MY.UAНовини
Удари по Москві і виколупування Путіна з бункера: Пономарьов – про те, чого чекати Росії від Трампа
Удари по Москві і виколупування Путіна з бункера: Пономарьов – про те, чого чекати Росії від Трампа

Удари по Москві і виколупування Путіна з бункера: Пономарьов – про те, чого чекати Росії від Трампа

Трамп помилився, запропонувавши Путіну багато й одразу, і тепер США готують демонстративну прочуханку, вважає Ілля Пономарьов.

На сайті Главред відбувся чат із російським опозиційним політиком, у минулому депутатом Державної думи Російської Федерації, єдиним, хто свого часу проголосував проти анексії Криму, Іллею Пономарьовим. Спілкуючись із читачами, він розповів, чим для Росії закінчиться ультиматум Трампа про 50 днів і що чекає на Путіна на 51-й день, якої помилки припустився Трамп і чи буде виколупувати Путіна з бункера, чи загрожують Росії удари західною зброєю по Москві й Пітеру, чому РФ б'є по житлових багатоповерхових будинках у Києві й не тільки, а також чи влаштують США прочуханку тим, хто купує нафту і газ у Росії.

Подаємо першу частину стенограми чату з Іллею Пономарьовим.

Дарій: З чим пов'язана кардинальна зміна риторики і дій Трампа щодо Росії та допомоги Україні? Ви перебуваєте в США, тому можете поділитися спостереженнями – наскільки американці, зокрема електорат Трампа, підтримують відновлення військової допомоги Україні?

Ілля Пономарьов: Американці підтримують Україну, але через дії не стільки Трампа, скільки людей навколо нього, всієї цієї публіки MAGA, спостерігалося певне зниження підтримки. Втім, навіть незважаючи на це, близько двох третин американців вважають, що боротьба України справедлива, і їй потрібно допомагати. Звичайно, такої позиції дотримується більше демократів, ніж республіканців, але навіть серед останніх чимало тих, хто підтримує Україну.

Для американців зовнішня політика ніколи не була ключовою темою – їх більше хвилюють питання економіки та міграції. Навіть тарифна політика Трампа хвилює людей у Штатах більше, ніж військова допомога Україні чи Ізраїлю – це для них другорядне.

Що стосується позиції Трампа, то насправді вона не змінювалася весь час, скільки він займається політикою. Позиція Трампа завжди була егоїстичною – і з позиції Америки, і з позиції його особистих інтересів. У цьому нічого не змінилося. Для Трампа зовнішня політика завжди була і залишається радше приводом для піару та маніпуляцій, ніж продуманою історією.

Якщо говорити про російсько-український трек, то Трамп завжди вважав, що примусити Путіна будь-що зробити неможливо, що він – пацан, гопник, який на тиск завжди відповідає розпальцюванням і в стилі "сам дурень". Тому Трамп наголошував, що потрібно не говорити про силу, а показувати її, а от риторика має бути максимально заспокійливою. На думку Трампа, сила має бути проявлена тоді, коли людина не чує, а спочатку потрібно просто наочно демонструвати наявність цієї сили і при цьому намагатися домовитися.

Трамп зробив помилку, коли запропонував Путіну занадто багато, вважає Пономарьов / Фото: facebook/DonaldTrump

Цей підхід Трампа протилежний підходу Байдена, який про силу говорив, але ніколи її не показував. Тому Москва ніколи не вірила в силу США за Байдена. Трамп неодноразово говорив під час виборчої кампанії і після перемоги, що, якби він був президентом, то 2022 року Путін би кордон України не перейшов. Думаю, Трамп у цьому має рацію, тому що Путін ставився до Байдена зневажливо, а Трамп для нього – це "мавпа з гранатою", яка може будь-якої миті її кинути, і ніщо її не зупинить, бо ця граната ядерна і дуже велика, а, відповідно, всім мало не здасться. Тому Путін набагато обережніший із Трампом.

