/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F0bfef1fb05810695a63172431d28ad78.jpg)
Американські розробники інтегрували цифрову систему захисту від ППО у бойові винищувачі F-35
Збройні сили США отримали 72 винищувачі F-35, модернізовані за допомогою пакета TR-3, який значно підвищує цифрові можливості літаків для ефективної боротьби з сучасними системами ППО. Як повідомляє Army Recognition, оновлення Touchstone Release 3 (TR-3) забезпечує суттєве підвищення обчислювальної потужності, обробки даних і роботи бортових сенсорів.
TR-3 відкриває шлях до подальшого впровадження пакета оновлень Block 4, що передбачає додаткові види озброєння, покращені засоби радіоелектронної боротьби та підвищену інтеграцію з союзними системами. Завдяки цьому F-35 стають здатними діяти у щільно насиченому радіоелектронними перешкодами середовищі, а також ефективно протидіяти сучасним та перспективним системам ППО.
Оновлені винищувачі можуть швидше обробляти великі масиви інформації з численних датчиків, оперативно знаходити цілі й передавати дані іншим підрозділам у режимі реального часу. Водночас модернізація дозволяє розширити функціонал літаків і зберігати актуальність програми F-35 в умовах швидкого розвитку загроз.
Передача партії із 72 літаків F-35 із TR-3 є важливим етапом для підтримки бойової готовності ВПС, ВМС та Корпусу морської піхоти США, а також підтверджує курс на цифрову трансформацію американських військово-повітряних сил.