/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F69206b9e71809b456fa5c22d48f4f18a.jpg)
Британія в ООН: Путін не прагне миру, а має на меті знищити життя й свободу в Україні
Про це заявила в п’ятницю на засіданні РБ ООН постпред Великої Британії при Організації посол Барбара Вудворд, передає власний кореспондент Укрінформу
«Атаки Росії по цивільних громадянах, дітях та цивільній інфраструктурі розкривають усе, що потрібно знати про наміри президента Путіна. Кожен російський удар – це не відданість миру, а спроба знищити життя та свободу в Україні – попри зобов'язання Росії за міжнародним правом, Статутом ООН та статус Росії як постійного члена цієї Ради», - наголосила представниця Великої Британії.
Вона підкреслила, що удари РФ продовжують посилюватися.
«Тому ми повторюємо заклик президента Трампа до президента Путіна взяти змістовну участь за столом переговорів»,- наголосила британська дипломатка.
Вона додала, що лише напередодні Рада Безпеки ООН майже одностайно закликала до негайного, повного та безумовного припинення вогню.
«Це залишається нашим закликом і сьогодні», - зауважила Вудворд.
Як повідомляв Укрінформ, помічник Генсека ООН у справах Європи, Центральної Азії, Північної й Південної Америки Мирослав Єнча у п’ятницю констатував посилення атак РФ по Україні. Він підкреслив, що це призводить до масштабних руйнувань і втрат серед цивільного населення, зокрема дітей.