MY.UAНовини
Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 14—16 липня 2025 року — резюме 
Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 14—16 липня 2025 року — резюме 

Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 14—16 липня 2025 року — резюме 

Висвітлення основних тем тижня, представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях, прояви політичного піару та російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні, порушення основних стандартів інформаційної журналістики — стисло.

Телемарафон «Єдині новини» стартував 24 лютого 2022 року. «Детектор медіа» почав моніторити телемарафон 21 березня того ж року за такою методологією. У січні цього року «Детектор медіа» уточнив і доповнив цю методологію, відповідно до зауважень і побажань від редакцій учасників телемарафону. Автор моніторингу — Ігор Куляс, медіатренер та автор основної методології моніторингових досліджень «Детектора медіа».

З березня 2022-го по вересень 2024 року у фокусі уваги моніторингу були фіксація й аналіз ефірних сіток різних каналів, основний контент, який продукували редакції (сюжети, прямі ввімкнення, гостьові студії), порушення стандартів інформаційної журналістики учасниками телемарафону, прояви політичного піару, представлення в ефірі різних парламентських фракцій і депутатських груп, російські наративи й токсичні медійні персонажі в ефірі марафону, замовчані телемарафоном події та теми.

21 травня 2024 року Перший канал Суспільного вийшов із телемарафону й вирушив у самостійне плавання 24/7. Для моніторингу ця зміна не є принциповою. Робота інформаційної редакції Суспільного мовника оцінюється так само як і раніше. Методологія оцінки ефірного продукту Суспільного мовника залишається такою ж, як до телемарафону.

З жовтня 2024 року моніторинг телемарафону змінив формат. Тепер його основу становить аналіз висвітлення головних суспільно важливих тем у марафоні та — для порівняння — на Першому каналі Суспільного. Відстежується висвітлення учасниками телемарафону головних тем кожного дня й тижня, представлення народних депутатів різних фракцій / депгруп в ефірі каналів, як і раніше, прояви політичного піару у формі сюжету або ж гостьової студії, наявність токсичних медіаперсонажів і російських наративів. Детальніше про новий формат моніторингу читайте тут.

Резюме моніторингових звітів читайте тут. Повний огляд звітних днів — тут.

Вступ

14—16 липня найвищою інтенсивність боїв була на Покровському напрямку, високою — на Лиманському, Новопавлівському і Північно-Слобожанському. Телемарафон максимум уваги приділив Покровському напрямку, ще Лиманському і Новопавлівському, мало уваги приділили Північно-Слобожанському. В ефірі Першого каналу Суспільного найбільше уваги в ці дні приділили Покровському, Новопавлівському і Південно-Слобожанському напрямкам, мало уваги приділили Лиманському.

У зовнішньополітичній тематиці в ці дні Трамп пообіцяв Україні зброю, яку мають оплачувати країни НАТО, і оголосив Путіну 50-денний ультиматум. У телемарафоні цю тематику висвітлювали різні канали по-різному. Перший канал Суспільного цю тематику висвітлював системно й організовував щодня широке й різнобічне експертне обговорення.

Ключову внутрішньополітичну тему цих днів — зміна уряду — телемарафон висвітлював однобічно, з позицій влади. На Першому каналі Суспільного щодня обговорювали цю тематику як із політиками з різних таборів, так і з різнопрофільними експертами.

Переслідування ДБР керівника ЦПК Шабуніна телемарафон висвітлював уривками й часто незбалансовано, Перший канал Суспільного давав якісну і збалансовану картину в цій темі.

У звітні дні сталися ворожі атаки з загиблими і великою кількістю поранених по Добропіллю на Донеччині 16 липня, по Златополю на Харківщині 14 липня, 16 липня сталася наймасованіша атака по Кривому Рогу. Ці події Перший канал Суспільного висвітлював повніше й оперативніше за телемарафон, завдяки прямим ввімкненням власних кореспондентів.

У звітні дні в телемарафоні традиційно було найбільше грубих порушень стандартів достовірності й відокремлення фактів від думок. Цього разу траплялися також грубі порушення стандартів балансу думок і оперативності. В ефірах Першого каналу Суспільного в ці дні найбільше грубо порушували стандарти достовірності й повноти інформації.

Протягом тижня 14—20 липня у гостьових студіях телемарафону традиційно було повне домінування гостей-нардепів від «Слуги народу». Представників «Голосу» та «Європейської солідарності» в телемарафон не запрошували. В ефірах Першого каналу Суспільного цього тижня представники опозиційних фракцій сумарно переважали представників владної.

14—16 липня у телемарафоні найбільше проявів політичного піару було в ефірах каналу «Рада». В ефірі Першого каналу Суспільного в ці дні проявів політичного піару не було.

1. Висвітлення основних тем тижня

СИТУАЦІЯ НА РІЗНИХ ДІЛЯНКАХ ФРОНТУ:

У звітні три дні, за інформацією Генштабу, найвищою залишалася інтенсивність боїв на Покровському напрямку (від 51 до 60 боєзіткнень на добу). Наступними за інтенсивністю були у ці дні Лиманський і Новопавлівський (обидва — від 22 до 27 боєзіткнень). Від 20 до 21 боєзіткнення було на Північно-Слобожанському напрямку. Періодично інтенсивність боїв перевищувала 10 боєзіткнень на добу ще на Південно-Слобожанському, Сіверському і Торецькому напрямках. На інших напрямках фронту інтенсивність боїв була відчутно нижчою.

У телемарафоні редакції сукупно найбільше уваги приділили Покровському напрямку (було 11 обговорень з гостями в студії, репортажний сюжет і пряме ввімкнення звідти). Достатню увагу приділили також Лиманському і Новопавлівському напрямкам (з обидвох було по фронтовому репортажу і по 5 обговорень з гостями). З найактивніших напрямків фронту мало уваги приділили Північно-Слобожанському (було лише 2 обговорення з гостями). У звітні дні найбільше уваги фронту, ще й доволі системно, приділяли канали «1+1» і ICTV з СТБ. Обговорювати ситуацію на фронті в гості учасники телемарафону найчастіше в ці дні кликали військових-фронтовиків (19 разів), речників різних підрозділів Сил оборони запрошували на ефіри 9 разів, експертів запросили лише 2 рази. Дуже активно працювали в ці дні воєнкори: по два фронтових репортажних сюжети й по одному прямому ввімкненню зробили в ці дні канали «1+1» і ICTV з СТБ, 3 репортажних сюжети зробили на «Інтері», ще один — на «Раді».

В ефірі Першого каналу Суспільного у звітні дні найбільше уваги приділили Покровському (було 6 обговорень з гостями), Новопавлівському (5 обговорень) і Південно-Слобожанському (теж 5 обговорень) напрямкам, з 4 гостями обговорювали ситуацію на Північно-Слобожанському напрямку і зробили звідти репортажний сюжет. З найактивніших напрямків фронту чомусь мало уваги приділили Лиманському (було лише 2 обговорення). Говорити про фронт у гості в ці дні найчастіше кликали речників різних підрозділів Сил оборони (11 разів), військових-фронтовиків запросили 7 разів, експертів — 5. З фронту в ці дні був один репортажний сюжет.

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ТА СВІТОВА ПОЛІТИКА:

Безумовно, головними взаємопов’язаними зовнішньополітичними новинами цих днів була зміна риторики президента США Дональда Трампа щодо Росії та Путіна, обіцянки зброї Україні, домовленість між США і НАТО про закупівлю країнами Альянсу зброї для України в США, заяві окремих країн НАТО з цього приводу і 50-денний ультиматум Трампа Росії.

