MY.UAНовини
Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 23—25 червня 2025 року — резюме
Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 23—25 червня 2025 року — резюме

Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 23—25 червня 2025 року — резюме

Висвітлення основних тем тижня, представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях, прояви політичного піару та російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні, порушення основних стандартів інформаційної журналістики — стисло.

Телемарафон «Єдині новини» стартував 24 лютого 2022 року. «Детектор медіа» почав моніторити телемарафон 21 березня того ж року за такою методологією. У січні цього року «Детектор медіа» уточнив і доповнив цю методологію, відповідно до зауважень і побажань від редакцій учасників телемарафону. Автор моніторингу — Ігор Куляс, медіатренер та автор основної методології моніторингових досліджень «Детектора медіа».

З березня 2022-го по вересень 2024 року у фокусі уваги моніторингу були фіксація й аналіз ефірних сіток різних каналів, основний контент, який продукували редакції (сюжети, прямі ввімкнення, гостьові студії), порушення стандартів інформаційної журналістики учасниками телемарафону, прояви політичного піару, представлення в ефірі різних парламентських фракцій і депутатських груп, російські наративи й токсичні медійні персонажі в ефірі марафону, замовчані телемарафоном події та теми.

21 травня 2024 року Перший канал Суспільного вийшов із телемарафону й вирушив у самостійне плавання 24/7. Для моніторингу ця зміна не є принциповою. Робота інформаційної редакції Суспільного мовника оцінюється так само як і раніше. Методологія оцінки ефірного продукту Суспільного мовника залишається такою ж, як до телемарафону.

З жовтня 2024 року моніторинг телемарафону змінив формат. Тепер його основу становить аналіз висвітлення головних суспільно важливих тем у марафоні та — для порівняння — на Першому каналі Суспільного. Відстежується висвітлення учасниками телемарафону головних тем кожного дня й тижня, представлення народних депутатів різних фракцій / депгруп в ефірі каналів, як і раніше, прояви політичного піару у формі сюжету або ж гостьової студії, наявність токсичних медіаперсонажів і російських наративів. Детальніше про новий формат моніторингу читайте тут.

Резюме моніторингових звітів читайте тут. Повний огляд звітних днів — тут.

Вступ

23—25 червня на фронті найвищою інтенсивність боїв була на Покровському напрямку, високою — на Торецькому і Лиманському, трохи нижчою — на Північно-Слобожанському і Новопавлівському. Телемарафон найбільшу увагу приділив Покровському, Новопавлівському і Північно-Слобожанському, іншим активним напрямкам приділили менше уваги. В ефірі Першого каналу Суспільного найбільше уваги в ці дні приділили Покровському, Північно-Слобожанському і Новопавлівському. Іншим активним напрямкам приділили менше уваги.

23 червня ворог масовано атакував Київ, 24 червня — Дніпро. В обох випадках було багато загиблих і поранених. Перший канал Суспільного був оперативнішим і ґрунтовнішим за телемарафон у репортажному висвітленні перебігу цих подій.

У зовнішньополітичній тематиці саміт НАТО ґрунтовніше висвітлював Перший канал Суспільного, бо в телемарафоні це робили лише окремі канали. Так само в телемарафоні частина каналів взагалі майже не висвітлювала тему війни на Близькому Сході. Також і експертне обговорення обох тем було значно ґрунтовнішим і всебічнішим на Першому каналі Суспільного.

У звітні дні в телемарафоні традиційно найбільше було грубих порушень стандартів достовірності й відокремлення фактів від думок, були порушення стандарту оперативності, крім того було порушення етичних норм. В ефірах Першого каналу Суспільного в ці дні було забагато порушень стандарту достовірності й стандарту відокремлення фактів від думок.

Протягом тижня 23—29 червня у гостьових студіях телемарафону традиційно було повне домінування гостей-нардепів від «Слуги народу». Представників «Голосу» та «Європейської солідарності» в телемарафон не запрошували. В ефірах Першого каналу Суспільного представництво владної та опозиційних фракцій було в більшості збалансованим, хоча були окремі питання.

У звітні дні червня телемарафоні прояви політичного піару були в ефірах каналу «Рада», бізнесового — в ефірі ICTV та СТБ. В ефірі Першого каналу Суспільного тричі невиправдано згадували фракційну приналежність нардепів.

1. Висвітлення основних тем тижня

СИТУАЦІЯ НА РІЗНИХ ДІЛЯНКАХ ФРОНТУ:

У звітні дні, за інформацією Генштабу, найвищою залишалася інтенсивність боїв на Покровському напрямку (від 51 до 65 боєзіткнень на добу). Другим за інтенсивністю був у ці дні Торецький (від 15 до 27). На Лиманському напрямку було від 17 до 24 боєзіткнень на добу, на Новопавлівському — від 17 до 20. Знизилася активність ворога на Північно-Слобожанському й Курському напрямку (від 5 до 14 боєзіткнень). З інших напрямків фронту лише на Краматорському одного дня кількість боєзіткнень перевищувала 10 за добу (23 червня було 12 боєзіткнень). На всіх інших напрямках фронту кількість боєзіткнень не перевищувала 8 на добу.

У телемарафоні редакції сукупно найбільше уваги приділили найактивнішому Покровському напрямку (пряме ввімкнення, репортажний сюжет і 8 обговорень з гостями). Наступними за увагою були Новопавлівський напрямок (репортаж і 7 обговорень), Північно-Слобожанський (6 обговорень), Лиманський (5). Ситуацію на Торецькому напрямку обговорювали з гостями лише двічі. По напрямках найбільш системними були ICTV з СТБ і канал «Ми — Україна». Обговорювати ситуацію на фронті в гості учасники телемарафону найчастіше в ці дні кликали речників різних підрозділів Сил оборони (16 разів), із військовими-фронтовиками говорили 12 разів, експертів запросили лише 4 рази. Фронтові репортажі в ці дні робили лише ICTV та СТБ (пряме ввімкнення і три сюжети) і на «Інтері» (один репортаж).

В ефірі Першого каналу Суспільного у звітні дні найбільше уваги приділили Покровському (8 обговорень з гостями), Північно-Слобожанському (репортаж і 7 обговорень), Новопавлівському (репортаж і 6 обговорень) і Краматорському (репортаж і 5 обговорень) напрямкам. Ситуацію на Торецькому обговорювали з 5 гостями, а от Лиманському напрямку в ці дні приділили значно менше уваги — лише 3 обговорення. Говорити про фронт у гості в ці дні найчастіше кликали речників різних підрозділів Сил оборони (10 разів), військових-фронтовиків і експертів запрошували по 7 разів. З фронту зробили 4 репортажних сюжети.

НАСЛІДКИ ВОРОЖИХ ОБСТРІЛІВ І БОМБАРДУВАНЬ ЦИВІЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ:

У звітні три дні найгіршими за наслідками були дві масованих ворожих повітряних атаки: 23 червня ворог здійснив ракетно-дронову атаку по Києву, внаслідок якої загинуло 9 людей, 34 були поранені. 24 червня балістичними ракетами атакував Дніпро, внаслідок чого у місті загинуло 18 людей, 279 було поранено.

У висвітленні наслідків цих атак і рятувально-пошукових робіт Перший канал Суспільного був і ґрунтовнішим, і оперативнішим за телемарафон. Кореспонденти Суспільного раніше починали прямі ввімкнення з місць влучань, крім того канал охоплював більшу кількість локацій і був оперативним в оновленні даних щодо загиблих і поранених, що динамічно змінювалися.

Серед учасників телемарафону 23 червня найбільш якісно по Києву відпрацювала редакція каналу «1+1», канал «Рада» задовільно висвітлював події 23 і 24 червня репортажно, але часом робив дивний вибір спікерів для коментарів (народні депутати, радник Офісу президента, недотичні до подій).

Більш оперативно і з ширшим охопленням різних локацій працював Перший канал Суспільного і 24 червня у висвітленні наслідків ворожої атаки по Дніпру.

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ТА СВІТОВА ПОЛІТИКА:

Ключовими темами звітних днів для України були саміт НАТО в Гаазі та розвиток подій на Близькому Сході після американського бомбардування ядерних об’єктів Ірану (з окремою опцією впливу цієї війни на ціни на нафту).

