/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fa99f902baad7918f521ece754436c1bb.jpg)
"Безкінечна" кількість росіян: DeepState про наступ РФ біля адмінкордону Дніпропетровщини
Росіяни захопили ще два села на Донеччині / © t.me/DeepStateUA
Російські війська захопили ще два села на Донеччині — Новоукраїнку та Зелений Кут, які розташовані біля адмінкордону Дніпропетровської області.
У DeepState пояснили, чим це загрожує для лінії фронту.
За інформацією каналу, захопивни ці два села, ворог намагається просуватися далі.
Село Зелений Кут на карті. Село Новоукраїнка розташоване поруч, проте є зовсім невеликим / © Deepstatemap
«Дані села знаходять біля вже всіма обговорюваного Дачного, куди активно пробує лізти ворог, але бійці Сил Оборони намагаються не дати закріпитися в населеному пункті», — йдеться в повідомленні.
У самому Дачному, яке розташоване уже на на Дніпропетровщині, ситуацію називають динамічною і напруженою. За інформацією каналу, для недопущення просувань на Дніпропетровщину і зайняття села Сили оборони залучили додаткові ресурси.
Проте завдяки кількісній перевазі і безперервним штурмам невеликими групами піхоти, противник пролазить крізь оборону українських бійців.
DeepState наголошує, що для РФ захід на Дніпропетровщину є великою медійною причиною запустити машину пропаганди. Для України це також важлива і вже навіть принципова позиція не допустити росіян за адмінмежі ще однієї області.
За словами аналітиків, ситуація складна, а обстановка на лінії бойового зіткнення, наявні проблеми та «безкінечна» кількість росіян ускладнюють цю ситуацію ще більше.
«На даному напрямку ми ще побачимо багато подібних обговорень, адже росіяни мають стрімкі просування в районі Ялти, яка також знаходиться на адмінмежі, Зірки, Піддубного, Толстого, Шевченка, Воскресенки та інших населених пунктів», — підсумували у DeepState.
Згадані вище села на карті / © Deepstatemap
Раніше військовий Станіслав Бунятов з позивним «Осман» розповів, що на напрямку Дніпропетровської адмінмежі багато наших підрозділів мають низький рівень забезпечення.