/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2Fa2cb9f280ba6dbd4a7feb91652ece01e.jpg)
На смартфонах Samsung є приховані Wi-Fi-налаштування — ось, як їх увімкнути
На смартфонах Samsung із One UI 6.1 є приховане меню Wi-Fi-налаштувань під назвою Connectivity Labs. Воно дає змогу точніше керувати мережею — зокрема, перемикати режим агресивного сканування чи обирати, як телефон поводиться під час слабкого сигналу Wi-Fi. Про це пише Android Authority.
Що сталося
Користувачі смартфонів Samsung можуть активувати приховане меню Connectivity Labs, яке з’явилося ще у 2023 році, але не афішувалося компанією. Це меню відкриває доступ до просунутих Wi-Fi-функцій, зокрема:
- аналізу сили сигналу вдома;
- пришвидшеного перемикання між Wi-Fi і мобільними даними;
- перегляду усіх доступних мереж із класифікацією за якістю сигналу;
- фільтрації списку мереж (наприклад, лише Wi-Fi 6 або захищених);
- налаштування для розробників.
За замовчуванням Connectivity Labs приховане в меню, і Samsung жодним чином не повідомляє про його наявність. Його існування стало відомим лише після обговорень на Reddit та в техноблогах.
Як увімкнути приховане меню Connectivity Labs
- Відкрийте «Налаштування» → «З’єднання» → Wi-Fi.
- У правому верхньому куті натисніть три крапки → «Інтелектуальний Wi-Fi».
- Знайдіть кнопку «Інтелектуальний Wi-Fi» на сторінці та кілька разів натисніть її.
- Після кількох натискань зʼявиться новий пункт «Лабораторії підключення» (Connectivity Labs).
Що ще можна налаштувати
- Перевірка домашнього Wi-Fi. Смартфон сканує всі точки доступу в домі та визначає місця зі слабким сигналом.
- Швидке перемикання на мобільні дані. Телефон не «триматиме» слабке Wi-Fi-зʼєднання, а швидше перемикатиметься на мобільний інтернет — зручно, якщо у вас безліміт.
- Автоматичне підключення до Wi-Fi оператора. Можна вимкнути автоматичне підключення до відкритих точок доступу, які надає оператор (наприклад, Xfinity).
- Фільтр Wi-Fi-мереж. Функція дозволяє фільтрувати список мереж: показувати лише ті, які підтримують Wi-Fi 6 або мають захист.
- Режим розробника. У нижній частині Labs — окреме меню для перегляду технічної інформації про всі мережі поблизу (зокрема силу сигналу і якість зʼєднання).
Ці функції доступні на смартфонах Samsung з One UI 6, 7 і бета-версією One UI 8.