MY.UAНовини
Перемога за будь-яку ціну: аналітики оцінили, чим пожертвує Путін у війні з Україною
Перемога за будь-яку ціну: аналітики оцінили, чим пожертвує Путін у війні з Україною

Перемога за будь-яку ціну: аналітики оцінили, чим пожертвує Путін у війні з Україною

Аналітики оцінили, чим пожертвує російський диктатор Володимир Путін у гонитві за перемогою в Україні.

Як передає "Хвиля", про це йдеться у статті Foreign Affairs.

За словами аналітиків, Путін досяг зловісного спокою всередині країни. Невдовзі після приходу до влади у 2000 році він прив’язав колись незалежних олігархів до держави, водночас умиротворюючи зростаючий середній клас підвищенням рівня життя та матеріальними зручностями.

"Поступово він зібрав правлячу ідеологію з клаптиків минулого Росії – таку, яка була достатньо націоналістичною, щоб надихати гордість, але не настільки, щоб роз’єднувати. У результаті, провівши чверть століття при владі, Путін привів Росію до точки рівноваги. Російське життя тепер може бути заспокійливо передбачуваним, навіть якщо часом вимагає адаптації. Хаос охоплює Близький Схід, американська політика може бути бурхливою, а Європа переживає свою найгіршу війну з 1945 року", – йдеться в статті.

Однак аналітики наголосили, що Путін подарував росіянам те, що вони найбільше хотіли: стабільність. Країна не терпить видимих потрясінь або політичних хвилювань.

"У Росії майже немає жодної політики – у неї немає справжніх політичних партій і не проводяться значущі вибори", – зазначають аналітики.

При цьому держава репресує лише тих, хто відкрито висловлює незгоду, дозволяючи більшості громадян займатися своїми справами.

Путін уникнув масових репресій сталінського типу, віддаючи перевагу "репрезентативному насильству". У країні перебуває близько 2000 політичних в’язнів – достатньо, щоб слугувати попередженням для інших, але не настільки багато, щоб паралізувати суспільство.

Зовнішні амбіції проти внутрішньої стабільності

Однак у цієї системи є серйозна проблема. Ще в 1999 році, у своєму "Маніфесті тисячоліття", Путін пообіцяв росіянам відновити статус Росії як великої держави. "Історичне завдання Путіна полягало в тому, щоб відновити Росію як головного гравця на міжнародній арені", – підкреслюють автори аналізу.

Ця амбіція призвела до серії військових конфліктів: вторгнення в Грузію у 2008 році, анексії Криму й війни на Донбасі у 2014‑му, інтервенції в Сирію та, нарешті, повномасштабної війни проти України у 2022 році.

Путін

"А у 2022 році Путін розпочав повномасштабну війну проти України з наміром перекроїти карту Європи і утвердити глобальну могутність Росії. Однак надмірні амбіції за кордоном поставили Путіна перед дилемою. Зовнішня політика Росії дедалі більше позначена невдачами. Війна в Україні зайшла в глухий кут. Попри сподівання Путіна, обрання Дональда Трампа президентом США у 2024 році не змусило Захід відмовитися від Києва. На Близькому Сході Ізраїль атакує клієнтів і партнерів Росії. Можна спокуситися вважати ці події передвісниками остаточного відступу Росії з України, але це не так. Путін може дозволити собі втратити вплив на Близькому Сході, який не є для нього екзистенційним театром, але він не змінить курс в Україні, де не визнає жодної дилеми. Якщо його припруть до стіни, він, ймовірно, пожертвує російською рівновагою заради масової мобілізації й жорстко примусових заходів. Підйом Росії до величі може бути сизифовою працею для Путіна, але він піде на крайні заходи, щоб уникнути поразки. В Україні Путін поставить на карту все. Для нього рівновага – це самозаспокоєння, яке він прищепив російському населенню – під загрозою перетворенняся на потьмянілу розкіш. Похмура необхідність – це війна", – пишуть автори статті.

"Кримський ефект" і новий патріотизм

Нинішня російська стабільність значною мірою сформувалася в останнє десятиліття, коли Путін знайшов формулу "агресії без жертв". Анексія Криму в 2014 році стала поворотним моментом — популярність президента різко зросла, а росіяни вперше за довгий час відчули національну гордість.

"Росіяни зустріли більш мускулисту зовнішню політику з гордістю, яку було важко відшукати в пізні радянські десятиліття", – зазначають автори аналізу. Ключовим було те, що цей патріотизм не вимагав жертв: санкції 2014 року виявилися відносно слабкими, а розрив із Заходом — обмеженим.

Аналітики відзначають, що Путін удосконалив мистецтво ведення агресивної зовнішньої політики при ізоляції внутрішнього фронту від ризиків. Навіть повномасштабна війна в Україні спочатку вписувалася в цю модель.

Кремль використовував кілька ключових механізмів для підтримки внутрішнього спокою:

  • Усунення критиків: після 2022 року сотні журналістів та опозиційних діячів покинули країну або були ув’язнені. "Будь-яка спроба політичної опозиції стала сприйматися як образа військових зусиль".
  • Економічні стимули: війна створила нові можливості для багатьох росіян. Безробіття впало до історичного мінімуму 2,2 %, а оборонні галузі переживають бум. Кремль залучає добровольців суттєвими підписними бонусами.
  • Селективні обмеження: хоча європейський туризм став недоступним, росіяни зберегли можливість подорожувати до Азії, Туреччини, ОАЕ та інших регіонів.

Модель "тихої більшості"

Путін створив систему, де громадяни можуть обирати рівень участі. "Можна обходитися і процвітати в путінській Росії, не будучи палким патріотом — якщо тільки уникати помітної непатріотичності", – підкреслюють експерти.

Частина росіян обирає активний патріотизм, добровільно йдучи до армії або беручи участь у пропагандистських заходах. Але "тиха більшість" отримує можливість насолоджуватися відносним процвітанням і державним невтручанням в обмін за мовчання.

На відміну від сталінських методів, сучасна російська система не максимізує репресивний потенціал. "Держава рідко висуває обтяжливі вимоги до російської громадськості, в основному залишаючи міські й середні класи на самопливі".

Крихкість путінської рівноваги

Рівновага, яку Путін культивував, "більш крихка, ніж здається". Коротка переможна війна в Україні мала укріпити його позиції і навіть дозволити "помазати наступника і тримати корабель держави на плаву".

Замість цього війна перетворилася на стратегічну невдачу. "До лютого 2026 року війна триватиме стільки ж, скільки боротьба проти нацистської Німеччини для Союзу, але якщо Друга світова запустила СРСР у статус наддержави, то позиція Росії у світі лише погіршується."

"Але, на жаль для Кремля, війна в Україні була всім, що завгодно, але не тріумфом. До лютого 2026 року війна триватиме стільки ж, скільки боротьба проти нацистської Німеччини для Радянського Союзу. Друга світова війна запустила Радянський Союз у статус наддержави, тоді як позиція Росії у Європі та у світі у більш широкому значенні погіршується. Вливаючи великі ресурси у війну, Москва обмежила свої військові позиції в інших місцях. 2023 року Росія нічого не зробила, коли її партнер Вірменія втратила Нагірний Карабах на користь Азербайджану. А наприкінці минулого року вона не змогла запобігти падінню сирійського президента Башара аль-Асада. Іншого ключового партнера Росії, Іран, б'ють Ізраїль і Сполучені Штати, тоді як Москва безпорадно стоїть осторонь. Росія все більше залежить від Китаю в плані доступу до закордонних ринків та товарів подвійного призначення, які підживлюють військові зусилля, але китайські прямі інвестиції та передача технологій були обмежені", - йдеться у статті.

Загалом, Росія витратила величезні ресурси на війну, яку вона не виграє. Сама Україна дуже далека від перемоги, але найбільші міста країни та більша частина її території залишаються поза досяжністю Кремля. Території, які Росії вдалося окупувати, не становлять життєво важливого мосту до Європи. Замість процвітаючих колоній це місця, спустошені злиднями та війною. За словами аналітиків, талант України до технологічних інновацій становить ще одну проблему для Кремля. У травні Україна організувала надзвичайну атаку на авіабази глибоко всередині Росії. У міру затягування війни українські збройні сили можуть піднести аналогічно сміливі сюрпризи.

Трамп нещодавно "змінив курс щодо України", пообіцявши постачання передового озброєння через НАТО і розкритикувавши Путіна за "безглузде затягування війни". Європа збільшує оборонні витрати, а "процвітаючі, сильні європейські країни продовжуватимуть підтримувати Київ" навіть у разі американського відступу. Трамп нещодавно "змінив курс щодо України", пообіцявши постачання передового озброєння через НАТО і розкритикувавши Путіна за "безглузде затягування війни". Європа збільшує оборонні витрати, а "процвітаючі, сильні європейські країни продовжуватимуть підтримувати Київ" навіть у разі американського відступу.

"Минулого тижня Трамп змінив курс щодо України. Він пообіцяв забезпечити країну передовим озброєнням через НАТО і розкритикував Путіна за безглузде затягування війни. Тим часом Європа витрачає більше на оборону, а держави-члени НАТО посилюють свою військову координацію. У малоймовірному випадку, якщо Сполучені Штати повністю відмовляться від України, Європа не піде їхнім шляхом. Процвітаючі, сильні європейські країни продовжуватимуть підтримувати Київ. І жодна велика європейська країна навряд чи скасує санкції або повернеться до довоєнного рівня торгівлі з Росією", – зазначають аналітики.

Водночас перед обличчям цього зростаючого тиску Путін не відступає. Вирішивши перемогти будь-якою ціною, він обрав підпорядкування російської економіки війні, спрямовуючи все більше ресурсів на виробництво матеріальних засобів. Аналітики звертають увагу на те, що через санкції, втрату європейського ринку та неефективність військових витрат російська економіка перебуває в стагнації, з високою інфляцією та дедалі нижчими темпами зростання. Кремль нещодавно визнав, що насувається рецесія. А кризи за межами Росії, такі як крах іранського уряду або глобальний економічний спад, могли б зробити ситуацію ще гіршою.

У статті також підкреслюється, що ці події можуть порушити рівновагу, яку Путін так ретельно культивував. Наразі росіяни далекі від повстання проти режиму, але вони можуть почати відвертатися від війни, відмовляючись йти до армії і публічно ставлячи під сумнів доцільність цього, здавалося б, безкінечного конфлікту.

"Улітку 2023 року ватажок найманців Євген Пригожин підняв невеликий заколот, відправивши колону танків у бік Москви, перш ніж укласти угоду з Путіним і, два місяці потому, загинути в авіакатастрофі, яка майже напевно була організована Кремлем. Солдати і ветерани, змучені та розчаровані війною, можуть бути серйознішим викликом для Путіна. З цієї причини Кремль згинався, аби задобрити їх грошима та привілеями. Ще одним потенційним джерелом руйнації є сама російська еліта. Хоча поки немає жодних ознак непокори серед залежних від уряду росіян, які командують багатством і владою, деякі можуть бути схильні до м’яких форм дисидентства, обережно натякаючи, що війну слід пом’якшити, уповільнити або завершити", – йдеться в статті.

За словами аналітиків, щоб придушити потенційні політичні загрози, Путін напевно подвоїв би ставки на війну, прощаючись зі своїм внутрішньополітичним балансуванням. Він міг би погодитися на тимчасові припинення вогню і на косметичну дипломатію, навіть на імітацію переговорного врегулювання, але він не може змиритися з простим фактом: що російські військові, згідно з його логікою, не досягли достатнього. Росія не контролює Україну, і будь-яке врегулювання, яке залишає Україну поза російським контролем — тобто Україну, вільну інтегруватися до Європи — дорівнюватиме поразці. На даний момент війна, яку Путін розпочав, щоб зупинити західний курс України, лише підштовхнула її до Заходу. Це залишається результатом, який Путін ніколи не прийме.

"Всередині Росії у Путіна багато варіантів. Він контролює інфраструктуру для масової мобілізації, включаючи служби безпеки та контрольовані державою ЗМІ. Він міг би розгорнути безжальну ідеологічну кампанію призову з суворими покараннями для тих, хто не бажає йти до армії. Якщо Путін досі утримувався від цього кроку, то не тому, що не бажає застосовувати примусову силу в Росії, а тому, що вагається зруйнувати спокій, який він так ретельно створював. Якби він відмовився від цієї рівноваги, Путін у підсумку вів би фанатичну війну в Україні, занурюючи Росію ще глибше і завдаючи ще більшої шкоди українському народу. Він був би безмежним як генералісимус за кордоном і як тиран удома. Таким чином, він міг би трансформувати мовчазну диктатуру в повноцінну, з похмурими політичними прерогативами диктатури та безмежними геополітичними апетитами диктатури", — додали аналітики.

Раніше повідомлялося, що у Трампа нагадали РФ про санкції "через 50 днів".

Теги за темою
Владимир Путин
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
В Кремле заявили о готовности Путина закончить войну в Украине: какое условие
Comments UA
2025-07-20T09:36:41Z
«В министерстве не было координации». Почему Умеров не справился, будет ли Шмыгаль эффективным преемником и какие изменения нужны - анализ от
Апостроф
2025-07-20T09:33:18Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Известный банк обновил приложение: какие бесплатные услуги теперь доступны
Хвиля
2025-07-20T08:45:49Z
Украинцам грозят штрафы за орехи: где запрещено собирать
Хвиля
2025-07-20T08:00:03Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Партизаны взорвали важный железнодорожный маршрут оккупантов под Тулой
Корреспондент
2025-07-20T09:39:39Z
Рунический гороскоп на 20 июля 2025: Близнецам – сила слова, Весам – гармония в сердце, а Скорпионам – очищение души
TSN
2025-07-20T08:48:30Z
Опровергли фейк РФ об "оккупации": где морпехи подняли флаг
Comments UA
2025-07-07T13:15:30Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Какие болезни может спровоцировать жаркая погода
UAToday
2025-07-20T09:00:55Z
Хулахуп для талии: крутить или не крутить? Разбираемся, действительно ли он помогает похудеть в животе
Знай
2025-07-20T06:51:17Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Как вывести жирное пятно - простые и действенные способы
Gazeta UA
2025-07-13T20:22:13Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Гуманитарная помощь для пенсионеров в Черкассах: какую поддержку оказывают пожилым людям
Политека
2025-07-20T09:30:59Z
Ретроградный Меркурий 2025: популярные приметы и предрассудки, в которые до сих пор верят
TSN
2025-07-20T09:09:41Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Скандал с поцелуем на большом экране: CEO Astronomer ушел в отставку
Comments UA
2025-07-20T09:24:30Z
Об "Океане Эльзы" сняли документальный фильм: группа объявила дату премьеры
ZN UA
2025-07-20T09:19:33Z
Генеральный директор Astronomer, обнимавшийся на концерте с коллегой, ушел в отставку
Лига
2025-07-20T09:12:45Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Гороскоп для всех знаков зодиака на 10 июля 2025 года
Корреспондент
2025-07-09T08:09:52Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
В Карпатах появились верблюды: одногорбые, умные и вообще не плюются
Комсомольская правда
2025-07-20T09:01:58Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Какие овощи и фрукты нельзя консервировать, но некоторые хозяйки заготавливают их на зиму
TSN
2025-07-20T08:18:37Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Нападение с лопатой: в Волынской области ранен сотрудник ТЦК. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-20T08:30:55Z
В Ровенской области столкнулись две машины: погибли три человека
Апостроф
2025-07-20T08:27:21Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Опубликована статистика боя Усик – Дюбуа
ZN UA
2025-07-20T08:51:34Z
Реал намерен продать игрока, который не оправдал ожиданий
Корреспондент
2025-07-20T08:48:10Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Боксирующий блогер Джейк Пол уверяет, что бой с Джошуа будет обязательно
Корреспондент
2025-07-20T08:45:44Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
"Повестка или нет?": Инвестор Ubisoft поинтересовался у Ива Гиймо, почему главным героем Assassin's Creed Shadows сделали темнокожего самурая
GameMag
2025-07-20T09:04:20Z
Самый большой живой организм на Земле является и самым старым: что выяснили ученые
Фокус
2025-07-20T08:36:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Двухколесный суперкар: создан уникальный мотоцикл Ferrari
Фокус
2025-07-20T07:27:34Z
Электрокары стали самыми популярными подержанными импортными авто в Украине
Корреспондент
2025-07-18T19:15:44Z
525-сильный зверь: в Украине заметили лимитированный заряженный пикап Ford за $120 000
Фокус
2025-07-18T12:00:27Z
Малахитовая ракета: старый 34-летний Mercedes W126 продают за $850 000
Фокус
2025-07-18T11:21:51Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z