/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F127d8563423bf06ab7c4e603212cbcf1.jpg)
Як створити образи з етномотивами: 5 варіантів, які сподобаються всім
Різні історичні деталі поєднати в одному образі можна досить легко, пише 24 Канал з посиланням на Cosmopolitan. Це може бути вишиванка, вбрання з елементом вишивки, бохо в українському стилі чи стародавні прикраси в поєднанні з сучасними елементами гардероба.
Щоб створити красиві національні образи, радимо дізнатися про 5 корисних способів, які допоможуть все правильно зробити.
Прикраси з історією
Багатошарові коралі, силянки з бісеру, масивні згарди та дукачі – виглядають неймовірно естетично. Влітку ці прикраси можна поєднувати з базовими сорочками, лляними костюмами та сарафанами. Замість чистої етніки можна звернути ще увагу на глиняні підвіски з сакральним розписом.
Мінімалістична вишивка
Красиво виглядає лаконічне вбрання у світлих тонах з бездоганним оздобленням на рукавах чи комірцях. Одяг з мінімалістичною вишивкою чудово підійде для повсякденних образів. А ще в моду входить наївна вишивка – коники, фрукти, абстрактні символи тощо. Ці речі підійдуть для офісу чи денної прогулянки.
Сукня або сорочка з білою вишивкою
Бавовняна чи лляна сорочка з абажурною вишивкою та мереживом – мастхев на літню пору. Така річ ідеально підходить для прогулянок в спекотну пору. Додавши чоботи чи плетену сумку, можна легко отримати етнобохо-образ. Автентична річ здатна стати базою гардероба на літо.
Пояси – акцентна річ
Для створення етнічного образу, пояс стає візуальним центром. Обирайте ткані пояси, плахти з геометричними орнаментами чи крайки. Популярності набувають хустки макраме, тому така річ гарно поєднається з джинсами, штанами, капрями чи сарафанами.
Етножилет
Короткі чи подовжені двосторонні жилети з вишивкою, здатні додати неймовірного вайбу образу. Ця річ чудово відображає українську естетику з сучасною модою. Носити вбрання можна поверх сукні, футболки чи сорочки.
Келлі Разерфорд одягнула подовжену жилетку від українського бренду GUNIA Project, засновниками якого є Марія Гаврилюк та Наталія Каменська.