Зараз дається взнаки тактична помилка Трампа: він запропонував Путіну надто багато й одразу, поквапився. Трамп виходив із того, що Путін сам хоче вискочити з цього конфлікту (і це чиста правда), тому запропонував йому настільки хороші умови, щоб Путін одразу погодився – і можна було б їхати за Нобелівською премією миру.

Цього не сталося з однієї просто причини: Путін, маючи ту саму гопницьку психологію, вважає, що, якщо йому щось дають на халяву, то треба просити ще більше, що дадуть більше, якщо тиснути і торгуватися. Саме цим Путін зараз і займається. Він упевнений, що завжди зможе повернутися до пропозицій Трампа. Путін спробує за літню кампанію віджати щось ще в України: якщо вийде – добре, якщо ні – він просто повернеться до того, що є.

До Трампа зрештою це дійшло, тому він і висунув ультиматум про 50 днів. Цей ультиматум не слабкий, а вельми реалістичний, оскільки за ці 50 днів потрібно не почати переговори, а закінчити. Трамп розраховує, що за залишок липня і серпень щось станеться, і до 1 вересня до чогось можна буде прийти.

Хоча мені здається, що Путін буде тягнути до кінця цього терміну, лише в останні дні почне зображати якийсь рух і на підставі цього попросить Трампа продовжити термін.

Дивіться відео, в якому Ілля Пономарьов розповів, чого чекати Росії і Путіну від Трампа, а також чому перемир'я не за горами:

Главред: Надаючи ці 50 днів Росії, Трамп, виходить, дозволив їй завершити її літню наступальну кампанію і захопити більше українських територій. Для чого, щоби що? Трамп таким чином дозволяє РФ зайняти більш вигідні переговорні позиції?

Ілля Пономарьов: Трамп не мислить у таких категоріях, тому що, по-перше, він не думає, по-друге, йому начхати на території – 10 км туди-сюди, йому абсолютно все одно.

Коли Трамп говорить про 50 днів, він думає виключно про те, що потрібно зібратися, поговорити, обговорити пропозиції, а на все це потрібен час. Скільки часу? Він вирішив, що до кінця літа – це хороший термін.

Упевнений, що у Трампа в голові немає думок про літню наступальну кампанію Росії. А от у Путіна – є. Власне, Путін цього і домагався. Цими затягуваннями-перетягуваннями він отримав можливість спробувати домогтися чогось іще на полі бою. "Чогось іще" – думаю, для Путіна це Суми. Принаймні на початку літньої кампанії він думав, що зможе якщо не захопити Суми, то хоча б узяти їх в облогу. Однак йому це не вдасться, і, зрештою, відкриття додаткової ділянки фронту в Сумській області Путіну відгукнеться, тому що сили розтягнулися і розосередилися.

Путін розраховував якщо не захопити Суми, то хоча б узяти їх в облогу, але йому це не вдасться, зазначив Пономарьов / Карта DeepState від 21 липня 2025 року

sima: Якими, на ваш погляд, будуть наслідки відновлення поставок американської зброї і зміни позиції Трампа – для України, для фронту, для Росії? Чи отримає Україна хоча б половину того, що зараз озвучується Трампом і західними ЗМІ?

Ілля Пономарьов: Це не має жодного значення. Значення мають поставки ППО, це важливо. А все інше озброєння, яке американці можуть поставити Україні, не зроблять погоди, оскільки стан справ на фронті визначається дронами.

Зараз у США докладається багато зусиль як по лінії офіційної влади України, так і через приватну ініціативу задля залучення грошей для нарощування виробництва дронів в Україні. Експорт Україною дронів – це не суперечливе завдання і це не скоротить кількість дронів в Україні, зате це збільшить кількість грошей, які будуть в Україні на виробництво безпілотників. Зараз українське виробництво недозавантажене, тому що цих грошей не вистачає. Нарощування виробництва дронів матиме принципове значення для ситуації на фронті.

Американці тут якраз серйозно відстають. Європейці, особливо данці, в цю історію активно вкладаються і допомагають Україні у виробництві дронів. Американці повільно розгойдуються, і в них є свої лінії опору, і вони зрештою розгойдаються. Ось це буде дійсно серйозно.

Georgiy: А що, на вашу думку, буде на 51-й день, після закінчення терміну, який Трамп дав Путіну, – ще "два тижні" чи, як сказав Грем, потрібно запитати у лідера Ірану про те, що буде? Трамп готовий діяти щодо Росії настільки ж рішуче, як і щодо іранського режиму аятолл?

Ілля Пономарьов: Ні, Трамп точно не буде діяти щодо Путіна так само, як діє щодо іранського режиму, на це точно розраховувати не треба. Росія – ядерна держава, тому ні бомбардувань, ні відправок загонів американських спецпризначенців для виколупування Путіна з бункера не буде.

На думку Іллі Пономарьова, Трамп не діятиме по відношенню до Путіна так само, як по відношенню до іранського режиму, але запровадження сильних санкцій цілком імовірне / Фото: kremlin.ru

А от сильні санкції можливі. Навіть 100% додаткових тарифів – це сильні санкції, якщо їх введуть. Щодо Китаю це навряд чи може статися, а от щодо Індії та Бразилії – цілком. Бразилію можуть вибрати для показової прочуханки, тому що да Сілва дуже антиамериканськи налаштований, ставиться до США без пієтету, і водночас будь-якої великої взаємозалежності в Америки з Бразилією немає. Обсяг торгівлі достатній, але не настільки, щоб санкції вплинули так само суттєво, як у випадку Китаю та Індії. Тому Бразилії можуть влаштувати демонстративну прочуханку.

Однак найімовірніший сценарій полягає в тому, що Путін десь на 40-й день почне зображати якісь рухи, і до 50-го дня створить видимість, що процес уже пішов, але потрібно почекати. І – дедлайн відсунеться. Якщо ж Путін з якоїсь причини (це малоймовірно) проігнорує ультиматум Трампа, санкції можуть бути введені.

ben_: Чи можна вважати запитання Трампа про удари по Москві і Пітеру, поставлене Зеленському, непрямим дозволом на такі удари? І якщо такі удари будуть завдаватися, то як це вплине на настрої в Росії, у Кремлі, що це змінить?

Ілля Пономарьов: Думаю, що удари по Москві і Пітеру не завдаватимуть західною зброєю. По-перше, наразі в України немає такої західної зброї, якою можна було б вдарити по Москві або Пітеру. По-друге, якщо така зброя в України з'явиться, то, найімовірніше, її буде передано з умовою – не бити нею по Москві.

Слава богу, в України зростають свої можливості здійснювати подібні удари: у неї є свої безпілотники і свої розробки ракет (крилатих і балістичних).

Україна має можливості завдавати ударів по Москві та Пітеру, зазначив Пономарьов / Фото: ua.depositphotos.com

Однак Москва дуже добре захищена. Ми в Україні, у публічній сфері, доволі зневажливо ставимося до російських систем ППО – мовляв, от у нас Patriot, а в них що там, С-300 і С-400. Але це серйозні системи, які нічим не поступаються Patriot. Москва традиційно добре захищена ППО, а про людей в інших містах російське керівництво не думає. Ефективність атак на Москву досить низька.

Для ефективних дій у Москві потрібно користуватися насамперед можливостями партизанського руху на російській території. Знаменита атака двох дронів на Кремль у травні 2023 року показала, що ця тактика є найефективнішою. Але тут уже вирішувати українському політичному і військовому керівництву.

Аркадій К.: Чи буде Росія нарощувати частоту і масштаб ракетно-дронових атак на Київ та інші міста, причому бити все частіше по житлових будинках, як це було в червні? Її ресурси дозволяють їй це?

Ілля Пономарьов: Інтенсивність ударів Росії по Україні буде наростати, я в цьому переконаний. Вона буде прямо пропорційна обсягам виробництва, тобто що виробили, тим і вдарили. Навряд чи до цього в Росії притримували якусь кількість дронів і ракет – просто виробляли менше. Зараз стали більше виробляти, тому стало більше атак.

Вибір цілей – це, безумовно, політичне рішення. А інтенсивність визначається суто технічними можливостями. Росія й надалі користуватиметься тією ж тактикою, що й зараз: один день бомблять одне місто, інший день – інше місто, тощо. Це розумно з точки зору подолання систем ППО. Тому так воно буде і далі.

Інтенсивність ударів Росії по Україні наростатиме, переконаний Ілля Пономарьов / Колаж: Главред, фото: ДержНС

Попри те, що в Україні багато хто думає, що ці атаки РФ спрямовані на цивільне населення, я вважаю, що в Росії просто байдуже ставляться до втрат серед цивільного населення. Вони вважають, що, якщо влучать у житловий будинок, ну і чорт із ним, буде додатковий ефект у вигляді залякування. Однак не думаю, що основне завдання – це залякування. Основне завдання – це створення у військово-політичного керівництва України відчуття марності подальшого опору. Вони прагнуть показати, що Росія все одно передавить ресурсом, що війну в довгу виграти не можна. А паралельно якщо від цього втомиться українське населення і почне тиснути на перших осіб, то чудово.

Главред: Тобто ви вважаєте, що російські удари по житловій забудові, зокрема, у Києві в червні цього року, коли російські безпілотники прямо влітали в багатоповерхові житлові будинки в столиці (є відео, які це підтверджують), були випадковістю? Чи це пояснюється "косоокістю" цих дронів, просто "похибкою"?

Ілля Пономарьов: Є кілька факторів.

Якби в Росії хотіли уникнути жертв серед українського мирного населення, вони б про це думали. А так, вони вважають, що, якщо раптом будуть жертви серед мирного населення, то це не те що не страшно, а навіть корисно.

Не думаю, що Росія цілеспрямовано б'є дронами по багатоповерхівках. Не хочу звучати занадто цинічно, але все-таки знаю, як думають у Росії: завдавати таких ударів просто комерційно неефективно – надто дорого здійснювати таку атаку. Витрати не відповідають можливому результату. У Росії думають через призму грошей. Тому я не можу припустити, що це робиться цілеспрямовано, особливо запуск крилатих ракет по житловому будинку.

У Кремлі вважають, що жертви серед цивільного населення України – це не страшно, а навіть корисно, зазначив Пономарьов / Фото: kremlin.ru

Настка: Китай пообіцяв посилити підтримку Росії після погроз Трампа ввести санкції. Як це пролонгує можливості Росії вести війну, чим саме Китай може допомогти, а також чи мотивує це США діяти жорсткіше щодо РФ і Путіна (адже "відірвати Росію від Китаю" американцям стане ще складніше)?

Ілля Пономарьов: Китайці – вкрай прагматичні і вкрай цинічні люди. Вони намагаються отримати максимум вигоди для себе із ситуації, що склалася. Буває ситуація цугцвангу, коли за будь-якої дії програєш, а буває навпаки – як не зроби, у будь-якому разі виграєш. Китай у будь-якому разі виграє, незалежно від того, програє Росія в цій війні чи виграє. За будь-якого розкладу у Китаю будуть переваги, якщо він не зробить якусь дурницю, наприклад, якщо він не в'яжеться в цей конфлікт безпосередньо. Однак не думаю, що китайці щось подібне зроблять. Вони сидять на березі Амура і чекають, коли повз них пропливуть трупи їхніх ворогів, які вважають себе партнерами Китаю.

Для Китаю важливо в процесі торгувати зі Сполученими Штатами (є питання і взаємної торгівлі, і технологічної залежності, і багато чого іншого). Але, з іншого боку, для нього важливо вчитися і готуватися до операції на Тайвані. На мою думку, там до гарячого конфлікту не дійде. Обидві сторони займатимуться підготовкою до війни, але потім, як у преферансі, всі розкриються і подивляться, що в кого є, а далі на основі цього домовляться.

У Тайвані дві практично рівновеликі партії: одна з них виступає за більшу інтеграцію з Китаєм, інша – за меншу. Зараз при владі антикитайська партія, але в якийсь момент прийде більш прокитайська, і в той момент Китай скаже, що в них 300 тисяч дронів, готових вилетіти на Тайвань хоч зараз, що він усе знає, вміє та інше. Китайці скажуть: якщо ви розумні люди і розумієте, що програєте, ми вам готові надати почесні умови для капітуляції. Думаю, там ситуація цим і закінчиться. Але для цього важливо підготуватися і наростити м'язи. І війна України з Росією Китаю в цьому дуже допомагає, перш за все, як точка для навчання.

Про персону: Ілля Пономарьов

Ілля Пономарьов – російський опозиційний політичний діяч, підприємець у галузі високих технологій. Депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го скликань (повноваження припинено достроково). Має громадянство України, розмовляє українською мовою. У серпні 2014 року був змушений залишити Росію, пише Вікіпедія.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Нидерланды заявили о своем вкладе в покупку Patriot
Корреспондент
2025-07-21T23:06:17Z
"ЕС нуждается в Турции": Эрдоган требует ускорить интеграцию
Корреспондент
2025-07-21T23:06:12Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
В Кремле заявили о готовности Путина закончить войну в Украине: какое условие
Comments UA
2025-07-20T09:36:41Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
В Киеве заметили людей со свастикой на одежде и флагах: что известно
Comments UA
2025-07-08T19:36:04Z
КАБы России попали в жилмассив Сум: есть раненые
Корреспондент
2025-07-21T22:18:29Z
В Херсоне из-за российских обстрелов повреждены церковь и театр
Корреспондент
2025-07-21T18:24:08Z
Российские войска продвинулись на нескольких направлениях: карты ISW
Апостроф
2025-07-08T05:42:17Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
В ВСУ заявили о восстановлении позиций в Запорожье
Корреспондент
2025-07-19T17:09:12Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Звезда "Шоу долгоносиков" Андриенко раскрыл сумму пенсии и какую надбавку получает: "Случилась проблема"
TSN
2025-07-21T15:33:32Z
Женщина с самыми большими в мире губами шокировала изменениями во внешности: как она выглядела "до" и "после"
TSN
2025-07-21T15:06:57Z
Wellboy признался, на кого из звездных певиц положил глаз
Апостроф
2025-07-16T14:36:06Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
"Главная ведьма Украины" рассказала, как занималась любовью со священником из Лавры
Фокус
2025-07-15T11:00:40Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Как вывести жирное пятно - простые и действенные способы
Gazeta UA
2025-07-13T20:22:13Z
Противораковые препараты остановили симптомы деменции - исследование
Корреспондент
2025-07-21T19:45:57Z
Какой напиток лучше пить утром: диетологи назвали два популярных напитка, которые вредят желудку, если их употреблять натощак
TSN
2025-07-21T15:33:45Z
Как заставить помидоры покраснеть: действенные способы
Gazeta UA
2025-07-21T15:33:32Z
Пенсионер заразился бубонной чумой от своего кота: как это случилось
TSN
2025-07-21T15:18:44Z
Как правильно просыпаться, чтобы не терять возможности в жизни: секреты богачей
TSN
2025-07-21T15:06:32Z
Бессонница исчезнет навсегда: стало известно об уникальном напитке для идеального сна
Comments UA
2025-07-21T14:45:00Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Гороскоп для всех знаков зодиака на 10 июля 2025 года
Корреспондент
2025-07-09T08:09:52Z
Шампанское» из чернобровцев: не только интересно, но и очень вкусно
TSN
2025-07-21T15:33:14Z
Гороскоп на 21 июля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиак9
UAToday
2025-07-21T15:30:14Z
Быстрая стирка: что можно постирать за 15-20 минут, а что категорически запрещено класть в барабан
TSN
2025-07-21T15:06:28Z
"С ноткой любви": Клопотенко показал, как приготовить нетрадиционный квас
Апостроф
2025-07-21T15:06:11Z
Гороскоп на 22 июля: избегайте сомнительных сделок
Новости Украины
2025-07-21T15:03:45Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Доплаты к пенсии: на какую сумму могут рассчитывать пенсионеры в 70 лет
Знай
2025-07-16T18:07:28Z
РФ может потерять 19 млрд долларов доходов из-за потолка цен на нефть
Корреспондент
2025-07-21T19:03:41Z
Китай сократил закупки российской пшеницы в 16 раз
Корреспондент
2025-07-21T17:27:45Z
Из-за новых налогов для добытчиков без работы могут остаться десятки тысяч человек – глава Федерации
Апостроф
2025-07-16T15:57:45Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
БПЛА атаковали военный аэродром в РФ - росСМИ
Корреспондент
2025-07-21T21:06:17Z
Канада выделит 15 млн долларов на ремонт украинских танков Leopard 2
Корреспондент
2025-07-21T19:39:29Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
В жизнь ворвутся проблемы и потеряете счастье: что нельзя делать 17 июля, приметы
GlavRed
2025-07-16T14:28:42Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Лидер Брентфорда стал новичком Манчестер Юнайтед
Корреспондент
2025-07-21T20:21:37Z
Шовковский объявил, какие футболисты пропустят начало Лиги чемпионов
Корреспондент
2025-07-21T18:39:40Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
FAVBET заплатил 4,37 млрд грн налогов за первое полугодие 2025 года
Bin UA
2025-07-21T18:08:20Z
Усик не остался равнодушным и поблагодарил зрителей за поддержку
Корреспондент
2025-07-21T17:21:40Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Отравление в ресторане Кацурина: у 45 человек выявлен сальмонеллез
Корреспондент
2025-07-21T23:24:10Z
В России из-за БПЛА повреждена железная дорога, 75 поездов задерживаются
Корреспондент
2025-07-21T19:21:59Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
"Вагнеровцы" расстреляли 11 человек на шахте в Африке - СМИ
Корреспондент
2025-07-19T07:54:50Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Японские компании объединились для создания спасательного робота
Корреспондент
2025-07-21T18:42:40Z
Samsung представила бюджетный Galaxy F36
Корреспондент
2025-07-21T17:00:00Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
Умный туалет: о качестве вашего кала можно будет узнать в смартфоне
TSN
2025-07-21T15:18:11Z
У США створюють нову картоплю з генетичною стійкістю до фітофторозу
AgroNews
2025-07-21T15:06:14Z
Китайская BYD подтвердила запуск конкурента Bentley и Ferrari в Европе
Корреспондент
2025-07-21T18:30:40Z
На таком катался Американский жиголо. В Украине заметили изысканный ретро-спорткар
Telegraf
2025-07-21T14:18:57Z
Важно знать всем водителям: за какие нарушения с номерными знаками могут оштрафовать
Comments UA
2025-07-21T14:06:49Z
Бешеный спрос: подержанные электрокроссоверы Xiaomi стали дороже новых
Фокус
2025-07-21T10:57:50Z
В Украину завозят больше легковых автомобилей: какие авто выбирают украинцы
Comments UA
2025-07-21T10:27:04Z
Назвали бестселлеры новых легковушек на рынке - рейтинг
Gazeta UA
2025-07-21T10:03:36Z
Настоящий эксклюзив: в Украину привезли очень редкий спорткар Porsche на 500 сил
Фокус
2025-07-21T10:00:48Z
Двухколесный суперкар: создан уникальный мотоцикл Ferrari
Фокус
2025-07-20T07:27:34Z
Электрокары стали самыми популярными подержанными импортными авто в Украине
Корреспондент
2025-07-18T19:15:44Z