/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fe5a6f12f0b117c9f9ae5509d65006d5c.jpg)
Мешканців Львова закликають бути обачними: на місто насувається негода
Як повідомили у Львівській міській раді, на вівторок синоптики прогнозують у місті густий туман та грозу, передає24 Канал.
Яка погода буде у Львові?
Уночі та вранці буде туман, видимістю 200 – 500 метрів, а вдень – гроза. Мерія Львова закликає водіїв та пішоходів бути обачними.
В Укргідрометцентрі тим часом розповіли, що вдень у місті температура повітря становитиме 25 – 27 градусів тепла. Уночі – 17 – 15 градусів. Вітер розганятиметься зі швидкістю 3 – 8 метрів за секунду.
Нагадаємо, що 12 липня увечері у Харкові трапився справжній буревій. Внаслідок негоди у місті падали дерева, обривалися лінії електропередач, затоплювало вулиці. Потужний ураган зірвав дах складу книговидавництва "Віват". Чимало книжок опинилося у воді.
У Чугуївському районі на 56-річну жінку впало дерево. Від отриманих травм вона загинула. Поранення отримали ще 5 людей, серед них – 7-річна дитина.