/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F69%2F2093db24aadc63a02bb1c0de49a9806c.jpg)
В A’SPIK Group стартував сезон копки цукрових буряків
На бурякових полях ТОВ «Агро-Ормс», що входить до A’SPIK Group, стартував сезон копки цукрових буряків, передає «ПроАгро Груп».
У 2025 році під культуру підприємство виділило близько тисячі гектарів. Наразі вже оброблено понад 40 гектарів, повідомив його директор Дмитро Ємельченко.
«Зараз у полі працює спеціалізована техніка — ROPA TIGER та Holmer T3. Вона забезпечує швидке збирання та очищення буряків від гички й ґрунту», – зазначив керівник.
Зібрану сировину одразу транспортують на партнерські цукрові заводи, де вона піде на переробку. Компанія очікує стабільні показники врожайності та якісну продукцію для подальшого виробництва цукру.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала