/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Feb2fe1b0de2e9be4b1334b549d981354.jpg)
У Туреччині затримали ще трьох мерів у справі про корупцію - ЗМІ
Як передає Укрінформ, про це повідомляє
За даними місцевих ЗМІ, мерів Адани Зейдана Каралара, Анталії Мухіттіна Бочека та Адіямана Абдуррахмана Тутдере було взято під варту в суботу.
Ці поліцейські рейди є продовженням попередніх розслідувань щодо ймовірного корупційного правопорушення в адміністраціях, очолюваних CHP.
Як повідомлялося, у березні мера Стамбула та одного з лідерів опозиції Екрема Імамоглу затримали у межах двох окремих розслідувань - за звинуваченням у пособництві терористичній організації та за хабарництво, вимагання і шахрайство. Імамоглу заперечує будь-які правопорушення і називає справу політично вмотивованою.
Імамоглу вважається головним політичним суперником президента Туреччина, кандидатом від опозиції на наступних президентських виборах.