/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F71bb4a915c283e15a8afa23c381f8852.jpg)
Убивство посеред вулиці в Києві: поліція встановила особу загиблого
Про це повідомляє 24 Каналіз посиланням на Національну поліцію. Там опублікували відео з місця події.
Що відомо про особу загиблого
Повідомлення про стрілянину надійшло до правоохоронців близько 07:00. За попередньою інформацією, до припаркованого на вулиці авто, у салоні якого перебував чоловік, підійшов невідомий та вистрелив зі зброї, після чого втік.
Від отриманого вогнепального поранення потерпілий, 48-річний місцевий мешканець, загинув.
Що відбувається на місці інциденту: дивіться відео
За фактом розпочали кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Передбачене покарання – до 15 років позбавлення волі.
Поліція продовжує працювати на місці події, тривають оперативно-розшукові заходи зі встановлення та затримання особи, причетної до вчинення особливо тяжкого злочину.
Нагадаємо, у Запоріжжі колишнього правоохоронця судитимуть за умисне вбивство колеги, яке він спробував видати за самогубство. Конфлікт між чоловіками стався 16 лютого, фігурант перебуває під вартою.