/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F68%2F37062c71039ec4a20bf063bcc3912911.jpg)
У Мінагрополітики зайшла європейська команда відновлення та реформ
У Мінагрополітики зайшла європейська команда відновлення та реформ
Міністерство аграрної політики та продовольства України долучилося до програми технічної допомоги «Архітектура відновлення та реформ в Україні» (URA), яка запроваджена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки важливих процесів відновлення та реформ.
Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.
«Офіс відновлення та реформ (Recovery and Reform Delivery Office, або RDO) та Команди підтримки відновлення та реформ (Recovery and Reform Support Teams, або RSTs) уже функціонують при Кабінеті Міністрів України та шести міністерствах. Це сильна професійна підтримка реформ, що вже довела свою ефективність. І відтепер така команда працюватиме і в Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Її завдання — надання технічної допомоги у підвищенні спроможності щодо розробки та впровадження пріоритетних стратегій та програми реформ, а також формування політик у пріоритетних сферах», — наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль.
Зокрема, основна діяльність команди полягає у наданні цільової експертної підтримки за напрямами:
- залучення інвестицій в агросектор;
- ефективне управління землями та водними ресурсами;
- розвиток зрошення;
- сталий розвиток харчового виробництва;
- сприяння аграрній торгівлі;
- адаптація до зміни клімату тощо.
RST також підтримуватиме Мінагрополітики в процесі євроінтеграції. Зокрема, шляхом допомоги у підготовці до двосторонніх зустрічей Україна – ЄС у межах Угоди про асоціацію та процесу вступу до ЄC.
Для довідки: «Архітектура відновлення та реформ в Україні» (URA) реалізується за фінансової підтримки Багатостороннього донорського фонду стабілізації та сталого розвитку України ЄБРР. Учасниками фонду є Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Словенія, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз.