/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F613368031782b54bce1efb8d3ebf183e.jpg)
Зінченко: В Ноттінгем Форест я хочу впливати як на полі, так і за його межами
Український універсал Олександр Зінченко вперше прокоментував свій перехід до Ноттінгем Форест після повернення з лав національної збірної України. Його слова наводить офіційний сайт "лісників".
"Я відчуваю себе неймовірно. Хочу сказати величезне спасибі всім за прийом. У клубі так багато хороших людей, і я такий щасливий. Це приголомшлива можливість. Я хочу допомогти команді досягти своїх цілей і показати, що можу творити добро на футбольному полі. Я пам'ятаю той день, коли мені випала така можливість. Чесно кажучи, я був такий щасливий і схвильований
Раніше мене запитували, на якій позиції я граю найкраще, але, чесно кажучи, я готовий допомагати своїй команді скрізь, де можу та де це необхідно, і завжди буду намагатися робити все можливе.
Я хочу впливати як на полі, так і за його межами. Важливо бути частиною команди і допомагати молодим гравцям, оскільки у мене вже є такий досвід. Тоді ми зможемо підштовхувати один одного до великих досягнень.
Я дуже вражений тренувальною базою, партнерами по команді та людьми навколо. Тут відчуваєш себе як в одній родині — все розташовано близько одне до одного, і є все необхідне.
Це неймовірний клуб. Я подивився відео в музеї і дізнався про Ноттінгем Форест те, чого раніше не знав. Я дуже пишаюся і радий представляти цей клуб", — заявив Зінченко.
Раніше Постекоглу підтвердив відсутність Зінченка в матчі проти Арсеналу.