/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Fe44030aae41debc064db4f622e990415.png)
Трамп сказав, що скорочує 50-денний ультиматум путіну
Президент США Дональд Трамп заявив, що збирається скоротити час, даний кремлівському диктатору путіну на те, щоб домовитися з Україною про припинення вогню.
Про це Трамп сказавпід час спільного спілкування з пресою в Тернберрі (Шотландія) за участю прем'єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера.
Американський лідер знову зазначив, що він сильно розчарований путіним. В іншому підсумку, після закінчення 50 днів, Трамп обіцяв ввести вторинні санкції проти росії.
"У нас були обговорення, і ми думали, що вже неодноразово прийшли до якогось рішення. А потім путін виходить і починає запускати ракети в якесь місто на кшталт Києва, вбиває багато людей, і я кажу: так робити не треба. Тому подивимося, що з цього вийде", - наголосив президент США.
Також Трамп додав, що він перегляне 50-денний ультиматум, який дав лідеру кремля, адже "вважає, що вже знає його відповідь". Він зазначив, що вже чотири рази розмовляв із путіним і думав, що війну можна було вже врегулювати "багато разів". Доки Україна, за його словами, "хоче щось робити" для припинення повномасштабної війни, з боку рф "чути виключно розмови".
Теги за темою
Владимир ПутинПоділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони