MY.UAНовини
Податкова збільшила перевірки та штрафування простих українців і ФОПів — що робити
Податкова збільшила перевірки та штрафування простих українців і ФОПів — що робити

Податкова збільшила перевірки та штрафування простих українців і ФОПів — що робити

Хто в зоні ризику та як платнику податків захистити свої інтереси

Не тільки великий бізнес, але й прості люди (фізособи) та фізособи-підприємці (ФОПи) останнім часом стали пріоритетними для перевірок Державної податкової служби, і тенденція лише посилюватиметься. В цьому переконані податкові юристи та це доводиться ексклюзивними відповідями самої ДПС, які отримала редакція "Телеграфу". Ми з’ясували, з яких причин фіскали зазвичай перевіряють і штрафують пересічних громадян та ФОПів і що слід робити, аби не наразитися на проблеми.

Як перевіряють простих фізосіб

На увесь 2025 рік Державна податкова служба запланувала перевірку 1027 фізосіб, з яких 767 — це мають бути документальні планові перевірки із поточним коригуванням (на поточний момент скасували дві перевірки через смерть людей). Про це в офіційній відповіді на запит "Телеграфу" повідомив в. о. директора департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС Володимир Кизима.

Це лише те, що за планом, утім, можуть виникати й позапланові, стихійні перевірки відповідно до поточних обставин.

Як уточнила "Телеграфу" адвокат Адвокатського об’єднання "Максим Боярчуков та партнери" Ірина Боса, податківці зазвичай цікавляться простою людиною через такі причини:

  • Виявлення помилок у податкових деклараціях та недостовірність наданих даних.
  • Невідповідність даних у деклараціях інформації, отриманій від інших джерел.
  • Неподання або несвоєчасне подання декларації.
  • Наявність високого рівня ризику, визначеного за критеріями ДПС (наприклад, значні доходи, невідповідність витрат і доходів) та інші.

"До повномасштабного вторгнення податкові перевірки фізичних осіб, як правило, ґрунтувалися на статтях 78 і 80 ПКУ — підставами були розбіжності між задекларованими та фактичними доходами, значні витрати, які не відповідають офіційним джерелам, а також порушення касової дисципліни у разі здійснення господарської діяльності без належної реєстрації. З 2022-го до майже 2024 року діяв мораторій на планові перевірки, однак податківці активно використовували фактичні перевірки на підставі скарг споживачів, інформації з інших держорганів, а також для контролю за ціноутворенням на соціально значущі товари (ст. 69.27 ПКУ)", — пояснив "Телеграфу" ситуацію адвокат АО "Gracers" Анатолій Сівоздрав.

Водночас адвокат, Ph.D, керівник практики захисту інтелектуальної власності, керуючий партнер юридичної компанії Reliance Дмитро Слободянюк уточнив, що посилений інтерес в податківців до таких категорій осіб:

  1. До тих, хто здійснює значні операції з продажу нерухомості (дві та більше операції протягом року), автомобілів, іншого майна. Податкова може перевіряти повноту декларування доходу та правильність застосування податкових ставок.
  2. До тих, хто декларує значні податкові знижки. Наприклад, за навчання, іпотеку. Податкова може перевіряти достовірність документів, що підтверджують право на знижку.
  3. До тих, хто отримує значні суми на банківські рахунки від нерезидентів або від фізичних осіб, що не є близькими родичами. Особливо, якщо ці суми не мають чіткого призначення або не відповідають задекларованим доходам. Це може бути розцінено як дохід, що підлягає оподаткуванню.
  4. До осіб, які є блогерами, надають послуги онлайн, здійснюють продажі через соціальні мережі без реєстрації ФОП. Податкова отримує інформацію від банків про надходження коштів, а також може моніторити відкриті джерела інформації.
  5. До політично значущих осіб та їх родичів, великих бізнесменів. Ці категорії осіб підлягають посиленому фінансовому моніторингу та контролю з боку різних державних органів, включаючи податкову. Їхні операції, походження коштів та декларування доходів є предметом пильної уваги.
  6. До людей з великими статками, які здійснюють великі покупки (елітна нерухомість, дорогі автомобілі, предмети розкоші). У разі відсутності легальних задекларованих джерел доходу, що могли б пояснити такі придбання, податкова може звернути увагу.

"Були випадки [перевірки] й людей із середньої ланки, без значних накопичень, але які, наприклад, продали дві квартири протягом одного року або отримали значні суми на карткові рахунки від різних осіб. Тобто інтерес може з’явитися до будь-якої фізичної особи, якщо виникнуть сумніви щодо повноти або достовірності її податкової інформації", — додав "Телеграфу" Слободянюк.

До новинок у підходах податківців під час інспекцій простих людей він відніс такий аспект, як посилений моніторинг банківських операцій.

"Хоча прямого масового доступу до банківських рахунків без рішення суду податкова не має, водночас посилюється співпраця з банками щодо виявлення "ризикових" операцій. Банки зобов'язані повідомляти про великі або нетипові операції. Податкова також може отримувати інформацію за запитом щодо конкретних осіб. Звертають увагу на систематичні надходження значних сум на карткові рахунки від різних фізичних осіб, особливо якщо це не заробітна плата, пенсія чи інші офіційні доходи. Можуть розцінювати такі надходження як доходи від підприємницької діяльності без реєстрації ФОП або інші доходи, що підлягають оподаткуванню", — пояснив Дмитро Слободянюк.

Та додав ще три напрями роботи фіскальних служб:

  • Моніторинг оголошень та соціальних мереж. Податківці можуть моніторити інтернет-ресурси(OLX, Facebook, Instagram), де фізичні особи пропонують товари або послуги (наприклад, пошиття одягу, манікюр, репетиторство, продаж вживаних речей тощо). Якщо виявляються ознаки систематичної комерційної діяльності, можуть надсилати запити з вимогою надати пояснення щодо джерел доходів або навіть викликати для надання пояснень.
  • Запити щодо джерел походження коштів при великих покупках. Хоча це не пряма перевірка, банки та нотаріуси можуть вимагати підтвердження походження коштів при купівлі дорогого майна. У разі сумнівів інформація може бути передана до Податкової.
  • Контроль за іноземними доходами та валютними операціями. Збільшення кількості українців за кордоном та повернення їх в Україну, а також релокація бізнесу, привели до підвищеного інтересу.

Додатковий напрям і підстава для перевірки простої людини — це підозри щодо операцій з криптовалютами, які донині повністю не легалізовані в Україні (не ухвалено закон щодо оподаткування у цій царині), та вже зафіксовані такі транзакції (відомо, що деякі чиновники вносили їх до офіційних декларацій).

Ірина Боса перелічила "Телеграфу" такі типові порушення, що їх податкові органи найчастіше фіксують при перевірках простих фізосіб:

  • Заниження оподатковуваного доходу — це системне порушення, яке виявляється через порівняння задекларованих доходів із витратами особи, в тому числі в межах контролю за непрямими методами (ст. 78 Податкового кодексу).
  • Оренда майна без декларування доходу — особливо поширено серед осіб, які здають житло подобово або на довготривалий термін без реєстрації договору та сплати податків. ДПС у 2023–2024 роках активно ідентифікувала такі випадки через платформи типу OLX, Airbnb тощо.
  • Ведення діяльності з ознаками підприємницької без реєстрації — наприклад, систематичний продаж товарів або послуг через соцмережі, месенджери або сайти без реєстрації ФОП і без сплати податків. Це є підставою для застосування адміністративної або фінансової відповідальності (ст. 164 КУпАП — Кодекс України про адміністративні правопорушення).
  • Використання схем "номінального" ФОПу — коли фізична особа відкриває ФОП, але фактично не веде самостійної підприємницької діяльності, а лише обслуговує потоки іншої особи (замовника, компанії тощо). Це кваліфікується як ухилення від податків.

"Ці типові порушення виявляються через аналіз банківських операцій, публічних джерел, реєстрів нерухомості та взаємодію з іншими державними органами. Контроль з боку ДПС є частиною ризикоорієнтованого підходу, що дедалі частіше застосовується щодо фізичних осіб незалежно від рівня доходів", — підкреслила Боса.

Анатолій Сівоздрав додав, що податкові органи особливо цікавляться так званим "середнім класом" — не лише публічними особами чи великим бізнесом, а й звичайними громадянами, у яких з’являються суттєві активи або доходи без належної звітності.

"За результатами перевірок часто донараховують ПДФО (податок на доходи фізосіб), військовий збір, ЄСВ (єдиний соцвнесок) та штрафи за неподання одноразових декларацій. У 2025 році ми також спостерігаємо посилення підходів з боку ДПС до перевірок операцій, що мають ознаки транскордонних — перекази з-за кордону, криптовалюта, робота через платформи на кшталт Upwork тощо. В цих ситуаціях особливо важливо мати задокументовані джерела доходу та пояснення економічної суті операцій", — зазначив Сівоздрав.

Як податківці перевіряють і штрафують ФОПи

У другий, і ще ширший напрямок роботи податківців під час дії воєнного стану юристи виокремлюють перевірки та контроль роботи ФОПів. Що доводиться офіційною інформацією.

Як повідомив "Телеграфу" Володимир Кизима з ДПС, органи Державної податкової служби показали таку динаміку планових перевірок фізосіб-підприємців, по яких у 100% були виявлені порушення та відбулись донарахування податків:

  • 2020 рік — 406 перевірок — 406 донарахувань грошових зобов’язань;
  • 2021—2023 роки — 0 планових перевірок через мораторій на них, відповідно до розділу XX "Перехідних положень" Податкового кодексу;
  • 2023 рік (після завершення мораторію з серпня) — 156 перевірок — 156 донарахувань;
  • 2024 рік — 908 перевірок — 908 донарахувань.

Торік бачимо понад двократне зростання кількості планових перевірок у порівнянні з довоєнним 2020 роком.

Щорічний графік планових перевірок фізосіб-підприємців затверджується (оприлюднюється на сайті ДПС) до 25 грудня на наступний рік. Як уточнив Кизима, це відбувається на підставі системи ризиків, за якою працюють податківці. Що вищий ризик кожного ФОПа — то частіші інспекції:

  • Високий ризик — 1 раз на 1 рік.
  • Середній ризик — 1 раз на 2 роки.
  • Незначний ризик — 1 раз на 3 роки.

Та це лише планові документальні податкові ревізії ФОПів. Ще є позапланові, і їх набагато більше. За ними ДПС теж надала "Телеграфу" статистику, і видно, що в цій царині донарахування податків не були масовими:

  • 2020 рік — 14 070 перевірок і 5 650 донарахувань (у 40,2% випадках);
  • 2021 рік — 31 178 перевірок і 16 088 донарахувань (51,6%);
  • 2022 рік — 9 708 перевірок і 6 649 донарахувань (68,5%);
  • 2023 рік — 9 724 перевірок і 7 424 донарахувань (76,3%);
  • 2024 рік — 6 894 перевірок і 4 627 донарахувань (67,1%).

"На мій погляд, основними причинами збільшення перевірок є: дефіцит бюджету та використання ФОПів у різних законних та не зовсім схемах мінімізації оподаткування", — прокоментував "Телеграфу" ситуацію адвокат ЮФ "Ілляшев та Партнери" Дмитро Лазебний.

Водночас податківці на цифрах довели, що карали не всі ФОПи, які потрапили під позапланові перевірки. Державна податкова служба надала такі дані про чисельність інспекцій, за результатами яких не було зафіксовано порушень:

  • 2020 рік — 8 420 перевірок (59,8% від усіх);
  • 2021 рік — 15 090 перевірок (48,4%);
  • 2022 рік — 3 059 перевірок (31,5%);
  • 2023 рік — 2 300 перевірок (23,7%);
  • 2024 рік — 2 267 перевірок (32,9%);
  • 2025 рік (на 1 червня) — 1 113 перевірок (не встановлено).

Володимир Кизима перелічив "Телеграфу" такі зафіксовані ДПС види порушень фізосіб-підприємців, що стали найпоширенішими у 2020—2025 роках:

  1. Заниження загального оподаткованого доходу шляхом безпідставного завищення валових витрат.
  2. Завищення витрат, пов’язаних з отримання доходів (товарно-матеріальні цінності, інші витрати), за відсутності/ненадання в ході перевірки первинних документів.
  3. Порушення правил реєстрації платника податків, податку на додану вартість. Загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг протягом останніх 12 календарних місяців сукупно перевищує 1 млн грн.

Після встановлення цих та інших порушень податківці не тільки донараховують несплачені податки, а ще й виставляють штрафи, розмір яких щороку зростає. Кизима навів нам таку динаміку по загальному розміру штрафів за плановими й позаплановими перевірками ФОПів (в сумі):

  • 2020 рік — 691,7 млн грн;
  • 2021 рік — 319,6 млн грн (тільки за позаплановими перевірками);
  • 2022 рік — 159,5 млн грн (тільки за позаплановими);
  • 2023 рік — 1,6 млрд грн;
  • 2024 рік — 3,2 млрд грн;
  • 2025 рік (на 1 червня) — 3,2 млрд грн.

Бачимо зростання в 4,5 раза, й цьогоріч буде встановлений новий максимум.

"Серед причин зростання штрафних санкцій — не лише відновлення планового контролю, а й підвищення середнього розміру донарахувань: згідно з аналітикою DKT, середній штраф у 2025 році сягнув 49 тис. грн, проти 15–20 тис. у 2024-му. Такі тенденції пояснюються жорсткішим підходом до перевірки первинних документів, розбіжностей у рухах коштів між банківськими рахунками та касовою дисципліною, особливо при змішаному використанні особистих і бізнесових рахунків", — пояснив Анатолій Сівоздрав.

Що і як можна оскаржити

Ірина Боса з АО "Максим Боярчуков та партнери" після аналізу ситуації виокремила для "Телеграфу" такі ключові законодавчі підстави для податкових перевірок фізосіб-підприємців:

  1. Подання декларації з від’ємним значенням ПДВ на суму понад 100 тис. грн або заявлення ПДВ до бюджетного відшкодування.
  2. Отримання інформації про порушення податкового законодавства.
  3. Скарги покупців щодо ненадання податкових накладних чи помилок у них.
  4. Неподання звітності або уточнювальних розрахунків у встановлені строки.
  5. Контроль за дотриманням касової дисципліни, порядку розрахункових операцій.
  6. Скарги покупців через StopViolationBot або гарячу лінію "Пульс" (наприклад, щодо ненадання чеків РРО або через неможливість безготівкового розрахунку).
  7. Отримання інформації про здійснення діяльності без державної реєстрації та багато інших.

"Як і до повномасштабного вторгнення, так і після його початку, за нашими спостереженнями, найбільш поширеними перевірками ФОП можна вважати камеральні перевірки, які проводяться для перевірки поданої звітності", — зазначила вона.

Найбільше уваги податківці приділяють перевірці касової дисципліни малих підприємців: як з використанням звичайних кас чи РРО, так і через програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО), які бізнесмени доволі активно встановлюють в планшетах і смартфонах.

Дмитро Слободянюк виділив нам такі заходи податкових органів щодо ФОПів:

  • Активізація фактичних перевірок щодо РРО/ПРРО. Особливо у сферах торгівлі, громадського харчування, послуг. Відбуваються контрольні закупівлі без попередження, перевірка відповідності сум у РРО/ПРРО фактичній наявності готівки, видачі фіскальних чеків, дотримання касової дисципліни.
  • Посилений контроль за переміщенням товарів. Особливо актуально для імпортних та підакцизних товарів.
  • Аналіз ланцюгів постачання. Податкова активно аналізує зв'язки між ФОП та їхніми контрагентами, щоб виявляти ризикові операції, фіктивні угоди, "схеми" з мінімізації податків.

Ситуації можуть бути різними. Десь підприємці дійсно припускаються багато помилок, десь займаються мінімізацією оподаткування (що незаконно), а десь податківці відверто чіпляються до дрібниць, щоб знайти привід принаймні для мінімального штрафу, не завжди справедливого.

Тож не слід лякатися й можна оскаржувати податкові донарахування та штрафи (пені) ДПС, що відбувається доволі активно. Володимир Кизима надав "Телеграфу" таку статистику щодо оскаржень по податкових повідомленнях-рішеннях в адміністративному порядку (до вищого органу контролю в Податковій) — без звернень до суду:

  • 2020 рік — 5 391 скарга на 6 845 податкових рішень;
  • 2021 рік — 3 534 скарги на 4 671 рішення;
  • 2022 рік — 724 скарги на 1 082 рішення;
  • 2023 рік — на 1099 скарги на 1 807 рішень;
  • 2024 рік — 1 916 скарги на 3 367 рішень;
  • 2025 рік — 751 скарга на 1 432 рішення.

Немало справ пішло далі — до судів.

"На 31 травня цього року за період з 2020 року по 31.05.2025 було відкрито провадження по 11 842 судових справах, пов’язаних з оскарженнями фізичними особами-підприємцями рішень органів ДПС за результатами проведених перевірок. Розглянуто 9 227 судових справ, з них: на користь органів ДПС — 4 016 судових справ та на користь платника — 5 211 судових справ. Решта, 2 615 судових справ, перебувають на розгляді, рішення не прийнято", — повідомив "Телеграфу" Володимир Кизима з ДПС.

Експерти вважають показники доволі оптимістичними.

"Судовий спосіб демонструє вищу ефективність захисту прав — понад 55% позитивних рішень на користь платників, особливо у складних справах", — підкреслила Ірина Боса.

Дмитро Слободянюк зазначив "Телеграф", що найпростіше оскаржити:

  • Формальні порушення процедури проведення перевірки. Наприклад, відсутність належного наказу на перевірку, відсутність направлення, порушення строків проведення перевірки, непроведення перевірки у встановленому місці, неналежне оформлення акту перевірки. Такі порушення можуть бути підставою для визнання податкового повідомлення-рішення недійсним, навіть якщо по суті порушення були.
  • Неправильне застосування норм законодавства, яке не потребує додаткової оцінки фактів. Приміром, податкова неправильно застосувала ставку податку, не врахувала певні пільги, які прямо передбачені законом, або неправильно обчислила пеню. Якщо факт є беззаперечним і суперечить закону, оскарження буде успішним.
  • Претензії, що базуються на суперечливих або недостатніх доказах податкової. Якщо податковий орган не надав достатньо доказів для обґрунтування своїх висновків. Наприклад, акт перевірки містить загальні фрази без посилання на конкретні документи або факти.

Складніше оскаржити:

  • Претензії, пов'язані з достовірністю первинних документів. Скажімо, Податкова стверджує, що операція є нереальною, фіктивною або що документи складені з порушенням (відсутність обов'язкових реквізитів, підписи невстановлених осіб). Тут потрібно доводити реальність операції, надавати додаткові докази (платежі, акти виконаних робіт, переписка, свідчення).
  • Претензії щодо дотримання принципу "ділової мети". Податкова може стверджувати, що операція не мала розумної економічної причини, і була здійснена виключно для ухилення від оподаткування. Довести зворотне може бути складно, оскільки це вимагає обґрунтування економічної доцільності операції.
  • Претензії, що базуються на значних розбіжностях у поданій звітності або між даними платника та інформацією від третіх осіб. Якщо є очевидні невідповідності, необхідно їх обґрунтувати або пояснити.

Неможливо, за оцінкою Слободянюка, оскаржити (або вкрай мало шансів):

  • Претензії, які ґрунтуються на незаперечних фактах та однозначних нормах законодавства, що підтверджені документами платника податків. Приміром, якщо платник податків сам надав документи, які свідчать про порушення, або якщо порушення очевидне і підтверджується банківськими виписками, даними РРО/ПРРО тощо.
  • Порушення, які були визнані платником податків.
  • Повторні претензії, які вже були предметом судового розгляду, та рішення суду набрало законної сили не на користь платника податків.

Результат оскарження залежить від багатьох факторів: доказової бази, складності правових норм, процедурних аспектів, судової практики з того чи іншого питання.

Що буде далі

Опитані "Телеграфом" податкові юристи переконані, що податковий інтерес і перевірки щодо простих фізосіб і ФОПів будуть тільки посилюватися. Дмитро Лазебний із ЮФ "Ілляшев та Партнери" навів нам такий алгоритм захисту інтересів платника податків:

  • Проведення внутрішньої податкової перевірки поточних справ за допомогою податкових юристів чи адвокатів.
  • Усунення слабких місць за наслідками проведення внутрішньої перевірки.
  • Формування правової позиції та переліку доказів, необхідних для захисту податкових інтересів платника податків.
  • Підготування скарги, подання її до податкової вищого рівня та супроводження її розгляду (адміністративне оскарження податкових донарахувань).
  • Підготовка та подання до суду адміністративного позову щодо оскарження податкових донарахувань (судове оскарження податкових донарахувань).

"Найбільш вразливою категорією залишаються фізичні особи, які мають значні витрати без документального підтвердження джерел доходу: придбання нерухомості, дорогих авто, готівкові операції", — водночас визнав Анатолій Сівоздрав.

А ФОПам наполегливо радять не ігнорувати запити ДПС, надавати відповіді та обов’язково зберігати всю документацію.

"Податковий облік та первинні документи повинні зберігатися не менше 3 років (1095 днів) з дня подання податкової звітності, для складання якої вони використовуються, а щодо операцій з нерухомістю — навіть довше", — додав Дмитро Слободянюк.

Ірина Боса сформулювала таки правила взаємодії з податковими органами:

  1. Не ігнорувати жодні документи та запити.
  2. Не надавати більше інформації, ніж це вимагається у запиті.
  3. Ведення офіційного ділового листування із фіксацією дат отримання та відправлення.
  4. Дотримання строків.
  5. Ретельна фіксація дій та можливих порушень.
  6. Залучення до вирішення питання профільного бухгалтера та адвоката.

До загальних порад також входить виключно офіційне письмове спілкування з податківцями та допуск їх до перевірок тільки після попередньої перевірки посвідчень, направлень та відповідного наказу.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів
Знай
2025-07-11T04:37:45Z
Чи будуть дивувати долар та євро ціною наступного тижня
24tv
2025-07-11T04:34:01Z
В ЄС уперше сонячна енергія виробила більше електроенергії, ніж будь-яке інше джерело
УкраинФорм
2025-07-11T04:31:34Z
Валюта подорожчала перед вихідними - курс на 11 липня
Gazeta UA
2025-07-11T04:22:13Z
Перехід на індивідуальне опалення: чому краще починати влітку
Знай
2025-07-11T04:07:43Z
Пенсія з інвалідності: у ПФУ пояснили важливий нюанс щодо термінів виплат
Хвиля
2025-07-11T03:52:48Z
Подорожчання продуктів у Київській області: ціни стрімко пішли вгору
Политека
2025-07-11T03:31:14Z
Прогнозована ціна: переробники впроваджують нові моделі співпраці з виробниками молока
AgroPortal
2025-07-11T03:00:49Z
Як змінилась вартість життя у Європі: найдешевші та найдорожчі країни
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T00:30:43Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Що гірше впливає на чоловіче здоровʼя – вейп чи звичайні цигарки
24tv
2025-07-11T04:39:13Z
Вчені створили пластир, який блокує похмілля
ГЛАВКОМ NET
2025-07-10T23:01:19Z
Нічна звичка, яка здатна призвести до втрати слуху
Gazeta UA
2025-07-10T21:40:13Z
Що насправді означає свербіж носа: розбір народних прикмет для кожного дня
GlavRed
2025-07-10T20:25:12Z
Як швидше досягнути оргазму – практичні поради для жінок та чоловіків
24tv
2025-07-10T19:36:11Z
Робот-хірург вперше самостійно провів надскладну операцію без підказок людини
ГЛАВКОМ NET
2025-07-10T18:58:33Z
Навіть одна безсонна ніч змінює мозок і тіло — попередження вчених
360ua.news
2025-07-10T18:40:31Z
За скільки років РФ може захопити Україну з нинішніми темпами: аналіз The Economist
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T04:49:24Z
У США виправдовують зустріч Рубіо з Лавровим: навіщо розмовляли політики
TSN
2025-07-11T04:48:12Z
Важливо, щоб Польща залишалася ключовим хабом для міжнародної допомоги Україні, – Зеленський
24tv
2025-07-11T04:48:10Z
«Цей день настав»: експерт заявив, що Трамп нарешті розчарувався в путіні
Политека
2025-07-11T04:46:37Z
Берлін оцінює збитки України у €500 млрд: Росія повинна заплатити
Gazeta UA
2025-07-11T04:46:22Z
Трамп анонсував заяву щодо Росії та висловився про постачання зброї Україні
Telegraf
2025-07-11T04:46:18Z
Росія не отримає свої активи, поки не відшкодує Україні 500 мільярдів євро збитків, – Мерц
24tv
2025-07-11T04:39:45Z
Кишені депутатів відчутно наповнились: хто з обранців міг заробити на рості біткоїна
Telegraf
2025-07-11T04:31:57Z
Гібридні атаки РФ на Чехію зробили 2024 рік одним із найскладніших для країни - розвідка
УкраинФорм
2025-07-11T04:31:28Z
Росіяни атакували Суми безпілотниками: що відомо про наслідки
TSN
2025-07-11T04:30:28Z
Удар по медичних закладах: Харківщину затрусило від вибухів, перші деталі
GlavRed
2025-07-11T04:25:19Z
Уночі Чугуїв зазнав 7 ударів російських дронів, пошкоджені медзаклад та будинки, є поранені
УкраинФорм
2025-07-11T04:21:20Z
Росіяни за добу завдали 592 удари по Запорізькій області, є поранений
УкраинФорм
2025-07-11T04:16:33Z
Росія розпочала тероризувати Добропілля на Донеччині масованими атаками FPV-дронів
Комсомольская правда
2025-07-11T04:10:30Z
Грошова допомога для пенсіонерів у Сумській області: де саме її надають
