/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F8f556fba35c8572875c06e5dffb6d2b4.jpg)
Карпати зі Львова підписали захисника Корінтіоса
Трансферний проєкт із залучення легіонера завершився орендою гравця на наступний сезон із правом викупу.
Львівські Карпати традиційно для футбольних клубів у міжсезоння залучили, зокрема, гравця Корінтіоса захищати кольори клубу.
Про те, що новим гравцем команди став еквадорський захисник Дієго Паласіос, на сайті Карпат.
“Леви” взяли футболіста в оренду, він виступатиме у футболці львівського клубу впродовж сезону-2025/26. Водночас договір щодо оренди укладено так, що Карпати матимуть першочергову можливість викупити гравця, контракт якого з бразильським клубом дійсний до кінця 2027 року.
Відзначимо, що Паласіос є вихованцем Аукаса, футбольного клубу з Еквадору.
Футболіст ще виступав за Віллем II з Нідерландів та американський клуб Лос-Анджелес. Є гравцем збірної Еквадору, за яку зіграв 12 матчів, а також був задіяний у складі команди на іграх Копа Америка-2021 та чемпіонату світу-2022.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала