/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F36edecec46d8fb6bd73b4a3e5ea4fc59.jpg)
Міноборони в червні допустило до експлуатації понад 120 зразків озброєння й техніки
Як передає Укрінформ, про це повідомило Міноборони з посиланням на Головне управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки.
У переліку кодифікованих зразків ОВТ найбільше безпілотних авіаційних комплексів різних типів та призначення (близько 50), інженерних засобів, боєприпасів (більшість для БПЛА), наземних роботизованих комплексів (понад 10). Всі ці зразки ОВТ - вітчизняного виробництва.
У Міноборони зауважили, що помітний прогрес у кількості допущених цього року до використання у Силах оборони нових зразків БПАК із керуванням по оптоволокну. Від початку року - понад 70 зразків.
У міністерстві відзначили високі темпи розробки та виробництва інноваційних зразків озброєння українськими виробниками. Це підтверджує статистика кількості допущених до експлуатації зразків ОВТ з початку 2025 року - понад 600. Для порівняння, минулого року за перше півріччя були кодифіковані понад 300 вітчизняних новинок ОВТ.
У першому півріччі арсенал БПЛА поповнився понад 270 новими зразками. Це майже втричі більше, ніж торік за аналогічний період.
Також кодифіковані вісім вітчизняних зразків бронетехніки і бойових модулів для та понад 60 нових засобів РЕБ/РЕР.
Крім того, за шість місяців поточного року кодифіковані майже 30 нових інженерних засобів різного призначення і понад 30 наземних роботизованих комплексів.
У Міноборони нагадали виробникам озброєння і військової техніки, що корисна інформація щодо процедури кодифікації нових зразків ОВТ доступна за посиланням.
Як повідомляв Укрінформ, Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у війську безпілотний літальний апарат "РОННІ-13" вітчизняного виробництва.
Фото ілюстративне з архіву сайту МОУ