/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Fb4450164a715240a8b63eb5819e99f53.jpg)
У Німеччині почались перебої зі зв’язком після тестування системи оповіщення
Після тестування системи оповіщення у першій половині дня абоненти у Німеччині зіткнулися з перебоями у мобільному зв’язку.
Про це повідомляє видання Bild, пише "Європейська правда".
У четвер в 11 годину ранку на мобільні телефони користувачів у Німеччині прийшли повідомлення у рамках тесту системи оповіщення.
Вже невдовзі багато клієнтів мобільного оператора 1&1 залишилися без мережі, не могли ні телефонувати, ні користуватися даними.
Видання Focus пише, що оператор Telekom також повідомив про перебої, пік яких досяг об 11:12 ранку.
Крім того, оператор O2 отримав повідомлення від користувачів про перебої в мобільному зв'язку.
Наразі не відомо, чи пов'язані ці перебої з загальнонаціональним днем тестування системи оповіщення.
Однак існує часовий зв'язок, оскільки повідомлення про тестування були надіслані через мобільну мережу об 11:00, а повідомлення про перебої у мобільному зв’язку почали надходити відразу опісля.
У травні ЗМІ повідомляли, що Велика Британія таємно готується до прямого військового нападу Росії на тлі побоювань, що вона не готова до війни.