/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Ffbdd03716fdcd4c15147bbaa7a13ca30.jpg)
Зеленський сьогодні зустрінеться з прем'єром Британії
Президент України Володимир Зеленський 14 серпня проведе зустріч із прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у його резиденції на Даунінг-стріт у Лондоні.
Про це повідомили в офісі глави британського уряду, передає телеканал Sky News.
Британська сторона не розкрила деталей порядку денного, але зустріч відбудеться напередодні переговорів між Дональдом Трампом і Володимиром путіним на Алясці, де планується обговорити припинення вогню в Україні.
Остання особиста зустріч Стармера та Зеленського на Даунінг-стріт відбулася в червні цього року.
Напередодні, 13 серпня, Зеленський, Стармер та інші європейські лідери провели телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Сторони погодилися, що жодні рішення щодо України не можуть ухвалюватися без участі самої України, а першим кроком до миру має стати припинення вогню.