Катерина Осадча відреагувала на закиди, що забрала Юрія Горбунова з родини
Телеведуча Катерина Осадча відповіла на чутки, що забрала чоловіка Юрія Горбунова із родини. У соцмережах пара опублікувала відео, в якому розповіла кілька невідомих фактів про їхні стосунки. За словами Катерини, саме вона стала ініціатором роману з Горбуновим, першою запросивши його на вечерю, але на той момент він вже був розлучений.
- Дуже часто про це пишуть: "Осадча увела Горбунова з родини". На початок наших стосунків Юра вже рік був розлучений. Тому Катя Юру з сім'ї не увела, Юра вже був розлучений, і почали ми зустрічатися, коли Юра вже був вільний, - уточнила Катерина.
Шоумен, який також був у кадрі додав, що на той момент був розлучений вже трохи більше, ніж рік.
Роман телеведучих розпочався на зйомках проєкту "Голос країни. Діти". Горбунов зробив пропозицію обраниці в Одесі в її день народження, проте пара не поспішала оформлювати стосунки офіційно. Закохані розписалися у 2017 році за два тижні до народження їхнього первістка. Подружжя зізналося, що спочатку хотіли просто укласти шлюб і відсвяткувати цей день із близькими, проте друзі пари зробили їм сюрприз, організувавши для молодят свято. Вони виховують двох синів Івана та Данила. Осадча також має старшого сина від першого шлюбу з бізнесменом Олегом Поліщуком.