/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fff82b5984a73b78a50b9b72aa7cc051d.jpg)
У Києві затримали чоловіка, який стріляв у групу підлітків під час суперечки
Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на поліцію Києва.
Що поліція каже про стрілка
Правоохоронці затримали чоловіка, який "зробив зауваження" групі неповнолітніх, вистреливши в них з травматичного пістолета. Ніхто з учасників події не постраждав.
Повідомлення про стрільбу на вулиці Братства Тарасівців надійшло до Дарницького управління поліції ввечері від перехожих. На місце події прибула слідчо-оперативна група та екіпажі патрульної поліції.
Правоохоронці встановили, що 45-річний місцевий мешканець, перебуваючи біля автобусної зупинки в стані алкогольного сп'яніння, вступив у словесну перепалку з групою неповнолітніх, які проходили поряд. Під час конфлікту чоловік вийняв із сумки травматичний пістолет, направив в бік натовпу та здійснив постріл,
– розповіли в поліції.
Столичні поліцейські затримали стрілка: дивіться фото поліції Києва
Слідчі розслідують кримінальне провадження за фактом хуліганства. Стрілку загрожує до семи років позбавлення волі.
Порушника затримали та вилучили зброю. Затриманому повідомлено про підозру за хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчиненому із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень.
Стрілку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.