/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fcb13a9b5136957174248c42c965581f2.jpg)
Відьма Марія Тиха здивувала, які пропозиції отримує від росіян під час війни: "Хороша спроба"
Марія Тиха / © instagram.com/tihaya_maria_vedma_
Учасниця "Битви екстрасенсів" Марія Тиха отримала пропозицію зніматися в російському проєкті.
Зірка отримала запрошення знятися в російському серіалі. За словами Марії, їй наполегливо радили пройти кастинг, запевняючи, що продакшн нібито працює з Дубая та що участь у рейтинговому проєкті допоможе розширити аудиторію.
Тиха відмовилася від цього та кумедно відреагувала на нікчемну пропозицію, підкресливши абсурдність подібних ініціатив на тлі повномасштабної війни. Серіал знімається за участю російського актора Павла Прилучного, який 2022 року відкрито підтримав вторгнення РФ в Україну.
"Хороша спроба, шейхи!" — написала Марія в сторіз.
Сторіз Марії Тихої / © instagram.com/tihaya_maria_vedma_
Хто така Марія Тиха
Марія Тиха народилася у 1996 році, мешкає в Києві та позиціонує себе, як спадкова чаклунка, яка працює з "мертвою енергією" та духами роду. Блогерка активно веде YouTube-канал, де ділиться прогнозами та коментарями, і не приховує, що у майбутньому планує розширювати свій вплив, зокрема в політичній сфері.
Девід Бекхем / © Associated PressЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →