MY.UAНовини
ШІ, що вирішує за нас. Як соцмережі змінюються під впливом штучного інтелекту
ШІ, що вирішує за нас. Як соцмережі змінюються під впливом штучного інтелекту

ШІ, що вирішує за нас. Як соцмережі змінюються під впливом штучного інтелекту

Створені як платформи для об’єднання однодумців і спілкування, соціальні мережі під впливом ШІ перетворюються на системи, в яких приватність і свобода вибору підпорядковуються машинній логіці.

Штучний інтелект фундаментально змінює спосіб управління контентом і саму суть найбільших соціальних мереж. Ці сервіси все активніше запроваджують ШІ у своїй роботі, і це не лише автоматизована модерація та перевірка фактів, але й відбір контенту, що базується на роботі ШІ-алгоритмів.

Нещодавно Meta запустила власний ШІ-інструмент Meta AI, який мав би допомогти у взаємодії з соцмережею. Проте його використання як «класичного» ШІ-чатбота призвело до нових етичних дилем і порушень приватності — публікації листувань із цим сервісом, чого більшість людей не очікувала. Материнська компанія Facebook пішла далі й стала створювати ШІ-друзів — чатботів, які ініціюють спілкування та потрібні для того, аби боротися з «епідемією самотності» серед користувачів соцмереж.

Виглядає так, що використання штучного інтелекту в соцмережах змінює їхню початкову ідею як платформ, що об’єднували цікавих людей і допомагали у їхньому спілкуванні між собою. Тепер користувачам «нового ШІ-покоління» соцмереж пропонується спілкуватися з алгоритмами й ботами. Тож ШІ в соцмережах у запропонованому техногігантами вигляді — це не просто технологічна трансформація та використання інновацій. Це зміна самої природи онлайн-комунікації та, в певному розумінні, визнання того, що соціальні мережі вже не виконують свою першочергову задачу.

ШІ та модерація контенту

Користувачі соціальних мереж генерують величезні потоки даних, із якими доводиться працювати модераторам, аби видаляти суперечливий контент — мову ворожнечі, сцени насильства, цькування й інші порушення правил. Соцмережі завжди мали проблеми з модерацією та їх часто звинувачували в тому, що вони не встигають реагувати на одні дописи, які варто було б видалити, та водночас бувають занадто жорстокі до інших.

Після приходу до влади Трампа на тлі критики президента в бік великих платформ і їхніх механізмів модерації, яку республіканці неодноразово називали «цензурою», Metaпослабила свої правила щодо контенту та стала більше дозволяти користувачам. Цікаво, що це рішення призвело до зростання насильницького контенту та прикладів домагань і цькування.

Тепер же платформа пішла ще далі: в травні стало відомо, що 90% всіх оцінок ризиків буде робити ШІ-інструмент.

На практиці це означає, що критичні оновлення алгоритмів Meta, нові функції безпеки та зміни в порядку поширення контенту на платформах компанії будуть в основному затверджуватися системою на базі штучного інтелекту, а не піддаватися ретельній перевірці з боку співробітників, яким доручено обговорювати, чи можуть зміни в роботі платформи мати непередбачені наслідки.

Наразі складно сказати, чи зможе штучний інтелект ідентифікувати нові випадки насильницького або образливого контенту і чи не спричинить автоматизована модерація зростання хибнопозитивних результатів. Не секрет, що штучний інтелект не може зрозуміти нюанси людської мови, культурний контекст або інші фактори, які варто знати, аби оцінювати дописи. Водночас і люди-модератори не завжди мають час чи кваліфікацію для оцінки контенту.

ШІ-фактчекінг

Ще одне революційне використання штучного інтелекту в соціальних мережах полягає у відмові від краудсорсингової перевірки фактів. Twitter (тепер X) уже давно запровадив «Нотатки спільноти» — систему, за якою волонтери додають уточнювальні примітки до оманливих публікацій. Ініціатива в якийсь момент була доволі популярною, проте з часом вона зіткнулася зі зниженням інтересу до неї користувачів. Кількість нотаток користувача впала з піка в 120 тисяч у січні до менш ніж 60 тисяч у травні.

Щоб розв’язати проблему масштабу та повільного часу реагування, X та інші платформи тепер дозволяють агентам штучного інтелекту створювати нотатки для фактчекінгу. Боти на базі штучного інтелекту генерують «Нотатки спільноти» і додають їх до вірусних дописів, а потім ці нотатки перевіряють люди перед публікацією. Керівники платформи стверджують, що штучний інтелект може створювати більше контексту, робити це швидше та в безпрецедентних масштабах, потенційно борючись із потоком дезінформації набагато ефективніше, ніж це робили групи волонтерів. Крім того, що це відбувається набагато швидше — фактчекінг можливий буквально відразу після публікації, це дешевше, адже ШІ-алгоритми легко масштабуються до перевірки мільйонів дописів, із мінімальними зусиллями для цього.

Проте в цьому процесі існують певні ризики. Нотатки, створені штучним інтелектом, усе ще потребують перевірки людиною, щоб уникнути помилок. Окрім того, штучний інтелект так само галюцинує та може створювати неправдивий контент. Тож надмірна залежність від автоматизованих ШІ-нотаток може призвести до одноманітних або навіть маніпулятивних пояснень, які можуть ненавмисно посилити поширення теорій змови або дезінформації.

Занепокоєння також викликає занепад професійних партнерств у сфері перевірки фактів. Нотатки спільноти — створені штучним інтелектом чи ні — значною мірою залежать від загальнодоступних, високоякісних досліджень і журналістських матеріалів. Якщо платформи розірвуть зв’язки з професійними експертами, системам штучного інтелекту може бракувати глибини, необхідної для боротьби зі складною дезінформацією.

Про потенційні проблеми використання ШІ для створення нотаток спільноти говорив колишній міністр цифрових технологій Великобританії Деміан Коллінз — він буквально сказав, що компанія «віддає редагування публікацій ботам» і додав, що система відкрита для зловживань, і що агенти штучного інтелекту, які працюють над нотатками спільноти, можуть спричинити «промислове маніпулювання тим, що люди бачать і чому вирішують довіряти» на платформі.

Meta AI як катастрофа конфіденційності

Meta створила власний ШІ-чатбот Meta AI, який працює на моделі Llama 4. Додаток інтегрований із Facebook, Instagram, WhatsApp, а його глобальна мета — покращення використання соцмереж. Проте Meta AI можна використовувати для спілкування в чаті — так само як і ChatGPT.

Поява цього додатку, точніше, трансляція його діалогів у публічну стрічку користувачів соцмереж Meta перетворила Meta AI буквально на вбивцю приватності та знищила межі між приватними запитами та публічним контентом. Уявіть собі, що історія вашого браузера стала публічною і її може бачити будь-хто. Десь так сталося з Meta AI — багато людей, не розібравшись у принципах роботи додатка, стали публікувати свої діалоги з чат-ботом. Після запиту до ШІ користувач отримав можливість натиснути кнопку «Поділитися», яка потім перенаправить юзера на екран із попереднім переглядом публікації, а повторне натискання опублікує цей діалог. Імовірно, деякі користувачі не зрозуміли ні призначення чатбота, ні те, як працює кнопка «Поділитися».

Користувачі вважали, що їхні розмови з Meta AI були приватними, але виявили, що величезна кількість чатів, аудіоповідомлень, зображень і навіть конфіденційної інформації за замовчуванням переміщувалися в публічну стрічку «Discover», доступну всім користувачам додатка. На загал стали доступні запитання про стосунки, зізнання в ухиленні від сплати податків, обговорення медичних діагнозів та інша приватна чутлива інформація.

Заплутаний інтерфейс спільного доступу, неоднозначні попередження та налаштування конфіденційності означали, що багато людей не знали, що розкривають таку інформацію, або не усвідомлювали, як легко їхні чати можна пов’язати з їхніми справжніми профілями.

Після хвилі негативної реакції в пресі та обурення користувачів, Meta додала повноекранні попередження: «Підказки, які ви публікуєте, є публічними та видимими для всіх. Ваші підказки можуть бути запропоновані Meta в інших додатках Meta. Уникайте поширення особистої або конфіденційної інформації».

Тепер користувачі повинні вручну вмикати поширення контенту. Проте фахівці стверджують, що ризик оприлюднення суперечливих даних зберігається і вони продовжують просочуватися у загальний доступ. На відміну від зашифрованих особистих повідомлень або чіткого розмежування між публікацією та діалогом в чаті з іншим користувачем, спілкування зі штучним інтелектом у соціальних мережах «ніколи не буває конфіденційним», попереджають експерти з питань конфіденційності.

В історії зі взаємодіями з Meta AI цікавою є ще одна особливість роботи цього чатбота. У липні цього року стало відомо, що компанія тестує можливість для ШІ-чатботів бути проактивними, тобто ініціювати діалоги з користувачами. В компанії не приховують, що це рішення спрямоване на підвищення залученості користувачів до соцмереж Meta і мусить робити все, аби підтримувати зацікавленість користувачів до її продуктів. Звісно, компанія створила обмеження щодо частоти такого спілкування — якщо юзер не реагуватиме на повідомлення чатбота, діалог буде припинено. Але сама ідея такого занадто ініціативного ШІ-чатбота, особливо в контексті втрати конфіденційності користувачів і загалом відволікань на різні сповіщення, які щодня бачать користувачі, викликає, скажімо так, занепокоєння. Це зараз Meta обмежує його одним повідомленням на два тижні. А що буде за рік?

ШІ-контент, ШІ-інфлюенсери, використання даних

Штучний інтелект вплинув і на інші функції соціальних мереж, і, мабуть, найбільш помітним проявом стало засилля ШІ-контенту, з яким добре знайомі українці — фейковізображення, частоманіпулятивного характеру. Попри спроби техногігантів створити автоматизованіінструменти ідентифікації такого контенту чи примусово додаватипозначки про те, що контент є продуктом ШІ, наразі не спостерігається зменшення кількості такого контенту в соцмережах. Хоча наглядова рада Meta нещодавно звернула увагу на проблеми з ідентифікацією штучно згенерованого контенту та підкреслила, що навіть вірусні, шкідливі публікації часто не видаляють або не містять помітки про використання ШІ.

Понад те, компанія Meta цього року експериментує з ШІ-контентом, а саме — з цифровими інфлюенсерами. Цей крок техногіганта можна вважати ще одним тектонічним зсувом — тепер не люди-користувачі, а боти створюють, діляться та взаємодіють у великих масштабах, іноді маскуючись під користувачів-людей. У США вже діють тисячі таких профілів, із планами на глобальне розгортання. Ці AI-профілі мають вигадані біографії, аватарки й можуть створювати контент і коментувати новини. Такий підхід підвищує залученість і наповнює стрічки контентом, але також ще більше підриває автентичність контенту в соцмережах і сприяєпоширенню дезінформації.

Додатковим предметом дискусій у 2025 році стало використання компанією Meta даних користувачів, зокрема, з ЄС для навчання її моделей штучного інтелекту. Торік компанія навітьвідклала створення свого ШІ-помічника в ЄС через загрози порушення GDPR. Проте зміна цих правил і рішення компанії все ж навчати її ШІ-моделі на публічних дописах користувачів з ЄС викликало занепокоєння у європейських регуляторів і керівних органів окремих європейських країн.

Більше штучні, менше соціальні

Штучний інтелект поступово стає центральною нервовою системою соціальних мереж. Якщо раніше алгоритми та ШІ використовувалися для таргетування реклами чи курування (відбору) контенту, то зараз ШІ не лише визначає, що ми бачимо у своїх стрічках. Він вирішує, чи можемо ми в принципі бачити певний контент, спонукає нас проводити більше часу в соцмережах, пропонуючи нам часто контент не лише штучно відібраний, але й штучно згенерований.

З одного боку, штучний інтелект може допомогти розвінчати теорії змови та зменшити доступ до дезінформації, але він так само легко може посилити «бульбашки фільтрів» або створити нові ризики.

Перші спроби об’єднати ШІ та соцмережі, головні онлайн-сервіси останніх років, виглядають недолуго. Цифровий простір, який мав бути про людей, стає все більш бездушним — перенасиченим штучним, прогнозованим і контрольованим. Існує ризик, що занадто активна ШІ-зація соцмереж стане початком їхньої поступової втрати популярності, принаймні, такої, якою вони могли похвалитися в останні роки. Виглядає так, що власники соцмереж занадто сильно захопилися ідеєю того, що може зробити ШІ в їхніх проєктах. Хоча насправді варто подумати про те, чи залишиться в соцмережах місце для звичайних користувачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Почему нельзя хранить яйца в дверце холодильника: ключевые причины, о которых нужно знать
TSN
2025-07-28T12:21:56Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
В Мексике нашли потерянный город майя - легендарную "Страну белых ягуаров"
Апостроф
2025-07-28T12:33:19Z
Гороскоп на 27 июля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-07-26T16:51:34Z
Проверка ногтем: эксперты назвали хитрый способ выбрать спелый арбуз
Хвиля
2025-07-28T16:45:23Z
Эту пасту захочется готовить снова и снова: ресторанное блюдо из простых ингредиентов
Telegraf
2025-07-28T16:39:52Z
Въезд в США обрастает налогом в $250: как новый сбор усложнит въезд иностранцам
UAToday
2025-07-22T16:06:01Z
10 вещей, которые никогда не понадобятся в поездках: советы, которые помогут собрать чемодан
Знай
2025-07-26T15:21:26Z
Гороскоп на сегодня 25 июля: сопротивление Тельцов, уязвимость Раков и разочарование Рыб
Знай
2025-07-25T01:45:56Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Даша Ульянова в крошечном бикини устроила соблазнительную фотосессию в бассейне
Gazeta UA
2025-07-28T11:48:39Z
Вышел первый трейлер третьей части фильма Аватар
Корреспондент
2025-07-28T17:03:59Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Брэдли Купер готовится к предложению младшей на 20 лет всемирно известной модели: что известно - СМИ
TSN
2025-07-28T16:06:38Z
"Каждый день сюрприз": Решетник показал новые фото со съемок "Холостяка" с Цымбалюком
Апостроф
2025-07-28T15:51:21Z
У 56-летней Дженнифер Лопес на сцене упала юбка: зрители начали свистеть
Фокус
2025-07-28T09:45:58Z
"Главная ведьма Украины" рассказала, как занималась любовью со священником из Лавры
Фокус
2025-07-15T11:00:40Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Названы неожиданные свойства винограда, о которых никто не знал
TSN
2025-07-28T12:21:56Z
Лишь два стакана в день этого сока нормализует высокое артериальное давление
Comments UA
2025-07-23T17:06:12Z
Ученые обнаружили изменения мозга после пандемии Covid-19 даже у тех, кто не болел
Gazeta UA
2025-07-28T17:00:32Z
Не только диабетики должны знать уровень сахара: почему он так важен для всех
Comments UA
2025-07-28T16:45:57Z
Названо белье, которое "убивает" мужское здоровье
Comments UA
2025-07-28T10:45:33Z
Как распознать «тихий» инфаркт
UAToday
2025-07-26T16:51:32Z
В Японии разрешили выращивать человеческие эмбрионы из стволовых клеток
Новости Украины
2025-07-26T15:48:09Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Полиция нашла женщину, которая в метро Киева кричала пророссийские лозунги
Корреспондент
2025-07-19T11:54:06Z
Трагедия на Житомирщине: из-за халатности врача во время родов погиб ребенок - подробности
TSN
2025-07-28T17:06:18Z
Наводнения в Румынии унесли жизни уже трех человек
Европейская правда
2025-07-28T15:51:52Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Россияне сообщают о взрывах в Подмосковье
Корреспондент
2025-07-18T03:45:47Z
Хоронили в закрытом гробу и под песни. Стефанчук, Притула и другие посетили прощание с нардепом Рущишиным
Telegraf
2025-07-28T12:15:55Z
Человечество не имеет права закрывать глаза на такие ужасы: в МИД срочно обратились к МУС
Comments UA
2025-07-28T14:00:17Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Беда со здоровьем или гамаши? Толстые щиколотки Трампа обеспокоили людей
Telegraf
2025-07-28T11:30:52Z
Сработает ли давление Трампа на Путина: аналитик спрогнозировал реакцию Кремля
TSN
2025-07-28T17:12:14Z
Ядерный сигнал Путину: США, вероятно, вернули оружие в Британию впервые за 16 лет
TSN
2025-07-28T17:09:54Z
Лавров унизил Трампа после его угроз Путину
Comments UA
2025-07-15T18:10:38Z
Кремль выдвинул условие для встречи Путин-Трамп
Корреспондент
2025-07-28T13:18:07Z
Путин может приказать взорвать ЗАЭС: на Западе предупредили об опасном сценарии
Comments UA
2025-07-28T12:12:35Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
В ТЦК Полтавщины заявили о побеге мобилизованных
Корреспондент
2025-07-26T13:45:23Z
Даже оценки за деньги: школам разрешили коммерческие услуги – что станет платным
Знай
2025-07-28T17:12:56Z
Медовый Спас 2025: когда и как отмечают праздник по новому стилю
Telegraf
2025-07-28T17:06:54Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Литва планирует усилить ПВО на границах после инцидентов с дронами
Европейская правда
2025-07-28T16:45:57Z
За 1,4 тыс. долларов помогал уклонистам: ГБР задержало в Харькове чиновника ГСЧС
Апостроф
2025-07-28T17:04:00Z
ЦПД опроверг фейк РФ о "военнослужащем ВСУ, расстелявшем командира"
Корреспондент
2025-07-28T15:15:11Z
Николаев на двое суток может остаться без воды
Новости Украины
2025-07-28T13:48:33Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Фронт посыпался: после разгрома в Кондратовке оккупанты бегут, не дожидаясь приказа
Новости Украины
2025-07-28T17:18:39Z
Угроза окружения. Зачем россиянам Купянск
Корреспондент
2025-07-28T17:12:22Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
Два рекорда за год: юная львовянка установила новое достижение на Говерле
Фокус
2025-07-27T11:39:51Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Судьба основного защитника Челси прояснилась
Корреспондент
2025-07-28T16:54:07Z
Льюис назвал самого перспективного супертяжа современности
Корреспондент
2025-07-28T16:18:01Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Топ-клуб Франции сделал крупное предложение по трансферу игрока Динамо
Корреспондент
2025-07-28T15:45:28Z
Китайскому Temu грозит штраф от ЕС за продажу "незаконных товаров"
Европейская правда
2025-07-28T13:58:07Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
В Украине масштабируют производство собственной взрывчатки
Лига
2025-07-27T12:12:38Z
Сметанина назначена и.о. генерального директора Укроборонпрома
Корреспондент
2025-07-22T19:18:36Z
Бедность диктует новое меню: эксперт объяснил, почему рухнул спрос на мясо и чего ждать дальше
Знай
2025-07-28T16:12:44Z
Атака на Аэрофлот. Кто и как "хапнул" компанию
Корреспондент
2025-07-28T15:30:53Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
Доплаты к пенсии: на какую сумму могут рассчитывать пенсионеры в 70 лет
Знай
2025-07-16T18:07:28Z
Почему вода в океане солёная, а в озёрах и реках - нет: ответ вас может удивить
UAToday
2025-07-26T16:51:54Z
Таинственный межзвездный объект несется сквозь Солнечную систему — он больше Эвереста
TSN
2025-07-28T13:48:51Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Игроки не спешат уходить из PS5-эксклюзива Death Stranding 2: On the Beach даже после финальных титров
GameMag
2025-07-28T17:13:57Z
К десятилетию Undertale появился сайт, на котором можно поделиться воспоминаниями и создать пиксельный аватар
Знай
2025-07-28T16:51:00Z
Переписки с ChatGPT могут быть использованы в судебном процессе - глава OpenAI
TSN
2025-07-28T15:55:42Z
На Земле появились новые времена года: климат диктует новые ритмы
Новости Украины
2025-07-28T15:54:25Z
Открытие, изменяющее представление о происхождении жизни: ученые обнаружили "пенисного червя"
TSN
2025-07-28T15:33:33Z
Государство потратит почти 18 миллионов на внедорожники Toyota
Comments UA
2025-07-28T11:24:08Z
Культовое американское авто 60-х простояло почти полвека брошенным в гараже
Фокус
2025-07-28T10:45:55Z
Трасса Спа-Франкоршам покорилась Оскару Пиастри
Корреспондент
2025-07-27T18:03:51Z
Обратите внимание на что водителям, чтобы избежать штрафов за фары
UAToday
2025-07-27T16:57:15Z
Ежемесячно "отрывай" от зарплаты по 50 долларов и авто - твое. Сколько понадобится времени
Telegraf
2025-07-27T12:21:08Z
На разгадку есть15 с. Попробуйте найти в головоломке странное авто
Gazeta UA
2025-07-26T07:36:54Z
В Украине распространяется новая опасная афера: автовладельцы под угрозой
Знай
2025-07-26T02:51:44Z
Renault обновила сверхбюджетный микровэн Triber
Корреспондент
2025-07-25T19:06:04Z
Китайские компании удвоили долю на европейском автомобильном рынке
Корреспондент
2025-07-25T17:27:31Z