MY.UAНовини
Вигідні умови: як стати власником Mazda CX-5 вже сьогодні
Вигідні умови: як стати власником Mazda CX-5 вже сьогодні

Вигідні умови: як стати власником Mazda CX-5 вже сьогодні

Інфляція в Україні набирає оберти: лише у квітні цього року, за даними Держстату, вона становила 15,1%. Втім, складається стійке враження, що продукти та послуги здорожчали значно більше, ніж це відображують офіційні дані. Тож пачка грошей, які ви старанно відкладаєте на новий автомобіль, тане буквально на очах! Навіть якщо ви її не торкаєтеся.

Тому зрозуміло, чому попит на послугу автокредитування в Україні останнім часом суттєво зростає. Адже замість того, щоб сплачувати відсотки повітрю, можна платити їх банку – і водночас їздити на новенькому авто. Наприклад, на стильній і яскравій Mazda CX-5, про яку ви, можливо, давно мріяли. Є ще й друга причина стати її володарем якомога швидше: ціни на автомобілі із року в рік не падають, а зовсім навпаки. Чому б не зафіксувати прайс для себе просто зараз? Ну а третю причину, ви, якщо вже мріяли про кросовер CX-5, знаєте самі: довго чекати на зустріч із цим хітом від Mazda просто неможливо!

І якщо ви нарешті остаточно зрозуміли, що ваша Mazda CX-5 (або будь-яка інша Mazda) вже зачекалася в автосалоні, то у нас гарна новина: одразу три банки – «ПриватБанк», «Креді Агріколь» та «Ощадбанк» – мають для вас цікаві пропозиції. І просто тут і зараз ми допоможемо вам у них зорієнтуватися. Адже, незважаючи на багато спільних рис, як-от відсутність нотаріального оформлення, відсутність прив’язки до курсу валют, можливість дострокового погашення та інше, є певні особливості. А саме: в залежності від строків кредиту та розміру початкового внеску, який ви плануєте робити, умови того чи іншого банку можуть бути більш або менш вигідними саме для вас.

«Креді Агріколь». Банк пропонує придбати будь-яку модель Mazda за програмою «Mazda Finance»**** з диференційованою відсотковою ставкою (мультистеп), яка залежить від строку кредитування та розміру початкового внеску. Зауважимо, що «Креді Агріколь» має спеціальні умови як для тих, хто планує повністю розрахуватися за рік або два, так і для тих, кому потрібен кредит на більш довгий термін.

Почнемо з перших і нагадаємо загальний принцип: чим більший розмір початкового внеску та менший строк кредитування, тим більш «лагідними» будуть відсотки. Наприклад, якщо початковий внесок становить 20%, ставка буде 3,99%, 30% – 2,99%, 40% – взагалі 0,01%. За такими умовами можна кредитуватися лише на 12 місяців або на 24 місяці, після яких ставка стає фіксованою і зростає до 14,99%. Максимальний термін кредиту становить 60 місяців.

Для тих, хто не має можливості розрахуватися за рік чи два, у «Креді Агріколь» є програма мультистеп і теж до 60 місяців. Згідно з нею розмір початкового внеску – 20-70%, а відсоткова ставка може становити 0,01% (початковий внесок 50% та вище), 2,99% (початковий внесок 30 та 40%) або 3,99% (початковий внесок 20%). Далі, знову ж таки, працюють фіксовані ставки.

Але «Креді Агріколь» наполягає на обов’язковому страхуванні життя позичальника (1,99% одноразово) і на сплаті разової комісії, розмір якої теж залежить від строку кредитування: 0,99% від суми позики (12 міс.) або 1,99% (24 міс.).

«ПриватБанк» на цьому не наполягає, він пропонує свою програму «Mazda в кредит з пільговим періодом»***** – по суті, ті ж самі диференційовані ставки та максимальний строк кредитування 5 років. Пільговий період триває до двох років, протягом яких ставки найнижчі.

Ось як це виглядає. При авансовому внеску у розмірі 20% вартості авто відсоток банку становить 6,5% річних на залишок суми у перші два роки та 21,9% починаючи з третього року. Маєте перший внесок у 30%? Перші два роки будете сплачувати 4,9% річних. Якщо 40%, то 2,9%, а якщо 50% – 0,01% відповідно. Ну а потім – ті ж 21,9%. Вони залишаються сталими для всіх, крім тих, хто готовий сплатити одразу 60% вартості авто – у цьому разі відсоток становить 14,9% починаючи з третього року. А перших два – лише 0,01%.

Так, порівняно з цим крихітним відсотком ставки на кшталт 14,9% або 21,9% здаються дуже великими, але тут треба звернути увагу ось на що. По-перше, такі відсотки рахуються від залишку тіла кредиту, який починаючи з 25-го місяця вже відчутно менший, ніж напочатку. По-друге, якщо щомісяця сплачувати більше за обов’язковий платіж, тіло кредиту буде зменшуватися ще швидше. А отже, і плата за користування кредитом буде мінімальною.

«Ощадбанк»****** пропонує кредит на більший строк – до 7 років, а відсоткова ставка фіксована на певному рівні, в залежності від строку кредитування та розміру початкового внеску. «Ощадбанк» не вимагає сплачувати за страхування життя, проте є разова комісія, розмір якої змінюється в залежності від терміну кредиту та початкового внеску. Тому умови від «Ощадбанку» представлені в таблиці.

* Разова комісія банку 0% від суми кредиту
** Разова комісія банку 2,5% від суми кредиту
*** Разова комісія банку 1,0% від суми кредиту

Скільки ж, врешті-решт, буде коштувати кредит саме для вас? Геть про всі деталі, звісно, краще розкаже спеціаліст із кредитування, який радо зустріне вас у будь-якому салоні Mazda. Проте ми все ж допоможемо зорієнтуватися у цьому морі цифр.
Візьмемо до прикладу Mazda CX-5 2,5 у комплектації Style за 1 526 000 грн. Чому саме вона? По-перше, це спеціальна ціна, бо зараз діє акція і улюблений кросовер коштує менше. По-друге, комплектація Style – золота середина пропозиції моделі. Адже це буде вже кросовер з топовою технікою (мотором 2,5 л, 6-ступеневим автоматом і повним приводом) та чудовим оснащенням. Салон оздоблено шкірою (натуральна плюс штучна), є система адаптивного освітлення, підігрів передніх і задніх сидінь, бездротові Apple CarPlay та Android Auto. Навіть кольоровий проєкційний дисплей. Приваблює? Не те слово! Тож ось вам розрахунки.

«Креді Агріколь»:

беремо в кредит 50% на 24 міс. під 0,01% з можливістю мультистеп до 60 міс.

Вартість авто 1 526 000 грн.
     Перший внесок 50% – 763 000 грн.
     КАСКО 6,99% – 106 667 грн.
     Поліс ОСЦПВ – 6500 грн. (залежить від віку водія)
      Комісія банку 1,99% від суми кредиту – 15 485 грн.
     Страхування життя 1,99% від суми кредиту – 15 183 грн. (банк включає в тіло кредиту).
     Перша реєстрація авто в сервісному центра (5% пенсійний фонд, техпаспорт, номерні знаки) – ~ 65 589 грн.
 
     Сума кредиту 778 183 грн. (з урахуванням страхування життя)
     Платіж на 24 міс. під 0,01% – 32 430 грн. в місяць.
     Якщо користуватись кредитом 60 міс., то з 25-го місяця відсоткова ставка на залишок буде 14,9% і платіж буде плаваючий: 12 976 – 18 748 грн. / міс.
     Переплата на відсотках за 60 міс. – 108 231 грн.  

«ПриватБанк»:

беремо в кредит 50% на 24 міс. під 0,01% з можливістю пільгового періоду до 60 міс.

Вартість авто 1 526 000 грн.
     Перший внесок 50% – 763 000 грн.
     КАСКО 6,99% – 106 667 грн.
     Поліс ОСЦПВ – 6500 грн. (залежить від віку водія)
     Перша реєстрація авто в сервісному центра (5% пенсійний фонд, техпаспорт, номерні знаки) – ~ 65 589 грн.
 
     Сума кредиту 763 000 грн.
     Платіж на 24 міс. під 0,01% – 30 668 грн./міс.
     Якщо користуватись кредитом 60 міс, то з 25-го місяця відсоткова ставка на залишок буде 21,9% і платіж складе – 15 229 грн. / міс.
     Переплата на відсотках за 60 міс. – 151 113 грн.  

Ощадбанк:

беремо в кредит 70% на 36 міс. під 0,01%

Вартість авто 1 526 000 грн.
     Перший внесок 70% – 1 068 200 грн.
     КАСКО 6,99% – 106 667 грн.
     Поліс ОСЦПВ – 6500 грн. (залежить від віку водія)
     750 грн. – відкриття рахунку. 200 грн. перерахування коштів.
     Перша реєстрація авто в сервісному центра (5% пенсійний фонд, техпаспорт, номерні знаки) – ~ 65 589 грн.
 
      Сума кредиту 457 800  грн. (з урахуванням страхування життя)
      Платіж на 36 міс. під 0,01% – 12 719 грн./ міс.

**** Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 60 місяців, максимальна сума кредиту – до 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01% до 11,99% річних. Реальна процентна ставка становить від 31,52% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 60 місяців, початкового внеску – 30% вартості автомобіля, процентної ставки – 11,99% річних, графіка погашення – ануїтет, страхування КАСКО – 6%, разової комісії за видачу кредиту – 0% від суми кредиту, страхування життя позичальника – 1,99% від суми кредиту, вартості автомобіля – 800 000 грн). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території. Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний № 149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.

***** Ви можете придбати автомобіль в кредит на наступних умовах: мінімальний авансовий платіж  – від 20% ціни автомобіля, річна процентна ставка – від 0,01 % (в залежності від терміну кредиту), разова комісія за видачу кредиту – 0% від суми кредиту, строк кредитування – 5 років (60 місяців), сума кредиту – від 100 000 до 5 000 000 грн. Реальна річна процентна ставка з урахуванням платежів за супровідні послуги третіх осіб (реєстрація автомобіля, сплата пенсійного збору, страхування авто КАСКО – 5,99%), які є обов’язковими для отримання споживчого кредиту, становить 29,6% річних за умови суми кредиту 5 000 000 грн, першого внеску 20%, строку кредиту 5 років (60 місяців), процентної ставки в перші 2 роки – 6,5%, 21,9% – з 3-го року кредитування.
Реальна річна процентна ставка залежить від обраних споживачем умов кредитування.
АТ КБ «ПриватБанк». Реєстраційний № 92 в Державному реєстрі банків. Банківська ліцензія НБУ №22 від 05.10.2011. Послуга кредитування надається «ПриватБанком» по всій території України за винятком територій ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів, які є тимчасово окупованими та території яких є не підконтрольними органам державної влади України.

****** Реальна річна процентна ставка становить 31,92%, розрахована виходячи зі строку кредитування 84 місяці, процентної ставки 14,70%, авансу 20%, стандартний графік погашення, при цьому з урахуванням платежів за додаткові та супутні послуги третіх осіб (нотаріус, страхування, реєстрація авто тощо).Страхування проводиться в одній з акредитованих у банку страхових компаній. Кредитування не здійснюється в районах проведення воєнних дій та на територіях, які перебувають в оточенні, тимчасовій окупації. АТ «Ощадбанк»: ліцензія НБУ №148 від 05.10.2011.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
В Раде набросились на Зеленского: что требуют от президента
Comments UA
2025-06-12T09:54:21Z
"Большая часть ляжет в могилы": Арестович шокировал новым прогнозом будущего Украины
Comments UA
2025-06-17T20:00:36Z
Хороших новостей ждать не стоит: эксперты назвали три сценария завершения войны в Украине
Знай
2025-06-22T20:30:05Z
"Целых двое суток", - Путин "поддал" и проговорился о проблемах со здоровьем. ВИДЕО
Новости Украины
2025-06-15T15:36:59Z
Появились кадры ударов России по Киеву
Корреспондент
2025-06-23T15:39:11Z
МВД предлагает россиянам сдавать ДНК за рубежом для распознавания тел погибших военных РФ
Новости Украины
2025-06-23T15:27:40Z
"Коалиция решительных" в ступоре: Зеленский рассказал, что произошло
Comments UA
2025-06-14T14:39:40Z
Под видом помощи: план России по созданию зависимости целого континента
Новости Украины
2025-06-23T06:21:34Z
Отмашку дали из Кремля: Лукашенко согласился на «жест доброй воли»
Comments UA
2025-06-21T18:30:11Z
Не будет ни света, ни газа: украинцы могут остаться без благ цивилизации
Знай
2025-06-15T15:36:16Z
Готовьте до 2000 грн: "Нафтогаз" призвал украинцев установить важный прибор
Знай
2025-06-15T16:21:57Z
В Украине подорожали базовые продукты: сколько стоят хлеб, подсолнечное и сливочное масло
Хвиля
2025-06-13T19:21:28Z
Цены приятно удивляют: сколько стоят фрукты на рынке в Одессе
Telegraf
2025-06-14T12:54:59Z
В правительстве Украины назвали направления направления денег от JICA и ЕС
Gazeta UA
2025-06-23T15:33:02Z
До 72 грн за литр: когда украинцам придется платить больше за бензин
Фокус
2025-06-23T15:15:54Z
Дадут на газ, отопление и услуги ЖКХ: украинцы могут получить помощь на оплату коммуналки
Знай
2025-06-14T17:21:45Z
Европейцы учат Украину, как спасать леса: в Полесской экоинспекции делились опытом контроля вырубок
Знай
2025-06-12T09:42:37Z
Время варить борщ: на рынке падают цены на овощи
Gazeta UA
2025-06-23T14:51:29Z
Эффективный способ выспаться: ученые назвали лучшую позу для сна
Фокус
2025-06-21T07:15:50Z
На чем жарить: диетолог назвала масла, которые подходят для этого и которых надо избегать
UAToday
2025-06-23T09:00:41Z
Важная поддержка: как помочь человеку, у которого истерика
ZN UA
2025-06-17T17:33:54Z
Чем подкармливать огурцы: советы огородникам
Gazeta UA
2025-06-15T03:39:22Z
Наконец диетологи дали окончательный ответ: можно ли есть огурцы вместе с помидорами в салате
TSN
2025-06-23T15:36:36Z
Как чашка кипятка может продлить жизнь: совет от китаянки в Украине
Знай
2025-06-23T13:51:23Z
Мужчина съел 36 яиц за день и пожалел: опасный челлендж снова в тренде
Фокус
2025-06-23T12:21:01Z
Тоже полезно и не так дорого. Какая есть альтернатива орехам
Telegraf
2025-06-23T12:16:30Z
Новую вакцину для профилактики ВИЧ разрешили в США
Gazeta UA
2025-06-23T12:09:40Z
В Киеве на месте разрушенного подъезда многоэтажки произошло повторное разрушение
ZN UA
2025-06-23T09:57:04Z
Не хватит ни техники, ни людей: Коваленко оценил "размах" российского наступления
Новости Украины
2025-06-15T17:33:39Z
От боевиков освободили украинский город
Gazeta UA
2025-06-13T02:39:05Z
Сажа до небес. ГУР уничтожило российский товарняк
Корреспондент
2025-06-22T14:33:49Z
"Враг готовит новый террор": жителей всех городов предупредили о серьезной угрозе
Знай
2025-06-23T15:36:56Z
Стали известны подробности третьей атаки СБУ на Крымский мост
Корреспондент
2025-06-23T15:30:51Z
Зашли ли оккупанты на Днепропетровщину: в Генштабе объяснили
Gazeta UA
2025-06-13T17:54:31Z
Российская армия рвется к границе Днепропетровщины: за сутки — 34 боя на Новопавловском направлении
Новости Украины
2025-06-15T14:15:51Z
Российский военный расстрелял жилой дом из гранатомета в Курской области
Comments UA
2025-06-10T07:51:59Z
Опасная окрошка: 3 признака, при которых ее нельзя есть, даже если вы ее утром приготовили
Знай
2025-06-17T16:51:59Z
Свежесть до четырех недель: как правильно хранить зелень в холодильнике
Знай
2025-06-22T18:51:04Z
Не сажайте огурцы на этих местах, потому что урожая не дождетесь
Telegraf
2025-06-15T06:24:27Z
Песчаные скалы и вода цвета неба: в Украине есть экзотический уголок, о котором мало кто знает
Telegraf
2025-06-13T17:42:45Z
Будут обходить ваш огород стороной: бабушкины советы, чтобы вывести из огорода улиток
Апостроф
2025-06-23T15:12:13Z
Как избавиться от пауков навсегда: поможет копеечное средство, которое есть в каждой аптеке
Gazeta UA
2025-06-23T14:06:49Z
От тли, от клещей и для энергии: как подкормить деревья на даче апельсиновыми корками
Знай
2025-06-13T16:51:10Z
Масляные пятна сразу исчезнут: как эффективно отчистить диван
Gazeta UA
2025-06-23T14:06:14Z
Все, что вы знали о любви - ложь: миф о "второй половинке" развеяли учёные
Знай
2025-06-23T12:51:03Z
"Здесь должны были спать дети": появились кадры разрушенной комнаты детей Тополи
GlavRed
2025-06-23T06:40:50Z
Светлана Павелецкая рассказала, нашла ли общий язык с детьми Дмитрия Кулебы
Комсомольская правда
2025-06-23T06:52:55Z
Почему нельзя отказываться купаться 23 июня и что нужно выпрашивать сегодня: приметы и запреты на Агрипины
Знай
2025-06-23T04:03:11Z
Женщины массово получают повестки в ТЦК: адвокат объяснил, что происходит
Знай
2025-06-13T02:30:52Z
Финляндия готовит 29-й пакет военной помощи Украине
Европейская правда
2025-06-23T15:36:25Z
Япония планирует построить неподалеку от Тайваня подземные укрытия для населения — СМИ
Апостроф
2025-06-23T15:33:38Z
Конец европейского гостеприимства: мигрантов за границей начнут фильтровать по новым правилам – кого развернут домой
Знай
2025-06-15T16:06:20Z
Вариант очень тяжелый, но действенный: пенсионерам подсказали, как увеличить выплаты
Знай
2025-06-23T09:12:48Z
Шотландка получила ответ на письмо в бутылке спустя 31 год
Корреспондент
2025-06-23T07:33:18Z
ОГП: В Одессе нашли убитой 7-летнюю девочку. Задержан 31-летний сосед – видео
Лига
2025-06-19T20:18:17Z
В Ивано-Франковской области нашли в лесу 5-летнего мальчика спустя трое суток поисков
Комсомольская правда
2025-06-21T07:57:23Z
Атака на Киевщину: разрушен отель с клиникой, есть погибшая и пострадавшие
Корреспондент
2025-06-23T03:15:35Z
Удар по Киеву: разрушен подъезд, есть погибшие
Корреспондент
2025-06-23T04:18:26Z
В Тернополе выбросили собаку с восьмого этажа: возбуждено уголовное дело
Корреспондент
2025-06-23T15:36:29Z
Мародеры в Курской области убили главу военной полиции РФ
Новости Украины
2025-06-23T15:36:22Z
Прокуратура разоблачила преступную группу из экс-правохранителей, пытавших проукраинских жителей Херсонщины
Апостроф
2025-06-12T10:03:43Z
На борту самолета в Индии никто не выжил - СМИ
Корреспондент
2025-06-12T15:07:47Z
В Иране зафиксировали утечку радиации - СМИ
Корреспондент
2025-06-13T21:51:56Z
