Через дронову атаку на Київ можуть виникнути проблеми з поїздками на швидкісному трамваї та фунікулері - КМДА
Через дронову атаку на Київ можуть виникнути проблеми з поїздками на швидкісному трамваї та фунікулері - КМДА
Через дронову атаку росіян на Київ, яку ті провели у ніч проти 19 вересня, можливі перебої з оплатою карткою та валідацією квитків на турнікетах станцій швидкісного трамваю та фунікулера. Про це попереджає Київська міська державна адміністрація.
У зв'язку з повітряним нападом ворорга був пошкоджений канал підключення до оператора телекомунікаційної мережі, що надає послуги КП "Київпастранс". Тому офіційний сайт підприємства тимчасово не працює.
Якщо не працює оплата чи валідація на турнікетах, пасажирам рекомендується здійснювати валідацію проїзного квитка в салоні трамваїв.
Фахівці підприємства та оператора телекомунікаційної мережі працюють над оперативним відновленням стабільної роботи сервісів.
Раніше повідомлялося, що після російської дронової атаки у Києві виявили безпілотник, що не вибухнув.