В телемарафоні всю цю тематику висвітлювали нерівномірно, одні канали (зокрема «Ми — Україна» і «Рада») приділяли їй більше уваги, інші — менше. Натомість Перший канал Суспільного постійно тримав цю тематику в фокусі уваги й щодня влаштовував широке та всебічне експертне обговорення як політичних аспектів, так і суто військових.

У ці ж дні в Євросоюзі ніяк не могли домовитися щодо 18-го пакету санкцій проти Росії через блокування Словаччиною і Мальтою. Цю тему телемарафон висвітлював дуже побіжно, частина учасників телемарафону (зокрема ICTV та СТБ і «Рада») часом взагалі про неї не згадували, натомість Перший канал Суспільного організував і якісне репортажне висвітлення прямими ввімкненнями власної кореспондентки з Брюсселя, так і широке експертне обговорення.

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА:

У звітні дні у внутрішньополітичній тематиці домінували дві «серіальні» теми — зміна Кабінету міністрів і кримінальне переслідування ДБР керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Попри те, що за новий Кабмін Верховна Рада голосувала 17 липня, про його майбутній склад було відомо в попередні дні (які якраз і потрапили в моніторинг).

В ефірах учасників телемарафону цю тему спочатку висвітлювали побіжно, згодом почали їй приділяти певну увагу. Щоправда, в обговореннях персоналій домінували представники владної фракції партії «Слуга народу», а в якості експертів часто виступали радники керівника Офісу президента. Тож говорити про якийсь баланс у висвітленні цієї теми не доводилося. Перший канал Суспільного, крім якісного репортажного висвітлення подій, в усі ці дні організовував, по-перше, широке обговорення теми політиками — нардепами з різних політичних сил, по-друге, широке експертне обговорення, як підсумків роботи уряду Шмигаля, так і прогнозів щодо ефективності майбутнього уряду Свириденко і окремих кандидатів на міністерства.

Справу Шабуніна телемарафон висвітлював, я би сказав, хаотично. Одні канали приділяли їй увагу, інші (як-от «Рада») повністю ігнорували. ІCТV з СТБ то ігнорували події в темі взагалі, а то навпаки подавали їх майже цілком збалансовано. «1+1» то подавали тему вкрай однобічно з позицій ДБР, а то висвітлювали збалансовано. Утім, в телемарафоні цій темі серйозної експертизи не робили. В ефірі Першого каналу Суспільного тему висвітлювали ретельно, збалансовано і з експертними оцінками. Крім того, в розмовній студії говорили про цю справу з самим Віталієм Шабуніним.

НАСЛІДКИ ВОРОЖИХ ОБСТРІЛІВ І БОМБАРДУВАНЬ ЦИВІЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ:

З ворожих обстрілів цивільних об’єктів у звітні дні найгіршими за наслідками були влучання КАБом у супермаркет у Добропіллі на Донеччині 16 липня (2 загиблих і 27 поранених), атака дронами по Златополю на Харківщині 14 липня (одна загибла і 10 поранених). 16 липня сталася і наймасовіша ракетно-дронова атака по критичній інфраструктурі Кривого Рогу, що призвело до масштабних відімкнень електрики в місті. Більшість з цих подій набагато повніше й оперативніше за телемарафон висвітлював Перший канал Суспільного, завдяки якісній роботі власних кореспондентів з місць подій.

Теми й події, які не згадували в ефірі телемарафону, але згадували в ефірі Першого каналу Суспільного:

  • Комісія з проведення конкурсу на посаду директора БЕБ відмовилася змінювати переможця конкурсу і поверне уряду лист (14 липня).
  • Мер латвійського міста отримав поранення під час російського обстрілу України (16 липня).

Не повідомляли ні в марафоні, ні в ефірі Першого каналу Суспільного:

  • У Києві студенти протестували проти ймовірного призначення Вітренка міністром освіти і науки (14 липня).
  • ДБР відкрило провадження щодо побиття чоловіка працівниками ТЦК у Миколаєві (16 липня).

2. Порушення стандартів інформаційної журналістики 14—16 липня

Згадано лише найбільш грубі порушення стандартів лише в матеріалах по основних темах.

Телемарафон:

В ефірах каналу «1+1» стандарт достовірності найчастіше порушували суто абстрактними псевдопосиланнями. Найбільше порушень стандарту точності були невідповідностями картинки й тексту в БЗ. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були емоційними оцінками журналістів у новинах. Було грубе порушення стандарту думок в темі про підозру, висунуту ДБР керівнику ЦПК Шабуніну. По суті дали ДБР трибуну для аргументації, а от про позицію самого Шабуніна в справі при цьому так і не повідомили. Найбільше порушень стандарту доступності подачі інформації були слова, незрозумілі значній частині аудиторії.

В ефірах каналів ICTV та СТБ найбільше грубих порушень стандарту достовірності були поданням інформації без будь-яких посилань на джерела. Чимало було й узагальнених розмитих псевдопосилань на авторство суб’єктивних думок. Стандарт точності порушували невідповідностями між картинкою і текстом у БЗ і прямих ввімкненнях. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційними оцінками журналістів у новинах. Найбільше грубих порушень стандарту повноти інформації були відсутністю повноцінних відповідей на класичне репортажне запитання «де?». Було грубе порушення стандарту оперативності.

В ефірах каналу «Інтер» стандарт достовірності порушували узагальненими розмитими псевдопосиланнями на авторство суб’єктивних думок. Стандарт точності порушували невідповідностями картинки й тексту. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були емоційними оцінками журналістів у новинах і в новинних елементах гостьових студій.

В ефірах каналу «Рада» найбільше грубих порушень стандарту достовірності були суто абстрактними псевдопосиланнями. Стандарт точності найбільше порушували невідповідностями між картинкою і текстом. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були неавторизованими міркуваннями ведучих гостьових студій. Найбільше порушень стандарту повноти інформації були неповними представленнями гостей-експертів. Найбільше грубих порушень стандарту доступності подачі інформації були вживанням слів, незрозумілих значній частині аудиторії. Були грубі порушення стандарту оперативності.

В ефірах каналу «Ми — Україна» найбільше грубих порушень стандарту точності були суто фактичні помилки. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були емоційними оцінками журналістів у новинах. Найбільше порушень стандарту повноти інформації були повною відсутністю інтершуму на відео в БЗ і оглядових сюжетах. Також багато разів неповно представляли експертів. Було грубе порушення стандарту балансу думок у повідомленні про обрання запобіжного заходу голові ЦПК Шабуніну. І було грубе порушення стандарту оперативності.

Перший канал Суспільного

Грубих порушень стандарту достовірності в ці дні на каналі було дуже багато. Найбільше — суто абстрактних псевдопосилань. Чимало було й узагальнених розмитих псевдопосилань на авторство суб’єктивних думок. Найбільше порушень стандарту точності були пов’язані з невідповідним «ілюструванням» розмов із військовими й воєнними експертами. Найбільше ж грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були зайвими в новинах маркерами авторизації і посилення уваги. Більшістю грубих порушень стандарту повноти інформації були недостатні представлення гостей-експертів. В одному випадку незбалансовано обговорювали тему зміни уряду. Найбільше грубих порушень стандарту доступності подачі інформації були пов’язані з показом скриншотів, які неможливо прочитати з екрана.

3. Представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях 14—20 липня

Депутати у телемарафоні:

Протягом звітного тижня народних депутатів у телемарафон запрошували 18 разів (попереднього тижня було 14 запрошень). Як і завжди, в ефірі телемарафону абсолютно домінували представники владної фракції партії «Слуга народу», цього разу вони отримали 13 запрошень, що склало понад 72% від усіх «депутатських» студій тижня, а з урахуванням ще двох запрошень формально позафракційного першого віцеспікера Олександра Корнієнка, делегованого владною фракцією, — більш як 83%. Крім «слуг» і Корнієнка, в ефір телемарафону двічі запросили представників «Батьківщини» (традиційно це були Сергій Євтушок і Михайло Цимбалюк), раз запросили представницю депгрупи «За майбутнє» (традиційно Ірина Констанкевич). Представників опозиційних фракцій «Голосу» та «Європейської солідарності» цього тижня у марафон не кликали. Знову-таки «плюралізм» (у вигляді представників «Батьківщини» і «За майбутнє») був лише в ефірі каналу «Рада». Інші канали запрошували лише представників владної фракції або ж делегованого владною фракцією першого віцеспікера.

По два рази в телемарафоні побували цього тижня перший віцеспікер Корнієнко, «слуги народу» Єгор Чернєв, Олексій Леонов і Олена Шуляк. Усі інші нардепи були в гостях телемарафону по одному разу.

Офіс президента цього тижня по три рази в ефірі представляли радник керівника ОП Сергій Лещенко (двічі на «Раді», ще один раз на «Інтері», сумарно мав в ефірі 41 хвилину) і уповноважений президента з питань санкційної політики Владислав Власюк (на каналах «1+1», «Рада» і «Ми — Україна» сумарно мав 33 хвилини ефіру). Двічі в телемарафон запрошували радника керівника ОП Михайла Подоляка (на каналах «Рада» і «Ми — Україна», сумарно був в ефірі телемарафону 47 хвилин). Раз на «Інтері» побувала заступниця керівника ОП Ірина Мудра, причому як гостя програми «Ньюзмейкер» (хоча жодного разу ньюзмейкеркою не є), а в ефірі була 28 хвилин. Сумарно ж Офіс президента протягом звітного тижня був представлений в гостьовому ефірі телемарафону протягом 2 годин 29 хвилин (попереднього тижня була 1 година і 31 хвилина).

Депутати на Першому каналі Суспільного:

В ефірі Суспільного протягом звітного тижня побували 35 народних депутатів (попереднього тижня гостей-депутатів було 21). Цього разу представники опозиційних фракцій переважали представників влади. Загалом було 13 представників «Слуги народу» і 21 представник парламентської опозиції («Голос» — 12 депутатів, «Європейська солідарність» — 7, «Батьківщина» — 2). 18 липня в дискусійну студію з Вадимом Івченком з «Батьківщини» і Соломією Бобровською з «Голосу» «запрошували також фракцію “Слуга народу”, представників, на жаль, всі, до кого ми звернулись, нам відмовили» (а обговорювали кадрові рішення Зеленського, зокрема призначення Умєрова на РНБО).

Три рази в ефірі каналу побувала представниця «Голосу» Юлія Сірко, двічі гостювали на каналі «слуги народу» Василь Мокан і Богдан Кицак, Ніна Южаніна з «Європейської солідарності», Соломія Бобровська і Ярослав Юрчишин з «Голосу». Всі решта нардепів побували в ефірі каналу по одному разу.

4. Прояви політичного і бізнесового піару 14—16 липня

Протягом трьох проаналізованих днів у телемарафоні я зафіксував 19 проявів політичного піару: 9 проявів на каналі «Рада», 5 — на ICTV та СТБ, 3 — на «Інтері», 2 — на «Ми — Україна». В ефірах каналу «1+1» проявів піару не було. Найбільшими бенефіціарами позитивного піару були керівник Офісу президента Андрій Єрмак (8 позитивних згадок на трьох різних каналах) і сам президент Володимир Зеленський (5 позитивних згадок на двох каналах). Негативний політичний піар був один. Негативною була згадка про керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

В ефірі Першого каналу Суспільного проявів піару у звітні дні не було.

5. Російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні 14—16 липня

Російських пропагандистських наративів в ефірах телемарафону і Першого каналу Суспільного протягом звітних днів тижня не було. Як і завжди, ефіри «Інтера» і «Ради» вели токсичні ведучі цих каналів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Украину сотрясли акции протеста
Корреспондент
2025-07-22T20:15:02Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Итоги 23.07: Зависимые НАБУ и САП и встреча с РФ
Корреспондент
2025-07-24T03:57:56Z
В Брюсселе украинцы выразили солидарность с протестами в Украине
Корреспондент
2025-07-24T03:48:14Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
Зеленский утвердил закон против независимости НАБУ и САП, несмотря на предупреждения ЕС
Европейская правда
2025-07-22T23:09:08Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
Как российским ДРГ удалось прорваться к Покровску: почему уже вырисовывается котел
Comments UA
2025-07-24T03:45:43Z
За 289 км от Киева: что рассказали жители приграничья, которые видят Россию с окна
TSN
2025-07-24T03:36:21Z
В сердце Украины заметили пушистых "гостей": они способны нападать на людей
Telegraf
2025-07-15T22:31:21Z
В ВСУ заявили о восстановлении позиций в Запорожье
Корреспондент
2025-07-19T17:09:12Z
Партизаны взорвали важный железнодорожный маршрут оккупантов под Тулой
Корреспондент
2025-07-20T09:39:39Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
"Главная ведьма Украины" рассказала, как занималась любовью со священником из Лавры
Фокус
2025-07-15T11:00:40Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Ангел-хранитель Киану Ривз в трейлере фильма "Удача"
GameMag
2025-07-23T18:37:25Z
Брус Уиллис больше не говорит и не ходит: тяжелое состояние звезды
Comments UA
2025-07-23T16:27:46Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Въезд в США обрастает налогом в $250: как новый сбор усложнит въезд иностранцам
UAToday
2025-07-22T16:06:01Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
Не оладьями едиными: как приготовить тонкие блины из кабачков
Telegraf
2025-07-24T03:18:54Z
Гороскоп на сегодня 24 июля: расходы Тельцов, ошибки Дев и споры Весов
Знай
2025-07-24T01:51:18Z
День ангела 24 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-23T21:18:29Z
Эти фрукты просто находка этим летом: что обязательно надо покупать и есть
Comments UA
2025-07-23T21:15:05Z
Секрет на дне банки: как приготовить хрустящие маринованные огурцы без кипячения - рецепт, покоривший YouTube
Знай
2025-07-23T19:51:27Z
Лишь два стакана в день этого сока нормализует высокое артериальное давление
Comments UA
2025-07-23T17:06:12Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Как заставить помидоры покраснеть: действенные способы
Gazeta UA
2025-07-21T15:33:32Z
Что происходит с телом, если ежедневно просыпаться в 5 утра и действительно ли это полезно
Знай
2025-07-24T03:51:20Z
Спасет от ряда хронических заболеваний: врачи назвали ягоду, которая снимает воспаление
Знай
2025-07-24T02:51:58Z
Как вывести жирное пятно - простые и действенные способы
Gazeta UA
2025-07-13T20:22:13Z
Как начать тренироваться утром, если вы не "жаворонок"
Gazeta UA
2025-07-23T21:42:35Z
Как витамин D помогает похудеть, укрепить иммунитет и остановить депрессию
Знай
2025-07-23T20:51:26Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
Какой церковный праздник 24 июля: главные приметы и запреты дня
Comments UA
2025-07-24T03:27:55Z
Обещали ветеранам – забрали себе: руководство МВД "раздерибанило" служебные квартиры
Знай
2025-07-24T03:21:57Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
В жизнь ворвутся проблемы и потеряете счастье: что нельзя делать 17 июля, приметы
GlavRed
2025-07-16T14:28:42Z
В Черкассах тренер проиграла в казино 1,35 млн грн, собранных на поездку детей в Грузию
Фокус
2025-07-17T20:57:44Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Россияне сообщают о взрывах в Подмосковье
Корреспондент
2025-07-18T03:45:47Z
РФ ударила "шахедами" по центру Одессы: на "Привозе" масштабный пожар
Фокус
2025-07-24T03:48:21Z
Россия ударила ракетами по Черкассам. В Одессе горит рынок "Привоз" – фото, видео
Лига
2025-07-24T03:45:50Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
В Северном море нашли британский корабль, затонувший в Первую мировую
Корреспондент
2025-07-22T03:39:45Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Экс-звезда Манчестер Юнайтед продолжит выступать в Чемпионшипе
Корреспондент
2025-07-24T03:27:06Z
Украинская чемпионка мира по фехтованию Харькова отказалась от совместного фото с россиянином на пьедестале
ZN UA
2025-07-23T22:06:11Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Фирмино-космополит: экс-форвард Ливерпуля и Аль-Ахли переходит в Катар
Корреспондент
2025-07-23T22:03:42Z
Вест Хэм может пригласить Судакова из Шахтера
Корреспондент
2025-07-23T21:30:47Z
Сметанина назначена и.о. генерального директора Укроборонпрома
Корреспондент
2025-07-22T19:18:36Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Доплаты к пенсии: на какую сумму могут рассчитывать пенсионеры в 70 лет
Знай
2025-07-16T18:07:28Z
Способ выплаты пенсии: можно ли его изменить
ZN UA
2025-07-24T03:42:27Z
Бедность нужно доказать: правительство запускает масштабную проверку соцвыплат – кому отменят
Знай
2025-07-24T03:36:01Z
Из-за новых налогов для добытчиков без работы могут остаться десятки тысяч человек – глава Федерации
Апостроф
2025-07-16T15:57:45Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
"Никакой повестки": Lollipop Chainsaw 2 находится в разработке — обещают черный юмор и отсутствие цензуры
GameMag
2025-07-24T03:03:59Z
Посетите сектор А-0: 10-минутная демонстрация геймплея хоррора Cronos: The New Dawn от создателей ремейка Silent Hill 2
GameMag
2025-07-24T02:03:00Z
Не время для повышения цены: Стоимость The Outer Worlds 2 перманентно опустилась на 10 долларов — решение Microsoft
GameMag
2025-07-24T00:36:38Z
Непонятный огненный шар заметили в небе над Ровно: что это было
Telegraf
2025-07-23T22:30:28Z
Бюджетный телефон Samsung с хорошей камерой: появились характеристики Galaxy A17 5G
Фокус
2025-07-23T19:00:20Z
Древние экотехнологии: финикийцы создали гидравлическую известковую штукатурку 2700 лет назад
Фокус
2025-07-23T18:51:33Z
Датамайнеры: Battlefield 6 выйдет 10 октября
GameMag
2025-07-23T18:42:20Z
Ford Mustang Mach-E после трех лет — 400 тыс. км пробега, 92% ресурса батареи и $8700 экономии на топливе
ITC
2025-07-23T17:24:57Z
С навигацией и запасом хода 70 км: в продажу поступает лучший электроскутер Honda
Фокус
2025-07-23T13:30:49Z
Маленький Ferrari: на аукцион выставили раритетный FIAT за $300 000
Фокус
2025-07-23T11:00:37Z
Маленькая 280-сильная ракета: презентован самый быстрый Opel
Фокус
2025-07-23T09:21:54Z
Экипаж не нужен: в Китае показали роботизированный танк, способный сбивать БПЛА
Фокус
2025-07-23T09:21:52Z
Полный привод в Škoda Kodiaq: ключевые преимущества и технические характеристики
Gazeta UA
2025-07-23T09:09:50Z
Трещина на лобовом стекле автомобиля: штраф или лишение водительских прав
Знай
2025-07-22T23:30:00Z
В Китае подержанные Xiaomi YU7 перепродают дороже официальной цены
Корреспондент
2025-07-22T20:33:49Z
Ошибка, которая сжигает автомобильную электронику: как не уничтожить авто во время зарядки АКБ
UAToday
2025-07-22T16:06:16Z