/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F58532b7eee8831eca41495f8bf3f2628.jpg)
Telegraph: британські посадовці навчали Зеленського "говорити мовою Трампа"
Після лютневого скандалу в Овальному кабінеті британські міністри й посадовці намагалися навчити Володимира Зеленського "говорити мовою Трампа" – очікується, що цей підхід втілиться під час переговорів у Білому домі в понеділок.
Про це йдеться у публікації британського видання The Telegraph, повідомляє "Європейська правда".
Зокрема, з українською стороною тісно співпрацював Джонатан Пауелл – колишній глава апарату Тоні Блера, який зараз є радником із нацбезпеки глави британського уряду Кіра Стармера та однією із найвпливовіших фігур у британській зовнішній політиці.
Він навчав, як найкраще досягати своїх цілей у взаємодії з Білим домом у стилі MAGA, пише видання.
Показово, що тепер Зеленський часто починає розмови з американськими співрозмовниками словами подяки за всю підтримку США у протидії Росії.
Вимогу "бути більш вдячними" раніше озвучував віцепрезидент США Джей Ді Венс.
Близьке коло Стармера вважає, що воно знайшло оптимальну стратегію впливу на Трампа.
Її ключові принципи такі: не реагувати на кожну провокативну заяву та не намагатися публічно загнати президента США в кут, аби не викликати зворотної реакції через його его.
Натомість слід якнайбільше вихваляти Трампа публічно і за лаштунками використовувати вплив, аби підштовхнути його до позицій, що найбільше відповідають національним інтересам.
Показово, що заява Стармера після зустрічі Трампа з Владіміром Путіним на Алясці не містила засудження, а навпаки – похвалу спробам Білого дому забезпечити мир.
Тим часом європейські союзники дійшли висновку, що найкращий шанс уникнути чергового конфлікту в Білому домі в понеділок – це бути там разом із Володимиром Зеленським.
Двостороння зустріч президентів США та України Дональда Трампа і Володимира Зеленського розпочнеться в понеділок, 18 серпня, о 20:15 за Києвом.
О 22:00 за київським часом Трамп зустрінеться з європейськими лідерами, після чого розпочнеться багатостороння зустріч президента США з керівниками країн Європи.
Напередодні зустрічі із Зеленським Трамп заявив, що український президент може "майже миттєво" завершити війну з Росією, якщо захоче.
Про що Трамп домовився на Алясці з господарем Кремля.