У висвітленні саміту НАТО Перший канал Суспільного якісно давав цілісну картину того, що відбувалося в Гаазі й довкола саміту, завдяки вдалому поєднанню прямих ввімкнень власної кореспондентки, трансляцій різних заходів і вибраних ключових синхронів ньюзмейкерів.

У телемарафоні картинка була «рваною», від дуже якісного репортажного висвітлення в слоті каналу «1+1» до «прохідного» в ефірах деяких інших каналів, особливо ж каналу «Рада».

Набагато глибшою і різнобічнішою була й експертиза в ефірі Першого каналу Суспільного. А от в ефірах телемарафону ретельно поставилися до експертних оцінок хіба що в ефірах каналу «Ми — Україна», той же «1+1», попри якісне репортажне висвітлення, майже не обговорював тематику з експертами, а в ефірі каналу «Рада» експертні оцінки давали головно радники керівника Офісу президента, що виглядало дивно, як на мене.

Тему війни на Близькому Сході, її впливи на ситуацію з війною в Україні, а також про впливи на ринок нафти знову-таки Перший канал Суспільного аналізував набагато ґрунтовніше за телемарафон. Серед учасників останнього достатню увагу цій тематиці приділяли канали «Ми – Україна» і «Інтер», решта висвітлювала побіжно, а канал «1+1» взагалі не обговорював цю тематику з експертами.

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА:

У внутрішній політиці у звітні дні була одна важлива тема — оголошення підозри віцепрем’єру Олексію Чернишову і відкладення суду з обрання йому запобіжного заходу. У телемарафоні в кращому разі про це повідомляли репортажно, а канал «1+1» навіть зробив пряме ввімкнення з суду. Втім з експертами тему не обговорювали. Перший канал Суспільного робив пряме ввімкнення з суду й обговорював тему з експертами та детективом НАБУ.

Теми й події, які не згадували в ефірі телемарафону, але згадували в ефірі Першого каналу Суспільного

  1. nbsp;     Українські музиканти закликають Офіс президента блокувати російську музику (25 червня).
  2. nbsp;     Детектив НАБУ Цивінський переміг на конкурсі на посаду керівника Бюро економічної безпеки (25 червня).
  3. nbsp;     Штрафів від ТЦК побільшало на понад 11 тисяч за три місяці (25 червня).

Не повідомляли ні в марафоні, ні в ефірі Першого каналу Суспільного:

  • Військовий з «Азову» повідомив про напад, звинувачує бійців Третьої штурмової (23 червня).
  • За ексголову Тернопільської облради Головка внесли заставу 15 млн грн (23 червня).
  • Суд арештував мера Бердичева, якого підозрюють у хабарництві, і визначив заставу (23 червня).
  • Директорку «Софії Київської» поновили на посаді після 8 місяців перевірок (23 червня).
  • Податкову тимчасово очолила людина зі стажем менш як рік (23 червня).
  • Кількість закритих ФОПів зросла на 50%, малий бізнес відкривається значно повільніше (24 червня).
  • У Росії засудили 184 українських військовополонених, які потрапили в полон на Курщині (25 червня).
  • Двом військовим повідомили про підозру в нападі на бійця «Азову» (25 червня).

2. Порушення стандартів інформаційної журналістики 23—25 червня

Телемарафон:

В ефірах каналу «1+1» стандарт достовірності найчастіше грубо порушували суто абстрактними псевдопосиланнями. Багато було й узагальнених розмитих псевдопосилань на авторство суб’єктивних думок. Стандарт точності найбільше порушували невідповідностями картинки й тексту. Втім, чимало було й суто фактичних помилок. Переважна більшість грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційними оцінками журналістів у новинах. Чимало в новинах було і маркерів авторизації та посилення уваги. Стандарт повноти інформації порушували неповним представленням експертів і тим, що не титрували датами бекграундове відео. Найбільше порушень стандарту доступності подачі інформації були використанням жаргонізмів і термінів, незрозумілих більшості аудиторії. Одного разу грубо порушили стандарт оперативності.

В ефірах каналів ICTV та СТБ стандарт достовірності найчастіше грубо порушували суто абстрактними псевдопосиланнями. Крім того, чимало фактів подавали взагалі без будь-яких посилань на джерела. Стандарт точності найбільше порушували невідповідністю картинки й тексту в БЗ. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційними оцінками журналістів у новинах.

