MY.UAНовини
Інфантіно бреше: Клубний чемпіонат світу-2025 — це не початок нової епохи футболу
Інфантіно бреше: Клубний чемпіонат світу-2025 — це не початок нової епохи футболу

Інфантіно бреше: Клубний чемпіонат світу-2025 — це не початок нової епохи футболу

Джанні Інфантіно переконаний: новий формат Клубного чемпіонату світу — це “нова ера клубного футболу”, справжній “вибух” в історії найпопулярнішого виду спорту.

Він говорить про це вже давно — і з фанатичним, майже маніакальним запалом просуває розширений турнір. Його Instagram рясніє однаковими гучними епітетами: після кожного матчу — “неймовірна драма”, “феноменальна атмосфера”, “епічний турнір” з “безпрецедентними моментами”, який нібито “захоплює Сполучені Штати”.

Але поділяти його захват — непросто. Часом легше посміятись з цього пафосу. Там, де Інфантіно бачить неймовірні моменти у фантастичній атмосфері, багато хто бачить матчі вкрай різного рівня — від відверто односторонніх до зіпсованих спекою, грозами чи млявими трибунами. Бували поєдинки при порожніх секторах, і тільки вболівальники Реала чи команд із Бразилії, Аргентини та Мексики справді створювали шум.

Та між інфантінівським пафосом і байдужістю частини фанатів є певна реальність. Так, десь були слабкі матчі та порожні трибуни, але були й гучні, щирі вечори — як, наприклад, шалений матч Аль-Хіляля проти Манчестер Сіті (4:3). Поки Ер-Ріяд і Манчестер спали, на полі кипіла справжня драма.

Цей поєдинок і став приводом для чергової гучної заяви Інфантіно. “Матч на століття”, — написав він. “Такі емоції й пристрасть може дати лише глобальний, інклюзивний турнір, як-от Клубний чемпіонат світу”.

Матч справді був крутим — і для турніру, і для саудівського футболу. Але... чи справді найвпливовіша людина у світовому футболі вірить, що такі емоції можливі тільки на Клубному чемпіонаті світу? Навряд. І хочеться вірити, що — ні.

Так, деякі матчі зібрали пристойну кількість глядачів. Але не стільки, скільки прогнозував Інфантіно. Ще в квітні в Атланті він намагався переконати скептичних журналістів, що навіть товариські матчі останніми роками збирали повні трибуни, тож, мовляв, нема жодних сумнівів, що стадіони заповняться, коли приїдуть справжні клуби й буде справжній турнір.

Він навіть порівнював турнір із “14 Супербоулами” — шість з них цього літа, решта — на наступному Чемпіонаті світу. Але факти такі: на п’яти матчах у Атланті було в середньому 38 265 глядачів. Це трохи більше половини місткості стадіону Мерседес-Бенц і на 6 000 менше, ніж середня відвідуваність Атланта Юнайтед в одному з найгірших сезонів для клубу в МЛС. Так, ціни на МЛС значно нижчі — але, схоже, клуб краще знає свого глядача, ніж ФІФА.

Нещодавно The Athletic повідомило, що ціни на чвертьфінал між Флуміненсе та Аль-Хілялем суттєво знизили. На сайті Ticketmaster — офіційного партнера ФІФА з продажу квитків — можна було знайти місця всього за 11.15 долара (близько 460 грн). А на матч Челсі проти Палмейраса у Філадельфії — за 22.3 долара (близько 820 грн). Формально діє “динамічне ціноутворення”, але це все одно набагато нижчі ціни, ніж Ticketmaster показував навіть на матчі групового етапу перед початком турніру.

Для американської спортивної аудиторії цей дивний глобальний турнір виявився значно складнішим “продуктом”, ніж очікував Інфантіно. І вже точно складнішим, ніж ті “товариські матчі” та “виставкові ігри”, про які він говорив із такою легкістю. Ба більше — важчим для продажу, ніж багато матчів МЛС, де між фанами, командами та самою лігою вже є живий, природний зв’язок.

Футбол усе більше одержимий глобалізацією. Але сама гра — не бізнес, а спорт — усе ще тримається на локальності. Це стосується і топ-чемпіонатів Європи, і менш помітних ліг, і бразильської Серії A, і аргентинської Прімери, і саудівської Про-ліги, і японської J1, і МЛС, і мексиканської Ліги MX. Те, що ми відчуваємо як уболівальники, народжується з традицій: з історій протистоянь, з десятиліть суперництва, з матчів-реваншів, з боротьби за значущі трофеї.

На цьому тлі Клубний чемпіонат світу виглядає дещо чужорідним. Для Аль-Хіляля — це справді важливий турнір. І для легіонерів, які хочуть довести, що ще можуть грати на найвищому рівні. Ентузіазм південноамериканських команд і фанатів теж нікого не здивував: вони завжди серйозно ставились до матчів проти європейських грандів. Але у стані європейських клубів відчувається стриманість. Так, чемпіонство світу серед клубів — це приємно. Але ніхто не буде переживати через поразку. І вдома мало хто прокинеться серед ночі, щоб подивитися матч, який стартує о 9 вечора за східноамериканським часом.

Цікаво було почути, як півзахисник Манчестер Сіті Бернарду Сілва після поразки від Аль-Хіляля сказав, що це “трохи схоже на виліт із Ліги чемпіонів”. Саме “трохи”. Але й це “трохи” — більше, ніж можна було б очікувати, з огляду на критику турніру.

Втім, ідея Клубного чемпіонату світу — як у теорії, так і на практиці — має свої плюси. Можливо, не настільки масштабні, як стверджує Інфантіно, але все ж. Побачити, як кращі команди з Америки, Африки та Азії змагаються з європейськими грандами — це цікаво. Перемоги Ботафого, Фламенго та Флуміненсе над ПСЖ, Челсі та Інтером були видовищними. Як і нічия 4:4 між Порту та Аль-Аглі.

Інфантіно вже встиг оголосити це “найбільшим проривом в історії футболу” — “неймовірно”, “безпрецедентно”, “феноменально”, “епічно”. І вже думає над тим, щоб у 2029 році розширити турнір до 48 команд. Якщо в нього й виникали якісь сумніви щодо сенсу цього всього — цей турнір їх навіть не торкнувся.

Але “нова ера клубного футболу”? “Великий вибух”? Звучить так, ніби футбол перебував у темряві і тільки зараз побачив світло. Хоча насправді він давно вже поглинув усе навколо — і єдина загроза для нього в тому, що він може з’їсти сам себе.

Одна з речей, яку Інфантіно сказав напередодні турніру, виступаючи в Маямі: він хоче, щоб Клубний чемпіонат світу став поштовхом до “глобалізованого футболу, по-справжньому глобального”. Мовляв, якщо подивитись уважніше, то футбольна еліта — це дуже обмежене коло клубів із дуже невеликої кількості країн. “А ми хочемо дати надію й шанс таким командам, як Мамелоді Сандаунз із ПАР, Ульсан із Південної Кореї, Окленд Сіті…”.

О, елітарність у футболі? Нарешті зачепили справжнє питання, Джанні. Але хіба не парадокс у тому, що цей турнір — із призовим фондом у мільярд доларів, який розподіляється дуже нерівномірно — тільки підсилює ту саму елітарність, з якою нібито бореться Інфантіно? Хіба він не нагадує фінансову модель Ліги чемпіонів — ту саму, яка склалася в часи роботи Інфантіно в УЄФА? Модель, де багаті клуби багатіють з року в рік, а розриви між лігами та всередині них тільки зростають.

Палмейрас та Флуміненсе заробили майже 40 мільйонів доларів, дійшовши до чвертьфіналу. Фламенго і Ботафого — близько двох третин від цієї суми за вихід у 1/8. Так, частина цих грошей, можливо, розійдеться трансферним ринком і принесе користь іншим клубам у Бразилії та Південній Америці. Але по суті це система, яку вже бачили в Європі: надмірне винагородження успіху, що зрештою спотворює ліги і робить гегемонію самопідживлювальною.

Те саме стосується й інших конфедерацій. Інтер Маямі заробив 25 мільйонів за вихід у плей-оф. Сіетл Саундерз — 9,55 мільйона, навіть попри три поразки. Це, звісно, приємно для самих клубів. Але чи справді це допомагає клубам МЛС бути конкурентними у світовому масштабі? Чи це просто дає двом клубам величезну перевагу над іншими в лізі? Особливо якщо врахувати, що Інтер Маямі отримав путівку на турнір завдяки перемозі в регулярному чемпіонаті в 2024 році — і, звісно, ФІФА наполягає, що це ніяк не пов’язано з бажанням бачити Ліонеля Мессі на турнірі.

Інфантіно говорить про боротьбу з елітарністю. Але левова частка призових усе одно дістанеться найбільшим європейським клубам, які ще до старту турніру мали обіцяну більшу частку з 425 мільйонів. Вони склали п’ять із восьми учасників чвертьфіналу, і три четверті учасників півфіналу, ну й наостанок — фінал убде європейським. Чи дійсно це “рівні умови”?

Навіть якщо б турнір виграв Аль-Хіляль — це клуб, який витратив понад 500 мільйонів доларів на трансфери за два останні сезони. Більше — тільки у ПСЖ, Челсі, Ман Сіті, Манчестер Юнайтед і Тоттенгема. А фінансується цей проєкт — як і кілька інших саудівських клубів — за рахунок Державного інвестиційного фонду Саудівської Аравії. Який, до речі, напередодні турніру став офіційним партнером Клубного чемпіонату світу. Ще один крок у зближенні ФІФА й Саудівської Аравії — вже офіційно призначеної господарем ЧС-2034.

Щодо майбутнього розширення турніру: хтось справді вірить, що додаткові 16 місць підуть у більших пропорціях командам із Північної та Центральної Америки, Африки, Азії чи Океанії? У турнірі не було Манчестер Юнайтед, Барселони, Ліверпуля, Арсенала, Наполі, Мілана. І хоч би скільки говорили про підтримку інших конфедерацій — навіть з урахуванням того, як яскраво себе проявили південноамериканські клуби цього разу — цілком очевидно, де ФІФА бачить свій справжній потенціал для зростання.

То чи справді цей Клубний чемпіонат світу знаменує початок нової епохи у світовому футболі? Чи лише закріплює всі ті тенденції, які й без того давно керують грою: всевладдя “суперклубів” Європи, зростання впливу Саудівської Аравії, безперервний тиск на гравців, віра в те, що єдиний шлях до розвитку — це грати більше матчів, проводити більше й масштабніші турніри? Бо постійне розширення — це більше ігор, а більше ігор — це більше грошей. А гроші тут головне. Незалежно від того, звідки вони і за якими геополітичними ниточками приходять.

Що означає перемога Аль-Хіляля над Манчестер Сіті? Це складніше питання. Особливо якщо зважити на те, що гравці Пепа Гвардіоли виглядали так, ніби їм терміново потрібна літня відпустка. Але назвати це зрушенням у балансі сил між Європою й Азією — було б перебільшенням. Особливо враховуючи, що Сіті лише за вісім днів до того розгромили 6:0 торішнього переможця азійської Ліги чемпіонів — Аль-Айн із ОАЕ.

Підйом саудівського футболу — це зовсім інша історія. Історія, яку запустив трансфер Кріштіану Роналду в Ан-Наср два з половиною роки тому. Сьогоднішній Аль-Хіляль — із Яссіном Буну, Каліду Кулібалі, Жоау Канселу, Рубеном Невешем, Сергієм Мілінковичем-Савичем і тренером Сімоне Індзагі — справляє враження серйозної команди. І сам Мілінкович-Савич дуже чітко дав зрозуміти, що це — не крок назад у кар’єрі.

Матч вийшов видовищним. Насичена, яскрава гра, яка захопила вболівальників і подарувала історичний момент — першу в історії Клубного чемпіонату світу перемогу азійської команди над європейською. Статистика, яку Інфантіно із задоволенням би використав… якби визнавав, що турнір існував і раніше.

Але Інфантіно хоче, щоб ми бачили це як "рік нуль", "великий вибух", який закладе фундамент нового футбольного всесвіту. “Неймовірний”, “феноменальний”, “епічний” турнір — у його словах. Але за відчуттями — зовсім не так. Ті, хто його проігнорував, навряд чи щось справді грандіозне пропустили. Революцію? Сенсацію? Ні.

Та грі не потрібен “великий вибух”. За всі роки їх було достатньо, менших — але гучних. А для тих із нас, кого тривожить ця нескінченна гонка за “ще більше, ще масштабніше”, щоразу виникає новий страх: а раптом наступний вибух — це звук луснутої бульбашки?

Цього разу цього не сталося. Футбольний світ не звалився лише тому, що ФІФА провела турнір із 32 командами в розпал літа у США.

Але й нову епоху не запустили. Не було якогось неймовірного рівня драми, емоцій, чи, зрештою, заповнених трибун, яких раніше ще не бачили. Грошей стало більше — це так. Але разом із ними — і відчуття тривоги: а куди, власне, все це веде футбол?

The Athletic

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
РФ нанесла окружающей среде Украины ущерб на 108 млрд евро
Корреспондент
2025-07-12T20:27:32Z
Куб газа подорожал почти на 5 грн: украинцев шокировали новой ценой
Знай
2025-07-12T19:06:56Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
В РФ заявили о нейтрализации 120 дронов, в аэропортах возник коллапс
Корреспондент
2025-07-06T08:30:14Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Сколько часов нужно спать, чтобы сжигать "лишний" жир
Gazeta UA
2025-07-12T20:21:18Z
Как отпугнуть комаров: проверенные и безопасные методы
Gazeta UA
2025-07-12T19:39:50Z
Чтобы огурцы росли как на дрожжах: эффективное и дешевое средство, которое есть у каждого дома
TSN
2025-07-06T18:06:48Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
"Худшее еще впереди": россия готовит новое масштабное наступление на Украину - названы даты
Знай
2025-07-12T20:36:59Z
Россия атаковала Сумщину: что известно о "прилете"
TSN
2025-07-12T20:36:44Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Спасатели ликвидировали последствия обстрела в Славянске. ФОТО
Новости Украины
2025-07-12T20:03:17Z
В гидрометцентре сообщили, где в воскресенье ждать дождей
Корреспондент
2025-07-12T18:21:45Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Приказ Порошенко, разрешивший боевикам Гиркина избежать уничтожения, является госизменой – эксперт
TSN
2025-07-07T17:54:27Z
В Киеве заметили людей со свастикой на одежде и флагах: что известно
Comments UA
2025-07-08T19:36:04Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Определено ориентировочное время заседания следующего Рамштайна
Корреспондент
2025-07-12T18:30:06Z
Крупнейший порт Европы готовится к войне с Россией — что известно
TSN
2025-07-08T21:27:03Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Эксперт объяснил, что такое "локационно потерянные" дроны и почему они не страшны
UAToday
2025-07-12T20:06:52Z
На возраст не посмотрят: в каких случаях возможна мобилизация 18-летних
Знай
2025-07-12T19:36:24Z
Производит истребители МиГ-29 и МиГ-31: Силы обороны атаковали завод в Подмосковье
Фокус
2025-07-11T11:43:06Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Первые дальнобойные ракеты, профинансированные Германией, поступят в ВСУ в конце июля
Апостроф
2025-07-12T12:34:52Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Юная жена Остапчука Екатерина разбила его телефон и не растерялась: "Я поверила в себя"
Знай
2025-07-12T18:51:41Z
Какую прическу сделать в жару: стильные варианты на короткие волосы
Gazeta UA
2025-07-12T14:42:12Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Удар по Днепропетровской области: два человека погибли в горящем авто
Новости Украины
2025-07-12T20:24:21Z
Сумская область под обстрелами: погибли мирные, горят дома
Новости Украины
2025-07-12T20:15:05Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
На Харьковщине ночью раздались взрывы
TSN
2025-07-11T05:06:53Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Как уберечь семью от развода: пять главных причин разрыва отношений
Gazeta UA
2025-07-12T19:57:40Z
Будет долго вас радовать ароматом: что добавить в вазу, чтобы надолго сохранить букет
Знай
2025-07-12T19:51:18Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
День ангела 7 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-06T21:21:17Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
«Інтерпайп» визнано лідером співпраці бізнесу з освітою в Україні
AgroNews
2025-07-12T17:15:41Z
Уран переходит в Близнецы: кому из знаков Зодиака пора забыть о спокойной жизни
Знай
2025-07-12T16:51:23Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Астронавтка NASA показала фото "вторжения" малоизвестного объекта в атмосферу Земли
Comments UA
2025-07-06T05:21:50Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
"Невозможно" отремонтировать в подержанных автомобилях: эксперт назвал вещь
Gazeta UA
2025-07-12T02:21:21Z
"До полного" - не стоит: работник АЗС предостерёг водителей, которые заливают бак до предела
UAToday
2025-07-12T00:39:25Z
Chevrolet удивил ценой нового кроссовера на базе китайской модели
Gazeta UA
2025-07-11T19:33:12Z
Volkswagen начал производство спецверсии электрокара ID.3 GTX FIRE+ICE
Корреспондент
2025-07-11T19:24:47Z
Электромобиль Rimac Nevera R установил 24 новых мировых рекорда
Корреспондент
2025-07-11T18:24:19Z
Hyundai представила электрический седан Ioniq 6 N
Корреспондент
2025-07-11T17:54:34Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Паркер вызвал бы Джошуа на бой: Есть желание отыграться
Корреспондент
2025-07-12T20:27:18Z
Свой первый матч на Евробаскете Украина U-20 проиграла
Корреспондент
2025-07-12T20:24:51Z
Энцо Мареска: ПСЖ - команда экстра-класса, но и мы тоже не новички
Корреспондент
2025-07-12T19:09:26Z
Свентек становится победительницей Уимблдона в одиночном разряде
Корреспондент
2025-07-12T18:48:50Z
Трансфер украинца Забарного в ПСЖ может сорваться — СМИ
ZN UA
2025-07-12T18:21:21Z
Усик: Экс-чемпионы Фьюри и Джошуа могли бы провести очень интересный бой
Корреспондент
2025-07-12T18:00:00Z