/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3462fc71c4b605ffaa0bf00919e2b23e.jpg)
В ОП сподіваються, що 18-й пакет санкцій буде ухвалений цього тижня
Уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк сподівається, що Євросоюз ухвалить 18-й пакет санкцій проти Росії цього тижня.
Про це він сказав в телеефірі, передає Укрінформ.
«Віримо, що 18-й санкційнийпакет буде ухвалений на цьому тижні», – сказав Власюк.
Він зазначив, що кожні «санкційні рішення зменшують військовий потенціал Росії, і це можна підтверджувати дуже конкретними фактами».
Як повідомляв Укрінформ, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що черговий, 18-й пакет санкцій Євросоюзу стосуватиметься ключових секторів російської економіки - енергетики, банківської сфери та критичного експорту, також плануються додаткові заходи із боротьби проти обходу обмежувальних заходів ЄС.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони