/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fd901cf3121321ac782f595bc4f31e0ef.jpg)
Моурінью: Я обов’язково повернусь до Португалії
Відомий португальський тренер Жозе Моуринью, який нині очолює турецький Фенербахче, поділився планами повернутися до чемпіонату Португалії.
В інтерв’ю виданню A Bola він заявив: "Я обов’язково приїду в Португалію. Я хочу повернутися на піку кар’єри, у хорошій фізичній і психологічній формі. Я обов’язково повернусь".
Моуринью, який розпочав роботу з Фенербахче влітку 2024 року після тривалого періоду в італійській Ромі, має багатий досвід роботи з провідними європейськими клубами, такими як Порту, Бенфіка, Челсі, Реал Мадрид, Інтер і Манчестер Юнайтед. Під його керівництвом Фенербахче посів друге місце в турецькій Суперлізі минулого сезону.
Повернення Моуринью до Португалії може стати важливим кроком для місцевих клубів, адже тренер має репутацію одного з найуспішніших фахівців у світі футболу, зокрема завдяки перемогам у Лізі чемпіонів з Порту та Інтером.