В России умерла звезда фильма Ирония судьбы
Корреспондент
2025-06-21T09:09:23Z
MELOVIN рассказал о перенесённой операции
Корреспондент
2025-06-12T16:27:50Z
"Я сразу озвучила свою позицию": Рамина Эсхакзай объяснила, почему не афиширует отношения с военным
Апостроф
2025-06-12T09:54:17Z
Анастасия Приходько показала кадры крестин 15-летней дочери
Комсомольская правда
2025-06-13T15:24:35Z
На сериале с ним выросло не одно поколение: как выглядит могила звезды "Коломбо" Питера Фалька
Telegraf
2025-06-23T15:03:22Z
Родился в Киеве, а умер в Москве: где похоронен секс-символ 80-х Андрей Харитонов
Telegraf
2025-06-23T13:57:59Z
Украинский трейлер фильма «Долгая прогулка»
Кино-Театр
2025-06-11T16:18:47Z
"Он вас вообще не вспомнит...": Веня из ВКВ вернулся на сцену после сложной операции на мозге
Апостроф
2025-06-23T12:57:14Z
Украинская русалка снялась для модного журнала
Telegraf
2025-06-23T12:16:07Z
Паркер прокомментировал спорный удар Дюбуа, нанесенный Усику в их поединке
Корреспондент
2025-06-14T10:33:36Z
Внимание к Симеоне: новый клуб Серии А присматривает игрока атаки
Корреспондент
2025-06-15T17:42:27Z
Обновленный рейтинг P4P от The Ring: Усик лидирует, топ-3 - без изменений
Корреспондент
2025-06-12T14:51:18Z
Позиция по войне: Сиренко высказался о решении Ломаченко покинуть ринг
Корреспондент
2025-06-23T15:33:45Z
Непривлекательный гонорар: Чисора назвал причину отказа от боя с Итаумой
Корреспондент
2025-06-23T15:03:34Z
Звезде испанского футбола могут доверить руль молодежной сборной страны
Корреспондент
2025-06-23T14:51:54Z
Сиренко: Усик намерен развеять все сомнения, он победит Дюбуа в реванше
Корреспондент
2025-06-23T14:21:51Z
Континентальный кубок: чемпион Украины по хоккею узнал соперников
Корреспондент
2025-06-23T13:33:59Z
Дюбуа: Затрудняюсь прогнозировать исход боя Итаума - Уайт
Корреспондент
2025-06-23T13:06:16Z
Фигурка рыбки на автомобиле - что означает и зачем наклеивают - Главред
Gazeta UA
2025-06-15T04:18:53Z
Штрафуют даже за листик из дерева: водителям нужно внимательнее присмотреться к номерам
Знай
2025-06-14T18:51:46Z
Volkswagen представил Polo Edition 50 в честь 50-летия модели
Корреспондент
2025-06-13T19:57:45Z
Съедает всю зарплату: водителям объяснили, когда следует попрощаться со своим авто
Знай
2025-06-23T14:51:14Z
В Украине появился флагманский электромобиль Volvo с запасом хода более 600 км
Фокус
2025-06-23T09:42:26Z
Geely показали оригинальный "мультяшный" электрокар стоимостью до $7000
Фокус
2025-06-23T07:51:43Z
Лайфхак, как добавить свежесть автомобиля не используя химию
Знай
2025-06-23T05:21:13Z
В Украине штрафуют водителей за открытые окна в авто: что нужно знать
Comments UA
2025-06-22T16:03:55Z
Илон Маск нашел, куда пристроить свои Tesla: открывает салоны и начинает продажи Model Y
Новости Украины
2025-06-22T11:21:45Z
Литиевая батарея будет служить рекордно долго: что придумали ученые
Фокус
2025-06-19T08:42:36Z
Лицензия на азартные игры от Мальты: преимущества и недостатки
Comments UA
2025-06-15T15:30:27Z
Клиенты "Киевстар" возмущены: вместо обещанной скидки сняли полную плату
Знай
2025-06-15T03:21:22Z
Названо найкраще натуральне добриво для плодоношення огірків та помідорів
AgroNews
2025-06-12T16:21:20Z
Як поєднувати браслет з годинником: правила стильного чоловіка
AgroNews
2025-06-23T15:39:06Z
У Британії будують теплицю, яка опалюється сміттям і зменшує викиди CO2
AgroNews
2025-06-23T15:18:05Z
Почему киберспортсмены не боятся ИИ?
Хвиля
2025-06-23T14:57:29Z
В работе приложения monobank произошел сбой
ZN UA
2025-06-23T14:36:50Z
Вчені визначили країну світу, яка може повністю забезпечити себе харчами
AgroNews
2025-06-23T14:12:52Z