В ефірах каналу «Інтер» стандарт достовірності порушували приблизно однаково часто в усі можливі способи. Стандарт точності порушували невідповідностями картинки й тексту в БЗ і оглядових сюжетах, а також у якості «ілюстрацій» до розмов із гостями. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були емоційними оцінками журналістів у новинах і в новинних елементах гостьових студій.

В ефірах каналу «Рада» найбільше грубих порушень стандарту достовірності були суто абстрактними псевдопосиланнями. Чимало фактів також подавали взагалі без посилань на джерела. Стандарт точності найчастіше грубо порушували невідповідностями картинки й тексту в БЗ і прямих ввімкненнях. Чимало також було суто фактичних помилок. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційними оцінками журналістів у новинах і в новинних елементах гостьових студій. Втім великою була і кількість неавторизованих суб’єктивних міркувань гостьових ведучих. Найбільше грубих порушень стандарту повноти інформації були відсутністю критично необхідних бекграундів. У багатьох випадках відео було без інтершуму.

В ефірах каналу «Ми — Україна» найбільше грубих порушень стандарту достовірності були суто абстрактними псевдопосиланнями. Багато фактичної інформації подавали без посилань на джерела. Грубі порушення стандарту точності переважно були приблизністю кількості загиблих і поранених, а також пов’язаними з цим фактичними неточностями. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були емоційними оцінками журналістів у новинах. І багато було суб’єктивних міркувань журналістів у новинах. Стандарт повноти інформації найбільше порушували неповним представленням експертів, чимало було й порушень, пов’язаних із браком необхідних бекграундів і з відсутністю інтершуму на відео. Було одне критичне порушення стандарту оперативності. І було грубе порушення етичних норм професії.

Перший канал Суспільного

В ефірі каналу стандарт достовірності найчастіше грубо порушували суто абстрактними псевдопосиланнями. Чимало було й узагальнених розмитих псевдопосилань на авторство суб’єктивних думок. Стандарт точності найбільше грубо порушували суто фактичними помилками. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були використанням журналістами новин маркерів авторизації та посилення уваги, переважно у прямих ввімкненнях кореспондентів. Найбільше порушень стандарту повноти інформації були недостатнім представленням експертів. Було одне грубе порушення стандарту балансу думок. Стандарт доступності подачі інформації порушували найбільше демонстрацією скриншотів, які неможливо прочитати. І використанням англіцизмів, невідомих значній частині аудиторії. Було одне грубе порушення стандарту оперативності.

3. Представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях 23—29 червня

Депутати у телемарафоні:

Протягом звітного тижня народних депутатів у телемарафон запрошували 15 разів (попереднього тижня було 17 запрошень). Як і завжди, в ефірі телемарафону абсолютно домінували представники владної фракції партії «Слуга народу», цього разу вони отримали 10 запрошень, що склало майже 67% від усіх «депутатських» студій тижня, а з урахуванням формально позафракційних Стефанчука і Корнієнка — 80%. Крім «слуг» двічі запрошували представників «Батьківщини» (традиційно це були Михайло Цимбалюк і Сергій Євтушок, і традиційно — в ефірі «Ради»). Крім того, в ефір «Ради» одного разу запросили й справжню позафракційну. Звісно ж, це була Оксана Савчук (причому їй ведуча каналу поставила ось таке запитання: «Яку мету зараз ставить Путін, б’ючи по нам всім, б’ючи і вдень, і вночі? І яка межа терпіння наших західних партнерів?». По-моєму, депутатка Савчук не помічена була ні як воєнна, ні як зовнішньополітична експертка, а вже тим більше як експертка в питанні внутрішнього світу кремлівського диктатора). Представників опозиційних фракцій «Голосу» та «Європейської солідарності» цього тижня у марафон не кликали. «Плюралізм» був лише в ефірі каналу «Рада», в ефірах усіх інших каналів були винятково представники владної фракції (причому, в ефірі каналу «1+1» Єгор Чернєв знову був у якості гостя суто «експертної» студії).

Тричі в ефірі телемарафону були «слуги» Єгор Чернєв і Євгенія Кравчук, двічі — їхня колега по фракції Леся Забуранна. Всі інші депутати гостювали в телемарафоні по одному разу.

Офіс президента цього тижня в ефірі телемарафону по три рази представляли радник керівника ОП Сергій Лещенко (і всі три рази на «Раді», сумарно ж мав в ефірі 42 хвилини) і уповноважений президента Владислав Власюк (в ефірах «1+1», «Інтера» і «Ми — України», сумарно 26 хвилин). Двічі в ефірі побував радник Михайло Подоляк (на «Інтері» й на «Раді» мав сумарно 37 хвилин). По разу в ефірах «Ради» побували також заступники Єрмака Ігор Брусило й Олена Ковальська (обидвоє мали по 10 хвилин ефіру).

Депутати на Першому каналі Суспільного:

В ефірі Суспільного протягом звітного тижня побував 21 народний депутат (попереднього тижня їх теж було 21). Цього разу по представництву владної та опозиційних фракцій баланс було наче й не дотримано: 7 представників «Слуги народу» і 13 представників парламентської опозиції (6 представників «Голосу», 5 «Європейської солідарності» і 2 представники «Батьківщини»). Втім, одного разу запрошена представниця «Слуги народу» Леся Забуранна до дискусійного ефіру не приєдналася. А ще одного разу з представницями «Голосу» і «Європейської солідарності» обговорювали тему ймовірної підготовки владними депутатами спецзакону для проведення виборів після війни, ведучий казав: «Запрошували також представників фракції “Слуга народу”, але вони не знайшли можливості долучитися до нас сьогодні» (що у такій темі доволі симптоматично, на мою думку). Крім представників влади й опозиції, одного разу запросили й представницю депгрупи «За майбутнє», в якості заступниці члена постійної делегації в ПАРЄ (хоча на мій погляд, логічніше було би говорити з кимось із членів делегації, згодом тему підписання угоди про створення трибуналу обговорили і з такою членкинею Євгенією Кравчук). У дискусійних студіях принцип балансу між владою і опозицією двічі було порушено, щоправда, раз на користь опозиції (коли говорили з Соломією Бобровською з «Голосу» про удар ворога по полігону), інший раз на користь влади (коли говорили з Олександром Федієнком зі «Слуги народу» як із членом ТСК з розслідування можливих порушень законодавства при будівництві фортифікацій).

По два рази в ефірі каналу побували нардепи Олексій Кучеренко від «Батьківщини» і Юрій Камельчук від «Слуги народу». Всі інші гостювали на каналі по одному разу.

4. Прояви політичного і бізнесового піару 23—25 червня

Протягом трьох проаналізованих днів у телемарафоні я зафіксував лише 4 прояви піару — 2 прояви політичного піару були в ефірах каналу «Рада», 2 прояви бізнесового — в ефірі каналів ICTV та СТБ. В ефірах інших каналів у ці дні проявів піару не було. Проявів негативного піару в телемарафоні також не було.

В ефірі Першого каналу Суспільного у звітні дні було 3 формальних прояви політичного піару. Всі три були невиправданими контекстом розмови згадками про фракційну приналежність депутатів.

5. Російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні 23—25 червня

Російських пропагандистських наративів в ефірах телемарафону і Першого каналу Суспільного протягом звітних днів тижня я не зафіксував. Як і завжди, ефіри «Ради» вели токсичні ведучі каналу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
"Серце Азовсталі" впроваджує цифрову діагностику для психологічної підтримки ветеранів
TSN
2025-07-03T13:36:56Z
У вас може бути інфаркт, і ви про це навіть не здогадуєтесь
360ua.news
2025-07-03T13:15:19Z
Забудьте про заморожені рушники та лід: названо небезпечні способи боротьби з нестерпною спекою
Фокус
2025-07-03T12:00:38Z
Безкоштовні ліки для пенсіонерів у Харкові: хто і як може отримати
Политека
2025-07-03T12:00:31Z
Чи варто засмагати: поради дерматологині для здорової шкіри
24tv
2025-07-03T11:30:43Z
У столітній суперечці поставлено несподівану крапку: який насправді вигляд має ідеальне чоловіче тіло
Фокус
2025-07-03T11:21:33Z
Більше не будете смажити кабачки: найпростіший рецепт
Telegraf
2025-07-03T11:15:01Z
Засмагаймо без ризиків: 5 порад для безпечного та красивого бронзування
24tv
2025-07-03T10:45:16Z
З початку року ДТЕК інвестував майже 3 млрд грн в український вуглевидобуток
TSN
2025-07-03T13:36:12Z
OpenAI уклала рекордну угоду для розвитку ШІ – мільярди на обчислювальні потужності
24tv
2025-07-03T13:36:11Z
Заплатите набагато дешевше: адвокат розповів, як позбутися штрафів ТЦК
Знай
2025-07-03T13:30:29Z
Що буде з доларом у липні: фінансистка назвала 5 факторів, які вдарять по курсу
GlavRed
2025-07-03T13:27:19Z
Платити за газ можна по-новому: додатковий онлайн-спосіб
24tv
2025-07-03T13:27:18Z
Новим власником "Укрбуду" замість грузинського бізнесмена стане сумнозвісний екснардеп? Що відомо
Telegraf
2025-07-03T13:24:18Z
Українець порівняв ціни в Україні та Австралії: висновки здивували мережу
24tv
2025-07-03T13:24:10Z
ШІ може витіснити мільйони робочих місць найближчими роками
InternetUA
2025-07-03T13:22:35Z
Бізнесмен Максим Кріппа ініціював розслідування в компанії DIM
Gazeta UA
2025-07-03T13:12:51Z
Стармера можуть відправити у відставку протягом кількох місяців — ЗМІ
ZN UA
2025-07-03T13:39:01Z
У Сербії поліція жорстоко розганяла протестувальників проти влади Вучича: є затримані
Европейская правда
2025-07-03T13:36:58Z
Талібан заборонив політичні дебати у ЗМІ
УкраинФорм
2025-07-03T13:36:32Z
Керівник підрозділу БЕБ Олег Ящук став фігурантом розслідування НАБУ
Vlasti
2025-07-03T13:36:30Z
Військовий аналітик Самусь: Путін хоче нас знищити, а Трамп цього не розуміє
Лига
2025-07-03T13:33:59Z
Не готові казати цього вголос: призупинення США постачання зброї Україні свідчить лише про одне
24tv
2025-07-03T13:33:16Z
У Британії затвердили заборону пропалестинської групи, що пошкодила літаки на авіабазі
Европейская правда
2025-07-03T13:30:52Z
«Пілот» щодо внесення землевпорядниками інформації до кадастру продовжили
AgroPortal
2025-07-03T13:30:49Z
Апеляція ВАКС зменшила заставу дружині Кириленка у 37 разів
ZN UA
2025-07-03T13:28:09Z
Як видалити вапняний наліт та іржу з унітазу: простий та ефективний спосіб
GlavRed
2025-07-03T13:27:51Z
Топові курорти Греції 2025 з онлайн турагенцією АНЕКС Тур
Gazeta UA
2025-07-03T13:27:10Z
11 років весілля : що подарувати
24tv
2025-07-03T12:57:37Z
Прощавай, пакет! 3 липня – Всесвітній день без поліетилену: чому він такий небезпечний і як його замінити?
Знай
2025-07-03T12:54:55Z
Феєрія літа: ресторанний салат, який не ризикують готувати вдома – а дарма
24tv
2025-07-03T12:54:13Z
Як зберігати цвітну капусту, щоб вона не почорніла: корисні секрети
24tv
2025-07-03T12:27:17Z
Не тільки Ібіца: де в Європі відпочити біля моря і потусити до ранку
24tv
2025-07-03T12:18:59Z
Яка висота стелі в будинку вважається оптимальною, а яка – найкращою
24tv
2025-07-03T12:00:19Z
Кроти тікатимуть з городу наввипередки: цей бабусин метод працює безвідмовно
24tv
2025-07-03T11:48:10Z
Є проблема: в Третій штурмовій б'ють на сполох через захист України від атак РФ
GlavRed
2025-07-03T13:39:44Z
Україна вироблятиме дрони спільно з американською компанією Swift Beat
ZN UA
2025-07-03T13:36:26Z
На Київщині запрацює центр ідентифікації тіл репатрійованих захисників
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T13:33:06Z
До €400 тисяч на одне відкриття за кордоном: «Чорноморка» анонсувала два нових заклади у Литві та Угорщині
AIN
2025-07-03T13:30:19Z
Мобілізація чоловіків за 50 років з 1 липня: хто підлягає призову і куди направляють служити
24tv
2025-07-03T13:27:23Z
Один із районів Києва є лідером зі вживання алкоголю в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T13:27:01Z
"Шахеди" навчились обходити ППО України: росіяни знайшли два прості рішення
Фокус
2025-07-03T13:21:29Z
У Курській області ліквідували заступника головнокомандувача ВМФ РФ
ZN UA
2025-07-03T13:18:51Z
Слова, які видають безграмотність: так українською не говорять
Gazeta UA
2025-07-03T13:18:43Z
В окупованому Луганську підірвали колишнього "мера" Пілавова, — росЗМІ
Фокус
2025-07-03T13:36:23Z
В Луганську підірвали колаборанта та колишнього «мера» Пілавова
Украина Криминальная
2025-07-03T13:36:07Z
Обмеження руху транспорту у Львові та області: введено особливий режим, до кого відносяться зміни
Политека
2025-07-03T13:30:00Z
Не перелітні, але зникають: де живуть синиці влітку і чому повертаються на зиму
GlavRed
2025-07-03T13:27:58Z
СБУ атакувала аеродром "Кіровське" у Криму 28 червня: з'явилися супутникові знімки
24tv
2025-07-03T13:27:37Z
Гороскоп Таро на завтра 4 липня: Терезам - позитивний знак, Діви - отримають усе
GlavRed
2025-07-03T13:27:03Z
Демченко: Задання російських ДРГ — мінування, розвідка та поповнення обмінного фонду
ZN UA
2025-07-03T13:12:54Z
Росіяни вперше за війну використали порт Маріуполя для військових вантажів
FaceNews
2025-07-03T13:12:47Z
СЗЧ як лазівка для переведення в іншу частину: юрист попередив про неприємний нюанс
Telegraf
2025-07-03T13:09:09Z
Утікач Влад Яма нагрубіянив українці - що сталося
GlavRed
2025-07-03T13:27:27Z
Найгірший кошмар Доктора Дума: серіал «Залізне серце» представив лиходія, якого фани Marvel чекали роками
ITC
2025-07-03T13:18:41Z
Інсайдери розкрили причину розлучення Кеті Перрі та Орландо Блума після 4 років шлюбу
24tv
2025-07-03T13:12:56Z
Оля Полякова відреагувала на заручини старшої доньки з іноземцем: "Взнаю, що стала бабусею"
TSN
2025-07-03T13:03:37Z
Приголомшливе фотопорівняння: як змінились актори серіалу "Байдиківка", який родом із дитинства
24tv
2025-07-03T12:51:52Z
Оголосили довгий список конкурсу воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча
УкраинФорм
2025-07-03T12:51:11Z
Нікола Пельц відповіла на чутки про контроль над Брукліном Бекхемом
360ua.news
2025-07-03T12:42:09Z
Грала по всій Європі: якою була найпопулярніша українська пісня у 2004 році
24tv
2025-07-03T12:27:41Z
Good Bread запрошує на виставку робіт митців з ментальною інвалідністю «Цікаво, чию ж кістку я знайшов?»
Детектор М
2025-07-03T12:19:52Z
У Запоріжжі викрито працівників ТЦК, які допомогли 1,5 тис. чоловіків уникнути мобілізації
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T13:39:47Z
Удар по ТЦК у Полтаві: кількість постраждалих зросла до 47 людей
Фокус
2025-07-03T13:33:24Z
Таксист, який вдарив співачку Тоню Матвієнко, отримав підозру
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T13:30:44Z
Є загиблі та десятки поранених: нові деталі потужних вибухів під Житомиром
GlavRed
2025-07-03T13:27:13Z
У Вінниці двоє молодиків побили 15-річного хлопця і відео розмістили в TikTok
InternetUA
2025-07-03T13:24:35Z
Мешканка Стрийщини ошукала військовослужбовця на суму понад ₴900 тис
Украина Криминальная
2025-07-03T13:18:00Z
Росія атакувала Одесу балістикою: є загиблі та поранені
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T13:09:36Z
У Полтаві завершили аварійні роботи на місці удару РФ: травмовані 47 людей, двоє загиблих
УкраинФорм
2025-07-03T13:06:02Z
Вибухи на Житомирщині: 82 людини постраждали, пошкоджено близько 100 будинків
FaceNews
2025-07-03T12:54:19Z
Новий Alpine A290 Rallye за $70 тисяч розкидає бруд та іскри
Топ Жир
2025-07-03T13:33:35Z
У Німеччині продажі Tesla впали на 60% у червні
УкраинФорм
2025-07-03T12:42:08Z
Найпотужніша Lada Niva: ідеальний позашляховик для підкорення гір
Топ Жир
2025-07-03T12:33:53Z
Квартальні продажі Tesla впали на 13,5%, Cybertruck на порядок не дотягує до плану
ITC
2025-07-03T11:48:54Z
Електричний мінівен Mercedes-Benz VLE готується до офіційного дебюту: показані офіційні фото
AutoGeek
2025-07-03T11:42:09Z
BMW M готує ексклюзивну «автомобільну мрію» для колекціонерів
Топ Жир
2025-07-03T11:18:52Z
Як британські всюдиходи Supacat допомагають українським зенітникам
AutoCentre
2025-07-03T11:12:34Z
Виробник електромобілів Scout “хантить” співробітників ключового конкурента
AutoGeek
2025-07-03T10:33:34Z
З мінівена у кросовери: представлено абсолютно новий Mitsubishi Grandis
ЗаРулем
2025-07-03T10:25:09Z
Українське дербі у футзальній Лізі чемпіонів: ХІТ та Аврора зіграють в одній групі
Football.ua
2025-07-03T13:27:18Z
Бій непереможених українських нокаутерів в андеркарді реваншу Усик — Дюбуа не відбудеться
ZN UA
2025-07-03T13:24:30Z
Кванса: З того моменту, як я в п'ять років переступив поріг академії, я мріяв одного разу вийти у футболці Ліверпуля на Енфілд
Football.ua
2025-07-03T13:21:58Z
Ф'юрі розкрив шалену цифру, скільки разів йому пропонували повернутись у ринг
24tv
2025-07-03T13:15:17Z
Сенсаційні перемоги, допінг і несподівані стосунки із бійцем ММА: що відомо про Даяну Ястремську
24tv
2025-07-03T13:09:44Z
На Олімпіаді-2026 вперше з 2014 року виступлять хокеїсти з НХЛ
ZN UA
2025-07-03T13:00:54Z
Діогу Жота загинув в автокатастрофі
Football.ua
2025-07-03T12:27:45Z
Тур де Франс-2025 на каналі Eurosport 1 можна буде переглянути з українською аудіодоріжкою від MEGOGO
Детектор М
2025-07-03T12:12:52Z
Рома може обміняти Довбика на нападника Мілана – журналіст
Football.ua
2025-07-03T12:00:12Z
Google розширює доступ до ШІ-модель для генерації відео Veo 3 — сервіс вже доступний в Україні
AIN
2025-07-03T13:15:05Z
Як почистити гніздо зарядки смартфона вдома: лайфхак на кілька хвилин
24tv
2025-07-03T13:06:44Z
Windows 10 втратить підтримку вже восени — які альтернативи
InternetUA
2025-07-03T13:04:19Z
Складаний iPhone може вийти наступного року: це хороша новина — але є нюанс
Фокус
2025-07-03T13:00:21Z
На морське дно опустили "валізу з мікроскопом": розгадано таємниці, які не очікували відкрити
Фокус
2025-07-03T12:45:29Z
13-річний підліток допоміг Microsoft знайти і виправити серйозну вразливість
24tv
2025-07-03T12:33:56Z
В Україні розробили аналог американського дрону-камікадзе Switchblade
InternetUA
2025-07-03T12:31:45Z
Windows 11 досягла нового рекордного рівня серед геймерів
Portaltele
2025-07-03T12:28:09Z
Корисні варіанти замість смітника: куди подіти стару пралку
24tv
2025-07-03T12:21:38Z