/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fdea8822e8e65629057b5ffbbb5edf8d3.jpg)
У Сумській громаді облаштовують сім укриттів при закладах освіти
Про це повідомляє в Телеграмі Сумська міськрада, передає Укрінформ.
"У Сумській громаді тривають роботи з облаштування укриттів при закладах освіти. ️Наразі в активній фазі реалізації перебувають сім об’єктів – шість протирадіаційних укриттів і одне найпростіше", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ще одне сучасне протирадіаційне укриття буде збудоване за підтримки Литви – початок робіт очікується у серпні.
В одному із закладів громади також облаштовують найпростіше укриття коштом громади та Червоного Хреста, ще в одному закладі готуються роботи за підтримки ЮНІСЕФ.
У міськраді поінформували, що готуються документи для ще 6 укриттів – проєкти подадуть на співфінансування у 2026 році. Загальна місткість - до 2000 осіб.
Як повідомляв Укрінформ, у Сумській громаді встановили 9 вуличних мобільних укриттів коштом громади, партнерів та Червоного Хреста.
Фото: Сумська міськрада