/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fdfff0416447f541baf642665b3bd4278.jpg)
У пункті пропуску Краківець призупинено пропуск транспорту
Через тимчасову відсутність електропостачання пропуск осіб і транспортних засобів в обох напрямках наразі призупинено.
У пункті пропуску Краківець на кордоні з Польщею тимчасово відсутнє електропостачання, у зв’язку з чим пропуск осіб і транспортних засобів в обох напрямках наразі призупинено. Про це 4 серпня ДПСУ.
Зазначається, що станом на 10:00, на виїзд з України очікує 30 автомобілів, на в’їзд в Україну – 60 авто.
У ДПСУ додали, що фахівці вже працюють над відновленням електроживлення.
Раніше повідомлялося, що у зв’язку з проведенням дорожніх робіт на території пункту пропуску Будомєж-Грушів на вʼїзд в Україну очікується сповільнення пропускних процедур для легкових авто.
Нагадаємо, обмеження на рух у пункті пропуску Устилуг-Зосін на українсько-польському кордоні триватимуть довше – ремонт продовжили до грудня.
Теги за темою
границаПоділитися сюжетом
Джерело матеріала