Политека
2025-07-11T04:01:05Z
Синоптики здивували прогнозом на п'ятницю
Gazeta UA
2025-07-11T03:40:38Z
На Закарпатті затримали диверсанта, який підпалив пошту та об'єкти Укразалізниці на замовлення РФ
УкраинФорм
2025-07-11T03:39:10Z
В Азовському та Чорному морях бойові кораблі росіян відсутні
УкраинФорм
2025-07-11T03:28:35Z
Російські військові вдарили дронами по об'єкту транспортної інфраструктури на Миколаївщині
УкраинФорм
2025-07-11T04:49:40Z
Армія РФ вранці атакувала громаду на Сумщині шістьма БпЛА, є пошкодження
УкраинФорм
2025-07-11T04:43:19Z
День Ольги: найкращі вітальні листівки з днем ангела
Gazeta UA
2025-07-11T04:37:00Z
Безкоштовне житло для ВПО в Одесі: переселенців попередили про важливі зміни, які їх очікують
Политека
2025-07-11T04:31:49Z
Росія здійснила серію атак дронами-камікадзе по Сумах
1News
2025-07-11T04:13:57Z
11 липня – яке церковне свято: чому сьогодні не можна прати та прибирати
24tv
2025-07-11T04:03:50Z
Дрони атакували низку російських регіонів: під ударом підприємства оборонної промисловості
24tv
2025-07-11T03:51:57Z
День княгині Ольги: привітання у віршах, прозі та яскравих листівках
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T03:45:57Z
Поліція за те, щоб люди мали зброю, в тому числі короткоствольну. Але за певних умов, - генерал Андрій Нєбитов
Telegraf
2025-07-11T03:31:56Z
Від "Танців із зірками" до служби у війську: що сьогодні відомо про життя Дмитра Дікусара
24tv
2025-07-11T04:03:37Z
Зміна дивовижна: тільки завзяті кіномани зможуть упізнати популярну акторку 80-их
GlavRed
2025-07-10T23:25:50Z
У Києві дрон влучив у квартиру відомого художника
ZN UA
2025-07-10T22:31:08Z
"Та пішли ви": Джонні Депп уперше висловився про своє вигнання з Голлівуду
GlavRed
2025-07-10T21:25:22Z
У РФ закльовували дружину Преснякова: що вона вчудила
GlavRed
2025-07-10T21:25:14Z
Пригоди, свобода і багато сонця: 3 нові українські фільми для літнього настрою
24tv
2025-07-10T21:00:39Z
Потап попався на прослуховуванні російського співака з бази "Миротворець"
GlavRed
2025-07-10T20:25:25Z
Фінал шокує: 5 легендарних серіалів з несподіваним закінченням
24tv
2025-07-10T20:12:06Z
У Києві розпочався VII Тиждень швейцарського кіно - що покажуть
УкраинФорм
2025-07-10T19:13:36Z
Де "дивне" число: загадка, яка нікого не залишить байдужим
GlavRed
2025-07-11T04:25:01Z
Смачно й ситно: снідаємо оригінальними сирничками з бринзою
24tv
2025-07-11T03:51:10Z
Їх часто недооцінюють: топ-3 непопулярні локації в Україні, які вразять кожного мандрівника
24tv
2025-07-11T03:42:13Z
Як позбутися плісняви у ванній: унікальний засіб
Gazeta UA
2025-07-11T03:28:39Z
Що допоможе вам стати успішним: відповідь ховається у місяці народження
GlavRed
2025-07-11T03:25:41Z
Принесе біди та проблеми: чому в будинку не можна сушити парасольку відкритою
GlavRed
2025-07-11T03:25:11Z
Женщины, которые регулярно употребляют шоколад, имеют большее сексуальное влечение: интересные факты о лакомство
Gazeta UA
2025-07-11T02:40:17Z
Тельцям краще не сперечатись з керівництвом: гороскоп на 11 липня
24tv
2025-07-11T02:03:59Z
Як позбутися хвоща на городі: поради, які дійсно працюють
Gazeta UA
2025-07-11T00:01:34Z
Удар по Харкову: троє поранених, зачепило пологовий будинок
1News
2025-07-11T04:37:46Z
На Тернопільщині затримали агента РФ, який готував теракт проти військових
InternetUA
2025-07-11T04:28:10Z
Атака "Шахедами" по Україні, вибухи в низці регіонів Росії: хронологія 1234 дня війни
24tv
2025-07-11T03:57:01Z
На Дніпропетровщині викрили шахрайську мережу з надання фінансових послуг
УкраинФорм
2025-07-11T03:55:26Z
У Харкові прогриміли вибухи: внаслідок атаки ЗС РФ постраждали медичний заклад і житлова забудова
Фокус
2025-07-11T03:52:59Z
В Сумах пролунали вибухи: росіяни зранку атакували місто безпілотниками
Telegraf
2025-07-11T03:49:49Z
Сім влучань: в ОВА повідомили деталі нічної атаки на Чугуїв
1News
2025-07-11T03:43:56Z
Перед судом постане житель Дніпра, який обікрав на понад півмільйона гривень матір загиблого воїна
InternetUA
2025-07-11T03:13:20Z
У Чугуєві РФ влучила в лікарню, є постраждалі
1News
2025-07-11T02:34:27Z
Ford відкликає понад 850 тисяч автомобілів у США
УкраинФорм
2025-07-11T04:10:28Z
Ці знання рятують життя: розшифровка значків безпеки в автомобілі
24tv
2025-07-11T03:57:59Z
Автомобілі Tesla отримають штучний інтелект Grok AI: коли з'явиться
InternetUA
2025-07-11T02:01:01Z
Японські автовиробники роблять ставку на екологічне паливо з трави та паперу
Топ Жир
2025-07-11T00:33:43Z
MG вражає на Goodwood двома новими електромобілями та стильним родстером
Топ Жир
2025-07-10T23:48:19Z
Бюджетна знахідка: експерти назвали найнадійніший вживаний авто 2025 року
GlavRed
2025-07-10T23:25:50Z
Позов стверджує, що рішення General Motors не врятує ваш двигун V8 від виходу з ладу
Топ Жир
2025-07-10T23:04:44Z
Поліцейський зупинив безпілотне авто за порушення правил повороту, але у водія немає водія
Топ Жир
2025-07-10T23:04:09Z
Новий кросовер Renault виправляє всі недоліки моделі Bigster
Топ Жир
2025-07-10T22:34:38Z
Капітан Атлетіка Альварес відсторонений через позитивний допінг-тест
Football.ua
2025-07-11T04:46:57Z
Майбутній суперник Полісся у Лізі конференцій: Санта-Колома розгромила Борац
Football.ua
2025-07-11T04:31:49Z
Сини вже із медалями, а доньки – його натхнення: що відомо та де зараз діти Олександра Усика
24tv
2025-07-11T04:21:42Z
Жіноче Євро-2025 з футболу. Визначився п'ятий учасник 1/4 фіналу
УкраинФорм
2025-07-11T04:19:40Z
Шахтар — Ільвес 6:0 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи
Football.ua
2025-07-11T04:16:44Z
Чемпіон України, спортсмен і розвідник: на війні загинув доброволець Родіон Пустовий
Фокус
2025-07-11T02:52:31Z
Футбольний агент та волонтер: де зараз легенда українського футболу Зозуля
24tv
2025-07-11T02:06:23Z
Lexus прикріпив двох тенісистів на дах авто та проїхався з ними
Топ Жир
2025-07-11T01:34:14Z
"Шахтар" розірвав "Ільвес" у першому єврокубковому матчі Турана
Telegraf
2025-07-10T22:49:37Z
Чому смарт-окуляри досі не стали масовим гаджетом: головні бар’єри й перспективи
InternetUA
2025-07-11T04:01:56Z
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold 8 вже у розробці
InternetUA
2025-07-11T03:01:28Z
Над Україною зійшов незвичайний місяць: в мережі опублікували красиві фото та відео
Telegraf
2025-07-11T02:04:40Z
Підхопила тренд на Лабубу: кішка здивувала власника і мережу несподіваною крадіжкою
Фокус
2025-07-11T00:52:41Z
Археологи знайшли у Туреччині унікальну мозаїку віком 1500 років
Gazeta UA
2025-07-10T22:40:27Z
Прощавай Google: творці ChatGPT випустять власний браузер на базі ШІ, – Reuters
Фокус
2025-07-10T20:07:00Z
Samsung готує смартфон, який складається тричі: коли чекати на анонс
InternetUA
2025-07-10T19:52:53Z
Як заробляти на прямих ефірах у TikTok
24tv
2025-07-10T19:12:30Z
Microsoft відновлює раніше видалені візуальні ефекти Windows 11 в Edge
Portaltele
2025-07-10T18:13:36Z