/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fa9dd304e0858e767151e3a11fd10f958.jpg)
На Закарпатті водійка з ознаками сп'яніння протаранила блокпост, загинув прикордонник
Про це у Фейсбуці повідомила поліція Закарпатської області, передає Укрінформ.
Зазначається, що сьогодні близько 4:30 до поліції надійшло повідомлення, що у місті Перечин автівка влетіла в контрольно-ревізійний пункт правоохоронців. За викликом виїхала слідчо-оперативна група.
“Встановлено, що 53-річна мешканка міста Перечин, керуючи автомобілем «BMW X5», не впоралася з керуванням, виїхала на зустрічну смугу та здійснила наїзд на бетонне огородження контрольно-ревізійного пункту правоохоронців. Внаслідок аварії до лікарні був доставлений 45-річний військовослужбовець ДПСУ, проте від отриманих травм згодом чоловік помер”, - повідомили в поліції.
Водійка мала явні ознаки алкогольного сп’яніння, однак від обстеження відмовилася.
Її затримали у порядку статті 208 КПК України. Наразі вона перебуває у медзакладі під цілодобовою охороною, оскільки травмувалася під час зіткнення. Також ушпиталили її пасажира – 31-річного мешканця Івано-Франківщини.
За цим фактом слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 ККУ, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого.
Затриманій загрожує до 10 років увʼязнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 10 років.
Як повідомляв Укрінформ, у Закарпатській області в дорожньо-транспортній пригоді загинув 63-річний громадянин Польщі, його неповнолітній пасажир потрапив до лікарні.
Фото: Поліція Закарпатської області