/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2Fa65c2bb1fbba4f7093008d2c6dbcd2f3.jpg)
Таксі-сервіс для ухилянтів: Троє ділків в Одесі пропонували “безпроблемний” виїзд за $12 тис
На Одещині викрили трьох чоловіків, які організували нелегальний “сервіс таксі” для ухилянтів. Замість того, щоб просто возити пасажирів містом, таксист та двоє його спільників заробляли на незаконному переправленні військовозобов’язаних за кордон.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Одеської обласної прокуратури.
Як працювала схема
Один з обвинувачених, працюючи водієм таксі, пропонував своїм клієнтам “послугу” нелегального перетину кордону з Придністров’ям, Молдовою чи Румунією.
Він залучив двох спільників, які допомагали з транспортуванням та організовували перетин кордону у віддалених, неконтрольованих ділянках. За свої “послуги” вони брали $12 тисяч з кожного “клієнта” і гарантували безпечну доставку до кордону та зустріч на території іншої держави.
Цей незаконний “бізнес” закінчився, коли всіх трьох фігурантів затримали “на гарячому” під час одержання коштів від військовозобов’язаного.
Тепер їм загрожує відповідальність за незаконне переправлення осіб через державний кордон. Справу передано до суду.
Tweet