності, а й для сигналів. За плечима також арсенал терористичних методів. І саме на них, як попереджає Foreign Policy, він може знову покластися. Це не виглядатиме як стратегія перемоги, а скоріше спосіб змусити США платити за свої дії.

Та найнебезпечніша розвʼязка – якщо Іран після всього не відмовиться від ядерної програми, а піде "ва-банк". Так само, як Ірак після бомбардування реактора в Осіраку в 1981-му, тільки тихо й без декларацій. У Тегерані можуть вирішити, що найбільшою їхньою помилкою було те, що вони просто не встигли зробити бомбу раніше. І наступного разу так помилятись вже не будуть.

Все впирається в умови, на яких Трамп тепер хоче "миру". У своїй заяві після ударів він вигукнув: "ТЕПЕР ЧАС ДЛЯ МИРУ!" – але яким саме має бути цей "мир"? Якщо він буде без гарантій, без інспекцій, без участі союзників США в регіоні – він розвалиться ще до підписання. Саудити та еміратці можуть радіти знищенню іранських баз, але жити з Іраном поруч доведеться їм.

І зрештою – чим більше цілей поставить перед собою Вашингтон, тим більше військ і грошей знадобиться, щоби досягти бодай однієї. Тонка межа між рішучістю і самознищенням проходить саме тут. І якщо її не побачити – ця "успішна кампанія" дуже швидко перетвориться на ще одну американську війну, яка починалась з красивих брифінгів і закінчилася довгою, виснажливою війною десь посеред пустелі, з якої ніхто не бачить виходу.

Теги за темою
Іран
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У Саудівській Аравії помер «Сплячий принц», який провів 20 років у комі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:33:02Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Трамп закликав Сенат скасувати канікули
УкраинФорм
2025-07-20T09:30:41Z
The Times назвало ім'я людини, здатної змусити Путіна закінчити війну
GlavRed
2025-07-20T09:27:03Z
У Білому домі відмовилися від ідеї розірвати контракти зі SpaceX - WSJ
УкраинФорм
2025-07-20T09:18:42Z
У Кремлі прокоментували різку зміну риторики Трампа щодо Путіна і Росії
24tv
2025-07-20T09:15:24Z
Україна не програє у війні, адже Мерц допоміг змінити думку Трампа – Вадефуль
Лига
2025-07-20T09:12:22Z
Російський дрон атакував Чугуїв
УкраинФорм
2025-07-20T09:03:11Z
Канцлер Німеччини прокоментував євроінтеграційні перспективи України
360ua.news
2025-07-20T09:03:05Z
Які три фактори найбільше заважають бізнесу – опитування підприємців
24tv
2025-07-20T09:36:42Z
Більше грошей на комуналку: кому до субсидії додадуть ще 700 гривень
24tv
2025-07-20T09:03:22Z
Єврокомісар шокований небезпекою деяких товарів на Shein і Temu
Европейская правда
2025-07-20T08:58:52Z
Продовження пільгового режиму на імпорт електромобілів не планується - Гетманцев
УкраинФорм
2025-07-20T08:37:27Z
Кусто Агро докупила тракторів та комбайнів
AgroPortal
2025-07-20T08:30:00Z
Зміни для вкладників у вересні: чи будуть менші відсотки за вкладами
24tv
2025-07-20T08:15:54Z
Євроінтеграція України: Гетманцев розказав, як потрібно реформувати податкову систему
ZN UA
2025-07-20T08:15:20Z
На Українській універсальній біржі укладено перші контракти на 100 тонн пшениці нового врожаю
Agravery
2025-07-20T08:15:00Z
Пишний про 18 пакет санкцій: Комплексна ізоляція фінсектору Росії набирає обертів
УкраинФорм
2025-07-20T07:45:54Z
Кельтський гороскоп дерев на 20 липня 2025 року: Тельцям — заспокоєння горобини, Скорпіонам — трансформація тиса, Рибам — натхнення верби
TSN
2025-07-20T09:33:03Z
Температура перевищить норму: в які області України увірветься нереальна спека
GlavRed
2025-07-20T09:27:29Z
Синоптики попередили про грози та град: якою буде погода на Львівщині 20 липня
24tv
2025-07-20T09:09:54Z
Суттєва відмінність: як росіяни змінили тактику штурмів на Лиманському напрямку
24tv
2025-07-20T09:03:47Z
Прогноз погоди у Дніпрі на тиждень з 21 по 27 липня: спека не збирається відступати, якою буде температура повітря
Политека
2025-07-20T09:01:24Z
В Україну 21 липня повернеться сильна спека, у деяких областях - до +33
Комсомольская правда
2025-07-20T09:01:13Z
Цим українцям варто бути обережними 23 липня. До чого готуватись
Telegraf
2025-07-20T08:57:55Z
Правоохоронці задокументували наслідки ударів російських БпЛА по Ізюму: двоє людей постраждали
Мій Харків
2025-07-20T08:39:53Z
Графік відключення води на тиждень з 21 до 27 липня в Черкаській області: названо райони, які залишаться без постачання
Политека
2025-07-20T08:31:15Z
Якщо ви помітили на листі томатів коричневі плями – це погано: можна обприскати копійчаним розчином
Telegraf
2025-07-20T09:03:56Z
Підживлення помідорів дріжджами: простий спосіб з неймовірним результатом
24tv
2025-07-20T07:57:58Z
Як яйця впливають на рівень холестерину: нові дані
24tv
2025-07-20T07:09:22Z
Пацієнтів небагато: у Китаї лікують тих, хто не любить ходити на роботу
Фокус
2025-07-20T06:42:22Z
У Росії катастрофічна нестача медиків - розвідка
Gazeta UA
2025-07-20T06:30:00Z
Таку рибу не можна купувати влітку: експерти попередили про небезпечні наслідки
Знай
2025-07-20T05:51:50Z
Точний вік людини за краплею крові: вчені розробили революційний ДНК-тест
TSN
2025-07-20T05:36:14Z
Росія стикнулася з критичною нестачею медичних працівників - розвідка
УкраинФорм
2025-07-20T02:09:35Z
Проста звичка захищає вас від раку: вчені дослідили приголомшливий ефект звичайної ходьби
TSN
2025-07-19T21:21:56Z
Значні знижки на комуналку: хто зможе платити на 50 % менше
Знай
2025-07-20T09:36:47Z
Ведмедиця, яка вбила бігуна в Італії, житиме у притулку в Німеччині
Европейская правда
2025-07-20T09:34:35Z
Пенсія до 50 років: хто може отримувати виплати достроково
24tv
2025-07-20T09:24:52Z
На пенсію можуть не сподіватися: кому надійде соцдопомога
Знай
2025-07-20T09:06:59Z
Чи можна зривати плоди з гілок сусідського дерева, які ростуть над твоїм подвір'ям
24tv
2025-07-20T09:03:23Z
Забудьте про "жіночко"і "мужчіна": як правильно українською звертатись до незнайомця
Telegraf
2025-07-20T08:48:36Z
Мобілізація їх омине: ким у серпні не зацікавиться ТЦК
Знай
2025-07-20T08:36:50Z
Ваші пращури мали особливий талант: 5 прізвищ, які давали найздібнішим українцям
24tv
2025-07-20T08:30:28Z
Fondation Hirondelle та IRMI оголосили конкурс індивідуальних грантів для журналістів
Детектор М
2025-07-20T08:21:02Z
Лана Дель Рей показала свою кухню, яка кидає виклик усім трендам
24tv
2025-07-20T09:30:54Z
Гендиректор Astronomer пішов у відставку після інциденту зі зрадою на концерті Coldplay
24tv
2025-07-20T09:15:07Z
Британська співачка Charli XCX і барабанщик The 1975 одружилися
УкраинФорм
2025-07-20T09:03:27Z
Привиди та моторошні звуки ночами: які містичні таємниці приховує київський замок "Річарда"
Telegraf
2025-07-20T08:39:31Z
Гендиректор Astronomer пішов у відставку після скандалу зі "зрадою" на концерті Coldplay
Комсомольская правда
2025-07-20T08:13:17Z
Біллі Айліш заявила, що працює із Джеймсом Кемероном над 3D-проєктом
УкраинФорм
2025-07-20T08:03:12Z
Трендове фарбування, яке сподобається всім: цей блонд виглядає неймовірно
24tv
2025-07-20T07:39:12Z
Режисер Володимир Тихий: Боюся, документалісти не витягнуть нашу історію власними силами
Детектор М
2025-07-20T07:00:49Z
3 знаки зодіаку, які завжди перебувають в центрі уваги: будь-хто може бути у списку
24tv
2025-07-20T06:21:04Z
Альтернатива ковбасі: 7 продуктів, які можна покласти на хліб
Telegraf
2025-07-20T09:27:44Z
Гороскоп на тиждень з 21 по 27 липня: Овнам - пропозиція, Левам - скандал
GlavRed
2025-07-20T09:27:34Z
Можна готувати хоч щодня: такий пиріг з абрикосами просто тане у роті
Telegraf
2025-07-20T09:18:38Z
Які кольори поєднувати з блакитним: 5 несподіваних, але дуже вдалих комбінацій для інтер'єру
24tv
2025-07-20T09:15:48Z
День маленьких змін. Гороскоп на 20 липня для всіх знаків
360ua.news
2025-07-20T08:27:12Z
На висоті понад 1700 метрів: яке озеро називають льодовиковою перлиною Карпат
24tv
2025-07-20T08:09:34Z
В кафе він коштує сотні гривень: як самому зробити хітовий лавандовий лимонад
24tv
2025-07-20T07:18:22Z
На Прикарпатті з’явився перший виробник овечої бриндзі
AgroPortal
2025-07-20T06:30:52Z
Таку шаурму можна їсти навіть перед сном: приготуйте цю закуску з кабачка
Telegraf
2025-07-20T06:15:41Z
На Рівненщині зіткнулися Volkswagen і Audi: загинуло троє людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:39:15Z
В Ірані перекинувся автобус, понад 20 загиблих
УкраинФорм
2025-07-20T09:33:12Z
Біля узбережжя Камчатки стався землетрус понад 7 балів: є загроза цунамі
Фокус
2025-07-20T09:15:37Z
У Південній Кореї кількість жертв аномальних злив зросла до десяти
УкраинФорм
2025-07-20T09:15:30Z
На Одещині судитимуть фермера за умисне ухилення від сплати податків
AgroPortal
2025-07-20T09:00:48Z
На Волині чоловік побив військовослужбовця ТЦК лопатою
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T08:57:26Z
"Ой, мамочка, як трясе!": на Камчатці сталася серія землетрусів , там оголошена небезпека цунамі
24tv
2025-07-20T08:48:23Z
До +44°: Грецію на тиждень накриє сильна спека
УкраинФорм
2025-07-20T08:28:48Z
Росія атакувала Запоріжжя: пошкоджено житлові будинки, є постраждалі
24tv
2025-07-20T08:18:41Z
Російська пропаганда отримала подвійний удар
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:39:55Z
Фламенгу прийняв пропозицію Роми щодо флангового захисника
Football.ua
2025-07-20T09:39:03Z
Українські військові на фронті дивляться бій Усика: фото
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:36:47Z
Олександр Усик розчулив зверненням до дружини після перемоги над Дюбуа
24tv
2025-07-20T09:30:28Z
Усик дав особливе ім'я удару, яким нокаутував Дюбуа: відео фірмової "плюхи"
24tv
2025-07-20T09:24:16Z
Соцмережі вибухнули від палкої підтримки дружина Усика у реванші проти Дюбуа: емоційне відео
24tv
2025-07-20T09:18:17Z
ПСВ веде переговори про перехід ще одного гравця Боруссії Менхенгладбах
Football.ua
2025-07-20T09:15:18Z
Теніс. Лазаренко виграла свій найбільший титул в юніорській кар'єрі
УкраинФорм
2025-07-20T09:06:41Z
Україна – Канада: де дивитися вирішальну гру нашої збірної у Лізі націй з волейболу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:06:23Z
Павуки-оси дурять не тільки нас, а й штучний інтелект
InternetUA
2025-07-20T09:31:26Z
Повно скарбів: у Чехії виявили велике кельтське місто віком 2200 років
Фокус
2025-07-20T09:27:35Z
Apple готує свій перший складаний iPhone: ключові особливості моделі Fold
InternetUA
2025-07-20T09:01:31Z
Рідкоземельні мінерали з Китаю не потрібні: літій для акумуляторів добудуть просто з озер
Фокус
2025-07-20T09:00:01Z
GTA 6 працюватиме найкраще на PS5 Pro – нові чутки обіцяють унікальну продуктивність
24tv
2025-07-20T08:48:02Z
До Землі наближається «потенційно небезпечний» астероїд
УкраинФорм
2025-07-20T08:33:09Z
Як вибрати смартфон, що не втратить актуальності через кілька років: поради експертів
InternetUA
2025-07-20T08:28:13Z
Baby Grok: Маск анонсував додаток на основі штучного інтелекту для дітей
УкраинФорм
2025-07-20T08:12:20Z
Як захистити смартфон від спеки, води й піску влітку
InternetUA
2025-07-20T07:48:50Z
Mercedes-Benz eActros 600 займеться розвезенням пошти
AutoCentre
2025-07-20T09:09:18Z
Українці в цьому році купують більше авто з Китаю
УкраинФорм
2025-07-20T07:24:00Z
Chevrolet привіз новий Bolt на дорожні випробування
AutoCentre
2025-07-20T07:15:11Z
В Китаї хочуть заборонити перепродаж нових машин після реєстрації
ZN UA
2025-07-20T06:27:10Z
Основні індикатори на панелі приладів: що означають та що робити, коли вони загоряються
24tv
2025-07-20T03:09:15Z
Мінівен перевтілився у Lexus і повністю прийняв новий образ
Топ Жир
2025-07-20T01:18:18Z
Канадці вимагають дозволити імпорт електромобілів, які раніше були заборонені
Топ Жир
2025-07-19T23:18:16Z
Цей позашляховик мав зійти зі сцени, але раптом отримав несподіване продовження
Топ Жир
2025-07-19T21:33:30Z
Ці автомобілі стрімко втрачають вартість, і найгірше, можливо, попереду
Топ Жир
2025-07-19T19:48:33Z