/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fa295120163a385735e355ff0f93ebea3.jpg)
У семи областях України сталися знеструмлення
Споживання електроенергії знову зростає – вранці у вівторок воно на 4,7% вище, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок.
Станом на ранок у вівторок в семи областях зафіксовано відключення електроенергії через негоду. Про це Укренерго 29 липня.
“Через несприятливі метеоумови (гроза, сильні пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 477 населених пунктів у семи областях. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням роботи пошкоджених ліній. Заживлення усіх абонентів прогнозується до кінця доби”, – йдеться у повідомленні.
Разом з тим споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання – сьогодні вранці воно було на 4,7% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок.
“Причина – спека у більшості регіонів України та хмарна погода у західних областях держави, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій”, – пояснили в Укренерго.
Також на 2,6% зріс у добовий максимум споживання, який був зафіксований вчора увечері.
“Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії зберігається. Будь ласка, використовуйте потужні електроприлади раціонально та не вмикайте кілька таких пристроїв одночасно до 22:00”, – просять енергетики.
Нагадаємо, вчора через негоду в Київській області були зафіксовані аварійні відключення електроенергії. Майже 30 тисяч споживачів залишилися без світла.
У Чернівецькій області негода спричинила відключення електроенергії, повалила дерева і пошкодила будівлі, у тому числі двох ліцеїв. У 70 населених пунктах області без світла понад 26,7 тисяч помешкань.