/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F9a40b8b9bf685a48ce2831852a90075c.jpg)
Пануччі: Я вірю у Довбика
Колишній захисник римської Роми Крістіан Пануччі висловився про українського нападника "вовків" Артема Довбика. Його слова наводить Corriere dello Sport.
"Я, як і раніше, вірю в Артема (Довбика), вважаю, він може досягти успіху завдяки впливу Гасперіні. Минулого сезону йому довелося нелегко через великі очікування і постійний тиск — це цілком нормально для Риму. Ймовірно, війна в Україні також позначається на його емоційному стані.
В Італії досить швидко списують з рахунків іноземців і молодих талантів — досить згадати Діна Гюйсена, який часто зазнавав критики, його відпустили дуже легко, а тепер він перейшов до мадридського Реалу за 60 мільйонів євро", — заявив Пануччі.
Минулого сезону Артем Довбик відіграв за Рому 45 матчів, забив 17 голів та віддав 4 результативні передачі.
Раніше повідомлялося, що Рома може обміняти Довбика на нападника Мілана.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони