/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2F0907530af037e508251caadeb007fcc1.png)
Україна обговорює технологічне партнерство зі США у сфері боротьби з БпЛА
Заступник міністра оборони Сергій Боєв провів зустріч із засновником американської технологічної компанії Axon Ріком Смітом і генеральним директором Dedrone by Axon Аадітьєю Девараконда.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.
Представники Axon заявили про готовність співпрацювати з українськими виробниками та обмінюватись експертизою з Україною у напрямі протидії ворожим безпілотникам.
За словами заступника міністра, Україна зацікавлена у співпраці з іноземними партнерами насамперед у сфері радіоелектронної боротьби (РЕБ) та дронів-перехоплювачів. Ці технології мають критичне значення для захисту цивільного населення від атак БпЛА.
"Ми вже працюємо з українськими компаніями над масштабуванням виробництва, але продовжуємо пошук нових рішень", — наголосив Боєв.
Під час переговорів обговорювались технічні характеристики українських потреб, можливості обміну досвідом, а також формат співпраці між Axon та українськими виробниками.
Американські підприємці наголосили, що світ може багато чого навчитися в України щодо практичного використання дронів. Як представники великої технологічної компанії, вони також зацікавлені в цьому досвіді.
"Наша пропозиція сьогодні не про бізнес, а про питання захисту людей. Ми натхненні українськими військовими та технологіями, які вони застосовують, тому для нас честь працювати разом та переймати цей досвід", – заявив генеральний директор Axon.