/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fed5e183aa6633c59469fc629bd05b20e.jpg)
Тете зіграє з перших хвилин проти Шахтаря
Грецький Панатінаїкос та донецький Шахтар зіграють перший матч третього раунду кваліфікації Ліги Європи УЄФА в Атенах на Спірос Луїсі.
Руй Віторія, після нічиєї проти шотландського Рейнджерс (1:1), використав із перших хвилин Тете під нападником Свідерські.
Арда Туран, на тлі перемоги над кам'янець-подільським Епіцентром (1:0), залучив до стартового складу Вінісіуса та Педріньйо Азеведо на флангах оборони, тоді як Марлон гратиме в центрі поля, а Еліас та Невертон розташується в атаці.
Панатінаїкос: Дронговські — Коцірас, Палмер-Браун, Туба, Кір’якопулос — Максимович, Чірівелья — Пельїстрі, Тете, Джуричич — Свідерські.
Запасні: Ляфон, Коцаріс, Сіопіс, Зарурі, Інгасон, Гнезда-Черін, Манчіні, Єдвай, Младенович, Фікай, Єремеєфф, Брегу.
Шахтар: Різник — Вінісіус, Бондар, Матвієнко, Педріньйо Азеведо — Очеретько, Марлон, Судаков — Аліссон, Еліас, Невертон.
Гра Панатінаїкос — Шахтар почнеться о 21:00 за київським часом. Слідкуйте за текстовою онлайн-трансляцією на Football.ua.